Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość krakowianka8332
ja sobie raz kupilam plaszczyk rozmiar 36 i byl za duzy wygladalam jak w worku - ja niewiem co to mają za rozmiary -wszystkie ciuchy o takim rozmiarze kupuje i sa zawsze dobre a tu taka porazka .feee juz tam nic nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
nie wiem,czy wiecie drogie panie,ale w Niemczech i w Polsce pewnie też Bon Prix stanowi tzw.ściepkę z innych katalogów,czyli to co innym nie zeszło,albo wyszło gorszej jakości pakuje się do Bon Prix:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pamiętam jak z wypiekami na twarzy oglądałam każdy nowy katalog, bo niemal każdy ciuszek mnie zachwycał. Ale do czasu...Ponieważ mieszkam w Łodzi, gdzie jest pierwszy sklep Bon Prix, miałam okazję obejrzeć te ubrania "na żywo". M a s a k r a. Niemal wszystko jest zrobione ze szmacianych tkanin o prążkowanej fakturze. O rozmiarach nie wspomnę! Bluzki są szerokie, ale za to krótkie na długość. Ubrania niewarte swej ceny. Pełne rozczarowanie. Widać, że asortyment tego sklepu to wszelkie resztki, które się nie sprzedały. Katalog do rzeczywistości ma się jak dzień do nocy. Przemyślcie zatem zakupy w Bon Prix i niech nie zwiodą Was "podrasowane" zdjęcia w katalogu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arachne_
skusiłam się ostatnio na zakup sweterka....i po trzech tygodniach przyszło pocztą coś z metką Made in China, w ogóle nie przypominało to sweterka z oferty!!!!!!! Koszmarna jakość materiału, inny kolor, a koło rozmiaru 36/38 nawet to nie leżało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak większość opinii potwierdzam że Bon prix jest szajską firmą. Zamówienie zrobiłam takie, 5 bluzek i na dokładkę spodnie i to w niemałej cenie bo 89 zł. Wznowiłam członkostwo 29 zł , bo przy większej ilości ciuchów to się powinno opłacić bo mamy wówczas 10% zniżki.I co .Po pierwsze bardzo długi czas realizacji,po drugie nie przyszła ani jedna bluzka ( uwaga do dwóch była taka - wyczerpane zapasy a do pozostałych trzech -realizacja do 4 tygodni) tylko spodnie, które okazały się w rzeczywistości zupełnie inne niż na zdjęciu a na dodatek za duże. Pani z Bon prix mi powiedziała , że niemieckie rozmiary są większe, a gdzie to pisze, noszę nr 38 sprawdziłam rozmiary w ich tabelach więc wyszło też 38 a jednak jest coś nie tak, informacja rozmiarów w takim razie powinna być jasno czarnym drukiem dużymi literami zaznaczona w katalogu.No ale chcę dalej powiedzieć ile mnie te spodnie kosztowały dostałam rzeczywiście 9 zł zniżki, więc spodnie wynoszą 80 zł + członkostwo ( które mi się do niczego nie przydało) 29 zł + przesyłka 13,50 = 123,no i spodnie trzeba odesłać następne 13,50 Zł, w sumie razem (136zł) za spodnie wrócą mi 80 zł. Co zyskałam - nie mam nic, a dałam tylko zarobić komuś 56 zł. Interes zrobiłam, że hej> Za te pieniądze kupiłabym sobie w sklepie super np. bluzkę. Myślę że nie dam się już skusić tej firmie, ciuchy na zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej niż są w katalogu. A jeszcze, wszędzie pisze można prać w pralce, nie radzę bo się robią szmaty, ten rodzaj rodzaj bawełny jest chyba gatunkowo gorszy. Niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu.....
