Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znowu się podnosić, Krzyczeć tęsknocie \"precz!\" i błagać \"prowadź!\" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć... Zbiegać za jednym klejnotem pustynie, Iść w ton za perłą o cudu urodzie, Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie Leopold Staff - \"Kochać i tracić\" Z dedykacją dla Ustereczki. Chciałbym umieć pisac tak pięknie jak Ty.... Wyjdzie na to że zazdroszczę, ... bo zazdroszczę... ja tak nie potrafię :( Nie tylko jest w Tobie zalążek dobra, ale to dobro i ciepło emenuje, wtedy nawet ja łagodnieję i czuję się tak dobrze. Także pisz częściej to będzie wtedy element mojej terapii. No i chciałbym do każdego coś pieknego napisać, bo jesteście wszyscy tacy ... fajni i cudowni. Tylko muszę co wymyśleć miłego, hihi, bo mi się już oczki kleją i nie myśle. Dobranoc dla wszystkich moich milusińskich :Weewcia, Sarenka, Zielonooka, Karin, Maja, Ustereczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze piękny wiersz , tak nasza Ustereczka zasługuje n a takie piękne wiersze. Komandorze obiecaeś obiecałeś obiecałeś do nas też coś napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko Moja czemu wołasz ratunku , co się stało !!!!!! ja właśnie próbowałam napisać posta , ale ciągle mi coś przeszkadza , może zorganizuję się późnym wieczorem albo w nocy W razie jakby jakiś smutek dopadł Moją Sarenkę przesyłam pierwszą pomoc doraźną : kierunek Mars ( włącz głośniczki , bo tam się śmieją troszkę ) http://www.riversongs.com/Flas/mission.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Sarenko Moja - no , to bardzo źle tak tłamsić wszystko w sobie . Napisałaś kiedyś że Ważny też jest skrytą osobą . Czy On Cię potrafi \" otworzyć \" ? Być obdarzonym przez Sarenkę zaufaniem to wielka rzecz , ale nie można Sarenko ufać pierwszym z brzegu usterkom . Nie wiadomo jakie szaleństwa się w nich czają , trzeba być ostrożnym . Pisałaś że masz delikatną konstrukcję , łatwo Cię zranić , nawet nieświadomie , a usterki to takie .. usterkowe są . Dobre chęci mają co prawda , ale charakter trudny . Sarenko jeśli interesują Cię takie tematy , to jutro o godzinie 16 : 45 w telewizyjnej dwójce bedzie kolejny odcinek \" Niewiarygodnych podróży w głąb ludzkiego ciała \" . Fascynujący program . W ostatnim odcinku było o zaufaniu i strachu , o procesie poznawania nowych ludzi , o tzw . neuronach lustrzanych , które pomagają czytać w myślach innych ludzi i takie różne ciekawostki . Czytałam o wyciągu z pestek grejfruta dobre opinie , a skoro jeszcze nasza Maja poleca , to przy najbliższej okazji wypróbuję . Sarenko tu masz link do tego specyfiku . Najmniejsze opakowanie Citroseptu kosztuje ok. 20 zł . http://www.citrosept.pl wydaje mi się że Herbapol też ma takie coś w ofercie , ale nie mogę znaleźć * * * Maju - to ja oczami wyobraźni widzę te grzyby , one pewnie rosną w gajach pomarańczowych ... Hmm . Teraz nie wiem , bo chciałam swoją chatkę na kurzej łapce na wrzosowiskach stawiać , ale może w zagajniku cytusowym też byłoby fajnie . Nie odzywasz się . Chyba nie wpadłaś w jakąś czarną dziurę ? Halo , Majeczko \" no powiedz coś , powiedz coś ... \" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Weewciu - naprawdę wystawiłabyś szanownego gościa za drzwi ? O Rety ... ! Stanowczą osóbką jesteś Weewciu . Nie pozwolisz ukrzywdzić nikogo ze swoich . Weewciu , jakie to szczęście że ja nigdy nie byłam Twoim gościem . No bo widzisz , ja bym nie głaskała Czarcika na siłę , ale jego obecność mocno by rozpraszała moją uwagę . Pewnie bym się strasznie wierciła na krześle , próbowała jakoś zdobyć jego zaufanie i rozmowa ze mną byłaby żadna . Także też byś mnie pewnie wystawiła za dzwi . Za ucho chyba ( ał ) bo zagapione usterki nie bardzo rozumieją co się do nich mówi . Podoba mi się jak piszesz o Czarciku \' mój mały przyjaciel \' , bo to nutką czułości pobrzmiewa . Ładnie tak . * * * Komandorze ? Czemu napisałeś \" nawet ja łagodnieję \" ? Czemu ? Wiesz , przyznam się : okrutnie lubię tego Kota Macieja który w Tobie siedzi , a on przecież łagodny jest . O tak , to się czuje . Skoro mówisz że nie umiesz pięknie pisać , to pewnie jakiś inny Komandor Tarkin wymyślił dla mnie księżycową lampkę nocną . Co wieczór , gdy zapalam śwatło w moim pokoiku , uśmiecham się na to wspomnienie . Jeśli Twoje słowa mają taką moc , to grzechem jest zazdrościć . Wstydź się Komandorze Tarkinie ... Trudno jest mi tu pisać częściej , w moim domu źle się dzieje , sił i czasu nie starcza żeby złe myśli odsunąć , skupić rozproszoną uwagę . No i nie lubię pisać , zawsze mi to z trudem przychodzi . Dziękuję za smutny wiersz i dobre słowa . Komandorze , a co z Twoją grypą , poszła sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, ratunku - na pomoc dla smutnej Sarenki. Póki starczy sił, póki słów ciepłych zawsze wystaczająco dość, żeby starczyło dla innych, póki chęci pod dostatkiem - \"przesyłam trochę ciepła z mego głosu, z mego serca\". Pozdrawiam Cię Sarenko. Ty taka daleka, a taka bliska. Dobrym słowem wspieram, ciepłą myślą ulotną obdarzam. I spokojnej nocy życzę. Usterko, Oj Usterko, Usterko - Ty to jesteś taka..... fajna :) nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ...... Zasatanawiam się jak Ty masz na imię? Dobranoc wszystkim milusińskim.... Chyba już można iść spać dziś pewnie nic się nie zdarzy chyba moża się położyć marzeń na jutro trzeba namarzyć.... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, ratunku - na pomoc dla smutnej Sarenki. Póki starczy sił, póki słów ciepłych zawsze wystaczająco dość, żeby starczyło dla innych, póki chęci pod dostatkiem - \"przesyłam trochę ciepła z mego głosu, z mego serca\". Pozdrawiam Cię Sarenko. Ty taka daleka, a taka bliska. Dobrym słowem wspieram, ciepłą myślą ulotną obdarzam. I spokojnej nocy życzę. Usterko, Oj Usterko, Usterko - Ty to jesteś taka..... fajna :) nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ...... Zasatanawiam się jak Ty masz na imię? Dobranoc wszystkim milusińskim.... Chyba już można iść spać dziś pewnie nic się nie zdarzy chyba moża się położyć marzeń na jutro trzeba namarzyć.... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , o 16 : 45 nie puścili niewiarygodnych podróży w głąb ludzkiego ciała , tylko dokument o Osamie ....... Ja nie wiem , ja mam chyba jakiś inny program niż wszyscy . * * * Sarenko ? * * * Komandorze Tarkinie - a jak Ty do pracy wstajesz , jeśli tak późno chodzisz spać ? Przecież tak nie można . Nigdy nie myślałam o sobie że mogę być .. hmm ... fajna . Czy to na pewno o mnie chodzi ? Noszę imie którego nie lubię i z którym nie potrafię się utożsamić . ---------------------------------------------- Ja ogłaszam strajk . Jeśli nie zaczniecie opowiadać co u Was słychać , to ja się nie odzywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Komandorze , dziękuję za \"trochę ciepła\" , jest mi teraz bardzo potrzebne bo zima za progiem. A u ciebie co słychac Komandorze , czy melancholia i smutek dopadły cię na dobre , może tobie też ciepła brak. A może rozpalimy tutaj na topiku takie \"topikowe ognisko\" , z którego ciepło popłynie do każdego z nas:D Ustereczko moja dla mnie nie jesteś pierwszą z brzegu Usterką , jestes kimś ważnym i pod rzadnym pozorem nie waż się strajkować i uciekać. Będzie mi przykro. Dlaczego nie lubisz swojego imienia , a może powiesz nam jakie imię ci się podoba ?:D Ja chyba też wypróbuję ten specyfik Maji :D U mnie nic się nie dzieje z tąd te moje depresje , nie lubię takiego życia , ciągle to samo , a może ja jeszcze nie dojrzałam do \"dorosłego\" życia . Pewnie nie. Co do WW to nie potrafię z nim o wszystkim rozmawiać , tak już to jest poukładane . Pozdrawiam was wszystkich , Weewciu , Karin , Zielonooka , Maju co z wami?