Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Witam serdecznie :D Melduję się na posterunku :) Ach mam rózowa piżamkę :), podlewac kwiatki tez mi sie zdarza, mam ich duuzo w domku. Dziękuję za linki ustereczko :) Całuję wszytstkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. \"obecna\" :) .. nie umiera, to tylko depresja, ale zawsze będzie ktoś, kto go przeniesie na swych ramionach przez te ciężkie chwile :) ... często zdarza się, że w gronie wybawców jest Zielonooka (dzieki Ci!) no i teraz Ty - Jabuszko... a wiesz, że ja do teraz myślałam, że Ty jesteś JabŁuszko? p.s. gratuluje siostrzenicy! Musze nadrobic zaleglosci w temacie, na razie nie wiem gdzie sie wszyscy podziewaja?? W walce z niesmialoscia u mnie same porazki... mam wrazenie ze im jestem starsza tym jest gorzej... (przyklady moze jakies nasuna mi sie nastepnym razem...) .... ach... ide spac... pozdrawiam Wszystkich, do zobaczenia, mam nadzieje, ze sie wkrotce odnajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek
Witam serdecznie wszystkich,mam 24 lat i tagże jestem nieśmiały i mieszkam w południowo-wschodniej częsci kraju a dokładniej koło lublina mniej więcej,około 40 kilometrów od lublina i w tej chwili jestem samotny i nie potrafię nawiązać kontaktu z dziewczynami przez nieśmiałośc poniewarz gdy mam zamiar rozmawiac z dziewczyną na jakiś temat odrazu zatyka mnie do granic możliwośći i na tym konczy się moja działalnośc poniewarz albo dziewczyna zmyka albo ja jetem zbyt drętwy żeby podejść.Pozdrawiam wszystkich nieśmiałych lub nieśmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lea😘 no tak jestem jabuszko,ale to chyab dlatego,ze przy logowaniu zapomnialam o Ł:P i nie martw sie,jakos zajmiemy sie Twoja niesmialoscia,spoko,spoko,wszytsko jest do zrobienia,mnie tezra nie bedzie przez jakis czas,bo jade do w koncu zobaczyc siostrzenice:D:D:D:D milo nam Cie poznac Tomaszku,tak jka pisalam wyzej wszytsko jest do zrobienia i jakos sobie poradzimy:Ppozdrufffffki a gdzie reszta,no co jets z Wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Przepraszam, że mnie tyle czasu nie było, ale na usprawiedliwienie powiem... nie miałem niestety czasu:( W tygodniu byłem zajęty a w weekendy po prostu imprezowałem:D Teraz mam nadzieję, że będę odwiedzał topik nieco częściej:) Niestety nie nadrobię już zaległości i czy ktoś mógłby streścić po trochu, co się z Wami działo?:) Teraz już uciekam, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia:) Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAPPY BIRTHDAY
STO LAT KICIULA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór towarzysze niedoli:D znaczy się nieśmiałości................. Strasznie się cieszę że jesteście , że reanimujecie tę \"wysepkę\" zwaną topikiem dla nieśmiałych. Ale brakuje tu paru dobrze znanych nam twarzy , bardzo brakuje.... Ktoś pytał dlaczego uciekłam przed sąsiadem - nie był ani straszny ani okropny , to całkiem miły staruszek , jak zwykle nie wiedziałam o czym rozmawiać - więc uciekłam. Do dziś mi wstyd ..... Całuję was wszystkich gorąco ................i zapraszam na topik , dajcie chociaż znak Dobranoc 🌻 kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór towarzysze niedoli:D znaczy się nieśmiałości................. Strasznie się cieszę że jesteście , że reanimujecie tę \"wysepkę\" zwaną topikiem dla nieśmiałych. Ale brakuje tu paru dobrze znanych nam twarzy , bardzo brakuje.... Ktoś pytał dlaczego uciekłam przed sąsiadem - nie był ani straszny ani okropny , to całkiem miły staruszek , jak zwykle nie wiedziałam o czym rozmawiać - więc uciekłam. Do dziś mi wstyd ..... Całuję was wszystkich gorąco ................i zapraszam na topik , dajcie chociaż znak Dobranoc 🌻 kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Tomku >>> ...bo mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... i dlatego wciąż mamy tyle problemów z odnalezieniem się... Jabłuszko >>> to ja Cię będę nazywać Jabłuszko :) wracaj szybko i opowiadaj jak siostrzenica się miewa.. Zapomniany >>> widzę, że chcesz iść na łatwiznę... ale tu nikogo do streszczania nie widać :P trzeba się niestety wysilić... a jak już przeczytasz to może byś