Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość gość
a ja zamawialam juz wiele rzeczy i tylko bluza mi nie przypasowala reszta bardzo fajna,ale uwazam,ze ceny jakby nieco zawyzone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to ciuchy są świetne, zasem sie trafi coś kiepskiego, ale to są uroki zakupów przez internet, w każdym sklepie internetowym, możesz trafić na badziew! Dla mnie jedyny minus to utrafic z rozmiarem, bo zwykle maja zawyżoną rozmiarówkę, czasem nawet o dwa rozmiary, ale od tego maja swoja strone internetowa , zeby wejśc i poczytatać opinie klientów! Ja w każdym razie jestem zadowolona z zakupów na bon prixie, zwłaszcza z bluz, spodni i strojów kapielowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie, od lat jestem klientką Bon Prix i muszę powiedzieć,że zawsze jestem zadowolona z zakupów....Ktoś wyżej napisał,że otrzymał odzież z metką " made in china",no cóż muszę odpowiedzieć tej osobie,że co zamawiasz to otrzymujesz ;) jest to sklep na każdą kieszeń i cieszę się,że w Łodzi już się pojawił...zaoszczędzę na przesyłce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam spodni z tego sklepu. Nie wiem z czego je szyją,bo po noszeniu rozciągają się niemożliwie, mimo że zawsze kupuję rozmiar mniejsze. Dotyczy to tych z materiału ale również dżinsowych. Czy ktoś próbował reklamować w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w bonprix od czasu do czasu, albo jak jest coś fajnego na wyprzedaży. Czasami korzystam z różnych stron ze zniżkami i promocjami, które oferują między innymi kupony rabatowe do bonprix i innych jak przykładowo http://rabatozercy.pl Z jakością jest różnie, ale raczej z większości zakupów jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep to ściem i wielkie naciąganie. Kupujesz towar -pieniądze automatycznie pobierane są z konta ,na paczke czekasz ok.10 dni a pieniadze juz pobrane .Otrzymujesz paczke i jesli nie pasuje odsylaszi co czekasz 14 dni na zwrot kasy. Czyli 10dni +14+24 dni oni zarabiaja na twojej kasie -odsetki itp.... Dlatego nie mozna kupowac stacjonarnie -bo nie bylo by zwrotów a co za tym idzie dodatkowej kasy. NIE polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam pierwszy raz i już wiem że nigdy więcej nic tam nie kupię miałam zamówione stroje kapielowe za które zapłaciłam, gdy zrobiłam zwrot okazało się że kwota była pomniejszona o 46 zł....zwykłe zdzierstwo i nabijanie sobie pieniędzy ..nigdy więcej mnie tam nie zobaczą, a po drugie ciuchy to zwykłe szmaciska gatunek materiału jest beznadziejny ...nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamowilam raz i nigdy wiecej cena w ogole nieadekwatna do jakosci. droga bluzka a jakosc takiez z bazaru za 10 zl. oszustwo. rozmiary tez jakies niewymiarowe szkda nerwow na bawienie sie w wysylanie i zwroty. podobno na allegro sa aukcje tych szmat od 1 zl. wiec macie swoja super jakosc ktora tak naprawde jest nic nie warta bo to byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wszystkie kom...podawane zaraz z linkiem ....że przecena albo zniżki to kto je wysyła ? smieszne ..zwykłe naciągactwo...podejście w tak perfidny sposób do klienta to zwykłe chamstwo...powinien ktoś się tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogle sa niewarte swojej ceny te ubrania. juz lepiej isc do jaiegos centrum handlowego i sobie cos kupic przynajmniej mozna przymierzyc a nie dosc ze ceny z kosmusu rozmiary nie wiadomo jakie to szmaty przychodza nie wiem kto zachwala ten sklep pare osob ktore znam i tez tam cos zamowily tez sie rozczarowaly nabieraja ludzi na ladne zdjecia mi tez sie spodobalo cos dlatego zamowilam a w rzeczywistosci ze zdjeciem to te rzeczy nie maja wiele wspoolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep jest kiepski, długo czeka się na wysyłkę. Ubrania bardzo drogie w stosunku do jakości, niektóre