Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Witam! W szczególności Aquilę i Spadające jabłuszko:) Przyznam, że ja tutaj również pierwszy raz zacząłem:) Jestem już tu pół roku i na innych tematach też się pojawiam. Witaj i mam nadzieję, że będzie Wam tu miło w naszym gronie. Zapomniany.. taaak, te piękne nieznajome mijane na ulicy..:) Ale to tak miedzy nami;) A ja z tą nieśmiałością jak z syzyfową pracą. W pewnym sensie ta ciągła walka nadaje jakiś sens życia. Wszystko byłoby zbyt proste i nudne, gdyby poznawanie nowych ludzi bylo jak spojrzenie na zegarek. A tak tysiące emocji..:) Pozdrawiam bywalców topiku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kiciula:) 3eba ich tu troszke powspierac,bo przeciez kazdy z nas jest wyjatkowy tylko 3eba to cos w sobie odnalezc,bo wiadomo,ze nikt nas nie polubi jesli my sami siebie nie polubimy najpierw:),nie bojcie sie ludziki pokazywac swoich dobrych stron,a bedzie wam pozniej latwiej przezwyciezyc niesmialosc,bo wydaje mi sie,ze to kwestia braku pewnosci siebie,wiecie jakie to cudowne uczucie wstac rano,usmiechnac sie do siebie,powiedziec sobie,ze jest sie super i z usmiechem przez zycie,niestety sa teraz takie czasy,ze moze chociaz to nam pomoze,zycie jest za krotkie zeby przejmowac sie kompleksami,3mam za was kcuki moji drodzy i w razie czego bede tu zagladac troszke was powspierac:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciula dzięki za przyjęcie :) bardzo mi miło :) postaram się posiedzieć z Wami dłużej na tym topiku :) Spadające jabuszko witam serdecznie :) od razu mi raźniej, że nie sama przystępuję w \"obce\" progi ;) Zgadzam się z Tobą i życzę również wszystkim nieśmiałkom więcej pewności i wiary w siebie :) W życiu często bywa tak, że jeden moment - jedna próba naszej odwagi może zaważyć na całym naszym życiu. Dlatego warto czasami iść na żywioł. Poddać się emocjom i działać według impulsu :) A z drugiej strony najpełniejsza wdzięku jest nieśmiałość :):):) Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę przyjemnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquila 🌻 Spadające Jabłuszko 🌻 dziewuszki, a może weźmiecie się za naszych chłopaków :D ? Niektórzy są wolni ;) ..poczytałabym coś.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterka 🌼 a co nas tak zachęcasz? ;) a dlaczego sama się nie bierzesz za nich? :) czyżby jakieś przeżytki ?! ;P hihihi... ciekawe co na to same chłopaki, że ich tak swatasz ;):) spadajace jabuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:):):)to jak to bedzie z tymi chlopakami:P to niech moze sami zainteresowani sie odezwa:P:P co ty na to Aquila,jakos sie podzielimy:):) och Usterka jakie ty tu propozycje rzucasz;) a gdzie sie podzial Kiciula???? pozrdawiam was kochani:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Witajcie wszyscy! Nadal trochę zabiegana jestem i nie mam za dużo czasu ;/, ale wkrótce zakończy się na dobre kolejny rok studiów :). Choć nie zaprzeczam, trochę będę tęsknić za tą odrobiną życia w moim życiu ;) - trudno żyć samą pracą.... Witajcie nowe dziewuszki na forum :) - bardzo miło Was poznać :), fajnie, że pojawiają się nowe osóbki. Może któraś z Was jest ze stolicy??? - bo jakoś samotnie się czuję w duzym mieście :(. na razie tyle, ale ciąg dalszy nastapi ;) BUZIAKI dla wszystkich 😘 Zielonooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem, jestem:) Usterko, a co to za podpuszczanie i nakłanianie do nierządu;) :) I nie można tak stać z boku tylko samemu puścić w wir romansów..:) Ze swataniem z góry zaznaczam, że nie jestem łatwy;) tylko czasem trudno tak odmówić pięknej kobiecie..:) Aquila, Jabłuszko macie rację, że lubienie należy zacząc od siebie, a tego najbardziej mi brakuje. Wiem, że muszę poradzić sobie z sobą, a dopiero zbliżyć się do kogoś. Zielonooka, tylko w wakacje nie wymiguj się z listy obecności tutaj:) Powodzenia w sesji! Pozdrawiam pozostałych, miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxi
hej wszystkim po fachu!Ja też jestem strasznie nieśmiała przez co wiele trace.Mam niewielu znajomych a przed nowymi trudno mi sie otwożyć.Nigdy nie wiem co mam mówić a jak już sie odezwe to wydaje mi sie że nikogo nie obchodzi to co mówie.Nie potrafię sie odnaleść wśród ludzi.Nie mam też chłpaka-pewnie główny powód to ....nieśniałość?Kontaktuje sie z chłopakiem który mi sie podoba przez kome a kiedy sie widzimy to ani me ani be.Słowa nie moge wykrztusić.Może gdybyśmy byli sam na sam to kto wie ale jak jestem w grupie to dupa!!!Strasznie mnie to wkurza bo w gruncie rzeczy jestem na prawde fajną i inteligentną dziewczyną.Nawet na lekcjach w szkole trudno mi sie odezwać.Boje sie że powiem coś żle i wyjde na głupią.To straszne....!!!Potrzebuje pomocy...psychologa????Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicula:)---> ja tez kiedys mialam problemy z polubieniem siebie,ale w koncu powiedzialam dosc,stwierdzilam,ze zycie jets za krotkie na kompleksy:) i od razu mi sie lepiej zyje,tylko to trzeba samemu sie przekonac i powiedziec sobie,ze jest sie cudownym(nie chodzi tu o narcyzm),wiecie jak to fajnie jest wstac rano ,usmiechnac sie do siebie,sprobujcie,mnie pomoglo:):) proxi--->sloneczko,no i co z tego,ze powiesz cos glupiego,jestesmy tylko ludzmi,przede wszystkim nie zakladaj z gory,ze na peewno cos skwasisz:)a nawet jak cos to zawsze mozna obrocic to w zart,ty wiesz jaka to jest wspaniala cecha umiec smiac sie z siebie:):)ludzie to zauwazaja,bedzie widac,ze nie jestes sztywniakiem,a rozmawiac mozna o wszystkim,o ostatnim filmie,o ksiazce,o pogodzie:P,nie boj sie,przeciez nie kazdy karze do razu gadac o krajowym produkcie brutto w Ekwadorze:P:P:Puwierz w siebie,bo napewno jestes interesujaca dziewczyna pelna zalet i nie boj sie ich okazywac. buziaki dla was:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkowo ;) co słychać u Was moi mili? :) 🌼 zielono mi... Witam Cię serdecznie :) mi również niezmiernie miło Cię poznać :) niestety nie ze stolicy klikam... a z samego centrum Polski :) co wcale nie oznacza, że nadal musisz czuć się samotnie :) zawsze miło będzie zabić to uczucie sympatyczną pogawędką chociażby tu na topiku :) 🌼 Kiciula Tak ładnie piszesz, że aż trudno uwierzyć, że tak mało wiary w Tobie w siebie ;) Nieśmiałku :) Życzę owocnych skutków pracy nad sobą :) czasem nie zdajemy sobie sprawy jak niewiele nam potrzeba do osiągnięcia tego co tak bardzo pragniemy :) 🌼 Proxi Przez życie trzeba kroczyć zawsze pewnymi krokami ale zawsze z uśmiechem. Spróbuj a zobaczysz, że lżej Ci się na duchu zrobi :) Wiem, że to łatwo się mówi a gorzej z urzeczywistnieniem :) ale naprawde warto choć małymi kroczkami próbować :):):) Trzymam kciuki za Ciebie! :):):) 🌼 spadajace jabuszko Dobrze piszesz :) aż miło się czyta :) buziaki 😘 A ode mnie dla wszystkich małe conieco do poczytania :) \"My ludzie umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach które mogłyby być piękne a nie były, o skarbach, które mogłyby być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskami. Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...\" Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę, by wpisać się na listę obecności. Przepraszam, ale weekend mam naprawdę zajęty, będę \"u nas\" po niedzieli ;) Pozdrawiam WSZYSTKICH, szczególnie Sarenkę, której nie ma już prawie od tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquila! Piękny cytat :) Miło mi Cię poznać. Szkoda, że nie z mojego miasta ;( Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że przez tę nieśmiałość wiele tracę, naprawdę.....nie korzystam z życia na tyle, ile mogłabym...nie mam na to sił ani odwagi :(, a te słowa doskonale oddają stan mojego ducha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aquilo, dzięki za miłe słowa. Może zabrzmi to nieskromnie, ale słyszę nie raz że jest bardzo fajny, miły, ładnie piszę:) ale... nic mi to nie daje. Ostatnio zresztą jestem w największym dołku życia, bo padły wszystkie moje marzenia i iluzje. Choć niby uśmiecham sie, to tylko dla pozorów, że jest nadal tak jak było, a nie jest. Dziwnie się czuję ostatnio. Mam 33 lata i muszę budować siebie na nowo.. Ale z drugiej strony dobrze się dzieje, bo przydał mi się taki kubeł zimnej wody. Za długo żyłem w iluzjach, czas przestać marzyć a zacząć działać..:) Łatwo powiedzieć, trudno zrobić, ale trzeba. Nie chciałem Was posmutniać, bo taka cudna niedziela:) Chciałbym tak z Wami wszystkimi pójść na piękną łakę i położyć się wśrod kwiatów i traw, urządzając sobie wspaniały piknik:) Co Wy na to???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicula---->widzisz juz to slyszysz od innych ludzi:)cos w tym musi byc:):)ale tak jak ci napisalam powyzej,czlowiek musi sam najpierw siebie polubic i nauczyc sie przyjmowac komplementy od samego siebie,zeby pozniej umiec przyjmowac je od innych:):)trzeba tylko chciec,to naprawde nie jest trudne i nigdy nie jest za pozno aby nauczyc sie budowac siebie na nowo,bo wiadomo,ze chcemy stac sie lepszymi ludzmi,a tylko dostawiajac \"cegielki\" moze nam sie uda,a kwestia scementowania tego zalezy od nas samych,zeby to szybko nie runelo.pozdrawiam:):):):) buziaki dla ciebie Aquila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciula! Z chęcią bym się wybrała na ten piknik :). Ale chyba dziś nam się nie uda, jakoś wszyscy się rozbiegli do swoich zajęć, ja próbuję się zmobilizować do ostatniej nauki (chcę poprawić sobie ocenke). Jak na złość po głowie chodzi tysiące myśli, na pewno nie związanych z przedmiotem ;). Przykro mi, że coś Ci się nie udało i musisz zaczynac od nowa...Niestety życie czasem płata nam takie figle. A odnośnie tego, że ludzie mówią o Tobie dobrze - możliwe, że tak jest :) - jestes bardzo sympatyczny, a że przy okazji nieśmiały - dziewczyny powinny to docenić ;). Mi też czasem ;) ktoś mówi, że jestem fajna, że można mi się zwierzyć, że można na mnie polegać...- ale i tak zazwyczaj w sylwestra ląduję sama w domu ze smutkiem, że jestem jednak SAMA....że np inni mają kogoś, a ja nie. Ale też nie będę smęcić, wszak wolna niedziela przed nami :) - a to, że wreszcie jest chłodniej - mnie osobiście cieszy. Nawet deszczyk zaczął kropić :) - mam nadzieję, że niedługo będę mogła zrywać upragnione jagody i..grzyby ;) (dziś nawet miałam sen - zbierałam grzyby, było ich bardzo wiele) :). Jak widzicie, trochę bredzę, to chyba przez nadmiar wolnego czasu i naukę, do której jakoś nie mogę się zebrać :(. Przesyłam moc wirtualnych buziaków 4all!!! 😘 trzymajcie się ciepło i radośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam słonecznie!🌼 Na początku całe mnóstwo buzialków dla moich nowo poznanych Nieśmiałków :) ...muszę się Wam czymś pochwalić :D zrobiłam dziś 50 km na rowerku :D jestem z siebie dumna... aczkolwiek zmęczona jak diabli :P Teraz pora na odpoczynek chociażby w postaci dobrej kąpieli... posta do Was... i zimnego piwka c(_) :):):) 🌼 Z_i_e_l_o_n_o_o_k_a Dziękuję :) cała przyjemność po mojej stronie :) Twoj stan ducha powinien się z dnia na dzień poprawić! Już ja się o to postaram :D I specjalnie dla Ciebie małe conieco :D \"... nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać\". 