Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość parapluie
no wiec ja jestem niesmiala i co, dzieki temu anonimowemu topikowi to pokonam? czytajac o innych niesmialych? jaaaaaaaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nikt jeszcze nie wyjechał...ale na pewno wszyscy się juz pakują , bo jeśli nie to gdzie się pochowali ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze diabły są O.K. Ja się boję pająków :D A książki ? po co nam książki? :D Przecież będziemy całą paczką . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na Egipt:) za 1000 zł pobyt z jedzonkiem (tydzien)hotelikiem, plaza ... woda i tyyyle slonca!!!!!! malo tego bez przesiadek:) ah i te piramidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała... Przecież włochate stworzonka są takie milusi:) Choćby misie koala:) A co pająki mogą za to, że im troszkę więcej nóżek wyrosło:) :) :) No i na pewno niewidzialna nie jesteś:) Komandor Tarkin... Jednak rowerkami taniej będzie:) Może troszkę dłużej, ale przy takiej kompanii to chyba sama przyjemność:) A co do diabła tasmańskiego... mam z niego bardzo wiele, więc dogadam się z kolegami i nie będzie problemu:) Iwa... Nikt się nie chowa:) A zapakować się w taką podróż też niełatwo jest:) Jednak nikt przed nikim się nie chowa:) Zapewniam:) Tooli... Egipt to za proste jak dla nas:) Możemy ewentualnie w drodze powrotnej zahaczyć i piramidki poodladać:) Gdzie znowu Usterkę i Weewcię wcięło? Ultimatum stawiam do jutra do godziny 24, później okrojone poszukiwani zarządzam!:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sie, że warunki biometeorologiczne na terenie całego kraju nienajlepsze. Pewnie dlatego tutaj dzisiaj puściutko i na dodatek jeszcze pada deszcz u mnie za oknem. Nic tylko spać. Chyba, że Zapomiany coś nam poleci ze swego baru na niedzielny rozruch? No a w Sydney temp. ok. 20 stopni. Pozdrawiam. Albo miłej drzemki, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandor... Dziś choć Ty na straży topiku stałeś:) A co dokładnie maiłabym z baru przynieść?:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech Ci bedzie Zapomniany z ta Australią, ale popieram absolutnie zahaczenie o egipt i piramidy:) a, no i jeszcze jedno bedziesz naszym specem od obrony przed oajeczakami wszelakiej maści. A skoro skaczesz do baru to ja poprosze cos na slodkie sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała ->> wybacz 🌻 jak mogłam cię ostatnio nie zauważyć ..to się już nie powtórzy :) A na Egipt i plażę to ja już przyklaskuję ....ale może po Australii....bo tam są kangury......no diabły na Tasmani też zachęcają nie powiem nie.. I oczywiście jestem za tym komitetem przeciw pająkom....brrrrrr....obrzydlistwa Pozdrowionka wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -gorąco!!! W-nietypowych-warunkach. Wiecie-mój-komp-zastrajkował-bo-jak-naciskam-spację-to-wchodzi-w-stan-wstrzymania.:D-podtruł-się-czymś-czy-coś-tam-podobnego. Tak-czy-inaczej-muszę-czekać-aż-jakiś-zdolny-człowiek-sobie-ze-strajkującą-maszyną-poradzi,-póki-co-to-zamiast-odstępów-kreseczki. Niestety-tak-za-wami-tęsknię-że-nie-mogę-dłużej-czekać. Tak-Weewciu-i-Ustereczko,-zajrzyjcie-tu-do-nas-chociażby-ze-względu-na-moje-poświęcenie. Nie-śmiejcie-się-ze-mnie-:D Komandorze-z-tym-czymś-z-baru-to-dobry-pomysł,-aczkolwiek-dziś-już-na-poniedziałkowy-rozruch. Zapomniany-ty-wiesz-co-jest-najlepsze-na-rozruch:D Tooli-i-Iwo-może-zrobimy-głosowanie-gdzie-chcemy-jechać. A-może-pojedziemy-do-Australii-Egiptu-ijeszcze-gdzieś.......................... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała masz racje, mozna glosowac, w koncu mozemy pojechac nie tylko kangurów i faraona... caly swiat otworem stoi:d... wiec moze dalsze propozycje..?:) Zapomniany, kiedy Ty wrócisz z tego baru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała ==> chyba z Twojego komputera przeniosło sie na mnie i trochę się też podtrułem. Brałem już krople żołądkowe i narazie nic nie pomaga. Ał. Ała. Zapomniany ratuj, może coś tam masz w barze, żeby ozdrowieć? Potrzebuje coś, żeby mnie postawiło na nogi. :D A teraz trochę reklamy: polecam nową pły Ani Dąbowskiej (to jest dziewczyna z Idola). Płyta jest R E W E L A C Y J N A ! ! ! Słucham i nie mogę się oderwać. \"Każdego ranka budzisz się Otwierasz oczy Wiesz że dzień będzie jak każdy inny Więc wychodzisz Na ulicach mijasz ludzi Nikt kto rozpoznałby cię I ty też nie znasz ich To takie dziwne Chcesz krzyczeć Nikt nie zawoła cię i nie usłyszysz że Ktoś czekał by cię spotkać Całe swe życie Każdemu kto cię mija patrzysz w twarz Każde spojrzenie jest dla ciebie jak dar Wciąż masz wrażenie że wszyscy wiedzą... Czy ktoś spytać chce czemu stało się tak? Już popołudnie Nudne też Czas ci ucieka przez palce Mija tak bezpowrotnie Zdajesz sobie z tego sprawę już kolejny raz Nie masz tu dla kogo żyć Wciąż jesteś sam To takie trudne Chcesz płakać Chciałbyś zasnąć i obudzić w innym świecie się Zobaczyć ją Jej dłonie w swoich dłoniach mieć Więc zamykasz oczy i marzysz wciąż Że kiedyś przecież spotkasz ją Ona na pewno zrozumie... Czy ktoś spytać chce czemu stało się tak?\" \"Tego chciałam zalanych łzami nocy właśnie to dostałam wciąż będę czekać na twój znak choć nadaremnie pomiędzy nami nie wydarzy się nic więcej Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak ( uwierzyłam, że już będzie tak) Tego chciałam byś zniknął raz na zawsze właśnie to dostałam muszę zapomnieć wszystko co mi powiedziałeś może zapomnę kiedyś o tym, że istniałeś Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak Tyle twoich słów w głowie ciągle mam tyle pięknych słów że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak tyle pięknych słów w głowie ciągle mam tyle twoich słów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annullinnka
....hmm...mysle ze ten Zapomniany...porostu sie ...zapomnial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona usterka
do Komandora Tarkina : No tak, ja Cię będę próbowała " postawić na nogi ", a Ty jutro rano znowu wypijesz kawę na pusty żołądek ?! Bardzo mi źle, gdy ktoś obok cierpi, więc spróbuj może naparu z mięty, albo z rumianku, a najlepiej z kopru włoskiego, dobrze ? Nie podejrzewałam Cię o takie pokłady tęsknoty ! Nostalgia za X ? Nadal czekasz ? Jeśli polecasz, spróbuję poszukać tych piosenek - wydaje mi się że lubimy podobne klimaty Porozmawiajmy o ... Twoich oczach i całej reszcie . Ukrywasz się w barwnym korowodzie z dzikich gęsi, wiewiórek, sennych fioletów i marzeń, pora odsłonić twarz ! Wszyscy już to zrobili, oprócz Ciebie. Jak wyglądasz, moje skojarzenia emocjonalne każą mi Cię postrzegać w ciepłych brązach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Si
ja tam wole bardziej optymistycznie :) na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz a dla mnie świat w ciepłym świetle świec powietrze ma elektryczny smak chciałbym tak trwać nawet tysiąc lat bo jesteś Ty, znow przy mnie budzisz się bo jesteś Ty i wciąż czuję, że bo jesteś Ty, cóż więcej mógłbym chcieć bo jesteś tu i proszę zostań już ja chciałem tak, zawsze biec pod wiatr nie liczyć dni, ciągle zmieniać twarz sprawić, by czas wciąż omijał mnie wszystko to już dziś nie liczy się bo jesteś Ty, zaczynasz ze mną dzień bo jesteś wciąż, gdy zaczyna się noc już wszystko mam, cóż więcej mógłbym chcieć bo jesteś tu i zawsze tu bądź bo jesteś Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona usterka