wzory, to chyba wieki tam leżą. Czasem trafi się coś w miarę, ale na ogół tandeta. Porównując z sieciówkami, to mają niemodny towar (często sprzed sezonów) do tego taniej można kupić w innych sklepach w galeriach. Jak sprzedawali wiele lat temu, tak i teraz, nie rozwijają się, nie poprawiają obsługi klienta, nie proponują nic modnego, fajnego, a niektóre rzeczy to szyte chyba na kwadraty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno... ciągle atakują reklamami. Maile, smsy, katalogi z informacjami o wysyłce gratis, do któregoś tam, tylko kup za stówkę. Ale co tam kupić za stówkę, jak tam jeden szajs jest? Buty to nawet w katalogu wyglądają jak z plastikowych butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagunaa
tam kantuja. Kiedyś kupiłam pled - na zdjęciu był puszysty, karmelowy obszyty szerokim futerkiem a w oryginale - cienki nędzny polar z wąskim paskiem skudlonego futerka e kolorze ciemnej czekolady.Łach. Jedynie bluzka - body była ok. dobrej jakości. Teraz ubrania kupuję w La Redoute. Tez trzeba poczekać ale dobrej jakości i oryginalne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie kupować ubrania w Bonprix. Czasami mają fajne promocje i oferty jak darmową dostawę. http://www.bon-on.pl/sklep/bonprix/ Ubrania jakościowo nie różnią się od innych sklepów sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałem się nabrać jak większość tu piszących kupiłem koszulkę kolor zupełnie inny jak zamawiany z katalogu rozmiar to porażka noszę xl to co dostałem z 3 rozmiary większe szyte na kwadrat za te kasę miałbym markową koszulkę to była moja pierwsza rzecz i ostatnia nie dajcie się nabrać materiał taki sobie miała być bawełna mi to wygląda na syntetyczne jak plastik ktoś tam pisał niemieckie rozmiary to nawet nie są niemieckie rozmiary to jest szyte na pałe zdecydowanie odraczam 3 tyg na jedną szmate czekałem smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty po 2 praniach jedynie podlogi mozna nimi wycierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar. Ubrania o 1-2 rozmiary za duże, np. na metce 44 a pasuje na osobę noszącą 48. Do tego nigdy nie wiadomo ile będzie się czekać na zamówienie. Zamawiałam 2 razy. 1-y raz 31.7.2015 i do tej pory czekam (dziś mamy 19.8.2015) i 2-gi raz 9.8.2015 - zamówienie mam już w domu, czyli rzeczy które zamówiłam 10 dni później już mam. Wszystko za duże, dobrze ze to ubrania ciążowe wiec nie muszę zwracać bo się wkrótce przydadzą. Jedyne w miarę pozytywne to jest to ze szybko odpisują na maile, ale bez większego zagłębiania się w treść (tak jakby na zasadzie kopiuj-wklej szablon). Jak tylko dostane 2 zamówienie to kasuje konto i nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia firmie. Przesyłka na czas, towar zgodny z zamówieniem, bezproblemowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty ,szmaty i jeszcze raz zwykłe szmaty :)))))))))) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonawkurzona
nie POLECAM!!!! Bon prix - to nędzne szmaty - nijak się mają do prezentowanych na zdjęciach. Łachy z nędznej dzianiny, prześwitujące, gniotące się . Nawet na szmatę do podłogi to się nie nadaje. _ Przykład - na zdjęciu widze puszysty pled, obszyty szerokim grubym futrem , w kolorze karmelowym. Otrzymuję - nędzną szmatę z cieniutkiego niby - polaru, obszyta WĄZIUTKIM paskiem skudlonej dzianiny - w kolorze brązowym. Jak kupa Sukienka - na zdjęciu - super ciuszek, kolor kobaltowy, cudne draperie - otrzymuję - nędzny łach w kolorze brudno-grafitowym, prześwitujący, z pościąganymi szwami. WON!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś niżej przeczytałam o oszustwie z wystawiona opinią i chce podzielić się własnymi doświadczeniami na temat wystawianych opinii.Nie tylko w bonprixie,ale w ebutiku,w big starze i wielu innych sklepach miałam przypadki,że tam gdzie pisałam w superlatywach,opinia pokazała się ma stronie,ale...jeżeli napisałam coś nie tak,ta opinia nie była udostepniona.Zazwyczaj takie uwagi bardzo by były przy zakupach pomocne,czyli....zła numeracja,nie taki kolor,lub czemu jedna rzecz dobra,druga taka sama, zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammmaciax
Co prawda nigdy nie kupowałam tam piżam, bo kupuje je w całkowicie innym sklepie, ale nigdy nie zdarzyło mi się, żebym otrzymała całkowicie co innego od tego co zamawiałam, a zamawiam tam bardzo wiele ubrań a także dodatków do domu. Ze wszystkiego zawsze jestem bardzo zadowolona, bo produkty są wysokiej jakości. Zwłaszcza pościel jest u nich świetna. Nie farbuje, dobrze się ją pierze i bardzo wygodnie się pod nią śpi. Jednak zawsze kupuje u nich produkty tylko i wyłącznie na promocji, bo jestem osobą, która nie lubi przepłacać i zawsze korzysta z okazji promocyjnych. Nie za bardzo odpowiada mi ich strona internetowa i uważam, że mogliby nad nią trochę popracować i nie sprawdzam promocji bonprix bezpośrednio na ich stronie, a sprawdzam je tutaj http://www.ceneo.pl/sklepy/bonprix.pl-s626 w porównywarce cenowej Ceneo, bo jest to o wiele wygodniejsze i szybsze. Niektórym z Was pewnie może się wydawać, że mogą się pojawić błędy w wartości cen, ale ja nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją i zawsze podane przez nich ceny są cenami obowiązującymi w Bonprix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również u mnie nigdy nie było u mnie problemów z Bonprix, zastanawiam się co się stało, że tak źle trafiłyście dziewczyny... Ja bardzo lubię ten sklep, mam nawet specjalną stronę na której monitoruje na bieżąco co tam jest na wyprzedaży: http://moje-zakupy.com/Bonprix . Nawet z takimi przecenionymi produktami nigdy nie miałam problemu, były pełnowartościowe i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka rzeczy i są w porządku. Sweterek bliźniak w kolorze koralowym. Po prostu piękny. Spódnica w grochy, bluzka, koszula nocna, bluza dresowa. Materiał w porządku. Ja u nich robiąc zakupy robię taki patent. Każdy ciuch kupuje w dwóch rozmiarach, bo nigdy nic nie wiadomo. Czekam na promocję z darmową wysyłką. Potem co mi nie pasuje odsyłam. Nigdy nie miałam problemów z odzyskaniem pieniędzy. BOK zawsze chętnie rozwiewał wątpliwości. Zamawiając pierwszy raz miałam mnóstwo obaw. Teraz czytam opinie pod ubraniami. Jak dla mnie jakość ubrań jak w sieciówce. Ale fasony jak dla mnie mają super, może dlatego, że jestem po 30 i wolę klasyczne kroje ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzaja sie tam rzeczy warte uwagi ale rzadko.W wiekszosci jakosc jest niska i bardzo niska no i wiekszosc fasonow to tandeta i bezguscie. Martwi to bo taka firma wplywa na to co nosza Polki zwlaszcza ze w malych miastach trudno jest kupic modna odziez. Szkoda ze nie ma podobnej polskiej firmy wysylkowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
Lepiej nie ryzykować zakupów w tej firmie. Zamówiłam kurtkę ,która fajnie wyglądała na zdjęciu. Niestety jakość towaru fatalna, materiał sztuczny i nieprzepuszczalny. Nie dało się jej nosić ani wiosną ani zimą. Było w niej strasznie gorąco. Materiał łatwo wchłaniał wszelkie zabrudzenia. Zamek zacinał się i wkręcał materiał, albo rozpinał się od dołu. W krótkim czasie kieszenie się rozpruły i zaczęły wystawać dołem, bo materiał podszewki był cienki i równie sztuczny. Słowem masakra. Nic tam więcej nie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja kupowałam 2 sukienki i czółenka jedna sukienka ok druga za duża odesłałam i czekam za pieniędzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo sobie chwalę BN Od wielu lat robię tam zakupy. Rozmiar 38/40 zawsze oky. Jeśli zamówiony ciuszek mi się nie podoba,to go odsyłam. Najgorsza wada to opłata pocztowa za odsyłany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×