Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Asik 👄 Czasami mi sie wydaje ze to jakis sen , ze sie obudze , energicznie wstane , wypije kawke i wyjde na papaieroska :) A tu nic z tych rzeczy oprocz tego ze sie obudze :) KAzdy dzien sie wlecze tak okropnie , wszystko juz gotowe , my juz czekamy z utesknieniem , a mala jakos sie zaparla i juz... Wlasciwie to mam jeszcze tydzien do terminu ale jakos bylam swiecie przekonana ze bedzie z nami przed terminem i teraz ciezko mi sie czeka... p.s.jestem jak wielka biedronka , jak juz sie przewroce na plecy to zanim sie odwroce na bok to sie omacham rekami i nogami do utraty tchu :) Buuuuuuuu ... OLA WYŁAŹ !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty-oto motywacja: podobno jak się pomęczysz to może się zacząć...choć mi to nic nie dało...zresztą, motywacj do sprzątania ode mnie to nie najlepszy pomysł, bo ja sprzątania chronicznie nienawidzę:P Ania nie chce jeść z butelki😭 Musiałam wracać pędem z uczelni, nie poszłam na zajęcia, bo mąż nie mógł jej przekonać do butli:( Jak nauczyć dziecko takiej sztuki? I właściwie czy to jest potrzebne? Bo możemy się trochę pogimnastykować tak, żebym ją karmiła i jeździła na zajęcia. Ale przecież kiedyś pójdziemy na spacerek i co, herbtki z butli się nie napije? Cholera, poradźcie coś. Częściej dawać i przyzwyczajać czy jak? Zmykam, Naughty, mam nadzieję, że jak zajrzę następnym razem to już będziesz z Oleńką w ramionach:) Asiku-❤️ Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku dzieki :) ale ja jednak podjelam decyzje ze dzis leze plackiem i NIC NIE ROBIE zeby BRON BOZE sie nie rozdwoic jutro bo jutro 29 luty ! I moja mala bedzie miala urodzinki co 4 lata ?? Oooo nieee , nie moge jej tego zrobic :)Musze jeszcze jakos nogi zacisnac a od jutra od wieczora juz sie rozluznie i bede spokojnie na nia czekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację! albo dzisiaj, albo w marcu!!! miałam wujka urodzonego 29 lutego, nigdy nie wydoroślał ;) :p reniolku, ja tak miałam z zosią :o jak jechałam na zajęcia... to mysiała być cały czas na spacerze ;) bo wtedy spała! zosia po za początkowym okresem, kiedy karmiłam ją mlekiem ściągnietym... jak już nauczyła się pić z piersi, to nie zaakceptowała żadnej butelki! ani dziupków, ani nic :p jak się w wieku 10 mies. odstawiła od piersi, to strasznie się bałam, że się odwodni... opanowała picie z kubeczka! wojtuś też początkowo nie chciał butelek, ale okazało się, że jemu nie pasował avent, jak kupiłam nuby, to załapał :) ale był troszkę starszy od ani :) próbujcie! teraz uważam za najwygodniejsze smoczki i butelki tommee tippee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba ostro przemęczona jestem, bo taaaaaaakie błędy robię :p z "dziupka" się uśmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, u nas z butla szybko poszlo. Az za szybko ;) Proponuje dac troszke piersi, zdby Ania z glodu sie nie denerwowala, potem przerwac karmienie, przystawic do butli. Moze zalapie. Na koniec wrocic do piersi. Pare razy sprobowac. Ja tak dokarmialam Linke wieczorami. Nam avent pasowal, ale roznie bywa. Moze faktycznie sprobuj inny typ smoczka. Jesli Ania szeroko otwiera buzke i gleboko ssie z piersi to bedzie lepszy smoczek o podobnym ksztalcie do brodawki. Taki z szeroka szyjka butli. A jak ma bardziej usta w dziubek, to i smoczek wezszy sie nada. Na butli swiat nie stoi, ale sie przydaje. Chocby na te zupki za miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady. Może faktycznie inny smoczek spróbujemy, chociaż na razie powinno się udać bez butli, a potem zobaczymy:) Oby opanowała kubeczek i chciała jeść zupkę z łyżeczki, bo taki mam na razie plan. gruby misiu-a możesz jeszcze napisać czy Twje dzieciaczki po piciu z niekapka miały problem z przestawieniem się na normalny kubeczek? Czy to jakoś naturalnie przychodzi? Dziś nasza córcia kończy 3 misiące!