Ja kiedys zamówiłam sobie spodnie okazaly się z paskudnego materiału i zle leżały , moja kolezanka zamówiła kurtke cos strasznego wyglada gorzej niż kupiona na bazarze u chińczyków, nie kupuje i nie mam zamiaru nic zamawiac z syfu Pt. bon prix ;-) Jest tyle fajnych i niedrogich rzeczy w galeriach ze szkoda kasy na syf bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryynkaaaa
ja zamawiam w bon prix juz od 4 lat i jeszcze nigdy sie na nich nie zwiodłam, gatunkowo dobre rzeczy moze tylko rozmiarówka troche zawyżona bo to niemiecka rozmiarówka. Poza tym chwale sobie współprace z ta firmą, obsługa bardzo sympatyczna i ubranka zawsze dostawałam na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za marką BON PRIX, parę razy zamówiłam od nich ciuchy i potem żałowałam- jakościowo są naprawdę kiepskie. A co do 3suises to bardzo się cieszę,że znowu pojawili się na naszym rynku. Dołączyłam nawet do fanów na fecebooku http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/3Suisses/56552508129?ref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniiiiii
Hey ja zamowilam 4 sukienki od bon prix i nie wiem co myslec...wiecej tutaj negatywnych opinii. Dwie sukienki zamowilam z wiskozy i elastanu a dwie z bawelny licze ze przyjda w dobrych rozmarach.. Czy ktos kupował sukienki z tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze nie tylko ja dałam się nabrać, nie polecam, po 1. ubrania są o kilka numerów za duże, zamówiłam S, 36, przyszedł rozmiar jak na moją mamę 40-42, nie dla szczupłych dziewczyn, kobiet; po 2. zamówiłam kilka ubrań, każde przyszło oddzielnie (na szczęscie za przesyłkę płaci sie tylko raz), poza tym nie po 2 czy 4 tygodniach, a po 2 miesiącach pierwsza bluzka, druga po następnych 2 tygodniach, kolejnych paczek już nie przyjmę. :) Po 3. teraz trzeba będzie je zwracać, czyli kolejne zawracanie gitary. :) Na zwrot mamy 2 tygodnie, ale oczywisćie wszystkich od razu nie mogę zwrócić, bo przychodzą w róznym czasie. :) To wygląda tak, jakby koniecznie chcieli zarobić na przesyłkach. :) Nie polecam, zawiodłam sie, a szkoda, bo w katalogach ubrania wyglą dają ładnie. :) Pozdrawiam i hajda na zakupy do normalnych sklepów, zawsze coś się upatrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana firma hahaha
właśnie wpadł mi katalog sprzed 1,5 roku i widzę te same już trącace myszką rozszerzane spodnie co w najnowszym katalogu,ale.....w najnowszym droższe o 30%!!!!!coś takiego!ciuchy jak wino!!!!!chyba tylko u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka :)))
Witam, Po tych wypowiedziach sądzę ,że miałam dużo szczęścia:) Zamówiłam ciuchy w rozmiarze ,które kupuję na co dzień a nie według ich tabeli 42 czyli 42. Zamówiłam spodnie, kurtkę i sweterek no i wszystko pasuje:))) Powiem że rzeczy mnie nie rozczarowały, podobają mi się . Jedyny minus to oczekiwanie ponad 2 tygodnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana vidad
3suises ? chyba oszalałyście ? Mam i ich katalog i bon prix i wiecie co znalazłam ? Ta sama bluzka z tą samą modelką w 3suises jakieś 270zł a w bon prix 59zł. Nie dajcie się nabrać. Takie samo badziewie tyle, że droższe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGO7
KIEDYŚ ZAMÓWIŁAM BLUZKĘ Z BON PRIX, NIE DOŚĆ, ŻE CZEKAŁAM BAAARDZO DŁUGO TO JAK PRZYSZŁA PACZKA, ROZMIAR BYŁ NIE TAKI (ZA DUŻA) I WYGLĄDAŁA ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ NA FOTO - PO PROSTU OSZUSTWO!!! NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2nka
Witam. Ja skusiłam się i zamówiłam tunikę w Bonprix. Noszę rozmiar 36 - sugerując się Waszymi komentarzami postanowiłam zamówwić rozmiar 32. Na paczkę czekałam ok tygodnia, rozmiar trafił mi się idealny, a tkanina również. Jestm naprawdę bardzo zadowolona! Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sukienke. byla beznadziejna. zupelnie inny krój i materiał niz na zdjęciu. Spię w niej w tej chwili. Moja mam zamawiała spodnie i też nie sa za fajne. Brzydki materiał i źle leżą. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truesweet
