Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimilka

KTO NAPRAWDĘ PRZEBADAŁ MEIZITANG I LIDĘ? POPROSZĘ DOWODY NA TO

Polecane posty

no właśnie...to moje nieszczęsne serducho:( do tej pory mam jakieś problemy,ale kiedyś już miałam ze stresu tzw ,,duszności nerwicowe,, Micheangelo wiesz coś o tej przypadłości?Miałam to ok 2,5 roku temu. Możliwe są nawroty bez powodów?:( Bo nie biorę M już od jakiegos czasu a serducho cos szwankuje:( A kusi mnie wzięcie do końca tych zielonych ,,ziółek,,:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kocia
Aloha! ;-) Trafilam przypadkowo na to forum i ten watek szukajac informacji dot. skladu Meizitangu. Znalazlam tu chyba najbardziej fachowo i rzeczowo przedstawione informacje w calej polskiej sieci. Jezeli chcecie zobaczyc skany badan przeprowadzonych przez Michelangelol, to moge udostepnic moj serwer. Przeslij mi prosze Michelangelo te skany (poczta@nafali.net), a ja umieszcze je na serwerze i podam wam do nich link. Ja jestem dzis po pierwszej kapsulce... Pogodnosci :-) kicia kocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaga
Coć mi sie wydaje, że wypowiedzi Michaelangelo były tak samo wiarygodne jak wsystkie inne na forach. Jak przyszło do szczegółow to zapadla cisza....A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.k
Zauważcie, że micheleangelo jest osobą dość zapracowaną. Cierpliwość popłaca. Na pewno odwiedzi to forum wkrótce. Ja niedługo zaczynam brać M (jak tylko odbiorę paczuszkę), ważę 92 kilosy przy wzroście 170 cm. Więc jest co zrzucić. Będę odzwiedzać to forum, bo jest diablo ciekawe. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i forumowiczów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikilauda
Przeczytajcie w necie "Kardiologia w praktyce- Vol. 1" to się uspokoicie i znajdziecie wyjaśnienie dla wszystkich skutków ubocznych jakie występują po zażyciu meizitangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey nie chce mi sie otworzyc ta stronka możesz coś więcej powiedziec co tam napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta32 mikilauda nie podawala linka :-) musisz sobie skopiwac ten tytul, otworzyc google i poszukac sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikilauda
Sorry, faktycznie trudno to znalezć bo nie otwiera się akurat ten tekst. Ale dość sporo jest tego więc wpisz w wyszukiwarce "co to jest sibutramine" (trzeba zwrócić uwagę na dokładne napisanie SIBUTRAMINE), pod koniec strony pojawi się " Kardiologia w praktyce-vol.1", otwieramy i mamy właściwą stronę (" Aktualna strategia leczenia otyłości"). Omijamy wszystkie tabelki i przechodzimy na dół strony do Farmakoterapii i dalej. Mam nadzieję że teraz znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich odchudzaczy ślędzę wasz temat od samego początku istnienia, bo sama jestem zainteresowana Lidą- czytam wszystkie informacje, ponieważ sama jestem zainteresowana, myślę o tym aby ją łykać......... mam dużą nadwagę- i chyba moim lekarstwem może okazać się ten specyfik, chociaż teraz zbieram na ten temat informację, z różnych źródeł. * ja już w swojej karierze odchudzania, łykałam takie środki jak Teronac, który został wycofany, następnie Aviprom- tego produkcja została zatrzymana w Polsce, kolejna była Meridia, ale krótkotrwałe okresy łykania ze względu na cenę tych tabletek... teraz chcę brać Lidę.... i zbieram wszystkie dane na ten temat..... przymierzam się do tego lekarstwa na czerwiec..............oczekuję opini i rady......... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikilauda
na topiku EKSPERYMEN MEIZITANG ktoś podał dwa linki do stron gdzie na jednej z opolskiej izby celnej są zdjęcia naszej Lidy i piszą że po przebadaniu znaleziono (z tych groznych substancji) tylko sibutramine. Nie wiem jak się wkleja adresy linków tak żeby od razu wchodzić na stronę ale poszukajcie tam. To chyba było przy końcu topiku na 488str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikilauda link do opolskiej izby celnej i sprawy z lida byl walkowany z milion razy chyba ;-) w googlach wpisac izba celna i sibutramina dodzia co konkretnie chcesz wiedziec?? ja ci na razie napisze ze: zazywalam w sumie 1,5 opakowania - przez 2 miesiace z przerwa 2tygodniowa schudlam 10 kg (w tej chwili mam BMI rowniotko 25) nie zazywaj jesli: - masz/mialas problemy z sercem, kolatania, nadcisnienie - problemy z tarczyca (gdy twoja nadwaga wynika ze zlego funkcjonowania taczycy) - problemy z