Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość shopoholiczka
Nigdy więcej nic nie zamówię w tym sklepie i wszystkim innym również odradzam. Zamówiłam 3 sukienki, przyszła tylko 1. Po miesiącu dzwonię na infolinię, żeby się dowiecdzieć kiedy przyjdzie reszta zamówienia i dowiadjuję sie, że w najbliższych dniach mieli mi wysłać informację, że pozostałych 2 sukienek już nie mają. Sprawdzam na stronie internetowej i w katalogach, a tam sukienki nadale są dostępne w tych rozmiarach i kolorach jakie zamawiałam. Jakość ubrań przecientna (na zdjęciach wyglądają o wiele lepiej niż w rzeczywistości), w tej cenie można kupić lepsze rzeczy w innych sklepach. Rozmiarówka zawyżona i to bardzo, na szczęście zamówiłam ubrania 2 rozmiary mniejsze od tego który noszę. To był mój pierwszy i ostatni zakup w bon prix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zamowiłam sukienke. Rozmiar okazał się dużo za duży. Materiał średni. Ogólnie nie jestem specjalnie zadowolona. Lepiej pójść do sklepu, przymierzyć.. nawet jeśli jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali_Nowa
Witam Was:) Ponad miesiąc temu zamówiłam płaszcz, dostałam list że będzie on dostarczony w późniejszym terminie- nie widziałam w tym żadnego problemu. Ale termin minął już dawno a płaszcza jak nie było tak nie ma. Chciałabym się dowiedzieć czy można wycofać zamówienie. Czy mogłabym coś takiego teraz zrobić bez żadnych problemów? Jak ktoś wie to byłabym wdzięczna gdyby podzielił się ze mną tą informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peala
Ja czekam na sukienkę zamówioną 24 września do dziś! Odpisali dopiero na 3go emaila ode mnie czy w ogóle zamierzają się zainteresować moim zamówieniem. A co odpisali, CYTUJE "spodziewają się tego towaru gdzieś na początku listopada i wtedy ewentualnie zostanie zrealizowane" Rozumiem, że to taaaaak "ekskluzywna marka ", że każą czekać na swoje ciuchy tak długo. Do tego są bezczelni. To na pewno moja ostatnio przygoda z BONPRIXEM. i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam!
To nie jest normalne, żeby w dzisiejszych czasach ponad miesiąc czekać na przesyłkę ze sklepu wysyłkowego. I to ewidentnie nie wina poczty tylko bon prix'u. W październiku zamówiłam sweterek, czekałam ponad miesiąc i zrezygnowałam, bo ileż można czekać? UWAŻAJCIE: Baza danych bonprix nie jest aktualizowana na bieżąco i okazało się że zamówiłam u nich coś czego aktualnie nie mieli... Tłumaczyli mi się, że to nie ich wina i to że przyjęli moje zamówienie nie znaczy, że je zrealizują. Cytuję słowa z otrzymanego od nich maila: "W warunkach zakupu nie gwarantujemy dostawy wszystkich zamówionych artykułów. Przykro nam ,że Pani zamówienie nie zostało zrealizowane , ale składając zamówienie należy brać taką ewentualność pod uwagę" -> normalnie kompromitacja sprzedawcy! Do tego dochodzą jeszcze kolejne utrudnienia: - nie ma możliwości sprawdzenia statusu zamówienia na stronie sklepu - nie ma możliwości zapłaty przelewem Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam!
