Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Reniol, dzieki 🌼 Po kran jutro ! :P Kurcze wlasnie dostalam maila pracowego i mam zgryz co zrobic :O Przyjeli mnie na konferencje, ale nie jako prezentacje ustna tylko poster. Mniej prestizowo 😠, ale tez mniej roboty i stresu przy tym :classic_cool:... Postery sa wieczorem pierwszego dnia konferencj, moznaby dziecia u tesciowej zostawic. Ale superciekawe tematy sa w ostatni dzien konferencji (3 dni pozniej) 😭 Ze tez tak glupio musieli ustawic plan :O I sie gryze, brac sie za to czy nie. Konfrencja w sierpniu w Anglii :P Fajnie by bylo ... To moja ostatnia szansa poobracac sie w swiatku szalonych profesorow ;) I jeszcze na koszt uniwerku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( 😴 kawy!!!!! Od tygodnia Linka nam sie budzi w nocy i miauczy :O O roznych porach. No i czemu?? Nie jest glodna, bo daje jej tylko troche wody (wypija z checia, moze jej pic chce?), ale rano jak sie budzi ok. 5 to nie chce pic mleka. Wypije 50-100 ml. O 9 ma jesc kaszke, ryczy, ze juz chce, a potem wypija 120 ml i juz nie chce. A juz tak ladnie spala od 20 do 5 :( I potem jeszcze z godzinke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko-a możesz napisać co to jest poster? I w jakim temacie? Korzystaj skoro Ci zaproponowali! nie wiem co Ci z Linką doradzić...może faktcznie chce jej się pić? Ania dziś odsypia wczorajsze marudzenie, nieźle dała mi w kość, modliłam się, żeby mąż wrócił szybko, bo mi cierpliwości zaczynało brakować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U wróżki jeszcze nie byłam i jakoś na razie mi przeszło... Naughty- coś się dzisiaj nie odzywa... może przez Olę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jestem wczoraj dostalam pałera do sprzatania i zrobilam generalne porzadki w calym mieszkaniu , pot ze mnie sie lał strumieniami ale nie moglam przestac sprzatac ... pozniej wydawalo mi sie ze jestem zmeczona ale zaraz po polozeniu sie do lozka zmeczenie minelo i znow nie spalam do 4 :O Wstalam po 12 i tak mnie wszystko boli ze oszaleje chyba...😭 Wiec teraz leze plackiem i doczytuje najwazniejsze fragmenty Jezyka Niemowlat ... takie przypomnienie przed godzina ZERO ... Jutro zaczynam 10 miesiac ciazy ... choc mi sie wydaje ze ja sobie ta ciaze uroilam moze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty- a juz byłam przekonana że jestes w trakcie wydawania Oli na świat:-) Chociaż może teraz... Kto wie:-) Myslę o tobie i ściskam kciuki za bezproblemowe i szybciutkie rozwiązanie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik 👄 Ja dzis mam termin ..angielski , bez uwzgledniania dlugosci cykli . Nic sie nie dzieje , nadal 2 w 1 Mowie Wam , ja urodze w Dzien MAtki 26 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, Naughty-w dzień matki to pewnie nie, ale w dzień kobiet...akurat by Ola miała dwa święta na raz! I jest na to duże prawdopodobieństwo! Ziiimnooo u nas:( Ja chcę wiosnę, zaliczyć sesję i mieć wreszcie wakacje z mężem, bo biedak pracuje cały czas, wymęczony straszliwie. misiaczkowa-co u CIebie? Angela-🌼 Mam nadzieję, że wszystkie plany udaje się ładnie realizować! sabcialku-napisz co u Was! Jak Bartuś? Fryzelko-jak sobie radzisz? Majeczka grzeczniutka? Nasza Ania nadal pięknie śpi, jak trzymam ją na rękach to zbiera się do przechylania do przodu i siadania:) Na szczęście z leżenia na pleckach jeszcze tego nie potrafi, ale jak ją znam to niedługo będziemy czekać. Dopijam kawkę i lecę coś poczytać. Pozdrawiam serdecznie. Naughty-Ty