Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość do pettitki
sorry, ale nie masz gustu. Zrezygnuj z białych ubrań, bo do bladej twarzy nie pasują, ani do koloru włosów. Te fasony, te materiały są dla Ciebie nieodpowiednie. Wyglądasz jak ze wiejskiej dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
To twoja opinia, ja postanowiłam umieszczać sukienki kolorystycznie.Zaczęłam od białych, wiadomo,że teraz ich nie noszę, bo zima.Każdy ma bladę twarz zimą,chyba,że chodzi na solarium.Akurat te satynową sukienkę b.elegancką mam kupioną specjalnie na komunię do córki.Myślę,że będzie bardzo odpowiednia.A na dyskoteki nie chodzę,ani na wiejskie ani na miejskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pettitki
ta satynowa, to dopiero okropieństwo, ani na komunię ani na ślub... Nie mogłaś na komunię ubrać się bardziej nowocześnie, bo ubrałaś się jak cnotka niewydymka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Wrzuciłam kilka innych ,pooglądaj.może któraś wpadnie ci w oko, bo widzę,że jesteś wybredna:))...masz prawo do swojej opinii i cenię twoja ocenę.Mi się ta satynowa podoba:))Będę codziennie coś wrzucać.Zaglądaj ,zapraszam do komentowania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona2
A ja po obejrzeniu Twego bloga zastanawiałam się czy jesteś starszą panią czy młodą kobietą.Bo wg mnie jedne są dla młodych, a drugie dla starszych.No i ten fartuch , czy jak to nazwać ,tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metenka
Witam wszystkie Panie kupujące w BP, chciałabym się podzielić swoimi zakupami w tym sklepie, a właściwie zwrotami. Kupiłam ostatnio komplet ( żakiet i spódnica). Po otrzymaniu paczki ( w zamówieniu było napisane , że czas realizacji zamówienia to 4 tygodnie, ja natomiast towar dostałam już po 10 dniach od złożenia zamówienia)okazało się że komplet ma zawyżoną numerację , wiec zdecydowałam,że odeślę towar. Aby zwrócić towar musi on mieć oryginalne opakowanie wypełnić formularz zwrotu i należy odesłać na własny koszt. Na zwrot pieniędzy w całości, tyle ile kosztował komplet ,czekałam równo tydzień od odesłania do nich towaru. Opisuje swój przypadek , ponieważ może się okazać on pomocny innym Paniom kupującym w tym sklepie. Ogólne wrażenie o sklepie mam dobre, ponieważ nie były to moje pierwsze u nich zakupy, poza jednym że maja zawyżoną numerację oraz to ,że nie kupuje nigdy towaru z dużej wyprzedaży , bo wtedy rzeczywiście może się okazać ,że towar jest marnej jakości, ale przecież zawsze można go odesłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 36***
Wczoraj zamówiłam w BP pierwszy raz, dziś trafiłam na ten topik i zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam... Piszecie, że zawyżają rozmiarówki, a ja zamówiłam swój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA :)
TAK, I UWAŻAM ŻE BON PRIX NIE JEST TAKI ZŁY. Zamówiłam z bon prix'u duuuużoooo rzeczy i z większości z nich jestem zadowolona, chociaż mam już w szafie parę szmat ;p. Każda kobieta, która kupuje w bon prix wie o tym, że musi zamawiać o ROZMIAR MNIEJSZY, bo nasze sąsiadki z Niemczech noszą ze sobą trochę ciałka ;) !!! KONIECZNIE TRZEBA CZYTAĆ Z JAKIEGO MATERIAŁU JEST ZROBIONY CIUSZEK, KTÓRY CHCEMY KUPIĆ. WTEDY BĘDZIEMY MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE RACZEJ NIE DOSTANIEMY BYLE CZEGO!!!!! JA OSOBIŚCIE ZAMAWIAM TYLKO UBRANIA, KTÓRE SĄ ZROBIONE Z PRZYNAJMNIEJ 50% BAWEŁNY. NIE DZIWIĘ SIĘ WAM JEŻELI ZAMÓWIŁYŚCIE COŚ W CZYM NIE MA ANI ŚLADU BAWEŁNY I ZAOPOMNIAŁYŚCIE ŻE W TYM SKLEPIE JEST BARDZOO ZAWYŻONA ROZMIARÓWKA!!! A CO DO MATERIAŁU...BAWEŁNA JEST NATURALNA WIĘC NIE ELEKTRYZUJE SIĘ, KAŻDY O TYM WIE...W DODATKU RZECZY ZROBIONE Z NIEJ SĄ MIĘKKIE I PRZYJEMNE W DOTYKU :) . Co do terminu dostawy to rzeczywiście trzeba trochę poczekać, a jeśli będzieci pamiętać o tym wszystkim co napisałam powyżej, wtedy nie dostaniecie jakiej tam szmaty czy worka :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asówa4