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ciepło w ten chłodny, jesienny dzień. Dopadły mnie małe smuteczki spowodowane nadchodzącym świętem i co rocznym stawieniem czoła dalszej rodzinie. Tak jak lambki, bombki i przeróżne świece radują moje wnętrze, tak znicze i te śliczne białe, żółte czy fioletowe chryzantemy wprawiają mnie o zawrót głowy. Z Czarcikiem uknuliśmy plan iście diabelki, że na te 3 dni wyjedziemy, przepadniemy dla świata:) Maju dlaczego tak rzadko zaglądasz, myślałam, że będziesz już częściej. Sarenko co się stało? Dlaczego wołasz o pomoc? Usterko myślę, że gdybyś to ty była moim gościem, Czarcik szybko by cię zaakceptował i po sprawie. Natomiast opisałam moje surowe, jak widzę zachowanie, które dotyczyłoby tylko wyjątkowej sytuacji, w której Czarcik w obronie własnej niezależności podrapałby gościa, a ten miałby o to wielkie pretensje:) Należę do osób bardzo spokojnych i raczej opanowanych, chociaż już opisywałam jak włamywałam się do pralki, czy moje niestosowne zachowanie wobec pracodawcy. I takiej grzecznej wewci czasem nerwy puszczają:) Przychylam się do wypowiedzi Komandora, że jesteś Ustereczko ,,fajna,, Od siebie ujęłabym to raczej że jesteś bardzo ciepłą i serdeczną osobą w przesympatyczby sposób wypowiadającą się:) Nie mogę uwierzyć, że te wesołe, niekiedy uszczypliwie miłe posty nie są stworzone w sposób spontaniczny. Komandorze pare słów napiszę do ciebie, ponieważ bardzo mnie zaintrygowałeś już na samym początku. Muszę napisać, że ostatnio martwiłam się o ciebie, bo bardzo smutno brzmiały twoje wypowiedzi a potem na bardzo długo zamilkłeś. Mniemam, że skoro zacząłeś pisać i napisałeś wiersz do Ustereczki, to twoje samopoczucie uległo poprawie. Bardzo się cieszę:) ale dlaczego, pozwalasz złym emocjom, złym nastrojom rządzić własnym życiem? Dlaczego zamiast realizować własne pragnienia, które musisz mieć, bo każdy ma, pozwalasz aby przygnębienie i rozterki wodziły cię za nos i zmuszały do zwykłej wegetacji z dnia na dzień, marnując tym samym dzień, godzinę, minutę, która w twoim przypadku mogłaby okazać się twórczą? Jesteś obdarzony darem, a to zobowiązuje. Przesyłam ci pocałunek👄 tak jak w bajce o śpiącej królewnie, ale ta bajka jest o małej wewci, która dostała się na wysoką wieżę i tam odnalazła zaczarowanego przez złą wiedźmę poetę i pragnie... pragnie z całego serca aby pocałunkiem zbudził się i zaczął tworzyć, ponieważ ta mała dziewczynka wie, że bez tworzenia, poeta nie będzie szczęśliwy. Zbudź się:) Zbudź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Komandorze Tarkinie Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin . Żeby łagodność , ciepło i wszystkie te miłe , dobre rzeczy których pragniesz otuliły Cię miękkim obłoczkiem . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Sarenko Moja mnie się wydaje że tu już takie ognisko jest , wiesz ? Oj , kto tak zamkną tą Sarenkę , nie wiadomo teraz gdzie kluczy szukać żeby Ją otworzyć . Sarenko a Ty lubisz swoje imię ? Moje ponoć oznacza samotność , może dlatego jakoś tak zimno brzmi . * * * Weewciu Wybacz , Wybacz ! Tu jest młoteczek .. Ja żartowałam , nie miałam zamiaru uszczypnąć Małej Weewci , tylko ją połaskotać troszkę . Żeby się uśmiechnęła . Dużo to już czasu minęło Weewciu od odejścia Twojego Męża ? Powiedz , czujesz jego obecność ? Chciałabym usłyszeć że tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moi drodzy!! Próbowałam wcześniej coś napisać, ale nie mogłam dodać komentarza! Jak widzicie, raz powielę, innym nie napisze nic...:( Mam nadzieję, że tym razem uda mi się wysłać moją wypowiedź.... :) Aha muszę się usprawiedliwić - nie pisałam, bo jestem ostatnimi czasy zajęta! Wracam do domu wieczorkiem, jem, kąpię się i idę lulu...Na nic więcej nie mam sił :(. Ale może to i dobrez, przynajmniej wtedy nie myśli się tak często o samotności, o swojej nieśmiałości... KOMANDORZE!!! Chyba już można iść spać dziś pewnie nic się nie zdarzy chyba moża się położyć marzeń na jutro trzeba namarzyć.... - bardzo mi się to spodobało, cudne słowa, w sam raz na wieczór !!! :) Pozdrawiam Cię serdecznie, mam nadzieję, że Twoje samopoczucie się polepsza. Ostatnio nas zaniedbujesz, gdzie się podziewa ten dawny, rozgadany Komandor??? ;) Weewciu! Zgadzam się, że listopadowe święto nie jest zbyt miłe. Wieczorem mogę się przejść po cmentarzu, pięknie wyglądają te kolorowe znicze. Ale niesposób mi nie pomyśleć o tych, którzy odeszli i wtedy wyjątkowo mocno zdaję sobie sprawę z przemijania, z tego, że nic nie trwa wiecznie :(. Niestety, pozdrawiam Ciebie i Twego uroczego mruczusia..... Sarenko! Miałam się odezwać, ale jak widzisz, byłam zajęta, poza tym nie miałam możlwiości usiaźć prz komputerze i się rozpisać. Nawet nie przeczytałam Waszych poprzednich wypowiedzi... Pozdrawiam Cię serdecznie, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko już ok. Uśmiechnij się! Usterko! Widzę, że masz szalone powodzenie na topiku. Tylko pozazdroscic, bardzo fajna z Ciebie w końcu osóbka :) Z tymi imionami to różnie bywa...Moje jest wg mnie ok, choć wybralabym sobie jeszcze oryginalniejsze, ostatnio spotykam wiele osób noszących \"moje\" imię. Niestety jednak nie nazywam się Klara, Dominika, Emilia...;) A jakby co zawsze można zmienić imię. Ciekawi mnie, czemu go nie lubisz? Bo jest popularne? Czasem tak jest zresztą, że do pewnej osoby pasuje nam delikatne i miłe imię, do pewnej siebie inne.... Napisz, proszę, jakie to imię nosi Ustereczka!! Proszę. Czy jest na literkę A? ;) Pozdrawiam nieobecnych i nowych, którzy nie chcą zabrać głosu :(. Miłego wieczora!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłanczam się do życzeń dla Komandora [kwiatek ] - dla ciebie nasz topikowy poeto . Pozdrawiam cieplutko wszystkich , jutro wpadnę na dłużej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłanczam się do życzeń dla Komandora [kwiatek ] - dla ciebie nasz topikowy poeto . Pozdrawiam cieplutko wszystkich , jutro wpadnę na dłużej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłanczam się do życzeń dla Komandora [kwiatek ] - dla ciebie nasz topikowy poeto . Pozdrawiam cieplutko wszystkich , jutro wpadnę na dłużej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Odnosnie tego CITROSEPTU to ja polecam w kropelkach,no i lepiej to ciut wieksze opakowanie 30ml ,bo to najmniejsze nie oplaca sie za bardzo!Moj maz wlasnie lezy w lozeczku i smutny jest bardzo bo go wszystko boli ,wiec zobaczymy,czy mu citrosept pomoze!To jest nie tylko na sprawy przeziebieniowe,ale tez na tradzik,grzybice stop i takie tam inne paskudztwa,ale wtedy smaruje sie te miejsca rzecz jasna!Zreszta wszystko jest opisane w zalaczonej ulotce,a w CZechach jest to lekarstwo za grosze,wiec jesli ktos z was ma znajomych,czy sie tam wybiera to niech kupi wiecej ,,,,,hi hi!:D:D U mnie w porzadku,czasu malo tylko mam,a kiedy juz go znajde to przespie jak kocurek i tyle. POZDRAWIAM,:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko, jesteś niesamowita, skąd Ty niby pamiętałas o moich urodzinach, hihi? Rety jaki jestem stary już , skończyłem 27 lat. Pozdrowienia dla wszystkich, to strasznie miło jak ktoś pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie i ja życzę naszemu staruszkowi Komandorowi ;) wszystkiego NAJ! Były czy jeszcze nie, życzę więcej uśmiechu, radości, zadowolenia z życia, częstszego bywania na forum, udanej i satysfakcjonującej pracy i choć szczyptę czegoś niesmowitego i cudownego w Twym Zyciu. 