Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Witajcie:) Wczoraj przyjechałam do domku, aby zabrać sie za wypieki :) jedno ciasto juz gotowe, a zaraz biorę sie za drugie :) Zapomniany dość wcześnie przyjedzie, więc muszę sie streszczać :P a wieczorkiem zagonie Go do kuchni aby pomógł mi w sałatkach :P (uwielbiam patrzeć na faceta krzątającego się w kuchni :) )Tak jak przypuszczałam, Zapomniany dużo beze mnie nie wytrzymał i dojeżdżał z działki do pracy :) w sumie było miło, jak stare dobre małżeństwo, rano kiedy zadzwonił budzik ja wstawałam pierwsza, aby przygotować Zapomnianemu śniadanko, potem On zjadał je, przygotowywał się i wychodził do pracy, ja sobie dalej drzemała, potem sprzątałam u Niego na działce, okna pomyłam, zielsko wyrywałam a następnie przygotowywałam obiadek z którym na Niego czekałam, niestety nie zawsze byłam gotowa na czas, bo bardzo wcześnie kończył pracę i już o 14 był ze mną :) Jednego wieczorku trzeba było popalić gałęzie, więc mielismy małe ognisko :) i tak właściwie upłynął mi pierwszy tydzień urlopu :), całe szczęście, ze impreza dopiero przed nami :) To tyle z relacji z naszego życia:) pozdrawiam wszystkich cieplutko i znikam do kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Co się stało? Dlaczego tu tak pusto?:P Pewnie wszyscy wypoczywają jeszcze po weekendzie:) Impreza się odbyła:) Była właściwie niesamowita i w sumie taka jak nigdy:) Goście dobrze się bawili, zajadli się sałatkami Rzeczki, wciągnęli grilla, podjadali słodkie... żyć nie umierac:D Co prawda co chwile albo słońce świeciło, albo lał deszcz ale przyjęcie było pod szklanym dachem, więc całkiem fajnie wyszło:) Rano ludzie dochodzili po sobie i po kolei w niedzielę odjeżdżali, chcąc kolejnego spotkania:) Natomiast należy się podziękowanie dla Rzeczki. Faktycznie, w znaczący sposób pomogła mi doprowadzić działkę po małej przebudowie, sama upiekła ciasta i wykonała większość przy sałatkach:) Dziękuję!:) Ludzie a Wy gdzie jesteście?:) Pozdrawiam Was wszystkich, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich upalnie :P Tak, tak, do mnie tez zawitalo slonce i swieci juz drugi dzien, wczoraj nawet sie troche poopalalam. pewnie to sloneczko z nad Polski przenioslo sie troche do nas, zeby nam tu nie bylo przykro po Waszych ostatnich upalach.. Mialam sie dzis zabrac za pisanie maili do Wszystkich znajomych i ... porazka, nie moge otworzyc folderu z adresami, nie mam ich zapisanych na koncie... tak juz mam z obsluga komputera i mysleniem - czasami mi nie wychodzi ;) mam tylko maila od bratowej, wiec zaraz cos do niej naskrobie :) Przepraszam, ale pobieznie przeczytalam topik, nadrobie zaleglosci po powrocie do domu, ale faktycznie troche sie rozkrecilo (nie biorac pod uwage ostatniego tygodnia). Zapomniany i Rzeczka bawia sie na dzialce, Kiciula podrywa dziewczyny na necie i w realu ... no... no... niezle sobie Panowie radzicie... Jabluszko >> zycze Ci wszystkiego dobrego ! Przepraszam, ze pisze tak ogolnie, czas sie konczy a bratowa czeka :) pozdrawiam goraco kazdego z osobna, przesylam morze usciskow, 3majcie sie, papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Lea... Witam:) Mam nadzieję, że jednak znalazłaś sposób na folder z adresami:) Tak to już jest ze złośliwością rzeczy martwych, a już w szczególności elektronicznych:) U nas upałów już dawno nie było i chyba już nie będzie. Teraz co prawda słońce świeci, ale w sumie jest chłodno:p No cóż... lato tego roku nas nie rozpiesciło:) Jak tam w słonecznym kraju Europy?:) A gdzie pozostali? Haaaaalo:) odezwijcie się:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam😘troszke Was zaniedbalam,ale juz jestem:) LEA--->dziekuje bardzo{kwiatek] ZIELONOOKA-->moj nosek juz sie prawie zagoil,nic mnie niebolala,ja sama tez sie lubie wyrozniac w tlumie:P,a co do kolczyka to