nie ma się co bać- ale odkąd zmieniłam styl na legginsy i dresy, to większość moich nowych ciuchów pochodzi z www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttnnnndn
A ja kupiłam tam spodnie z których jestem średnio zadowolona, bo oczywiście wyglądają gorzej niż na zdjęciu. Napisałam długą opinie i dałam 3 gwiazdki a oni umieścili moją opinie z 5 gwiazdkami. Więc niezłe oszustwo. Ciekawe ile tych opinii zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszi
kupiłam sukienkę i dostałam jakąś zastępczą szmatkę którą odesłałam i czekam na kasę. Najgorsze jest to że w katalogu jest ta sukienka ale jak się zamówi to przysyłają coś innego. Nie polecam zakupów w tej firmie bo i na zwrot kasy czekam już miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa
W Stanach jest tez firma internetowa z ciuchami jak w bon prix. Troche to podejrzane, wszystko pochodzi z jakiegos odrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jeleni szukają przez
odcinki ojca mateusza-żenada reklama dla emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka zrzutka
sory za ten beznadziejny pesudonim ale nie chciało mi się wymyślac nic innego. Mma pytanuie odnośnie zakupów w bon prix. chcialam zamówic tam roletke do okna, na zdjeciu wygląda cudnie, koszt to 130 zł, ale boje się, ze to może być zupełnie co innego w rzeczywistości. czy ktoś zamawiałma tam inne rzeczy niż ubrania, np, firanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka23
Ja kupowałam roletki, buty z b.p.c itp...ale zawsze w licytacji na allegro.W tej cenie w katalogu nie są one tyle warte .Owszem są bardzo ładne, niespotykane,ale to przeważnie zwykły woal ze wzorem.Na allegro w licytacji dawałam za nie 25 zł max i tyle można zapłacić,choć w sklepie firanki tez są drogie.mogę zrobić ci zdjęcia jak chcesz,mam w każdym oknie taka roletkę, bo jest wygodna, nie trzeba upinać, szybko się prasuje i ciekawie wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka Lenka
Zamówiłam kiedyś piżamy....śmierdziały wilgocią, chyba były przechowywane w jakichś zatęchłych magazynach :( Jakośc nie powalała. Potem zamówiłam 2-pack spódniczek dla córki, i były / są ok, chociaż bez "wow". Ponoć w bon prix zależy na co trafisz... sa rzeczy super, jest i chłam (jak te piżamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka zrzutka
dzięki za szybką odpowiedź, też tak myślę, że to takie nic, a cena trochę odstrasza, ale faktycznie są inne, oryginalne, ciężko dorwać takie w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta Piecha
A ja od początku... nicków nie będę używać, bo nie mam co ukrywać, wręcz przeciwnie, muszę ostrzec ile tylko Pań i Panów się da przed oszustami z tej sieci sprzedaży!!! Oczywiście jak u wszystkich na początku tej "znajomości" zostałam zasypana przepięknymi katalogami, po 4 w miesiącu... Tak się zdarzyło, że moja mam potrzebowała kurtki, przejściowej, najlepiej 2 w 1, czyli części wierzchniej i części ocieplanej, ale w sklepach stacjonarnych nastąpiła już wyprzedaż i kurtkę postanowiłyśmy kupić ze sklepu wysyłkowego. Sięgnęłam po katalogi z bonprixu, i spodobała nam się ze zdjęcia kurteczka, opis techniczny materiału nie mieścił się na stronie A$, jak go wydrukowałam, przebił opisy materiałów HiMontain i Salomona! :) Więc zadzwoniłam, zamówiłam, oczywiście czas oczekiwania mnie z nóg zwalił... dobrze ze to sanatorium mamy blisko, to stwierdziłam, ze jak przyjdzie to jej dowioze... Kurtka przyszła, nawet szybko, bo w dniu kiedy mame zawoziłam do uzdrowiska :) rozpakowałam i: 1. śmierdziała rybami ( smród niedoopisania, najpierw wypadałoby ją wyprać), 2. rozmiar oczywiście nie ten, a fason beznadziejny, może i te Panie z folderu, co wyglądają jak wieszaki, świetnie prezentują się w tych kurtkach, ale większość Polek, po pięćdziesiątce w rozmiarze L posiada biust conajmniej B-C, a ta kurtka miała fason raczej na bezbiuście, obojętnie w jakim rozmiarze, 