mi... opowiedział co nieco? A jak tam Wasze plany wyjazdowe? Czy coś konkretnego już ustaliliście? Sarenko >>> \"wysepka\" hmm... wyspa... bezludna wyspa... najlepiej kanaryjska... to może tam urządzimy ten jesienny już piknik? Ja jestem za, podaj jeszcze tylko termin proszę :) Usterko >>> bo wiesz... ja ... jestem... trochę ciekawska... no musiałam zajrzeć do prezentu Kiciuli... i warto było! poznałam Pana Władka!! ...tylko Ciebie Usterko nie widać... Kiciula >>> chciałabym narysować taki piękny urodzinowy tort, ale nie wiem jak to się robi... spróbuje więc ofiarować Ci bukiet: 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego Dobrego 😘 Pozdrawiam również Wszystkich nieobecnych, pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no tak, taka byłam podekscytowana, że przekręciłam imię... to mi Pan Włodek szybko nie wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Jest mi teraz trochę wstyd, że Was zaniedbałem i nie pojawiłem się tu wczoraj, kiedy skladaliście życzenia. Dziękuję Usterko za prezencik, Lea za torcik:) i innym:) Inna sprawa, że od kilku dni nie mam kompa w domu, a w pracy trochę roboty i nie zawsze jest czas na internet. A co u mnie? Po za tym, że mam już 33 lata:) to nie wiele się dzieje. Spotykam się z taką dawną koleżanką ze szkoły, ale przyszłości to raczej nie ma. Chodzę na yogę:) i kupiłem sobie zestaw sat i mam 500 kanałów:D. No i czekam na nowego kompa, aby buszować po necie:) A nieśmiałość: hmmmm... zawsze, kiedy wydaje mi sie, że ją zwalczam, atakuje jeszcze bardziej:( Czasami mam takie chwile przełamania, nagle się otwieram i jestem wesoły, rozgadany, towarzyski, ale wystarczy, że pojawia się jakaś dziewczyna na której mi zależy i koniec.. pustka w głowie, nie wiadomo co mówic, itp. Kurdę, tak będzie już pewnie zawsze... Ale kiedy już spotkam swoją miłość, to nie będę musiał się nikogo obawiać:) Ogólnie jednak jest fajnie, poznaje nowych ludzi i gdyby jeszcze było lato, to byłoby bosko. Pozdrawiam i całuję wszystkich 👄 nie poddawajcie się i uśmiechajcie sie do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, chciałam się nieśmiało przyłączyć, a tu niestety widzę, że powoli wszyscy opuszczają to miejsce... Szkoda... Pozdrawiam wszystkich nieśmiałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także pozdrawiam, znów jestem, całuski dla wszystkich 😘. Pora późna, oczki się zamykają, więc kiedy indziej napiszę więcej...Aha, wstyd mi że zapomniałam o Urodzinkach Kiciuli :( - towarzysza z GG, wybacz mi mój drogi, spóźnione STO LAT, ale jak szczere! :D Serdecznie pozdrawiam starych ;)-wybaczcie słowo - i nowych bywalców :D A teraz życzę póki co słodkich snow, miłego poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... 🖐️ Niestety jakoś czas przez palce mi ucieka i nawet nie widzę ile i gdzie:p Ale chyba wszystko da się opanować:) Sarenko... Oj robisz bardzo niegrzecznie uciekając przed sąsiadem. I co teraz ten biedny staruszek sobie pomyśli? Że straszny jest, iż ludzie przed nim uciekają:) I może mieć to nieodwracalne skutki w jego psychice... pomyślałaś o tym biednym sąsiedzie?:) Następnym razem powiedz chociaż dzień dobry... :D Usterko... Jak możesz tak wraz z przeciągiem przelatywać?:) Lea... Jak widać chyba nikogo do streszczenia nie znajdę:) Szkoda:p Jeśli o wyjazd chodzi, to zbieramy informacje, mnóstwo informacji, których chyba już nie jesteśmy wstanie przetrawić:) Ale spokojnie... z dnia na dzień coraz bliżej:) Kiciula... Przede wszystkim spóźnione, ale najszczersze życzenia, ładnych oraz niezapomnianych 33 urodzinek:) Fajny wiek w sumie:) 500 kanałów? Czy nie wiesz już co z czasem robić? To może oddałbyś mi go troszeczkę:) Bardzo się przyda na mój deficyt:) Jeśli o kompa chodzi, to już tydzień cieszę się z mojego nowego nabytku:) Chodzę po całym domu, zainstalowaliśmy WIFI i naprawdę jest bardzo fajnie:) Mając Internet w każdym pokoju, kuchni, łazience... a nawet przy aucie na parkingu:) Polecam:) Nieśmiałość miejmy nadzieję w końcu przeminie i będziemy mogli w pełni cieszyć się życiem:) No i proszę... oto moje kolejne urodzinowe życzenie dla Ciebie:) Teanna... Nikt tego miejsca nie opuszcza, a przynajmniej mam taka nadzieję:) Wszakże niesmiałych zawsze dużo i są wszędzie:) A stali bywali mam nadzieję uprzyjemnią pobyt:D Zielonooka... I do Ciebie specjalnie 🖐️ aby smutno nie było:) I co u Was w ogóle moi mili?:) Pozdrawiam jakże ciepło... Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooo,no jakie pustki,no ale nic:( dobrze,ze pewna dama czuwa nad naszym topiciem:D:D:D ja jade do mojej siostry i siostrzenicy:D:D:D:D:D:D:D:Dwiec znow mnie nie bedzie jakis czas,ale jak wroce to ten topic ma az pekac w szwach od nowych wiadomosci od was,WRACAJCIEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rzeczywiście bardzo nas mało i smutno trochę, bo topik taki miły i potrzebny. Tianno zaglądaj do nas i pisz. Ostatnio chodzę na tą yogę i jest zabawnie, bo jestem jedynym facetem i około 30 kobiet:) Większośc osoby dużo starsze, ale jest trochę młodych fajnych:) W takich gronach łatwo sie nawiązuje kontakty, bo ludzie są tu bardziej \"wyciszeni\" i nie nastawieni na jakąś rozrywkę. Jakimś cudem łatwo nawiązałem kontak z kilkoma dziewczynami i śmiało sobie z nimi gaworzę, kiedy nie ćwiczymy oczywiście, bo pot sie leje:) Z tą nieśmiałością to jednak ciągła walka. Raz porażki, raz sukcesy. A jak u Was, jak postępy? Jakieś sukcesy? Piszcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiciula:D cos dlugo sie nie ozywales.ja jestem tylko na moment,poniewaz jestem u siostry i zajmuje sie moja mala siostrzenica :D:D:D:D:D zakochalam sie normlanie w niej,a wy jka piszcie jka tam wasza niesmialosc czy sa postepy??????mam nadzieje,ze tak,ze wkoncu kazdy sie otworzyl na inncy i zaczal na siebie patzrec z dystansem:Dbuziaki😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich:) Tylko skąd te pustki? Czyżby pierwszy dzień jesieni tak działał? Ale w końcu pogoda fantastyczna, więc...? :D Kiciula... Jak tam joga? Pomaga w nieśmiałości? W sumie chyba tak, skoro jesteś jedynym facetem:D Żyć, nie umierać:) Jabłuszko... I jak tam siostrzenica? Już wytulona, wymuskana, zagłaskana, wynoszona?:) Przyjemnego i słonecznego weekendu życzę, osobiście odwiedzam stolicę aby Stinga na żywo posłuchać:D Pozdrawiam słonecznie... Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje,nie no cos ty zapomniany ja uwazam na ta mala dzidzie:D:D:D:D jeszcze jej nie zaglaskalam,hehehe,spoko,spoko,na razie wlepiam wnia swoje oczeta i pomagam siostrze przy czym sie tylko da z wielkim usmiechem na twarzy:D:Dpozdrufffffki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jesienią :D Szukałam dziś topiku i sie przeraziłam - bo jest tak daleko , ale to też moja wina................... Głupio mi troszeczkę , jak go założyłam , to zaglądałam tutaj codziennie , wtedy czułam się naprawdę samotna ... Teraz jest dużo lepiej i mam mniej czasu , ale wciąż myślę o was ciepło i zawsze będę tutaj zaglądała. Widzę że teraz przerabiamy temacik , opiekowania się małym dzidziusiem , spadające jabłuszko - gratulacje. Bo ze mnie taki to jest osobnik , co się dzieci boi............. Pozdrowionka dla Zapomnianego i Zielonookiej , którzy to topik podtrzymują - wielkie wielkie podziękowania , i dla naszej kochanej Ustereczki , i Weewci ( zaglądnij Weewciu chociaż na chwilę) , Dla Rzeczki , Lea , Komandora - który chyba już dawno o nas zapomniał , i wszystkich kktórzy tu kiedyyś bywali i bywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Czy już nikogo nie ma i nie bedzie:( Wracajcie kochani! Pozdrawiam cieplutko wszystkich nieśmiałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Nie zagladałam na topik z jednego, błahego powodu: otóż zwyczajnie nie mogłam go zlokalizować! Wreszcie się odnalazł więc znów się melduję :D.Pozdrawiam serdecznie wszystkich niesmialkow, psizcie co u Was, jak walka z niesmialoscia...ja napiszę w weekend wiecej :) cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie , odnalazł się nasz topik - no więc teraz chyba wrócimy tutaj prawda? :D Ogłaszam spotkanie organizacyjne , kto żyw niech melduje się na topiku i określmy się czy zostajemy tutaj czy na \"topiku zastępczym\"? Zapraszam wszystkich i dziękuje Rzeczce że na czas zniknięcia naszego topiku założyła tamten :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×