Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oliwiaaa

Jaką pralkę wybrać?

Polecane posty

Gość iguanna
zgadza się candy jest najlepsze! jak na ceneo wejdziesz to w personalnych prywatnych parametrach candy ma najlepsze ceny, czasem nawet droższe pralki mają mniej obrotów bądź mniejszy wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam wiele negatywnych opinii na temat candy. Tzn na temat wielu marek słyszy się złe opinie, ale tak czy inaczej ja jakoś najbardziej jestem przekonana do sprzętu bosha. Ta pralka jest bardzo dobra: http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?filter_0=&filter_634=&filter_635=&filter_616=&filter_2560=&filter_633=&filter_611=&id=29&filter_set=true&pagina=10&s=v¶ms_where_posted=0&id=29=91738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosch jest bardzo znaną, światową marką, no ale przez to jest drogi... A wiele innych marek też jest OK - my kilkanaście lat mieliśmy najprostszą pralkę od Whirlpoola, i nie było nigdy z nią problemów ;P np taki model http://tnij.org/i9s7 w zupełności wystarczy do normalnego gospodarstwa domowego, a nie zrujnuje też budżetu ! a i tak można odzyskać całą kwotę zakupu, bo jest promocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Ja tez bym się chyba zdecydowała na Boscha, po prostu mam do tej firmy zaufanie. Teoretycznie ten sprzęt nie należy do najtańszych,ale też znowu ceny nie są jakieś kosmiczne, na magicznejplanecie widziałam modele w całkiem przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia micia pole cicia
Najlepsze pralki są candy. Mam taką od 11 lat i ani razu nie bylo z nia problemów. Odpukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To prawda candy ma bardzo dobre pralki, jednak gdybym miała dzisiaj kupić nowy model to zdecydowałabym się na Boscha. Sprzęt tej marki jest praktycznie bezawaryjny i ma serwis w prawie każdym mieście( to naprawdę duże ułatwienie) . Ten model wydaje się być fajny http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=29&prod=93185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Miele
kupiłam używana, bo nowe są strasznie drogie - jest REWELACYJNA, cichusieńka, w ogóle nie wibruje - dopiera plamy, których inne pralki nie dopierały nawet z odplamiaczem - nie raza znajomi dają mi rzeczy z plamami do wyprania serio! do tego ma 1600 obrotów wirowania, więc ubrania prawie suche i o dziwo nie pogniecione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja teżxxx
Moi rodzice 14 lat temu kupili automat firmy Gorenje, nigdy ta pralka nie miała żadnej awarii, dobrze pierze, dopłukuje, cicho chodzi, ma dużo programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Ja mam Bosch i jestem zadowolona. Cicha, pojemna i energooszczędna. Mieści się tam na raz cały komplet pościeli albo duża narzuta albo dwa koce. Działa bez najmniejszego problemu od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Przez to, że kilka razy zmieniałam mieszkania, miałam do czynienia z różnymi pralkami. W sumie większość z nich podobnie chodziła. Ostatnio szukając do nowego mieszkania jakiejś niezbyt drogie szukałam na ELECTRO.pl i okazało się, że najtańsze są z amici, jednak ich jakość chyba pozostawia troszkę do życzenia. Zastanawiam się na Whirlpoolem, bo ponoć w miarę cicho pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvc34
mialem 17!!!! lat ARDO WD800 bez nawet jednej usterki ...zmienilem na Samsunga i narazie jest super....koreanca przynajmniej zalezy bo wlosi z "Indesifem" na czele to teraz robia taki szajs ze poezja....MIELE TO DOBRA FIRMA niestety dla wiekszosci za droga .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Boscha i nie polecam... Śmierdzi z pralki i pralka słabo dopiera nam rzeczy.. masakra nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool ładowany od góry
porażka mamy taką pralke kilka miesięcy i dosłownie porażka , nie dopiera i nie dopłukuje :( robi dziury na dzianinach i wyciąga się pranie cieknące pomimo wirowania , a hałasuje przeokropnie wszystkie okna i drzwi nam brzęczą, jeździ po łazience mimo dobrego wyważenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amici też są awaryjne
wieszają się na potęgę , w rezultacie robiło się 1 pranie 1x na tydzień i wywalało bezpieczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaluk
mi znajomy polecił MIELE , kupiłem 10 letnią za 900pln, od roku działa bez problemu,prosta obsługa z regulacja obrotów,nowa około 6000pln, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajponegatyw
BOSH'a nie polecam.Pralce po około roku padło łożysko, naprawa nie możliwa, jedynie wymiana całego modułu.Koszt bliski wartości pralki przy zakupie. INDESIT jakość wykonania trochę słaba-rdzewieje.Po około 3 latach zaczęła "głupieć", ale przeszło jej, bez wizyty serwisanta na następne 2,5 roku. Właśnie dziś znów zaczęła "głupieć", tzn. programator przed wejściem w tryb wirowania zaczyna szybko przeskakiwać,aż do początku programu i cykl rozpoczyna się od nowa.Konieczne jest wyłączenie i reset pralki i ustawienie cyklu od wirowania. Może jej przejdzie, jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenje
Przede wszystkim zastanów się czy bardziej zależy Ci, żeby pralka była tania, czy żeby była niezawodna i wysokiej jakości. Oczywiście nie zawsze jedno i drugie musi się wykluczać, więc warto zrobić mocny internetowy rekonesans :) Zastanów się, które funkcje są dla Ciebie najważniejsze, czy design się liczy, jak dużo miejsca możesz przeznaczyć na sprzęt (a tym samym jakie mają być wymiary pralki i jak ma być ładowana), czy zależy Ci na "bajerach" i elektronice, czy na podstawowych funkcjonalnościach. Takie naszpikowane elektroniką pralki bardzo ułatwiają życie, ale też nie ma co ukrywać - szybciej mogą ulec jakiejś awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajponegatyw
...znów o mojej indesit...wariacje programatora były spowodowane przytkanym wężem odpływowym. Po wyczyszczeniu i przedmuchaniu węża znów śmiga bez zastrzeżeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumka barabumka
Z Whirlpoola są według mnie najlepsze pralki, najporządniejsze no i przede wszystkim proste w obsłudze i mają sporo programów. W Magicznej Planecie jest teraz taka promocja (do jutra), że przy zakupie pralki Whirlpool można dostać bon na 150 zł http://www.magicznaplaneta.pl/info/mp/promocje/?pg=1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkikwiatki
chyba każdy ma jakieś odczucia, czy doświadczenia związane ze sprzętem do domu, ja szczerze powiem, że jeśli chodzi o sprzęt AGD to największe zaufanie mam do marki Bosch. jak dla mnie jedna z lepszych marek, ale niestety nie należy ona do najtańszych. Ale zawsze można szukać i polować na jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też szukać opinii na różnych forach, nie tylko na jednym. Bądź czytać te zamieszczone przez kupujących w sklepach internetowych które zwykle pozwalają na ocenę produktu wedle danej skali. Cenne są też opinie znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Z tego co już się orientowałam to pralki Amici są bardzo dobre. Ja zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiego modelu: http://avans.pl/amica-pralka-amica-awa-512d,id-26698 byłaby idealna do mojej łazienki, a do tego w tej promocji jest naprawdę bardzo tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica to szajs
cubea lepiej uważaj na amicę, jest tania ale to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem, bo można się mocno rozczarować, ale z drugiej strony nie mówimy też, że to co tanie musi być złej jakości. Jeśli tylko pralka odpowiada Twoim wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym i ma w większości pozytywne opinie w internecie i wśród Twoich znajomych to śmiało można ją nabyć :) Pralką w podobnym zakresie cenowym i z podobnymi programami jest model WA60109: http://www.gorenje.pl/pralnictwo/pralki_standardowe?c=285400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym proponowała zrobić research w specyfikacjach sklepów w necie. magiczna planeta ma ładnie rozpisane opisy całego asortymentu, spokojnie można się w tym odnaleźć i podjać świadomą decyzję o zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszonka
Nie znam sprzętów amici, nie kupuję, ale śmiało mogę polecić model F1443KDS Big In od LG z praniem parowym i funkcją 6 motion do prania delikatnych tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W*A*N*D*A*&&
Miałam kuchenkę Amicy i nie byłam z niej zadowolona, więc nie kupuję ich sprzętu, też zastanawiałam sie na pralką parową LG, bo mam małe dziecko a pranie za pomocą pary jest bardzo skuteczne w usuwaniu zanieczyszczeń i bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszonka
Pranie parowe sprawia, że ubrania wyjmuje się jak nowe prosto ze sklepu. No i po użyciu tego programu można ubranie włożyć na siebie, nie prasując go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×