🌼 Kiciula Dla Ciebie kilka mądrych słów: \"Jeśli twoja przeszłość Cię nie zadowala, zapomnij teraz o niej. Wyobraź sobie nową historię swego życia i uwierz w nią. Skoncentruj się jedynie na chwilach, w których osiągałeś to, czego pragnąłeś - i ta siła pomoże ci zdobyć to, czego chcesz\". A jak już wpadniesz w tak wielki dołek, że nie będziesz w stanie dać sobie rady... to daj cynk :) zbierzemy się tu na forum z saperkami i będziemy zakopywać Twoje dołki! Co do jednego :D:D:D 🌼 spadajace jabuszko Jestem przekonana o jednym. Nie można pokochać nikogo, dopóki nie pokocha się samego siebie. :) Buziaki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Już po weekendzie, więc jestem, jak obiecałam. Zapomniany >> no jak Ty będziesz pisał specjalnie do mnie, to ja będę zmuszona być częściej :) przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie, potem właśnie jadę. A Ty jeździsz na szkolenia czy \"szkolenia\"? Usterko >> zatrzymam się u znajomych, więc myślę, że gdyby skończyły się finanse, pod mostem nie wyląduję.. aha, i popieram Kiciulę - Ty się puść w wir romansów! Kiciula >> popatrz, jak ten czas leci.. już pół roku jesteś z nami, już drugą pracę znalazłeś.. hmm... ale piknik pozostaje nam na razie wirtualny... czy wg Ciebie moglibyśmy się spotkać w realu? Nie wydaje mi się, w końcu jesteśmy nieśmiali! ... a najbardziej to Usterka by się migała. Aquila >> witaj ;) jak Ty jesteś młody żuczek, to że my niby... \"młodzi inaczej\" :D a tak serio, to wyglądam młodziej i tak się też czuję, jak pomyślę ile mam już lat, to się wierzyć nie chce.. cały czas wydaje mi się, że jestem jeszcze taka młoda i głupia.. Jabłuszko >> witam, brak wiary w siebie - o tak, to ja to mam, to Ty tu bądź i \"przymnóż mi wiary\" Zielonooka >> no ja nie wiem, po czym Ci się te grzybki śniły.. pewnie to wszystko przemęczenie, i jeszcze cieszysz się z deszczu - naprawdę, niech ta sesja się skończy ;) Sarenko, Weewciu, Rzeczko, pozdrawiam ciepło, przepraszam za literówki, coś mi o tej porze źle działa (klawiatura albo paluszki), pa ;) p.s. Wróciłam właśnie ze spaceru, dawno nie byłam na spacerze.. hm.. na spacerze jest fanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea_ --->niczym sie nie przejmuj:)zaraz ci tu zafundujemy taka kuracje,ze jak skonczysz to bedziesz miala tyle wiary w siebie,ze jeszcze bedziesz mogla ja obdzielic innych:Pglowa do gory:):):)tez sobie czasem lubie chodzic na nocne spacerki:) pozdrufffki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim Lea bardzo dziękuję za pamięć i właśnie jestem, cieszę sie ze znów jesteś z nami:D Co dowirtualnego pikniku to bardzo dobry pomysł , tylko gdzie go zrobimy , w końcu tyle miejsca w \"cyberprzestrzeni? Ustereczko romanse tutaj proponujesz , a co z tobą , czy może ty już znalazłaś \"tego ukochanego\" , skoro w takim nastroju \"romansowym\" jesteś? Ustereczko kochana no opowiedz nam coś...... Muszę już biec bo obowiązki wzywają i oczywiscie pozdrawiam wszystkich gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam wszystkich!🌼 Co dobrego słychać u Was po weekendzie? :) Jak Wam minęło tych kilka słonecznych dni? Coraz cieplej nam się robi... lato nadchodzi :) W samą porę! :) Bedzie można w końcu wystawić troszkę ciałka do słoneczka :) przybrązowić skórkę :D:D:D wskoczyć w kolorowe, lekkie fatałaszki :) mmmm... jakże ja lubię tę porę roku :D ...gdy ciepłe powietrze z każdej strony nas otula :) A co do pikniku :) jestem zaaaa... :) szczególnie: 1. za leżeniem plackiem na kocyku... 