3. materiał; kurtka wierzchnia: zwykły ortalion ( taki co pamięta czasy PRLu, chyba stare magazyny w Niemczech opróżnili i poszyli co się dało ), kompletnie odbiegał od tych rozciągłych opisów technicznych i właściwości, bluza wpinana: miała być softshelem, ale okazała się stylonową bluzą, drobno tkaną dzianiną, nie wartą nawet 30 zł, 4. do teraz nie rozumiem terminu 3 w 1 co jest tym trzecim elementem? ( chyba kaptur...), 5. kolor: miał być turkus z opisu, na zdjęciu był "niebieski", a w rzeczywistości zielony, absolutnie nie odpowiadał ani opisowi, ani wizerunkowi na zdjęciu, 6. zwrot towaru i zwrot należności: oczywiście zadzwoniłam w dniu kiedy wysłałam towar i napisałam maila, że go odsyłam, poinformowano mnie grzecznie, że należy wpisać nr konta, wówczas pieniądze wpłyną szybciej, to przyśpieszy sprawę... wpisałam, paczkę nadałam ( za moje kolejne pieniądze za przesyłkę ) poleconą priorytetową, więc kolejnego dnia zadzwoniłam czy doszła... usłyszałam, że nie doszła, zadzwoniłam za dwa dni, dalej twierdziła już inna pani, że nie doszła..., przeczekałam tydzień od wysyłki, zadzwoniłam i znów usłyszałam, że paczka nie doszła... adowód nadania do ręki, zadzwoniłam na pocztę, Pani z poczty poinformowała mnie miło gdzie śledzić paczkę, okazało się, że paczka została doręczona, odebrana kolejnego dnia od wysłania!!! Zadzwoniłam, i zapytałam, dlaczego mnie okłamują i oszukują, skoro od tygodnia towar jest u nich na miejscu, zostałam poinformowana, że ona nie wie czy na miejscu, bo nie jest zaksięgowany... zapytałam ile do jasnej cholery potrzebują czasu, żeby zwrot zaksięgować; czy mają ich tak dużo???!!! usłyszałam, że u "niej" na biurku nic nie leży... więc wprost powiedziałam, że od tej pory wszystkie rozmowy będą nagrywane przeze mnie, napisałam również maila na ich skrzynkę pocztową, że żądam natychmiastowego zwrotu gotówki, inaczej skieruję sprawę na drogę sądową o wyłudzenia, oszustwo, obrót środkami finansowymi pochodzącymi z zasobów klienta bez jego zgody... i takie tam ... wiecie co mi odpisali... że na zwrot gotówki mają 14 dni od zarejestrowania zwrotu towaru... hm, pytanie kiedy zarejestrują towar, który leży już "u nich" drugi tydzień, ale nie "na jej" biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta Piecha
chciałam dodać, że wszystkie opinie pod zdjęciami to mistyfikacja, pisane chyba przez pracowników i ich rodziny, bo z 4 komentarzy jakie napisałam ( a napisałam prawdę ) żaden nie znalazł tam swojego miejsca, dlatego też jeśli mogę sobie pozwolić na taki czyn, będę tą opinię, którą tu umieściłam linkować i wysyłać gdzie się da... bo mam dość oszustów na każdym kroku i będę tępić nie ubłaganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga uwaga doliczaja sobie bez zgody zamawiajacego oplate klubowa nier dajcie sie nabierac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniaa
Kupowałam od wielu lat sporo różnych rzeczy w Bonprix, ale ostatnio są duże problemy z realizacją zamówienia. Zamówiony towar albo przychodzi po kilku tygodniach czasem miesiącach albo tylko informacja, że został wyprzedany i dostawy nie będzie. Jeśli chodzi o tzw. księgowanie, to zgodnie z przepisami skarbowymi, dostawę towaru należy zaksięgować jeszcze tego samego dnia a najpóźniej następnego dnia rano przed rozpoczęciem sprzedaży. Tak więc dostarczone do nich artykuły muszą być niezwłocznie wciągnięte na stan magazynu i zaksięgowane. W przeciwnym razie popełnione jest przestępstwo skarbowe. Mnie nie podoba się inna praktyka firmy, bo jeśli pieniądze za zwrócony towar przychodzą w miarę szybko, to firma zupełnie nie wypełnia obowiązku zwrotu kosztów przesyłki w przypadku reklamowania towaru. Mimo, że napisałam w tym temacie negatywną opinię pod zakupionym wadliwym towarem, to opinia się nie ukazała. Zamieszczono jedynie opinię o samym towarze a o sposobie załatwienia reklamacji już nie. Niestety zdarzyło się to nie pierwszy raz. Takich problemów