wychodze z alozenia,ze przeciez zawsze go mozna wyjac,ja mam w jezyku ,w pepku i ostatnio doszlam wnosku,ale na tym koniec:Pjuz nie bede nic przebijac,jesli chodzi o tatuaz to sie dlugo zastanawialam,bo to przeciez cos na cale zycie,ale jaestem z niego zadowolona bardzo:D:D:D.Wiec sie nie zastanawiaj tylko pryzozdob sie:Pja mam malusi diamencik,ktorego tak naprawde malo widac,jak masz jakies pytania na ten temat to pisz:) KTOS TAM NAPISAL,ze to co mowie to jest piekne w teorii,zgadzam sie z tym oczywiscie,ale przeciez to juz jest polowa drogi do sukcesu jka sobie zdamy z tego sprawe,przeciez od czegos trzeba zaczac,a jak wiemy przynajmniej w glowie pewne wskazowki to juz latwiej jest nam nimi podazac,aby stac sie lepszym,ale to trzeba chciec,wiec nie dajcie sie niesmialki,3mam za was kciuki😘 pozdruffffki dla wszystkich obecnych i nieobecnych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Ja dziś na chwilkę... Pozdrawiam serdecznie, ale się pogoda zkiepściła. Albo upaly jak w Afryce ;) albo jesienna pogoda....bee Jabuszko! odnośnie tego kolczyka to się zastanawiam i może w końcu się odważę ;). Fajnie by bylo przyozdobić się nieco. Co do tatuaża to może i fajnie by było mieć gdzieś na pleckach jakiś super wzorek i szpanować na basenie :P, ale boję się bólu...kto wie, może kiedyś zmienię nastawienie. Lea! witaj na topiku, pisz do NAS :) a z tymi mailami to owszem, czasem trudno się połapac, można pogubić..ja sama przez nadmiar kont mam często problemy z zapamiętaniem haseł ;). Chyba jedynym wyjściem jest zapisywanie ich wszystkich w jakimś notesie i noszenie ze sobą wszędzie :D. Reczko, Zapomniany! Zazdroszczę Wam miło spędzanych weekendów, choć sama też nad tym pracuję ;). Widzę, że fajnie się bawicie :D na razie to tyle...u mnie tylko praca i odpoczynek przed kompem, czekam teraz na więcej słońca i na odpoczynek od pracy ;) za miastem. Może wkrótce marzenie się ziści. Trzymajcie się ceiplutko żuczki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały Segregator
Aha, i dajcie znac jak zagłosujecie, to łatwiej mi będzie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MHM zagłosowałam, choć na pewno nie nieśmiała osoba się za tym nickiem ukrywa ;) - widziałam, że w zależności od topiku zmienia się też odpowiednio nick. No ale tj wtedy zagłosowalam, życzę powodzenia :D Pozdrawiam wszystkich nieśmiałków, gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały Segregator
Kiedyś byłam niesmiała ale z czasem mi przeszło, więc pozdrawiam serdecznie wszystkich nieśmiałych i dziękuję za głosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...🖐️ Jabłuszko... To jak z tym przekłuwaniem? Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło i chyba nigdy ciągnąć nie będzie:D Powiedz mi po co to się robi?:D Jakaś satysfakcja, czy jak?:P Chociaż nie mam nic przeciwko:D Zielonooka... No i jak tam? Znowu napisałem do Ciebie na gg i nic:P Żadnej odpowiedzi... więc jak jest?:) Marzenie? Możesz powiedzieć coś bliżej? No, chyba, że to jakaś tajemnica:D Segregator... Zagłosowałem:) Mam nadzieję, że to w czymś pomoże:D Pozdrawiam, 🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuję na dobranoc wszystkie nieśmiałe duszyczki 😘 😘 😘 Więcej napiszę wkrótce, teraz pora spać :) Całuski!!!! P.S. Zapomniany! nie doszło, jakby coś doszło, na pewno bym się odezwała :D próbuj dalej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przed długim weekendem... Zielonooka... Pisałem, pisałem i... i nic:) Kiedyś na pewno się uda:D I życzę oczywiście spełnienia marzeń:D Co z resztą? Jesteście w ogóle?:) Żyjecie?:D No chyba, ze już zaczęliście weekend... to co innego:) Pozdrawiam wszystkich, życząc jednocześnie wspaniałego długiego weekendu:D Może to tylko jeden dzień więcej, ale z drugiej strony jakże dużo:) Zapomniany🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w