2. za piknikowymi kanapeczkami mniam mniam mniam :) 3. i zapewne przesympatycznymi pogaduchami w Waszym gronie :) Kiciula ale czy Ty nie będziesz miał z nami przypadkiem za dobrze...?! ;):):D Buzialki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquila no pikniki są takie ekscytujące ! ledwie człowiek usiądzie na kocyku, już łazi po nim oddział mrówek, w kubeczku z napojem pływa mucha, kot Weewci pewnie nie zechce żeby go głaskać, no i dla mnie zabraknie kanapek aaaaaa ja chyba z Wami nie pojadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usterka---->nawet o tym nie mysl,jedziemy wszyscy i wszyscy bedziemy sie swietnie bawic,kit tam z mrowkami,ale za to jakie towarzystwo tam bedzie:):):):):):):):):)a kanapek najwyzej zrobie wiecej specjaalnie dla ciebie:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hi HI to ja piszę się na piknik :) Sesja się skończyła, czekam na sotatnie wyniki :) dziękuję za piękny cytat :) buziaki 😘 Zielonooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mamy pierwszy dzień lata, a tu nikogo na topiku!!!!!!!:) Po waszych wpisach jest mi juz duuuuzo lepiej:) Polubic siebie jest dla mnie najtrudniejsze, ale powolutku..:) Ja w kazdym razie szykuje sie juz do pikniku. Mam pyszne winko, czekoladki, troche ciasta i duzo usmiechu:) Pozdrawiam kochani!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam cieplutko!🌼 Lato! ...tymi słowy rozpocznę :D nareszcie ...tak długo człowiek czeka na te dwa miesiące ciepełka :) ja już jestem po pierwszym... w pełni letnim opalaniu... :) spiekłam raka :D i nos mam czerwony jak u pijaka hihihi... :D:D:D a co Wy porabiacie w te słoneczne dni? Jakie plany macie na wakacje? Podzielcie się... pochwalcie... gdzie macie zamiar udać się na odpoczynek :) 🌼Kiciula No! na Ciebie można liczyć :) ...ja tu czekam ...zaglądam ...a tu cisza niczym makiem zasiał. Aż echo niosło :D ...niczym w portfelu przed wypłatą :D:D:D Co do pikniku to masz prawie wszystko to co lubię :) mogę dorzucić jeszcze truskaweczki, duży kocyk i olejki do opalania :D byś miał nas czym smarować :D:D:D 🌼usterka Nie pękaj! Jedziesz z nami :D My już się postaramy żeby wszelkie robactwo obchodziło Cię szerokim łukiem :D spryskamy Cie tu i ówdzie :D:D:D a wieczorem zaświecisz nam niczym lampeczka hahahahahaha! :D:D:D 🌼spadajace jabuszko Jak zwykle zgadzam się z Tobą w pełni :) nawet mogę Ci pomóc w robieniu kanapeczek mniam mniam mniam :):):) 🌼zielono mi... Trzymam kciuki za wyniki ostatnich egzaminów :) Mi też jeszcze zostało kilka zaliczeń :) Oby wszystko poszło do przodu! A dla Wszystkich małe conieco z okazji pierwszych dni lata :D http://www.humorek.com/p2/flash_18/Sarenada_w_wykonaniu_ptaszka.html Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Miło widzieć nowe twarzyczki :D Ja mam właśnie urlop i szczerze powiedziawszy głównie leniuchuje, no od czasu do czasu pomagam Zapomnianemu w różnych maleńkich pracach jak malowanie ścian, albo sadzenie fasolki :P ostatnie kilka dni spędziliśmy na działce i naprawdę tego mi było trzeba, cisza, spokój, w sobote zorganiozowaliśmy imrezę dla naszych znajomych i było bardzo zabawnie, największej rozrywki dostarczał Zapomniany :D już każdy czeka na powrórkę! A teraz niestety słodkie lenistwo powoli dobiega końca, bo Zapomniany dalej musi się szkolić, a ja mam przed sobą egzaminy :/ Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się cieplutko :D P.S. Zapomniany dziękuję za te cudowne dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:):):) wszystkich szerokim usmiechem,:D ja tez tu zagladam i nic:( wniosek taki,ze zawsze trzeba choc pare slow napisac:P:P:Pjuz sie nie moge doczekac na nasz wspolny piknik,ale moi drodzy mam nadzieje,ze pojedziemy gdzies nad wode:):)popluskamy sie,poopalamy:)czas,zeby nasze skora w koncu troche slonca zobaczyla:P:P:P Aquila to kiedy umawiamy sie na te kanapki:)fajnie,ze mi pomozesz,zrobimy taka uczte,ze moze w koncu usterka sie zdecyduje z nami jechac.:P a jak czlowiek wypoczety to zarazem szczesliwy i mozna wtedy dory przenosic i walczyc z problemami:) buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×