😘 Całuję, ściskam, nie przejmuj się wiekiem, wszak mamy tyle, na ile się czujemy. Ja mam trochę mniej, ale z kolei wiele osób uważa, że wyglądam zdecydowanie młodziej...Czasem mnie to denerwuje, ale w sumie....może to i prawda, zresztą w środku jestem jeszcze takim naiwnym i nieśmialym dzieciem ;) czasem mi się wydaje, że to niemożliwe, bym już miała tyle lat...czas tak szybko płynie :( W każdym razie pozdrawiam Cię serdecznie, pozostałych równieć 😘, 🖐️. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze dołączam się do życzeń:) aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ustereczko przyznam, że jest to dla mnie trudny czas. Minęło pare lat ale mam wrażenie jak by to było wczoraj. Wciąż bardzo tęsknię... Jestem u przyjaciółki i znów tylko zajrzałam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane moje dobre osóbki gdzie się podziewacie , dziś topiku się nie mogłam doszukać :D:D Czyżby wszyscy poszli na \"imprezkę\" do Komandora tylko mnie nikt nie zaprosił .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko zapraszam na nocną \"imprezkę\". Czas: około północy. Środek transportu: latający, dowolny. Jedzonko: Snickers do kiszeni. Do picia: gorące kakao Ustereczki. Zapraszam! ********************************* Dziękuję bardzo za życzenia 🌻 strasznie mi miło!!!!!!!!!! ********************************* Mała Wielka Wewcia dziękuję bardzo, budzę się każdego dnia, może w końcu nadejdzie taen czas że na dobre. Śliczne to co napisałaś. Przeczytałem sobie to parę razy i zrobło mi sie ... lepiej. Taka magiczna moc słów. Masz to na co godzisz się.... Czas nieubłaganie leci, czasami przepływa sobie gdzieś obok, nawet nie wiadomo kiedy. Nie można pochwycić go w rękę, ale można wypełniać nim całego siebie. Tak żeby na wszystko starczyło czasu i go nie marnować. Dobranoc wszystkim, śpijcie słodko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko zapraszam na nocną \"imprezkę\". Czas: około północy. Środek transportu: latający, dowolny. Jedzonko: Snickers do kiszeni. Do picia: gorące kakao Ustereczki. Zapraszam! ********************************* Dziękuję bardzo za życzenia 🌻 strasznie mi miło!!!!!!!!!! ********************************* Mała Wielka Wewcia dziękuję bardzo, budzę się każdego dnia, może w końcu nadejdzie taen czas że na dobre. Śliczne to co napisałaś. Przeczytałem sobie to parę razy i zrobło mi sie ... lepiej. Taka magiczna moc słów. Masz to na co godzisz się.... Czas nieubłaganie leci, czasami przepływa sobie gdzieś obok, nawet nie wiadomo kiedy. Nie można pochwycić go w rękę, ale można wypełniać nim całego siebie. Tak żeby na wszystko starczyło czasu i go nie marnować. Dobranoc wszystkim, śpijcie słodko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze jakie dobranoc , przecież imprezka miala być i kakao.:D Ustereczka pewnie już kakao przygotowuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze jakie dobranoc , przecież imprezka miala być i kakao.:D Ustereczka pewnie już kakao przygotowuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to tak tajemniczo odświeża i się nie pojawia???????????????? NO KTO NO KTO 🌻 :D Dzieńdobry - właśnie wstałam , wstyd się przyznać ale dopiero teraz :D:D Co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieza
przyjaciółka weewci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×