deszczową sobotę! W sam raz na czytanie książek, oglądanie filmów czy picie gorącej herbatki ;). taka pogoda też jest potrzebna czasem ;). Zresztą w nst tygodniu juz ma być zdecydowanie cieplej... Ostatnio coś chyba zajęci jestescie skoro tak rzadko piszecie.... ZAPOMNIANY!!! No nic nie mam na GG, nieważne czy byłbyś znajomym czy nieznajomym ;), ale nic nie przyszło, nie wiem, czemu :(. A na GG bywam często ostatnio i nic nie przyszło. Czekam więc na kolejne próby, albo po prostu ja się odezwę jak Cię zobaczę na GG albo wyślę wiadomość. Bardzo dziękuję za życzenia :D, oby się udało w koncu uporządkować swoje życie ;). Czekam na wpisy zacnego grona.....😘 LEA 😘 Rzeczka 😘 Kiciula 😘 Jabuszko 😘 Kłapouszek 😘 Sarenka 😘 Usterka 😘 Weewcia 😘 Madzian 😘 Aquila 😘 Komandorze, Anna Lu..i inni nieonbecni, dajcie znak zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżacz
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... 🖐️ Hej, ludziska, co tu takie pustki są?:p Weekend już minął i nie ma usprawiedliwienia dla nieobecności:) Zgłaszać proszę się pojedynczo i wpisywać na listę obecności:) Zielonooka... Przed nieomal 5 minutami wysłałem znowu wiadomość na gg:) Jak teraz nie dojdzie to zacznę wątpić w moja umiejętność obsługiwania tego przybytku:P Zobaczymy... Jak Wam weekendzik minął? Mam nadzieję, że wyśmienicie:) Osobiście świetnie bawiłem się na poprawinach parapetówki:) Można powiedzieć, ze nawet bardziej, niż świetnie:D:D:D Pozdrawiam z szerokim uśmiechem... Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapomniany! :D Misja się powiodła, gratuluję :) - jednak umiesz obsługiwać GG :P Rzeczywiście pustki straszne..:( więc i ja mykam, poczekam na towarzystwo. HOOOOOOOOP HOOOOOOOOOOOOP!!! Wracajcie nieśmiali! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wróciłam po urlopie, choć niestety tak pechowo się złożyło utrafiłam w najgorszą pogodę :( ale cóż dobrze, że Zapomniany dość często umilał mi czas :) Oczywiście parapetówa sie odbyła i myślę, że wszyscy dobrze sie bawili :) przyjęcie było tak wystawne, że wszyscy mysleli, że ogłosimy zaręczyny :P W niedzielę była kolejna impreza i tu już najwięcej atrakcji dostarczył Zapomniany :) wspomne tylko, że ostatecznie żalił się, że wielbłądy przygniotły Go w toalecie i mocno tupały na kafelkach :P hihi oj było zabawnie :) Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy i niestety mam stosy zaległości, a na dodatek zrobili mi \"niespodziankę\" i obarczyli drugim stanowiskiem, cóż chyba oczekuja, że się rozdwoję!! No nic zobaczymy jak to będzie ja i tak nie mam nic do gadania!! Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Rzeczko :D i ach, podziwiam Was za to, że tak balujecie co tydzień :D - wcale nie jak nieśmiałe osobki :D choć ja też ostatnio zmierzam ku normalniejszemu zyciu ;) Całuję na dobranoc wszystkich!!! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy u Was słonko tez tak pięknie świeci?:D Zielonooka... A już zacząłem wątpić w moje umiejętność przy obsłudze GG:p I co robisz, że zmierzasz ku normalniejszemu życiu?:) Jakieś patenty?:p Rzeczko... Wielbłądy były faktycznie ciężkie (jak to wielbłądy:)) no i ten tupot... :p A w pracy dasz sobie radę... Pozdrawiam wszystkich słonecznie... Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniany! :) patenty? chyba ja powinnam zapytać Ciebie, bo radzicie sobie z Rzeczką zupełnie normalnie, a moje życie jest pełne obaw i lęków. Ale fakt, przełamuję się stopniowo. A jak? staram się być bardziej otwarta w rozmowie, mówić o swoich uczuciach...robić rzeczy, których wczesniej nie robiłam ;). Ale nie da się tego wytłumaczyć w kilku słowach. Przynajmniej czuję, że może moje życie się ciut zmienia...I dobrze, bo pora zrealizowac choc kilka planów zamierzonych na początku tego roku. *** na topiku pustki :(, straszne nudy, nie wiem gdzie wszyscy sie podziewają :( mogliby sie odezwać choć słówkiem :D Całuję słonecznie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka ano balujemy sobie co tydzień, ten weekend też się wysmienicie zapowiada :D jutro przyjadą do nas znajomi, a w weekendzik pewnie w końcu pojedziemy nad jeziorko kompać się :) Ostatnio z Zapomnianym pochłaniaja nas informacje na temat Anglii ponieważ zamierzamy wyjechać na dłużej :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko! Anglia? super, też bym chciała :D A balujecie nieźle :D, ej, Wy wcale nie jestescie nieśmiali, to tylko może lekka niesmiałość. I dobrze, że macie miłe towarzystwo, z którym możecie spędzać weekendy :). Życzę udanej zabawy :)...zresztą ja też nie zamierzam się nudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brak dobrych znajomych nie narzekamy :D mamy ścisłe grono 7 osób, z którym staramy się jak najczęściej spotykać :) no nie wspominając już o pozostałych pojedyńczych znajomych :P do tego dochodzi rodzinka czyli Brat Zapomnianego z dziewczyną, kuzyna Zapomnianego z żoną i mój brat, jak zebrać do kupy to robi sie ładne grono i właśnie w takim składzie urządzaliśmy parapetówę :) W tm gronie nie ma miejsca na nieśmiałość, zachowujemy ją dla kontaktów z obcymi ludzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_jajem
hey niesmiali!! a mozeby sie jakos do kupy zebrac i jakas impre szczelic co? takie SHY PARTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana niesmiala
fajnie ze wsrod niesmialych sa jeszcze tacy fajni, usmiechnieci faceci z jajami;) imprezka?? ja jestem jak najbardziej za!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani! Baaardzo długo mnie nie było, mam nadzieję że mi przebaczycie:) Ostatnio dużo się dzieje w życiu towarzyskim i rzadko zasiadam do kompa. Rozkrecam się tak, że Bóg jeden wie do czego mnie to doprowadzi:D Od kiedy pozakładałem sobie te gg i inne bzdurki, to... prawie już z nich nie korzystam. Gwałtownie rosnące grono wirtualnych znajomych uświadamia brak takich w realu i jakąś mobilizację:) chęc poznawania ludzi, ale w rzeczywistości. Ostatnio, po raz drugi w życiu, usłyszałem, że beze mnie to nie ma imprezy:) No szalało się trochę ostatnio..:D Powoli przełamuje sie z nieśmiałością wobec kobiet. Jest wciąż ciężko, ale powoli do przodu:) Znikam, bo jestem ledwo żywy po wczorajszej imprezie. Zaczeliśmy zaraz po pracy:) Buziaki kochani i obiecuję juz wpadać częściej:) PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaw1
Ja tez jestem potwornie niesmiala i to od dziecka-w szkole podstawowej siedzialam sama i nigdy nie mialam przyjaciolki ani kolezanki.Moja "osiemnastka"(chyba kazdy pamieta swoja osiemnastke milo) byla zenujaca-siostra zrobila tort,i wiekszosc tortu trzeba bylo dac sasiadce(nikt nie przyszedl-to bylo dopiero upokorzenie).Teraz mam 25 lat i nie jest duzo lepiej (kilka osob wisi mi pieniadze-nie moge sie upomniec i pewnie ich nie zobacze,ktos mnie zaczepia na ulicy-nie potrafie odpowiedziec chamsko czy stanowczo,ktos wepchnal sie przed kolejke-tez nie reaguje itp. przyklady mozna mnozyc).Poniewaz jestem zdesperowana mam pytanie i mam nadzieje,ze ktos mi tu na nie odpowie: Otoz kilka lat temu czytalam w bodajze w Dzienniku Polskim artykul o kilku bardzo niesmialych osobach(tak jak ja chorobliwie niesmialych),ktorzy zaczeli brak pewien lek na niesmialosc(zadzialal po kilku miesiacach i teraz np.opisywany w artykule facet,ktory nie mogl znalezc pracy-jest teraz pewny siebie i ma dobra prace itp.)Niestety artykul ten czyatalam dawno,nie pamietam nazwy leku i nie wiem czy jest dotsepny w Polsce.Mam [ytanie czy ktokolwiek slyszal o tym leku(domyslam sie,ze to jakis psychotrop,ale jestem zdecydowana siegnac po to).Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×