To nie jest normalne, żeby w dzisiejszych czasach ponad miesiąc czekać na przesyłkę ze sklepu wysyłkowego. I to ewidentnie nie wina poczty tylko bon prix'u. W październiku zamówiłam sweterek, czekałam ponad miesiąc i zrezygnowałam, bo ileż można czekać? UWAŻAJCIE: Baza danych bonprix nie jest aktualizowana na bieżąco i okazało się że zamówiłam u nich coś czego aktualnie nie mieli... Tłumaczyli mi się, że to nie ich wina i to że przyjęli moje zamówienie nie znaczy, że je zrealizują. Cytuję słowa z otrzymanego od nich maila: "W warunkach zakupu nie gwarantujemy dostawy wszystkich zamówionych artykułów. Przykro nam ,że Pani zamówienie nie zostało zrealizowane , ale składając zamówienie należy brać taką ewentualność pod uwagę" -> normalnie kompromitacja sprzedawcy! Do tego dochodzą jeszcze kolejne utrudnienia: - nie ma możliwości sprawdzenia statusu zamówienia na stronie sklepu - nie ma możliwości zapłaty przelewem Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna xxxx
uwaga naciagaja na obnizki zeby kupowac, później okazuje sie że produktu nie ma , odpowiedzia ich jest "przecież pisało, do wyczerpania zapasów"... przy okazji kupisz cos innego i tylko o to im chodzi jeszcze tak maja ustawione zebys kliknal i byl czlonkiem,- oplata 29, ktora pobieraja z kasy ktora im zostaje po nie zrealizowanym zakupie ( czyli przecież pisało, do wyczerpania zapasów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna xxxx
uwaga naciagaja na obnizki zeby kupowac, później okazuje sie że produktu nie ma , odpowiedzia ich jest "przecież pisało, do wyczerpania zapasów"... przy okazji kupisz cos innego i tylko o to im chodzi jeszcze tak maja ustawione zebys kliknal i być czlonkiem,- oplata 29, ktora pobieraja z kasy ktora im zostaje po nie zrealizowanym zakupie ( czyli przecież pisało, do wyczerpania zapasów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna xxxx
wystawilam negatywny komentarz na bon prix i oczywiscie go nie pokazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skllerozza
Kupilam pare rzeczy, ale niespecjalnie je lubie. Maja dziwne, twarde materialy, ktore sie zle ukladaja, dziwny kroj, jakies to wszystko byle jakie i wygladajace tanio - mimo ze takie tanie wcale nie jest. Duzo bardziej lubie rzeczy z otto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloze swoje 5 groszy
w katalogu prawie wszystkie rzeczy wygladaja fantastycznie, super wykrojone fajne materialy itd..w rzeczywisosci jesdnak wiekszosc z tego to zwykle szmaty, niedokladnie pozszywane, kiepski tani material. Sama nigdy naszczescie nic od nich nie zamowilam, choc mialam naprawde chrapke :)..i bardzo sie ciesze, okazalo sie ze w pobliskim miescie w jednej z galerii maja swoj firmowy sklep, to co tam zobaczylam bylo smiechu watre, nic poza cenami nie powalilo mnie na kolana, materialy koszmarne, jakosc zadna, rozmiarowki zawyzone. Nosze rozmiar 40 a w ich 40 wygladalam jak wlasna ciotka. ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmagda
Kupiłam po raz pierwszy i ostatni w bon prix w grudniu 2010 roku, kupiłam dwa żakiety z tego samego gatunku a otrzymałam dwa różne w opisie było 100 procent bawełna a na metce jest 100 procent poliester, fatalnie dobrane rozmiary, jeden jest za mały drugi jest za luźny, wyrób na metce widnieje made in china, na bazarach takie są po 30 zł ja dałam po 128 zł a opinie pod produktami te pozytywne, wychwalające wpisują pracownicy bon prix. bluzka damska z pieknymi kwiatami to zwykła przyprasowanka gumowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH - już od 6,99 zł za nowe super ciuszki! Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie blisko 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. W razie pytań proszę pisać na adres: bobohit@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka17