nerkami (beda ostro pracowac w czasie zaywania lidy, wiec musza byc w dobrej formie) typowe skutki uboczne: - suchosc w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scielo mi więkość wypowiedzi :-/ ciąg dalszy: - suchosc w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem.... wycina mi prawie do zera moja wypowiedz.... w kazdym razie mam to zapisane w notepadzie - jutro jak wstane to zamieszcze tutaj moje wypociny - mam nadzieje ze sie uda pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje po raz kolejny: - suchosc w ustach - pic duzo wody niegazowanej niskozmineralizowanej (minimum 2 litry) - pomaga zwalczyc suchosc i wyplukuje toksyny, ktore powstaja w procesie spalania tkanki tluszczowej - zawroty glowy - trzeba cos przekąsic; lida powoduje ze mozg nie otrzymuje sygnalu ze organizm jest glodny, czyli nie ma burczenia w brzuchu, nie ma impulsu do rzucania sie na lodowke; ale np spada poziom cukru we krwi, ktory wroci on do normy jesli cos sie zje - cierpnięcie konczyn, ból oczu, ból głowy - niedobór potasu i magnezu w organizmie - suplementacja magnezu i potasu lub zjedzenie czegos, co ma duzo tych pierwiastkow - zimne dlonie, stopy - najprawdopodobniej efekt termogenezy (czyli wypalania tłuszczu w organizmi), ja mialam rownoczesnie uczucie goraca na policzkach, ramionach, udach i lodowaty nos, palce u rak i stóp Porad kilka, jak wspomóc działanie Lidy: - im wiecje wody wypijesz, tym lepiej - mozna tez pic herbate zielona i czerwona, ale nie pić czarnej i najlepiej nie pic kawy - nie pić alkoholu - to tylko puste kalorie, a moga byc jakies interakcje z lidą - ograniczyc weglowodany (np. chleb, makaron, platki zbozowe, slodkie owoce, o chipsach, frytkach i slodyczach chyba nie trzeba wspominac ;-) ); bez ograniczen weglowodany wsuwac tylko na sniadanie :-) - jesc wiecej produktow białkowych: sery (ale tylko biale!! ), twarozki, rybki pieczone bez tluszczu, warzywa - robic co jakis czas peeling kawowy udom lub innym miejscom, gdzie odklada sie najbardziej tluszcz i jest cellulitis (ja robilam co 2-3 dni) jak sobie cos przypomne to dopisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie,po wielu dniach niepisania Jestem leniwa,więc skopiuję tekst,który napisałam na innym temacie..hihih ;);) Najpierw streszczę efekty mojego odchudzania Najpierw brałam Meizitanga-tylko pół opakowania,bo serce mi wysiadło.Minus ok 4kg. Później Lida-połowa opakowania stosowana razem z celulozą a połowa bez-dla porównania,minus 1kg.wrrrrr,ten kilogram mi wrócił. Między M a L nieco ćwiczyłam na wzmocnienie serca Następnie zawiedziona lekko Lidą wróciłam do celulozy plus ćwiczenia plus herbatka czerwona plus smarowanko balsamem wyszczuplającym z ATW (w promocji 25zł) i zrzuciłam 3kg (w tym czasie straciłam w obwodzie uda 2cm,ale 2 balsamy zużyłam Jednak ćwiczenia to jest to! Jędrniejszy tyłek itp Teraz skończyłam akurat herbatkę System Slim Figura-faza 1 Ale nie chce mi się iść do Rossmana po 2 paczkę..hihih Jak przejdę całą kurację (4 paczki) dam znać jak efekty Uwaga! Jeszcze niedawno zachwycałam się efektami jakie osiągnęła moja siostra przy Lidzie. Dziewczyny,nie przeginajcie z tymi środkami Moja siorka nie wiem ile schudła(niby nie ma się na czym zważyć),ale po 2 opakowaniach Lidy wygląda jak narkomanka.I nie ma w tym żadnej przesady Ona uważa,że wygląda świetnie,ale wszyscy jej mówią,że przegięła Martwię się o nią Pozdrawiam serdecznie. I pamiętajcie,największa satysfakcja będzie jednak jeśli schudnie się dając coś od siebie (silna wola i systematyczność -ćwiczenia,smarowanie dupska balsamami ujędrniającym i mniej żarcia-w tym nieco pomaga M i L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdźcie wątek lekarza Marcina on zbiera ankiety i załatwia pozwolenie na przebadanie Lidy/Meizi. Jak wszystko się uda załatwic napewno też tu zamieści się tamten wątek;) Ja po Lidzie czuję się bardzo dobrze. Nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, wyniki idealne. I żyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie jak napisała jedna z forumowiczek jestem zapracowanym czlowiekiem to prawda dlatego nie udzielam się na forum tak często jakby wszyscy chcieli :-( opublikowane wyniki beda w formie artykułu naukowego, na razie bedzie to przedstawione na zjeździe na który jadę na tydzień przed oficjalnym ogłoszeniem swyników nie moge podawać ich na forum ze szczegółami, chyba to rozumiecie na razie moge powiedziec, że w składzie Maizitancu jest