hej!! Ja mogę się zgodzić tylko w jednej kwestii: na przysyłkę czeka się naprawdę bardzo długooo! Ale jak dla mnie niektóre rzeczy są gatunkowo dobre....Prawdą jest, że zdarza się taki szajs, że się nawet na szmatę nie nadaję ale są też naprawdę świetne rzeczy, które czasami taniej wychodzą... Np. sweterek(świetnej jakości) 80 zł( z przysyłka) a w C&A zapłaciłam 129zł i po praniu nie nadaję się już do niczego...! Morał jest krótki: trzeba dokładnie czytać z czego jest coś wykonane...:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was, Drogie Forumowiczki, kupila w tej firmie zasłony? Jeżeli tak, to jak przedstawiają się one gatunkowo i w użytkowaniu? bo na zdjęciach są śliczne, ale obawiam się, że fotografie mogą być podrasowane:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hercia
jak od dłuższego czasu się namyślam,ale się boję.znaczy boję się haczyków,bo na allegro kupuję i już wiem że czasami coś się trafi źle.ale proszę o wytłumaczenie mi jak wygląda zamawianie,o co chodzi z tym dołączeniem do klubu,jakie są opłaty i czy będę zmuszona do regularnych zakupów...a tego nie chcę.i czy jest możliwość zwrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy stylista ci to powie
ciuchy powinno sie mierzyć,szczególnie gdy nie mozesz sprawdzić na żywo rzeczy przed zakupem np w sklepie identyczny ciuch a później kupic taniej to wysyłkowo,dlatego dużo kobiet nie wyglada najlepiej w swoich ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
Z Bon Prixu nie zamawiałam nic ale tylko dlatego, że moja mama wcześniej robiła tam zakupy i nie była zadowolona. Niezgodna z opisem była jakość ubrań. Nie mówiąc już o rozmiarach. Nawet tabele ułatwiające dobór rozmiaru okazały się niewiarygodne. Z zamawianych przez nią ubrań może jedno zostawiła w szafie a pozostałe udało jej się odsprzedać koleżankom. Osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z bonpr
Powiem wam, że zamawiam tam ubrania od kilku lat. I tylko 2 razy się rozczarowałam. Raz zamówiłam kurtke - okazała się o 3 rozmiary za duża, jednak mama ją przejeła więc po problemie. Drugim razem zamówiłam 2 pary spodni. z Jednej jestem zadowolona bardzo (mam je juz od 2óch lat i ani śladu używania) a drugie.. hmm miały być jeansowe legginsy a przyszła jakaś szmata udająca tak cienki jeans ze porażka. Ale nie mam pretensji do firmy, to jest właśnie ryzyko zakupów przed internet / telefonicznych :) dla pocieszenia powiem, ze mam naprawde wiele ciuchów z bon-prixa, które spełniały oczekiwania. A klientów zawsze będą mieli - głównie ze względu na rozmiarówke, ja nosze 40, więc w miare dostępny, ale jak ktoś nosi powyżej 46 to ma wybór.. albo katalogi albo szycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsifjcnjklsuyoer;sacxmja
NIE POLECAM!!!! KUPILAM KILKA RAZY I ZA KAZDYM RAZEM CIUCH WYGLADAL INACZEJ NIZ W KATALOGU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często tam kupuje, ale faktycznie co do rozmiarówki to zazwyczaj warto zamawiać o rozmiar mniejsze. Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanitasVanitatumEtOmniaVanitas
Ja kupowałam dosyć często i raz byłam zadowolona,raz nie. Ale to ,co teraz wyprawia firma Bon Prix,WKURZA MNIE OKRUTNIE!!! Zamówiłam u nich sukienkę oraz sweter na początku sierpnia tego roku.Minął cały sierpień i przesyłak nie nadchodzi, więc napisałm do nich maila z zapytaniem,co z moim zamówieniem.Pani mi odpisuje,że z przyczyn od nich niezależnych,bla,bla,bla, sukienka zostanie wysłana w póżniejszym terminie,ale oni nie wiedzą kiedy,natomiast,co do swetra,to wcale mi go nie przyślą,bo sie sprzedał!!!Gdybym nie napisał po tym miesiącu,to nawet nie raczyliby poinformować mnie,że setra nie dostanę! Kiedyś to chociaż list wysyłali,że przepraszają,ale nic od nich nie dostanę,bo sie sprzedało a teraz po prostu mają klienta w d....! Poza tym,dziwne,że swerer był dostępny przez miesiąc od momentu kiedy wpłynęło moje zamówienie,a kiedy napisałam maila z zapytaniem o status przesyłki,to raptem sie wyprzedał!?! Ale to nic,jest już prawie połowa października,a sukienki jak nie było tak nie ma;-((( Nie wiem dziewczyny,jakie Wy macie doświadczenia z tą firmą,ale JA SIĘ ZAWIODŁAM STRASZNIE!!! PS;Co do rozmiarówki - w b.p.to jakiś żart;-))) U nich,jeśli nosisz 36,musisz zamawiać 32!!!!;-)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×