się nie obijaj tylko wydawaj potomka (potomkę raczej) na świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku wlasnie zakupilam dzis tabletki z lisci malin i taka sama herbatke .Mam nadzieje ze cos sie rozkreci , bo noc mialam dzis dosyc ciezka, tzn mala sie obnizyla i baaardzo mnie bolala jedna noga i reka po tej samej stronie , bol plus cierpniecie no i bol krzyza taki porzadny..Oczywiscie nakrecilam sie ze COS sie ruszylo , no ale teraz znow normalnie wiec raczej nie zapowiada sie zaden porod . Zazylam juz tabletke i ide zaparzyc herbatke..taka porzadna , smołe:) Zegnam narazie i pewnie sie odezwe ja kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, jak tam malinki??? Dzialaja? Takie bokle w nocy, to moim zdaniem ZNAK! ;) :D Fryzelko jak sobie radzisz z Maja? Jak sie czujecie? Jak idzie karmienie? Reniu, twoja Anusia swietnie sie rozwija! I jaka z niej silna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko , jak narazie brzuch sie stawia troszke czesciej i takie jak by DELIKATNIUTKIE bole menstruacyjne sie pojawilyale to wszystko takie jakies mi sie wydaje , nie realne :) Takie slabiusienkie narazie . Dam zanc jak by sie akcja rozwinela.:) Powiedzcie mi czy przed porodem wasze maluszki staly sie mniej aktywne ? Bo Ola ostatnie 3-4 dni strasznie sie rozpychala , wypychala piastki i pietki a od wczoraj spokoj.Czuje jej ruchy , ale takie minimalne , czasami czkawka ale ruchy sa takie jak by sie przesuwala lekko .No i jakos tak bokiem sie ustawila chyba.. glowka niziusienko , juz czuje klucie przy kazdym ruchu . No i mam jakis ...sluzotok :) Nie wiem , nie wiem .... hmmm ... no i rozbolala mnie glowa i z tego sie akurat nie ciesze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty- ależ ty nas trzymasz w napięciu...:-) Albo raczej Ola!:-) Ooooola!!!!!!! No chooodź!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty! Jestes??? A ten sluzotok to przypadkiem nie czop odchodzi?? Wszystko wskazuje, ze Olenka ruszy w swiat za bardzo niedlugo. Podobno faktycznie zmniejszaja sie ruchy dziecka i nisko sie ustawia. Ja tego nie zauwazylam u siebie, ale tak czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Lucyjko jesli chodzi o czop to odchodzil mi prawie 3 tygodnie , po kawaleczku , taka geeesta galareta jak silikon , polozna w szpitalu potwierdzila ze to na 100% czop przy czym nie omieszkala mnie "pocieszyc" ze u pierworodek moze odchdzic dluuugo przed porodem :O Podbrzusze pobolewa , plecy pobolewaja , spania raczej nie ma , sluzu duzo i to tyle chyba ... Zjadlam pyszne sniadanko , zazylam tabletke ze skondensowanym wyciagniem z lisci malin i popijam to taka sama herbatka i jak narazie bez zmian czyli ... dzis nic raczej nie bedzie . Zaczynam 41 tc ..10ty miesiac :D Milego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!!!!!! Lucyjko ale śliczna Lineczka i ta sukienka, mater to koronka? Booskoo wyglądała :D Reniu-ładnie ci nocfki przesypia :D Łaaał !!!!!! Naughty, ależ ty wytrwała jesteś ;) Olci chyba za dobrze w brzuszku :) Asiu, a ta wróżka nie działa przez telefon? hihi bo ja bym chętnie skorzystała. Tu gdzieś na forum jest beatrycze i też niby stawia karty ;) Fryzelko cieszę się, że z malutką już dobrze. Ach te wasze przepisy a ja jestem taka sierota do gotowania, zawsze coś przypalę albo źle przyprawię ;) U nas dobrze, mała rośnie, sama ładnie chodzi i jeste okropnym uparciuchem ;) Ja sobie studiuję, jakoś leci ;) Napiszę jeszzce potem bo mi się mała dobiera do kompa ;) Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty-jak