❤️ Ale ten czas leci! I zmienia się też moje podejście do macierzyństwa. Pewnie, że jeszcze wszystkiego nie wiem, ale daję sobie radę, w co 2 miesiące temu wogóle bym nie uwierzyła. Zaraz wybieramy się na spacerek:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takich butelek macius pije :) reniolku, zosia z niekapka nie piła wcale, tonia i wojtuś dość długo, bo zwłaszcza "w teren", to przez cały drugi rok życia ;) picie ze zwykłego kubka przyszło samo, trollęta są dość samodzielne :) wojtus najbardziej lubi pić przez "cumkę" (słomkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!!!!! Nie wiem od czego zacząć ;) Od początku może ;) Lucyjko: mała idzie (chyba) do żłobka od września. Piszę chyba, bo nie wiem, czy ją uda się wcisnąć na liste i czy dostanę pracę :) Naughty, ściskaj nózki, jeszcze tylko godzinka i będzieok :D Fryzleko, mała miała pleśniawki po antybiotyku i potem samrowlam jej buzię nystatną i vit C i przeszły i do tej pory nie wóciły :D Sabcial, teraz macie chrzciny małego? Grub misiu, ty to masz z trolkami ;) Ja z cycloleniem sama nawaliłam, bo zamiast tak jak na początku na luziku, to ja potem się zestresowałam i szlag trafił pokarm..buuuuuuu Reniu, Lidka też na pczątku nie chciała pić z buteki, dopieo załapałana tomiee tippe i zwykłym canpolowskim. Oj znam ja te gimastyki z karmieniem ;) Asiu, teraz masz kbitko przerąbane, będziesz ofluidkowana na całego przez forum :D Takiemu zmasowaneu atakowi nikt nie da rady i jak nic będzie dzidziuś. Jeejjjj niedobrze mi, przez to ciśnienie i do tego mi klawiatura ledwo łazi.. U nas: zdrowo. Mała włazi wszędzie, dużo gada i w ogóle jest oki. Troszkę marudi ostatio na obiadkach, ale to może zęby się uaktywaniają. Zmęczona jestem i mam ogółnie doła, M ciągle nie ma i siedze sama jak ta sierota. Ehh ciężko jakoś tak. Poskładałam cv, polonistów nie potrzebują, przedszkolanek też nie. Robię kolejne beznadziejne studia :) Ide kochane, bo muszę się na zjad przygotować, jutro mam i w niedziele. Ściskam was moculko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa 🖐️ Fryzelko, jak znajdziesz czas to sie do nas odezwij! Jak sie czujesz ty i Majeczka?? Jak idzie karmienie? Boli bardzo nadal po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :|) U mnie sie nic nie zmienilo , rodze w kwietniu :D albo w maju :) Nuuuuda :) Pozdrawiam i do pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ U mnie w szystko w porządku ,Majeczka zje i trzy godziny lulu i tak cały czas.W nocy wstaje dwa lub trzy razy i tez przewine zje i jesz cze męczy sie z czkawkami i pózniej spi.Na pleśniaweczki uzywam to samo co ty Misiaczkowa.A powiedz mi ile czasu smarowałas póki zeszło? Dzisiaj przychodza do mnie rodzice ciasta juz upieczone placki z kurczaka zrobione.Bardzo dobre sa te placuszku jak chcecie to dam wam przepis ,sama bede je robic na chrzciny.Bylismy w kosciele i chrzciny będą w pierwszy dzien świąt. A ja jeszcze powinnam z brzuchem chodzic to znaczy toczyc sie :D a tu Majka ma 18 dni niezle sama jestem czasami w szoku i ciągle wydaje mi sie ze jestem w ciązy. Naughty ty biedaku juz sie nie męcz niech Olenka juz bedzie z Wami. Naughty a co ty masz a diete ,pisałąs cos o niej?Pewnie Ci pomoze wrócic do wagi. Jesli chodzi o moją wage to waze 49 kilo jeszcze został mi kilogram ale juz mówią ze jestem chuda,tylko ze ja nie duzo przytyłam ale i tak waga szybko spada.Wiec u Ciebie tez zleci :D Misiaczkowa nie dawaj sie ,bedzie dobrze napewno sobie poradzisz. Lidka juz duza dziwczynka i zaczyna psocic:D Musze leciec jedzionko przygotowac . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko ciesze sie ze Majeczka juz lepiej i ze taki z niej spioszek ! Pewnie szybko rosnie skoro duzo spi . Ja juz bym chciala zeby Ola byla z nami ale najwidoczniej Ola nie chce jeszcze :) Cos jej sie nie spieszy , maz mowi ze juz ma zachowania typowej kobiety :) ze mozna osiwiec ze starosci zanim sie zbierze do wyjscia :)( a to dziwne bo mamusia sie szybko zbiera :) ) Jesli chodzi o diete to stosowalam Metode Montignac i schudlam na niej 16 kg w 3 miesiace rok temu.Mozna ja stosowac podczas karmienia wiec mam zamiar zaczac tuz po wyjsciu ze szpitala. A mam co zrzucac bo mam juz 30 kg z malusienkim hakiem na plusie :O Dzis mam tak spuchniete stopy ze mam wrazenie ze mi skora popeka jak rusze palcami .Dlonie tez napuchniete ale najgorzej stopy ...oczywiscie polozna mowi ze taka moja uroda i ze duzo wody mi zatrzymuje w organizmie ale to nic groznego. Narazie staram sie znalezc pozytywne strony tego ze mala nadal w brzuszku ..np ze moge spac do poludnia i nic nie orbic cale dnie , lezec , bladzic po bezdennych czelusciach internetu i ogladac wszystkie seriale swiata :) Dzis maz idzie na koncert ze znajomym ( na sile go wywalam z domu ) bo biedny taki przestraszony wizją porodu ze musi sie troszke rozerwac,a ja robie sobie kapiel , pozniej peeling kawowy wlasnej roboty ( ohhh mowie wam jaki wspapanialy ! ) pozniej maseczke i kakao przed telewizorkiem :) Pozniej bedzie mi ciezko tak beztrosko poleniuchowac , a moze taki relaks mala zacheci do opuszczenia maminej macicy :) No i musze sie pochwalic ze maz mi dzis przyniosl wielki bukiet kwiatow z okazji ...Dnia Matki :) Jutro tu jest to swieto i pomyslal sobie ze bedzie mi milo i podarowal mi kwiaty w imieniu coreczki :) Slodkie :) Pozdrawiam Was kochane i sle buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak ja też poproszę o przepis! Naughty- a ciebie proszę o przepis na ten peeling kawowy i na co on działa? To jest na ciało czy na twarz? Coś kiedyś słyszałam że jest dobry ale nie pamiętam już co i jak. No i trzymam za ciebie kciuki!!! To juz naprawdę niedługo:-) A z wagą na pewno sobie szybko poradzisz bo to pewnie "zasługa" tej wody zatrzymanej w organiźmie. Do tego jeszcze dieta związana z karmieniem + twoja dieta cud i będzie oki:-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku podaje przepis na peeling , dodam ze ja go robie z kawy nie zaparzanej ( zaparzona kawa moze pozniej barwic skore , a poza tym zaparzana bedzie delikatniejsza niz taka ... nie zaparzana :) ) Wiec mieszam sobie w jakiejs miseczce kawe mielona , dosypuje troche cynamonu (ma dzialanie rozgrzewajace ), dodaje troszke oliwki ale to nie jest konieczne( ja uzywam tej Nivea do skory b ardzo suchej z dodatkiem avocado ) no i zelu pod prysznic , zeby wszystko mialo taka fajna konsystencje ( z tego co wiem , dziewczyny dodaja bezzapachowego zelu ale ja ostatnio dodawalam nawet plynu do kapieli avonu i tez bylo super ) Wiem ze niektorzy robia peeling z soli kuchennej , grubo ziarnistej ale ponoc piecze bardzo jesli masz na ciele jakies ranki lub nawet podraznienia po depilacji . Tak wiec po przygotowaniu takiej papki , energicznie masuje cale cialo kolistymi ruchami , od stop poczawszy co pozniej daje efekt jedwabiscie miekkiej skory , pozniej smaruje sie oliwka a jak mi sie chce to jeszcze balsamem z Avonu z maslem shea i pachne jak takie ciasteczko :) i kawka :) Ten peeling robie dwa razy w tygodniu i mam gladziutka skore , choc wczesniej mialam taka jak by chropowata skore na ramionach , udach i posladkach ( na ramionach i udach mam takie kropeczki czerwone , cos w rodzaju zapalenia mieszkow wlosowych ) i musze przyznac ze po takim peelingu sa mniej widoczne a skora jest jak aksamit :) Ide zmyc maseczke :) Do jutra ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i najlepiej jesli sie robi ten peeling pod prysznicem , tzn zamknietym w kabinie prysznicowej bo taki pozniej balaganek w lazience ze fiu fiu :) ale warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, brudzi baaaaaaardzo! ale warto ;) miś też stosuje! :) ciekawe, co na to angela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Oto przepis na placuszki z kurczaka Składniki • 3 filety z kurczaka • 3 jajka .20 dag sera zółtego • 1 ząbek czosnku • 6 łyżeczek mąki ziemniaczanej • 2 duże pieczarki • słoik majonezu 280 ml • mała cebula • olej do smażenia • sól i pieprz do smaku . Etapy przygotowania 1. filet z kurczkaka posiekać na małe kawałeczki. Jajka roztrzepać widelcem.Ząbek czosnku rozetrzeć z solą, cebulę drogno pokroić pieczarki posiekać.Ser pokroic w kostke. Mięso ,cebulę, czosnek, pieczarki i roztrzepane jajka połączyć z majonezem, dodać mąkę ziemniaczaną oraz ser zółty, doprawić solą i pieprzem. Wymieszać dokładnie na jednolitą masę , Smażyć na gorącym oleju małe placuszki z obu stron .Ja zawsze przed podaniem wstawiam je do gorącego piekarnika i podaje gorące.Mozna je wczesniej usmazyc i schowac do lodówki a pózniej odggzewac w piekarniku.Mniam pychotki.Zycze SMACZNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko, mniam! Musze wyprobowac. Naughty ile tej kawy na peeling? I czy to ma byc jakas specjalnie mielona? Taka do ekspresu czy grubsza? Ja tez chce pachnac jak ciasteczko z kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też się skuszę na taki peeling:) Ania znów spała 11 godzin, ale to po wczorajszym niespaniu i marudzeniu, dziś też musiałam ją długo nosić żeby przestała płakać...Cóż, nie można mieć wszystkiego... Fryzelko-na prawdę podziwiam, że chce Ci się gotować! Naughty-już niedługo! Asiku-🌼 misiaczkowa-dasz radę! gruby misiu🌼 A ja mam dołka, że nie dam rady na studiach, bo jak Mała tak marudzi to caly dzień schodzi na karmieniu/przewijaniu/uspokajaniu...i jak tu czytać, uczyć się i pisać pracę? Cholera:( Zjem coś słodkiego na pocieszenie...zapraszam chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko ja uzywam zwyklej kawy mielonej , kupuje najtansza bo i tak pije rozpuszczalna wiec ta mielona jest tylko do peelingu . Ilosc- na oko :) Zmykam sie zdrzemnac bo jestem dzis jakas .. niewyrazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka sliczna ta Twoja Linka !!!! A jakie ma oczka wesole :) I jak sie zmienila ! Naprawde sliczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- Lineczka przecudnej urody!:-) Naughty, Fryzello- wypróbuję oba przepisy na pewno! Dzięki:-) Naughty- informuj na bieżąco o sytuacji na froncie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dzieki! Kochane jestescie! Naughty, niedlugo nam wstawisz sliczna Olunie! Reniol, prosze zaprezentowac Anie! Fryzelko, zdjecia MAjeczki! I pozostale mamusie! Prosze sie chwalic! Misiaczkowa, twojej Lidki juz wieki nie widzialam! Musisz nam ja pokazac! Przeciez to juz duza panienka! Dzisiaj tesciowa pilnuje Linki ! :D :D :D Latam po domu jak zakrecona, zeby maksymalnie wykorzystac czas wolny od dziecia ;) Zaraz wstawiam jakies dobre jedzonko, zrobie ciasto.... i moze w ramach dobrego uczynku pojade kupic kran do zlewu w kuchni.... A moze jednak jutro pojechac po kran??? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko-prześliczną macie panienkę! A na chrzcinach wyglądała jak księżniczka! A po kran jedź jutro...:P Ania znów w nocy spała 11 godzin. Kochana... Zmykam się uczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Ja nadal 2 w 1 , moja Olka sobie chce wydlubac dziurke w moim lewym boku i tamtedy opuscic moj brzuszek , wierci i grzebie tam juz kilka tygodni i z dnia na dzien coraz intensywniej :) Mowie jej zeby sie kierowala bardziej na poludnie ale ona nie chce sluchac :) Mialam dzis isc do poloznej ale nie ide , zabieram sie za sprzatanie , moze to jakos przyspieszy porod :) Buziaczki ! paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×