Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość CAMOMILE -RUMIANEK
witam ! ODRADZAM ZAKUPY W BON PRIX !!!! w zeszłym tygodniu zamówiłam spodnie "alladynki",fakt przyszły szybko w ciągu 7 dni,ale to co było w środku-SZOK,nogawki proste,obrzucone "na oko" i zafastrygowane ręcznie,gumka w pasie posiadała kiedyś sznurki do wiązania,bo zostały obcięte,na szwie od pasa do kroku się rozchodziły,nogawki za krótkie, (mam 167 cm wzrostu) i koło "alladynek" to nawet nie leżało,gdyż wyglądały,jak leginsy,a nie "pumpy".chyba mają tam jakąś kontrolę jakości,tym bardziej,że produktów nie ma 500 sztuk w jednym rozmiarze !!! Pobrano ode mnie kwotę 29 zł za uczestnictwo w klubie. Żeby ją odzyskać musiałam tam dzwonić 3 razy,bo nigdzie nie ma informacji na temat odzyskania tej kwoty po wystąpieniu z tego klubu.Wykłóciłam się też o zwrot kwoty nadanej przeze mnie paczki,gdyż odesłanie jej,nie było z mojego widzi mi się,a ewidentnej winy i zaniedbania ze strony sklepu. Czekam na zwrot pieniędzy przelewem i mam nadzieję,że potrwa równie szybko,jak przyjście paczki.Także zanim się zdecydujecie na zakupy w tym sklepie,to przemyślcie sprawę dokładnie!!! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bon prix chyba popsuł się do końca. Kupowałam u nich kilka razy i większość rzeczy nadawała się do użytku, chociaż przewalanki z rozmiarami były od dawna. Czasami też tajemniczo zmieniały się kolory :) . No i to ciągnące się oczekiwanie... Ostatnio jednak zrobili mi fatalnego psikusa. Zamówiłam kostium kąpielowy, nauczona doświadczeniem odpowiednio wcześniej, żeby mieć go na urlop w sierpniu, a tu, patrzcie, niespodzianka, dwie badziewiaste spódniczki z podkoszulka! Pan z reklamacji najpierw nabił mi gigant rachunek, bo musiałam muzyczki wysłuchiwać, zanim był uprzejmy odebrać telefon, a potem radośnie stwierdził, że nic to, że bon prix się pomyliło. Przecież mogę zwrócić, na mój koszt, haha, czego nie zamówiłam, a potem zamówić kostium jeszcze raz, znowu z kosztami przesyłki. I może mi go przyślą, ale nie wiadomo kiedy, no z pewnością już nie przed urlopem, a może wcale nie, bo choć na stronie jest jak byk dostępny, to panu się zdaje, że go nie ma. Totalna olewka klienta! Najlepiej kasę im zapłać, a oni coś ci przyślą, ale nie wiadomo co i kiedy i czy na pewno. W loterię lepiej pograć we własnym zakresie, mniejsze koszty i frustracja, a zakupy robić gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakosc straganowa, odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, co do rozmiarówki to się zgadza, jest większa, ja co prawda nie kupuje bezposrednio w BPC ale mam całą masę tych ciuchów, z przewagą sukienek, są bardzo ładnie uszyte i solidnie wykonczone, bardzo ładne wzornictwo, nie widzialam ani razu czegoś co było fatalne czy wręcz brzydkie. chyba że problem tkwi w polskim oddziale Bon Prix, kupuje ciuchy na allegro, za 1/4 ceny normalnej ze sklepu BPC , tylko wydaje mi sie ze te co są na allegro to raczej zwroty ze sklepów z niemiec., nawet swojego czasu znalazłam dystrybutorów tej odzieży /hurtownie, sprzedaja ta odziież na paletach, wybór należy do kupującego jak dla mnie allegro jest ok i wolę tam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza 55
Obsługa w bon prix okropna. Brak podstawowych zasad kultury. Nie zwracają kosztów przesyłki chociaż to obiecują np.jak przyślą coś co nie było zamówione. Nie odpisują na maile, ale oferty wciąż przysyłają. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i wszystkim ODRADZAM! jeśli nie chcecie się denerwować. Jakość usług i ubrań FATALNA! Ubrania tylko na zdjęciu wyglądają dobrze, w rzeczywistości wyglądają jak "szmaty" a rozmiary jak na słonia chociaż zamawia się w/g ich tabeli rozmiarów. Dla mnie to najgorsza firma wysyłkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka lat temu kupilam ubrania bo ze wzgledu na na swoja figure nic ladnego nie moglam znalesc.Mialam spora nadwage.Zamowilam dosc duza ilosc. Ubrania w katalogu wydawaly sie super jednak po otrzymaniu przesylki bylam bardzo rozczarowana.Roznily sie diametralnie.Tkaniny z ktorych zostaly wykonane byly bardzo niskiej jakosci.W wiekszosci byly i tak za