dla mnie to może powoli, ale jednak się rozkręca! Zobaczysz, już niedługo! ale u nas dziś ładna pogoda! Grozili jakimiś opadami, a tu nic-słońce daje jak dzikie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lucyjko masz piękną córeczke :D Naughty cały czas trzymam za Was kciuki :D Olenko juz mozesz powoli sie szykowac na wyjscie:D Jesli chodzi o czas przed samym porodem to ja Ci nic nie powiem bo u mnie to było znienacka ,poprostu w nocy wstałam ,troszke przeczyściło i dostałąm skurczy o 3 a o 6 juz Majka była na świecie,ale zapomniałąm napisac ze przez ostatnie dwa dni budziłam sie mokra tak jakby wody leciutko sie sączyły i u mnie tylko tyle było objawów. Reniolku ale ty masz super z Anią tyle godzin spi ,pewnie bedzie wysoka 🌼 Misiaczkowa cos ostatnio nas zaniedbujesz ,częsciej pisz bo bure ! dostaniesz :D Lucyjko karmienie idzie dobrze.W nocy wstaje ok 3 ,4 razy a wdzien róznie ale karmie co 2 ,3 godz ,Majka jest żarłoczna je i je .Ja mam czasami juz dosyc siedzenia w domu ale wy to znacie normalna rzecz a jeszcze pogoda u nas straszna wiatry i snieg i zimno wiec nic przyjemnego. Miłego wieczoru Asik co u Ciebie :D A gdzie pozostałe dziewczyny odezwijcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czytam was kochane, ale dzis czasu brak na pisanie. Dziec wola w dzien i w nocy :O Naughty, jak samopoczucie dzisiaj? Fryzelko, ciesze sie bardzo, ze Majeczka ladnie pije z piersi! Wiem, ze ciezko stale w domu, ale przyjdzie wiosna, to bedzie lzej i Maja juz podrosnie na dluzsze spacery. Reniu, jak ci idzie na studiach? Dajesz rade?? Misiu, jak twoje trolki? Zdrowe nareszcie? Kupilam dzisiaj lyzeczki i kubeczki tommee tippi. Lyzeczki zajefajne :D Zmieniaja kolor pod wplywem ciepla :) Linka nienawidzi zwyklej lyzeczki, wiec musze ja przekonac gadzetami ;) Ale na testowanie z jedzonkiem musimy poczekac. Linke wczoraj paskidnie wysypalo i znowu cholera nie wiem po czym. Marchew i banan sa na liscie podejrzanych :O Misiaczkowa, sukienka chrzcielna Linki z wloczki, chyba na na szydelku robiona. Pozyczylam od szwagierki :) Tu taki zwyczaj. Chlopcy w takich samych tylko z niebieskimi kokardami :P Jak na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko-na studiach...widzę, że pozostali studenci jacyś tacy napaleni, pełni inwencji i chęci do wzniosłych dyskusji, a ja chcę je po prostu jak najszybciej skończyć...jest ciężko, zwłaszcza z łaciną, bo nic nie rozumiem, nie pamiętam a babka leci szybko z materiałem. Poza tym jestem raczej optymistką, choć będzie ciężko. Mam nadzieję, że dam radę... Pytanko: czy te łyżecki i kubeczki tomee tippi można kupić normalnie w sklepie? Jak z tym jest w Polsce, wie któraś z Was? Bo strasznie jestem podjarana tą zupą dla Ani i już myślę w czym jak i gdzie ją karmić:P Fryzelko-to super, że tak świetnie sobie radzisz! Naughty-jak tam Ci jest w ciąży? Ciesz się ostatnimi chwilami z brzuszkiem! Wiem, wiem-na koniec to męka, ale potem z łezką w oku się wspomina. Lecę do wyrka. Mam nadzieję, że Mała będzie ładnie spała:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Lucyjko na studiach fajnie, chyba trafiłam choć juz targały mną wątpliwości ;) Tylko etetow znowu nie ma :( Wklejam zdjątka prezentu jaki mi maż sprawił i kilka małej :) [URL=http://imageshack.us]http://img216.imageshack.us/img216/4199/s7303711th3.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/5776/s7303712ll7.jpg A to moja Duśka na spacerku : [URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/640/s7303705jr9.jpg Tu się pracuje ;) [URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/9100/s7303683vb3.