Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

Hej,hej;)🌼 jeszcze nie zaczęłam kuszenia, bo nie było okazji. Ale oczywiście spróbuje.... Jeszcze musze pobiegać za tą bielizną ;) szczególnie do spania, cos niezbyt wyzywającego,ale przyciągające \"oko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kingula moja szafa raczej też nie pęka od nadmiaru sekseownej bielizny, a o krótkich spódniczkach już nie wpsomnę..... ale jakoś nie uśmiecha mi się pomysł chodzenia po domu w mini - przecież to musi być strasznie niewygodne :O narazie i tak nic nie kombinuję, bo w domu zima.... no może przedwiośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kingula, no widzisz jak Cię ładnie sprowokowaliśmy do odezwania się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kulawizna jest spowodowana tym, że kuleją inne dziedziny życia, a jak tak powieje chłodem ze wszystkich innych stron, to nawet w łóżku nie można się ogrzać.... miło sie gawędzi, ale muszę spadać, bo zaraz się spóźnie, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam dam:D:D:D grali pochodź też w sukience, bo faktycznie pończochy i mini sa na pewno niewygodne, ale pomyśl co potem będzie..... garp Ty jestes zapalonym kibicem piłki(jak się nie mylę), a co byś zrobił jakby żona wtedy się na Ciebie napaliła, gdy oglądasz mistrzostwa, co byś wybrał??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde, ale pytania zadajesz, oczywiście że mecz! ;-) a tak serio, wszystko zalezy od sytuacji, jesli mialoby być to takie złośliwe - wiesz, właśnie mi się zachciało seksu w czasie np. finału ligi mistrzów a wcześniej nie można było oderwać jej od telewizora bo leciało np. M jak miłość (bleeee)- to zapomnij. W innym przypadku , nie widze przeciwskazań, żeby przerwć oglądanie. W zyciu trzeba wybierać- seks jest mimo wszystko bardziej atrakcyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he,he dobre:D Nie no jak by Ci żona tak zrobiła toby była jednak złośliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka zemsta- najpierw 2 tygodnie celibatu a pózniej propozycja seksu w czasie meczu Arsenal- Barcelona ;-) - czarny sen niedopieszczonego fana sportu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecampolecam
po domu letnie sukieneczki na ramiaczkach,krociutkie.Nie ma nic wygodniejszego.Jak tylko wchodze do domu zakladam taka(oczywiscie na gole cialo),mam kilka takich sukieneczek i to sa moje"podomki".Spodnie musza byc niewygodne,w takiej sukience czuje sie,jakbym nic na sobie nie miala.I zadnych kapci tylko letnie klapeczki na malej koturnie,wygodne i ładne.Tak naprawde wazniejsze jest jak wygladamy w domu,niz kiedy wychodzimy na dwor.Jesli bedziemy kobiece i seksowne zewnetrznie nasi mezczyzi na pewno to zauwaza.A do spania tez polecam koszulki nocne ,krotkie lub dlugie ,ale raczej"seksowne".Faceci to wzrokowcy,milosc miloscia,ale "podkrecic"tez ich troche trzeba. Jestem mezatką z 12-letnim stazem i na mojego meza kobiece ciuszki zawsze dzialaja. Popieram akcje-seksowna odziez w domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diego26
Ja wtrace sie do rozmowy i powiem cos o sobie: ze mna jest tak nigdy nie miale super powera zeby sie kochac cala noc, ale po tym jak dostalem zapalenie gruczolu krokowego- bylo to zwykle niebakteryjne zapalenie. to od tego czasu oslablem wiadomo o co chodzi. moge praktycznie tylko raz sie kochac, nie jest wcale krotko . moge codziennie i nawet chce mi sie ale mam pyt czy to nie za malo ze tylko 1 raz bo tej dziewczyniue z ktora bylem ost 2 lata to wystarczalo- prawie zawsze miala orgazm , a jak nie to trzebabylo inaczej dokonczyc. teraz jestem sam i mam obawy przed pierwszym sexem z nowa dziewczyna. Dlatego moje pyt brzmi czy 1 zblizenie wystarcza wiadomo plus pieszczoty i wogole , czy to troche malo???? czasowo ok nie sp... sie odrazu ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem chłopie nie masz się czym martwić, nawet jakbyś nie mógł codziennie non stop to przecież facet nie maszyna!!!! Nie popadajmy w skrajności( nic kontra non-stop);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2233123456
jak tam wasz sex kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garp, wczorajszy wieczór chyba w kóńcu był udany, co? piwko, meczyk, żona zadowolona - lepiej być nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_use_x