duze.Musialam pozniej odsylac.Ciezko zarobione pieniadze wyrzucilam w bloto.Zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ich ubrania wydają się być lepszej jakości :) sama ostatnio zamówiłam strój kąpielowy i sukienkę i jestem zadowolona. W sumie ryzykujecie tylko koszt przesyłki, bo ubrania zawsze można zwrócić. Jakby kogoś interesowało - aktualna oferta bonprix - http://shushu.pl/marki/bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najświezsza oferte to znalezl mozna tylko na ich stronie http://www.bonprx.pl/sklep/ nie polecam sugerowac sie innymi bo wcale nie sa aktualne. Juz kiedys sie nacielam, chcialam kupic z jakiejs strony z okazjami innych sklepow a okazalo sie ze produkt juz dawno zostal wycofany. Teraz jak chce kupic ciuch konkretnej firm to wchodze na ich strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam kilka rzeczy, ale ostatnia , która nie była tania , to istna porażka, produkt nie zgodny z tym który był na zdjęciu, materiał, zupełna szmata. Pomimo że wstawiłam aż kilka komentarzy co do produktu który otrzymałam , żaden się nie ukazał na stronie sklepu. TO BYŁ OSTATNI PRODUKT KTÓRY KUPIŁAM , NIE KUPUJCIE!!! PRODUKTY SŁABEJ A WRĘCZ KICZOWATEJ , PRODUKCJI, PRZESTRZEGAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirika
Nie polecam. Najczesciej na zdjeciu wyglada dane ubranie pieknie ale w rzeczywisctsci przychodzi szmata zle uszyta i skroja. Nie wspominajac za za tak wyska cene to jest przesad zeby ubrania wygladay jakby zjeto je z wieszaka w lumpexie. I co z ta rozmiarowka jest na maxa zawyzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokiiii
O myślałem że odkryłem jakiś nowy sklep ,a tu widzę temat od dawna istnieje i toczy sie dyskusja.Nic tam jeszcze nie kupowałem ,ale patrząc na fotografię mają naprawdę niektóre ciekawe rzeczy ,przynajmniej z wyglądu, stąd pytanie .Czy występują tam posezonowe wyprzedaże .Bo zainteresowała mnie zimowa kurtka ,koszt 250 zł ,na szybko jej nie potrzebuje ,dlatego czy warto poczekać ,czy raczej taniej już nie będzie . x http://www.bonprix.pl/produkt/termoaktywna-kurtka-zimowa-953107/?category=385&type=image&return=ref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia8355
Swego czasu tak,ale jakość pozostawiała wiele do życzenia,wiec zrezygnowałam. Obecnie bieliznę zamawiam na www.MyCotton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva_11
Byłam klientką Bon Prix ale już nie jestem,bo w większości towary które są sprzedawane są wyrobem chińskim. Dla mnie kupowanie chińszczyzny w takich cenach co są na stronie internetowej bon prix mija się z celem. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kupowałam ale z roku na rok pogorszyła się jakość ubrań. Ostatnio nawet jeśli mi się spodoba coś w katalogu i zdecyduje się zamówić produkt to zawsze się zastanawiam co tym razem będzie nie tak, bo najczęściej albo nie ma towaru i trzeba czekać kilka tygodni (raz nawet czekałam kilka miesięcy aż w końcu ktoś raczył mnie poinformować że bluzka nie przyjdzie), albo fason nie ten który był na zdjęciu, albo kolor. Raz zwróciłam im bluzę bo okropieństwo nie przypominało tego co było na zdjęciu , to nie dosyć ze czekałam bardzo długo to jeszcze dostałam kasę tylko za bluzę a nie za przesyłkę. Odradzam nowym klientom zakupów w bob prix, szkoda nerwów i pieniędzy. Ta firma wielokrotnie mnie oszukała, dwa dni temu odebrałam kolejny nie udany zakup, swetra który miał być normalny a przysłali mi sweter który jest rozkloszowany, uwierzcie mi do niczego nie mogłam go nosić bo ani do dżinsów nie pasował ani do leginsów. Weszłam potem na forum i każda klientka która go zamawiała była strasznie zawiedziona, oczywiście na zdjęciu prezentował się inaczej a w opisie również nie było informacji na temat jego kształtu. Tak wiec sweter kosztował 49 zł, z przesyłką 63,60 zł, a po wizycie u krawcowej kosztował on mnie prawie 80. Jakość tego swetra nie jest tego warta. Już nigdy więcej nie kupie u nich nic więcej, oszuści i tyle wystrzegajcie się bon prixu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nie za dobre dośiadczenia z sklepem Bon Prix, mają zawyżoną rozmiarówkę i ciężka sprawa jeśli chodzi o reklamacje. Trafiłam natomiast do sklepu fashinata.pl i od tej pory tylko tam zamawiam ubrania, są pięknie wykonane i eleganckie. Niestety też wydarzył się przypadek że przysłali mi uszkodzoną sukienkę, ale parę dni po jej odesłaniu bez problemów i szarpania sie z obsługa sklepu że przysłano mi uszkodzony towar, otrzymałam identyczną sukienkę już dobrą, a w formie przeprosin mały gratis i bon na kolejne zakupy. Tak powiniem moim zdaniem powienien funkcjonować sklep internetowy. Jak na razie tylko ten 1 raz zdarzyła się taka pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara123456