sibutramina w ilości około 20 mg na kapsułkę, a więc zawartrośc jest większa niż w nasilniejszej dostępnej wersji Meridii (sa kapsułki Meridii poi 10 lub 15 mg) wystepowanie objawów ubocznych i ich nasilenie, a także skuteczność samego preparatu jest uzalezniona od osobniczych właściwości biorcy - jedni źle się czują na początku, ale im przechodzi, inni odstawiają preparat, bo efekty uboczne są zbyt silne, jeszcze inni poza suchością w ustach i ograniczeniem łaknienia nie mają żadnych doznań nieprzyjemnych każdy z nas jest inny przeciez podobnie jest z wieloma lekami, a nawet z alkoholem - nie wszyscy reagujemy tak samo niestety po odstawieniu M apetyt wraca :-((((( pozdrawiam Michelangelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren
Michelanelo, czy taka podwojna dawka tej substancji wystepującej w M moze stanowić zagrożenie dla zdrowia, życia? Czy negatywne efekty takiej kuracji nie dadzą o sobie znać w przyszłości, po latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren
Michelangelo, czy jesteś już pewna że Lida i Mezitang to ten sam środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Michelangelo: Chcialam się zapytać, czy doszły do Ciebie może jakieś informacje o tym, ze M/L zawiera aristochinę lub/i kws aristolochinowy? Informacje, która wprawiła mnie w przerażenie zamieszczono na stronie http://www.resmedica.pl/zdinfo900.html Nie obawiałam sie sibutraminy. w doniesieniu tym nie wymieniono nazwy M lub L, ale prawdopodobieństwo jest spore. Jeśli masz wiedzę na ten temat, proszę, odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa
Z niecierpliwoscia czekam na kolejne dosniesienia od Michelangelo!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie przeczytałam wszyściutko i chiałam powiedzieć coś od siebie może komuś sie to info przyda :) też sie odchudzam bo mam sporo do zrzucenia kg i skusiłam się na lidie po tym jak zobaczyłam efekty u moich koleżanek były super ale nie o tym che pomówić chodzi o efekty uboczne : bezsenność, suchość u ustach, adrenelina, skok ciśnienia, energia itd oraz po odstawieniu leku nerwowość, uczucie takie że wszystko nas denerwuje są identyczne jak przy przyjmowaniu amfetaminy. mimo że sibutramina nie jest uznana jako narkotyk to jest to siostra amfetaminy(nielegalnej). Michelangelo napisała że nie brała osobiście amfy więc nie może porównać ja moge i niczym sie nieróżni. Dziewczyny to chińskie cudo może sie okazać jeszcze gorsze od podwórkowego speeda uważajcie na siebie. Jeżeli już bierzecie albo bedziecie brały M lub L posłuchajcie paru rad : - jeżeli wystąpi jadłowstręt nie zapominajcie o witaminach (najlepiej multiwitamine w tabletkach 1 dziennie) oraz o skł.mineralnych - jedzcie witamine C codziennie - z rana najlepiej wmusić w siebie płatki z mlekiem - nieprzeginać z cwiczeniami bo serducho stanie - piz dużo soków owocowych (najlepiej coś jak Kubuś) A wogóle to odchudzać sie zdrowo i racjonalnie a nie chemią i \"ziółkami\" xxx pochodzenia ;) pozdrawiam i trzymam za was kciuki p.s. mam do was pytanko czy jak któraś z was stosowała regularnie M/L przez miesiąc codziennie to po odstawieniu leku miała objawy takie jak spać jeść spać jeść itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) dziś zakupiłam sobie Lidie w zielarskim sklepie kosztowała około 100zł jest orginalna bo czytałam że są tez podróbki. jeszcze nie zaczełam brać bo jestem przeziębiona i biore leki ale niedługo zaczne:) naczytałam sie dużo na temat tych tableteczek że aż mam małe wątpliwości bo tyle skutków ubocznych :( ale do mojej Lidi była dołączona ulotka napisze wam w skrócie co tam jest napisane :) Skład chemiczny : glikozydy steroidowe, związki lignanowe: schizanryna, schizandryna B1, alkaloidy: L-efedryna, norefedryna, katyna, steroidy i ich izomery i pochodne to chyba was interesuje na tym topiku :) i jeszcze co mnie zaciekawiło cytuje \'\'Uwaga meizitang: meizitang niema nic wspólnego z ekstraktami z ziół, jest to ordynarna chemia. Niskojakościowa syntetyczna efedryna HCl. Lida DAIDAIHUA JIAONANG niema nic wspólnego z Meizitang. Co wy na to ? ja niezabardzo wiem o co chodzi bo niebyłam najleprza z chemi Mógłby ktoś sie na ten temat wypowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwa z marsa
Agnes1984 napisała: \"niebyłam najleprza z chemi \" chyba nie tylko z chemii,hehehehe zobacz ile błędów zrobiłaś w tym wyrażeniu: Nie byłam najlepsza z chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×