do Zapomnianego : była gęś, był jastrząb, teraz doszedł diabeł tasmański, może rozpakujemy Twoje ZOO, pokaż co tam jeszcze masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, Nieśmiała, Tooli... niech dzień dzisiejszy będzie dla Was słoneczny i piękny:) Pozdrawiam:) Komandor... Na żołądeczek najlepsze chyba będzie „Ukojenie”, tak zdecydowanie to polecam:) Skoro tak zachwalasz piosenki tej dziewczyny, to nie wiesz przypadkiem gdzie można znaleźć Jej twórczość?:) Usterko... Co prawda raz zamyślona innym razem zadziwiona ale jesteś:) Tak się ciesz, że się odnalazłaś i nas nie zapomniałaś:) Co do zwierzyńca... wszystko w swoim czasie:) Ale nadal Weewci nie ma! OGŁASZAM SZCZEGÓŁOWE POSZUKIWANIA! GDZIE SIĘ PODZIEWA NASZA WEEWCIA?????? Pozdrawiam, Zapomniany Ps. Nieśmiała problem z Twoim komputerem (i spacją) można rozwiązać prawdopodobnie w biosie, lecz wymaga to nieco gimnastyki i zrozumiałego opisu... jak i później wykonania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w swoim czasie kochani ;) i bez zachlannosci :) zwierzenia..pragnienia..marzenia..odkrywanie..poznawanie..namawianie.. dopuszczanie ..przekraczanie..ogladanie..przezywanie....:) jednak zawsze musi byc jakas mala tajemnica ,zeby bylo piekniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Si : Zapomniany cierpi na bezsenność, a czemu Ty nie śpisz Si ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja lubie sobie pospiewac..w nocy ,cichutko oczywiscie ,tak pomruczec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Usterki ==> Otóż kim jestem? Jestem sobie prawdą Owszem i zagatką też Szatanem jestem złym Aniołem z aureolą Dopełnieniem świata Oceanem, pustą szklanką Jestem i wyrokiem Nawet sędzią, nawet katem Nawet katem jestem ja Jestem, jestem wszystkim Dziwne, że jak byłem we Włoszech to mówili o mnie że ze mnie to południowiec. Ha, jaki południowiec ja się pytam? No ale włoski mam ciemne, oczy mam w dokumentach piwne, ale to jawne zafałszowanie, ponieważ są kocie, i tego będę się trzymał. Oczy kocie, życie w złocie :D No a reszta? Hm, postury Strong Man`a to nie mam, taka raczej bardziej przeciętna. :D Lubię brąz. Nie lubię czerni. Czy czekam? Chyba w takim sensie jak się czeka na Godota. Nic innego nie zostało. Dziękuję za troskę. Ustereczko, muszą być w Tobie olbrzymie pokłady dobroci, tak myślę. Zastanawiają mnie zawsze takie odruchy bezinteresownej dobroci. Jak to się stało, że uchowałaś się taka prawdziwa? Do Zapomnianego ==> Dzięki za drinka. Powinni w aptekach na żołądek dawać \"Ukojenie\" - baaardzo przyjemne. I nie trzeba popijać wodą. Podaję link do płyty Ani : http://www.ds5.agh.edu.pl/~sdrozd/mp3_a.htm ======================================= Szzzz, straż przejęły anioły ... Dobrej nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Si : coś czuję, że z Ciebie jest klimatyczne i miłe zwierzątko, wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE: oczywiście zagadka pisze się właśnie tak, a nie tak: zagatka. To tak gwoli wyjasnienia. Jest już późno pisze bzdury... Ustereczko ty nie śpisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ustereczko,dlaczego bys chciala wszystkich uzwierzecic? a jezeli juz to jakie to zwierzatko we mnie drzemie..hm.. lisek - tygrysek moze albo kotka- psotka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandor Tarkin=====> TAAAAKIE WIEEELKIE DZIEKI za link do cd of ania d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Tooli i Komandora Tarkina : Ja nie ściągnęłam tych piosenek, bo mi się wyświetla komunikat o zagrożeniu wirusami. Wy nie mieliście takiego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej : Niestety, nie mogłam się powstrzymać od uśmiechu, wybaczysz ? Pozdrowienia dla Sarenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci : Weewciu, wpadnij chociaż na malutką chwilkę. Brakuje mi Ciebie i obiecuję, że nie będę już więcej namawiać na wycieczkę do Australii, ani zmuszać do smarowania kremem z filtrem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Komandora Tarkina : Pogubiłam się. Twoja tęsknota dotyczy konkretnej osoby, czy bezosobowego na razie pragnienia ? Optymista, a pisze tak smutno - \" nic innego nie zostało \" ? Ja się na sygnałach nie znam, ale może robisz coś niewłaściwie, może to jest tak jak z Twoją karpatką - trzeba wziąść jakieś nowe ciasto i wypróbować inny przepis ? Nie miewam odruchów bezinteresownej dobroci. Gdy ktoś obok cierpi - to ja z nim, więc w moim interesie jest zadbać o jego samopoczucie - a tym samym o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×