Kupowałam wiele razy. Ale rozmiarówka jest do kitu, nie wiadomo czy zamawiać większe czy mniejsze, bardzo długi czas oczekiwania na dostawę, 13,50 zł za przesyłkę to dość drogo. A poza tym obsługa klienta beznadziejna i nieprofesjonalna. Nigdy już nic tam nie kupię, wiadomości z bonprix lądują od razu w SPAMie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dość dużo ubrań z Bon prix, nie da się ukryć, że na fotkach są super, więc kusi człowieka. Pierwsza rzecz kurtka, zakupiona chyba z 10 lat temu, do dziś mi słuzy. Potem kostium, marynarka i spodnie, z kamizelką. Swietna jakość, wszystko na pdszewce, dobrze skrojone, solidne, służą wiele lat, żadna chińszczyzna. mam też masę bluzek, tunik, spodni. Wszystkie świetne. Tylko, no własnie rzeczy kupione dawno temu, a z tego co tu czytam to teraz jakość im się pogorszyła, Ciuchy kupuje obecnie na allegro, od innych sprzedawców, nie bezpośrednio z bon prixu. Tam ceny są nawet od 1 zł, mozna tez kupić za 15 zl i rozmiary sa podane dokładnie. Ostatnio udało mi sie kupić super spodnie za 30 zł marki Rainbow, ktore są moimi ulubionymi obecnie spodniami. Na allegro są chyba głownie zwroty i końcówki starych serii, ale mozna wyhaczyć świetne rzeczy. Ze sklepu nic nie kupowałam, kupowały natomiast moje znajome. Płaszcz peleryne i jakieś bluzki i buty. Widziałam te rzeczy i naprawde super. Czekały niedługo 10 dni. Zachęcona tym zamówiłam na ich stronie 3 rzeczy i teraz czekam na przesyłke, obawiam się rozmiarówki. Zamówiłam w swoim rozmiarze, a mogłam w mniejszym, bo maja zawyżone. Boje sie też, że bede musiała czekac miesiącami na dostawę z tego co tu czytam. No, ale tak jak pisałam, zdjecia ciuchów są świetne, fasony oryginalne i niespotykane często w sklepach, więc człowieka kusi zaryzykować. Jak dostanę ciuchy to napisze jak wyglądają. Mam nadzieje, że się nie zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w bon prixie po raz pierwszy sukienkę i totalny zawód.Zamówiłam swój rozmiar a zmieściłaby się w nią co najmniej dwa rozmiary większa pani.Zasugerowałam się dobrymi opiniami.Po zakupach wystawiłam swoja negatywną.Oczywiście nie została zamieszczona.Jesli jest takich więcej klientek jak ja których opinii sie nie zamieszcza to teraz wiem skąd te same dobre.Odradzam zakupy w tym sklepie.Sama nigdy więcej nic tam nie zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kika
To znowu ja z przedostatniego wpisu. Więc towar wysłany po 10 dniach. Czyli w normie. Z trzech rzeczy przyszły 2. Jedna wyprzedana, choć dalej widnieje na stronie jako dostepna. Ale to mnie akurat ucieszyło, bo już po zakupie sie rozmyśliłam wiec w sumie ok, ze tej rzeczy nie było. A więc jedna bluzka jest naprawdę świetna. Zamówiłam rozmiar 38 taki jaki noszę i pasuje jak ulał. Jakość świetna, krój, wykończenie. Jestem zadowolona. Druga rzecz żakiet - rozmiar 38, niestety za duży,wygląda bardziej na 40/42. Właśnie odesłałam, mam nadzieje, że doczekam się zwrotu pieniędzy. Jakość żakietu bez zarzutu, choć na zdjeciu wyglądał lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie nie polecam tej firmy. Na większość atrakcyjniejszych towarów czeka się długo, przyjmują zamówienie i potwierdzają je a także przyjmują zapłatę a nie mają towaru na stanie. Czeka się do 4 tygodni i w tym czasie środki na karcie są zablokowane. Moim zdaniem jest to zwykłe wyłudzanie. Dlatego nie polecam płatności z góry TYLKO PRZY ODBIORZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna porażka, kilka lat temu zakupiłam kilka sztuk odzieży : dwa żakiety,czarny i biały, dwie tuniki czerwoną i