Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzenka 34

Rubensowskie Pieknosci na start dieta punktowa

Polecane posty

Gość choconussa
hello marzenko ja też bardzo chcę się przyłączyć do dziewczyny* jak tylko wkleisz swoje punkty zaczynam z Wami już nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choconussa
jasne lat mam 30, kilogramów za dużo, diet za sobą wiele 160 parę cm waga chyba ponad 70, z WW nie mam żadnych doświadczeń, ale bardzo chciałabym spróbować zgadzam się z Tobą, że lepiej otworzyć nowy topik lub przyłączyć się do kogoś kto dopiero zaczyna - dlatego tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze ktos tak jak ja nie moze isc spac:) hehe, ja wlansie z lazienko wrocilam- i przed snem zagladam jeszcze:) co do przylaczenia sie, to mysle, ze moze lepiej tu sprobujmy? Tam juz dziewczyny sie znaja itp:) wiesz co mam na mysli.. choconussa-> hej:) zaraz wkleje moje spisy:) A cos o mnie? 21 lat, 172 cm. 74 kg zywej wagi:) Hmm -cel-10 kg w dol. No to szukam moich punkcikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja w sumie tez za duzo nie wiem na temat WW ale nauczymy sie:):) i bedziemy mialy wszystko w jednym paluszku:) Rozliczamy punkty dziennie. Ilość punktów do „wyjedzenia” zależy od naszej wagi: Do 70kg -18P 71-80kg –20p 81-90kg –22P 91-100kg-24P powyżej 1001-26P W ciągu tygodnia można nazbierać bonusowe punkty za ćwiczenia (30min): Aerobik – 3p Praca w ogrodzie –2P Gimnastyka –2P Jazda na rowerze –2P Sprzątanie -1P Spacer –2P Bieganie –4P Pływanie –4P Taniec w dyskotece 3P UWAGA : nie można tygodniowo policzyć sobie za sport więcej niż 12P bonusowych. SŁODYCZE: nie można tygodniowo zjeść więcej słodyczy niż za 14P Jak obliczyć PUNKTY: np. w 100g produktu (kcal : 60)+(g. Tłuszczu: 9) =PUNKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowe obliczenia punktów w różnych produktach: PIECZYWO: Chrupkie 1kromka 0,5P Chrupkie żytnie WASA 3szt. 1P Chrupkie żytnie APETITA 1szt. 1P Tost ”solo” 1szt. 1P Bułka każda 1szt.(45g) 2P bułki ważą więcej!!!!! Chleb każdy 1kromka (50g) 2P MĄKA , KASZA, RYŻ , MAKARON: Makaron gotowany 1filiżanka 2P Ryż gotowany 1fil. 4P J/w 1łyżka stołowa 0,5P Płatki pełnoziarniste 4łyżki 2P J/w kukurydziane 100g 3,5P Owsianka ugotowana 1fil.2P Ziemniaki porcja 2P Naleśniki 1szt.(10cm średnicy)”solo” 3P Pierogi(ruskie, z serem ,z kapustą) 3szt. 7P J/w z mięsem 3szt. 8P Pizza cała każda 16P Mąka każda 100g 5,5P J/w 3łyżki stołowe 1P Mąka ziemniaczana j/w (5,5P) lub 1P Kasza gryczana na sypko 100g 2,5P NABIAŁ: Mleko 1,5% 125ml. 1P 0,3% 250ml.1,5P 0,5% 100ml.1P 0,5P 250ml. 1,63Pzaokrąglić w górę do 2P jogurty:3,5% (200-250ml) 5P jogurt „jogovita”zoot 1% 150ml 1,5P sery: feta 1 fil. 3P lub 100g 6,5P żółty 1plasterek 30g (40-50%) 3P żółty pełnotłusty 100g 10P wiejski „piątnica” 150g 3% 3P farmerski 1łyżka (20%) 0,5P topiony 100g 5,5P jajka 1szt. 2P NASIONA, WARZYWA: Orzechy: włoskie 1szt. 