Ale macie porypanych mężów. Ja jestem członkiem fajnego forum dla mężczyzn i pracuję aby powiększyć moją jednostkę z 17x13 do 22x17, aby było jeszcze fajniej. Najepiej policzyć objętość wtedy to robi na prawdę wrażenie:) Pracuję jeszcze nad wieloma orgazmami i innymi rzeczami (biegi, pływanie, studiowanie), tylko w jednym celu. Każdy członek tego forum chce być najlepszy w łóżku, jest to forum amerykańskie więc może Amerykanie są inni niż Polacy. Wśród większości członków przejawiał się wątek niechęci żon do sexu, ale po zwiększeniu rozmarów nie było tego problemu. Znajdźcie sobie nowych mężów, może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wiem kto stoi za spamem -enlarge your penis ;-) praca nad powiększeniem jednostki i objętości, hehe- joł meeen, pracuj, ambitny cel przed tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcsegb
pisze zeby toptc wyszedł do przodu. FFAAJJNNIIEE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jak widze nic sie nie poprawilo ani u was ani u mnie. Ciekawe jak dlugo tak jeszcze pociagniemy, jak dlugo to wytrzymamy, na jak dlugo starczy nam wszystkim sil i rozsadku. Ponizszy dialog znalazlam na onecie: - Coraz częściej to mężczyzna unika kontaktów seksualnych, tłumacząc się bólem głowy. Co się za tym naprawdę kryje? V.S.: To prawda, szczególnie jeśli związek partnerski został zalegalizowany, a małżeństwo trwa kilka lat. Przyczyn osłabionego popędu seksualnego jest kilka, a „ból głowy” stanowi często pierwszy sygnał ostrzegawczy rozpoczynających się problemów w związku. Intensywność kontaktów seksualnych jest bowiem lustrem, w którym odbijają się wszystkie kłopoty w związku. - Jakie są najczęstsze przyczyny osłabionego popędu seksualnego partnera? V.S.: Powodem może być przemęczenie, pracoholizm, rozczarowanie osobą partnerki, obniżenie jej atrakcyjności, brak motywacji do współżycia seksualnego, konflikty małżeńskie, lęk przed utratą kontroli nad swoim zachowaniem, poczucie starzenia się i objawy tzw. andropauzy. Brak zainteresowania życiem seksualnym może być także pierwszym sygnałem przewlekłej choroby, np. cukrzycy (osłabia zdolność do uzyskiwania wzwodu), nadciśnienia tętniczego, depresji. Tak więc pod „bólem głowy” naprawdę mogą kryć się poważne zaburzenia, które, wcześnie zdiagnozowane, daje się skutecznie wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! - jest cd - Jak powinna zachować się w takiej sytuacji partnerka? V.S.: Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Stworzyć atmosferę, która dla partnera jest najbardziej podniecająca (np. przygotuj kolację przy świecach, zaproponuj wspólne oglądanie filmów erotycznych, załóż seksowną bieliznę). Jeśli dotąd stroną bardziej aktywną podczas stosunku był partner, teraz kobieta powinna przejąć inicjatywę, zaproponować nową pozycję seksualną. Również rozmowa z mężczyzną może dać pozytywny efekt. Sposób postępowania jest indywidualny. Jeśli zaburzenia trwają długo i wszystkie metody zawiodły, warto poradzić się seksuologa. - Jak w takiej trudnej sytuacji rozmawiać z partnerem? Czy od razu namawiać go na wizytę u specjalisty? V.S.: Mężczyźni nie lubią rozmów o swoich problemach seksualnych, unikają ich za wszelką cenę. A jeśli już do rozmowy dojdzie, są poirytowani. Dla mężczyzny seks, a ściślej sprawność seksualna, jest wyznacznikiem jego wartości w oczach kobiet. Stąd ta wrażliwość na punkcie rozmowy o „tych sprawach”. Co wtedy zrobić? Przeprowadzić rozmowę w sposób bardzo delikatny, wyważony. Jeśli już uda się kobiecie namówić męża czy narzeczonego na wizytę u seksuologa, powinni wybrać się tam razem. Rozmowa z obojgiem partnerów, poznanie ich życia seksualnego jest podstawową sprawą dla właściwej diagnozy problemu. Poza tym taka wspólna wizyta u seksuologa wzmocni łączącą ich więź, a to już pierwszy sukces terapeutyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszsytkich! Dziewico 🖐️ cieszę się, że już wróciłaś, chociaż pewnie Ty wolałabyś przedłużyć sobie urlop. Jak było pod namiotem? Wygodnie? Czy raczej to nie miało znaczenia? U nas jak wydzisz wszsytko po staremu:( To co napisałaś, a raczej przekopiowałaś z internetu, to wszystko prawda......... tylko co z tego wynika. Pozdrawiam cieplutko w ten piękny poranek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam 🌼🌻 słowa słowami, życie jest życiem i faktycznie wszystko jest indywidualnie;) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×