dżinsową, i płaszcz letni , odzież nie przypominała wogóle tej prezentowanej na zdjęciach, żakiety były z jakiegoś sztywnego śmierdzącego drelichu,tuniki to szmatki, a zamiast letniego płaszczyka który do dziś figuruje u nich w sprzedarzy otrzymałam pikowaną kurtkę ortalionową w rozmiarze 36, a odzież zamawiałam w rozmiarze 50 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję od paru lat, raz jest lepiej , raz gorzej.Nieraz udaje mi się kupić coś fajnego , a nieraz trzeba odsyłać , bo albo totalna szmata ,albo rozmiar z nieba.Na przesyłkę nieraz czekam dwa tygodnie , ale bywa i po tygodniu.Zdarza się ,że przyślą coś innego.Nigdy nie otrzymałam zwrotu kosztów odesłania w takich wypadkach.A dziś przeszli samych siebie -wczoraj złożyłam zamówienie , a dziś przysłali mi wiadomość, że jak zrobię zakupy do 9 lutego to dadzą mi zniżkę 10 %.Zdenerwowali mnie na maxa , bo jak zamawiam to dużo.Wysłałam im piękne podziękowanie,pewnie nikogo to nie wzruszy ,ale sobie ulżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kika
No tak z bon prixem jest róznie! Kiedys na przesyłkę czekałam 2 tygodnie, a ostatnio po 2 dniach już dostałam sms-a, że paczka została wysłana!Ale jak zwracałam towar, to pieniadze zwrócili po 2 dniach! Więc obsługa nienajgorsza!Jakość towaru, cóż zalezy na co sie trafi. Czasem dostaniesz coś boskiego, czasem szmatkę, najgorzej trafic w dobry rozmiar, ale to sie zdarza w każdym sklepie internetowym. Nieraz zamawialam coś na allegro, na zdjęciach bosko, a w realu tragedia.!Tym niemniej ja nie narzekam jesli chodzi o bon prix, bo naprawdę mam sporo fajnych ubrań z tej firmy!I generalnie będe tam dalej robić tak zakupy. Ja tam jestem fanką ich ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kika
dodam jeszcze, że najlepsze w ofercie to maja spodnie! swietna jakość, fasony! do wyboru do koloru, rurki, chino, dzwony, szerokie, proste klasyczne! a teraz w sklepach tylko rurki królują! bluzy tez maja dobre jakościowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, A ja chciałam zapytac, czy są jakies sklepy (najlepiej internetowe) w których można kupić ubrania tej firmy? Bo niestety w sklepie internetowym już ich nie ma w ofercie-pewnie wyprzedane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia firma.Przysyłają nie ten towar, który jest zamówiony.Zgadza sie tylko rozmiar i kolor.Płaszcz zupełnie inny i tańszy niż zapłaciłam.Sukienka tylko z nazwy przypomina zamówioną.Ogólnie nie polecam.Cudowne rzeczy to są tylko na zdjęciach.Opinie pod produktami umieszczają tylko wybrane i w wiekszości pozytywne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Kilka razy kupiłam w Bon Prix ale zawsze odsyłałam.Albo rozmiar albo normalny szajs. Zbijają kasę na wysyłce. Każdy towar oddzielnie i tak zawyża się koszty. Mam kumpelę w Holandii i tam to inaczej działa. Zamawia kilka rzeczy i przysyłają bez żadnego pobrania. W domu przymierza i co nie pasuje odsyła na własny już koszt a płaci dopiero za przymierzony towar. Przeciez podaje się im adresy i wiadomo,że nikt nie ucieknie. Ale cóż taki kraj mamy. Więcej już u nich nic nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Musze odesłać spodnie. Powiedzcie jak mam to zrobić. Chodzi mi o to czy mam wysłać to poleconym czy priorytetem. bon prix na formularzu zwrotu zaznaczył ze mam odesłać w tej samej torbie co przysłali. Ale nie wiem czy mam to odesłać jako paczke kurierem czy na poczcie poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaika11
Ja odesłałam zwykłą paczką na poczcie (bo tak też dostałam) chyba 13 złoty kosztowała przesyłka. Większość rzeczy była z dobrej jakości materiałów ale rozmiar za duży lub wykonanie niestaranne. Bluzka się pruła na szwach. Kupowałam pierwszy raz i więcej nie będę. Teraz widzę w sklepie internetowym że kurtka którą wybrałam jest o 40 zł tak z dnia na dzień droższa nie wiadomo dlaczego. Ceny dają jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barka0202
To ja nie odbieram paczki z poczty niech sobie ją odeslą skoro to takie szmaty. Nigdy nie nabiorę sie na te zniżki i kluby bo to jest pozorna oszczędność dlatego odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×