nie miałam np z cieszącą się złą sławą firmą Mango z Gdyni, choć zakupiłam tam raptem kilka rzeczy a jedną naprawiali kilkakrotnie i za każdym razem zwracali koszty wysyłki. Zwrot kosztów nie należy się, gdy towar zwracamy, bo się nam nie podobał. Przy reklamacji wadliwego towaru lub niezgodnego z zamówieniem sprzedawca musi pokryć koszty reklamacji w tym koszt wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam właśnie te komentarze i żałuję, że nie dotarłam do nich wcześniej. Zamówiłam sukienkę, która okazała się zbyt duża, postanowiłam ją oddać. Wyglądała zupełnie inaczej niż w katalogu, dlatego nie chciałam zamawiać mniejszego rozmiaru. Odpisałam,że nie spełnia moich oczekiwań. Czekam już 15 dni na zwrot pieniędzy. Zaczynam się denerwować. Przeczytałam na stronie bon prix, że można liczyć na zwrot gotówki w ciągu 14 dni. To dopiero dzień opóźnienia ale po przeczytaniu tych komentarzy, zaczynam się stresować, 150 zł nie chodzi po ulicy a ja straciłam pracę i od kilku miesięcy nie mogę znaleźć nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim milo zaskoczony
Witam Kupowalam w BON PRIX (BP) wiele razy i nigdy nie byłam świadkiem jakiegokolwiek błędu. Wręcz przeciwnie. Jestem zadowolona z zakupów. Jedynym problemem jest to, że ubrania są cienkie, nawet bardzo cienkie. Wiele modnych ubrań możemy znaleźć na tej stronie. Osoby sprzedające "dbają o nas", np. zamieszczone są tabele rozmiarów (bardzo szczegółowe), pod zdjęciem z, np. spodniami jest napis "Stylista radzi" i pokazane są tam różne dodatki, które pasują do wybranego ubrania. Jestem bardzo zadowolona, bradzo miła obsługa. :) Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.M.P.
Wielokrotnie kupowałam ubrania w Bonprixie , z jednych byłam zadowolona ,z innych nie i je zwracałam ,nie było problemu.Nie spodobało mi się,że pobierają wcześniej opłatę klubową oraz ,że nie zamieszczają niepochlebnych opinii.Natomiast ostatnio obserwuję coś dziwnego : artykuły w moim schowku jakoś dziwnie zdrożały ,można powiedzieć ,że niektóre aż 50 do 100 %, ale jednocześnie widzę ,że na ich stronie też zdrożały ,ale nie o tyle.Wychodzi na to ,że dla stałej klientki ceny są naprawdę "specjalne". Czy ktoś się z tym spotkał i wie o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję ubrania w BonPrix i powiem, że jestem zadowolona z obsługi, jak i realizacji zamówienia. Ostatnio kupowałam kilka bluzek i spodnie. Okazało się, że jedna bluzka jest za duża to oddałam. Pieniądze zwrócili mi natychmiast po otrzymaniu mojej paczki. Nie chce wyjść na spamerkę ale polecę wam serwis, z którego korzystam i pobieram stamtąd kupony rabatowe do tego sklepu. Serwis nazywa się wydawajdobrze.pl. Znajdziecie tam super zniżki i promocje :). Super, że takie serwisy powstają, ponieważ nie chce mi się chodzić po stronie i szukać odpowiedniej dla mnie promocji to wejdę na wydawajdobrze.pl i tam mam wszytko mam w jednym miejscu :). Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdOLENA
odradzam kupowania w bonprix raz zamówiłam letnie żakiety biały i grafitowy otrzymałam totalne szmaty wymięte, jeden żakiet był za ciasny natomiast drugi był za duży,nie nadające się do noszenia, zupełnie inne niż w opisie i na fotkach, innym razem zamówiłam letni płaszczyk na zdjęciu piękny natomiast otrzymałam zimową chińską kurtkę ,ortalionową ocieplaną pikowaną i w dodatku o 10 rozmiarów mniejszą niż zamawiałam żenada totalna tandeta kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdOLENA
moje opinie które napisałam w bonprix nie zaistniały bo napisałam negatywne, wszystkie opinie pozytywne wypisują pracownicy żeby zwabić klientów, totalny syf który wysyłają, jakaś chińska tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda taką dziwną prowadzą grę, może i ładnie wyglądają na zdjęciu, ale po przymiarce różnie to jest. O modzie można zobaczyć też ciekawe rzeczy na http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×