wszystkie rzeczy kupione w Bon prix , są do dupy - jedna wielka kicha . Nigdy więcej już nic nie kupię i wam też tak radzę - nie kupujcie , bo to pieniądze wyrzucone do kosza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka17
najgorszym dziadostwem , to jest ten siekacz do cebuli . Jak żyje 40 lat - gorszego gówna nie widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
właściwie ile osób tyle opinii, mają tam bardzo ładne rzeczy, ale ja jestem raczej na nie jeśli chodzi o zakupy przez internet. sama przyjemność to poskakać po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE. ZAMÓWIŁAM GORSET-PRZYSŁALI JAKIEŚ WIELKIE GACIE, MUSIAŁAM ODSYŁAĆ. JAK MOŻNA POMYLIĆ GORSET Z SPODNIAMI? ZAMÓWIŁAM ZESTAW BIELIZNY, PRZYSŁALI PUSTĄ PACZKĘ-ZA KTÓRĄ MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ 50 ZŁ-NA CO TO WYGLĄDA?-NACIĄGACZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, żałuję, że przed zakupem nie zdecydowałam się na poczytanie opinii na temat tego sklepu. Ubrania mogą być lepszej lub gorszej jakości, ALE obsługa u nich kuleje okrutnie!!!!! To były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym czymś. Pomimo, że zakupów dokonałam ponad dwa miesiące temu, to do tej pory szlag mnie trafia jak pomyślę o rozmowie telefonicznej z pewną kobietą! Następnym razem poproszę o nazwisko i odpowiednio później to wykorzystam. Piszę ten komentarz, ponieważ mam nadzieję, że przeczytają to osoby właśnie z bonprix i pomyślą 10 razy zanim zabiorą się za prowadzenie działalności. Jestem zła na to jak zostałam potraktowana i oszukana!!! Zachęcona wcześniej bonem za 20zł w zamian za zgodę na otrzymywanie newslettera i zakupy za min. 100zł. Niestety z uwagi na to, że ubrania były wysłane w kilku paczkach, to bon został mi pomniejszony, chociaż ostatecznie zapłaciłam za dane zamówienie ok 180zł!!!! Ale to chyba nie jest moja wina, że ubrania podzielone zostały na kilka paczek?? Na dodatek po 2 miesiącach otrzymałam informację na maila, że jednak ostatnia sukienka nie dotrze!! Moja reklamacja została "przyjęta" ponad 4 tygodnie temu!!! I do tej pory nie ma odzewu! Nie mam żadnego potwierdzenia!! Nic!!! Chciałabym zaznaczyć, że nie zostawię tego tak! Postaram się, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się, w jaki sposób firma traktuje klientów. Wracając do tego bonu - każdy idiota potrafiłby pojąć, że bon mi się należy!!! bo jednorazowo zamówiłam i później zapłaciłam w sumie za 180zł!!! a minimum było 100zł!!!!! Więc wiadomo kto tam pracuje....!!!! Zakupów więcej tam na pewno nie zrobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość march_ewcia
oj czuje, ze moje zamowienie nie dotrze na czas, że bedzie słabej jakości i że zaraz jak to zobaczę to odeślę... ale lipa... poczekam i się przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livierka
Ostrzegam wszytkich przed kupowaniem w BON PRIX!!!Raz zamówiłam sweter-rozciągnął się po 1 praniu i poszedł na szmate do podłogi. Katalog ten jest tworzony jako idealny! Odzież na modelkach wygląda idealnie i same ciuchy wygladają zachwycająco! Człowiek gapi się i myśli sobie że też chce tak pięknie wyglądać. Że taki ciuch sprawi że kobieta poczuje się elegancka. Jednak zdjęcia te robione są na modelkch z zagranicy. Gdześ w Stanch są takie ładne ubrania sprzedawane i na tym koniec. Oni to kopiują i szyja na zamówienie. Rzeczy przedstawione w katalogu i sprzedawane w Polsce są podróbami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szyte z najgorszych szmat, słabych, tandetnych materiałów, co po 1 praniu sie rozciągają lub wstępuja!!!! Kupiłam po paru latach kilka rzeczy i powiem Wam, że też są to szmaty;((( Te zdjęcie bardzo oszukują ludzi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonNon
Jedynie mogę potwierdzic to co powiedziały już inne forumowiczki. Wydaje mi sie ze kiedys inaczej było u nich z jakością. Niemniej moja mama od czasu do czasu od nich coś zamówi. Ja to nazywam przyzwyczajeniem ;) Z innych sklepów ostatnio sprawdziłam i polecam mały sklep internetowy http://fashionata.pl, mają bardzo fajną obsługę, można naprawdę wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_kruufki
Dzisiaj do mojej Mamy przyszła kurtka...totalnie zawyżona rozmiarówka. Jutro do odesłania. Niektóre rzeczy mają się nijak do tego, co na zdjęciach. Taka tandeta.. w katalogu te materiały wyglądają cudnie, a w realu szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam problem
Ja tez sie naciełam , bo na zdjęciu widziałam piekna marynarkę, a przysłali mi pomieta szmatę i to o trzy rozmiary za dużą, sukienka też wygladała na modelce pieknie , miałam akurat w niej iśc na wesele, ale jak to zobaczyłam to aż zniemówiłam. Na szczęście odesłali kasę. Po dwóch latach znów zaryzykowałam i zamówiłam golfy o dwa rozmiary mniejsze, a są i tak o wiele za duże. Teraz nie wiem jak to odesłać bo piszą , ze prosza o zwrot w orginalnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara66
Witam! Wiele lat temu byłam stałą klientką, a właściwie moja mam bo ja miałam naście lat i było ok. Ale ostatnie zakupy powaliły mnie na kolana i teraz już nie korzystam z tego sklepu bo: W piątym miesiącu ciąży w październiku zeszłego roku zaczęłam się rozglądać za ciepłą kurtką ciążową. Z reguły były bardzo drogie więc Bon Prix zachęcił mnie ceną ale fason też był fajny. Czekałam około 5 tygodni i marzłam w niedopinającej się kurtce z zeszłego roku. No i otrzymałam przesyłkę!!!! Zamiast kurtki ciążowej rozmiar 44 otrzymałam spódniczkę szarą plisowaną rozmiar 36. A na zewnątrz 2 st. Celsjusza i 7 miesiąc ciąży. Rewelka. Po reklamacji otrzymałam informację, że kurtki już im się skończyły więc sorry. Nigdy więcej nic u nich nie zamówię. Nie szanują klientów, a to dla mnie największa zbrodnia jaką może popełnić sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam ostatnio spodnie dla mnie i bojówki dla męża - razem z opłatą klubową 240 zł, więc kasa, za która spokojnie mogliśmy kupić sobie te rzeczy i widzieć co bierzemy... Przesyłka przyszła dość szybko - jedyny plus. Rzeczy zajerzdżają chińszczyzną :-/ Zresztę to nie tylko wrażenie - na metkach "made in china". Na pewno już tam nie zamówię... Głupia byłam, że wogóle się skupsiłam (moja mama kiedys też stamtąd kupiła "garsonkę" - szmatka - byle jaki materiał :-/ Ale te katalogi tak kuszą ... To tylko iluzja ... niestety! Chętnie bym to odesłała, ale ... wyrzuciłam oryginalne opakowanie, w którym chcą otrzymać zwrot... Odradzam kupowanie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pettitka33
Hej! Moja mama zakupiła kilka rzeczy z katalogu bo nosi dość duży rozmiar 50 a takie modne fasony ciężko dostać w sklepie.z rzeczy z katalogu zadowolona choć trzeba zamówić mniejszy na nią 44/46.ale ostatnio znalazłam na allegro kilku sprzedawców ,którzy handuja rzeczami z bon prix-nawet z najnowszych katalogów( rzeczy nowe z metkami w opakowaniu) i maja aukcje od 1 zł.Kupiłam tam mnóstwo rzeczy na licytacjach, gdzie zakupiłam sukienki do 25 zł(w katalogu od 99zł,nawet mają parę rzeczy w kup teraz tez za malutkie pieniądze.kupiłam kilka spodni za 15zł, 19 zł rurek(katalog 79) i wszystko jest rewelacyjne.rozmiary podane dokładnie na aukcji.Więc teraz kupujemy z mama tylko na allegro.Podaje nicki tych sprzedawców(wypróbowani) -JULNATA- dynia71 modana1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×