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img222.imageshack.us/img222/5020/s7303666ns9.jpg Reniu...łacina bleeeeeeeeeeeeee!!! Te glupawe czytanki o jakiś rycerzach czy łapaniu niedźwiedzia. Teraz łacina to inna obiązuje :p Nie dostałam mleka małej (Bebilonu3), kupiłam Bebiko. Efekt, skóra szorstka na buzi, brzuszku, pleckach i rączkach, dupa oparzona i chyba bolał brzuszek :( Ehhh. Na szcześćie już zdobyłam! Tak to jest jak się mieszka w zapiździewie dolnym ;) Pa kochane lece troszkę się zdrzemnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Reniu, lacina??? :P Ile ci zostalo do skonczenia studiow? Na ktorym roku jestes bo nie pamietam. Gruby Mis kupuje tommee tippi, to moze podpowie. Ja widzialam produkty tej firmy w sklepie Smyk w Katowicach w Geancie (teraz to juz sie nazywa Real) na dolinie 3 stawow. Naughty... prosze sie zaraportowac na topiku! Chyba nie zamierzasz rodzic w niedziele? ;) Misiaczkowa, to super, ze studia udane! Ale linki ze zdejciami sie nie otwieraja 😭 Zapaleczki w oczy i do roboty :O Linka nam sie dzisiaj 2 razy obudzila w nocy :( O 3.30 dalam jej mleka, bo juz nie mialam sily. Ale za to teraz nie chce jesc. Czy to moga byc zeby? Ostatnio ma dziwna faze z jedzeniem. Najchetniej by jadla 2 razy dziennie. Albo troszke lyknie i odsuwa butle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nadal w ciazy , zabijam wzrokiem 😠 Mam bole co wieczor , ale przechodza po 2-3 godzinach , co mnie doprowadza do szalu :O Ide sie podolowac przed tv :O Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty- no nie... byłam pewna że przez te pare dni kiedy nie było mnie na kafe Ola zdążyła się już szczęśliwie urodzić... Chyba jej za dobrze w środku:-) Wytrwałości życzę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, jak sie masz dzisiaj? Juz poniedzialek! Ola wychodz! ;) Reniu, szykuj sie na mase smiechu jak zaczniesz podawac zupki ;) My od 3 dni wcinamy ziemniaka :) Laduje na wlosach, raczkach, ubranku i gdzie popadnie ;) A propos zupek. Jaka powinny miec konsystencje? Budyniu (, ze mozna nabrac sporo na lyzeczke) czy rzadsza? I czy nalezy podawac cos do picia po jedzeniu zupki? Raz podalam malej dosc plynna zupke w butli, ale miala zatwardzenie po niej przez 2 dni :O Nie wiem czy to tylko wina marchewki czy brak plynow. Linka nie chce pic miedzy posilkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nic sie nie zmienilo 😭 I powiem Wam szczerze ze juz mnie trafia szlag 😭 Jeszcze mi zaczely dretwiec rece i nogi 😭nie wiem czy od kregoslupa czy nie ... straszliwie mnie swedzi brzuch i non stop mnie bola plecy i nogi nawet ( jak na zmiane pogody )😭 Ja juz jestem na skraju wyczerpania , ciagle mi sie chce plakac bo ciezko mi sie polozyc i wstac i ciagle mi nie wygodnie :O Na szczescie jutro mam wizyte w klinice i mam nadzieje ze ustala mi date wywolania , najlepiej juz na jutro wieczor bo inaczej chyba zwariuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Naughty 👄 Jak sie Ola dowie o wywolaniu porodu, to sama szybko sie zbierze do wyjscia ;) Moja Linka nie doczekala 15 pazdziernika w brzuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty- cały czas jestem z tobą myślami!:-) Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, biedna naughty, ale domyślam się co czujesz :( wojtuś 8 dni po terminie... każdy dzień jak wieczność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×