1P Pistacje 7szt. 1P Ziemne 1łyżka 1P Laskowe 100g 18P Słonecznik obrany 100g 14P lub 1łyżka 1,5P Sezam 100g 15P lub 1łyżka 0P Kolba kukurydzy 100g 1P Kukurydza z puszki 4łyżki 1P Groszek zielony z puszki 4łyżki 1P Groszek zielony gotowany 1fil. 2P Bób gotowany 100g 1P Grzyby każde świeże 1fil. 0P J/w marynowane 1 fil. 3P Pieczarki 100g 1P Fasola fiała „jaś” gotowana 1łyżka 3,5P Śliwki suszone 100g 3,5P (ok. 10szt.) lub 2szt. 1P Suszone jabłka 1/4fil. 1P J/w morele 6szt. 1P Rodzynki 1 fil. 2P Oliwki każde 10małych lub 6 dużych 1P J/w marynowane 100g 3,66P MIĘSO , WĘDLINY, RYBY: Drób 100g 2P Kurczak pierś 100g 2P 2 udka kurczaka wędzone każde po 100g -bez skóry =4P. ze skórą =6P wołowina stek chudy 1szt. 7P 2 plasterki wędliny drobiowej 0,5P filet z indyka 100g 2P polędwica sopocka 100g 4P kiełbasa śląska 100g 5P kiełbasa podwawelska 100g 6P morszczuk, mintaj 100g 1,5P pstrąg gotowany 1 fil. 4P TŁUSZCZE, PRZYPRAWY: Olej , oliwka, 1łyżka stołowa 1P Margaryna 1łżeczka 1P Majonez 1łyżka (powyżej 50%) 2P Susztarda, 1łyżka 0,5P Ketchup 1 fil 1P lub 1łyżka 0,5P PRZEGRYZKI, SŁODYCZE: Czekolada 1kostka 1P 3łyżku miodu lub cukru lub dżemy 0P lody 1gałka każda 2P sorbet owocowy 1szt 1P sandwich 1szt. 4P delisja 1szt. 1P pączek bez lukru 4,5P ,lub z lukrem 5P napoleonka 1szt. 6,5P eklerka z kremem 1szt. 2,5P ALKOHOL: Wino wytrawne 100ml. 1P Wermut wytrawny 50ml. 1P Koniak , brendy 20ml. 1P Piwo 500ml. 4P lub 330ml. 2,5P Koktail każdy 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choconussa
tak tak tak marzenko widzisz jaka ekipa się zbiera teraz musisz zostać z nami ja zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choconussa
dziewczyna* dzięki dzięki dzięki za tabelki damy radę dziewczyny - a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje, ze na poczatek wystarczy:) wiecej juz nic nie wiem o WW, ale damy rade:) a dziewczyny na topiku white.apple moga cieszyc sie super efektami-mam nadzieje,ze u nas tez tak bedzie:) choconussa-> solidna ekipa:)) pewnie, tutaj stworzymy nasze gniazdko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SUUUPER! :) ciesze sie dziewczyny lody (skopiowalam z innego WW :) ALGIDA: Brauner Bär, 2,6 Calippo Cola, 1,5 Calippo Truskawka, 1,5 Capri, 1 Cornetto Truskawka, 5 Cornetto Orzech, 5,5 Cornetto Royal, 8 Cornetto Whippy, 5 Cuja Mara Split, 2 Domino, 3 Flutschfinger ( palec ), 1 Happen, 2 Cremissimo classic 3,5 Algida Konfekt, paczka, 5,7 Magnum Classic, 6,5 Magnum Double Chocolate, 9,5 Magnum Migdal, 7,5 Magnum baton Caramel & Nuts, 5 Magnum White, 7 Magnum Yogurt fresh, 6 Mini Milk Truskawka, 0,5 Mini Milk Czekolada, 0,5 Mini Milk Wanilia, 0,5 Nogger Classic, 5,5 Solero Exotic, 2 Solero Shots Cool Lemon, 0,5 Solero Shots Tropical, 0,5 Solero Smoover, 2 Sea World, 2 Chupster, 2 Fruit 5s, 0,5 Cornetto Soft Truskawka, 4 Cornetto Soft Orzech, 4 Cornetto Soft Wisnia, 3 Cornetto Soft Stracciatella, 4,5 Cornetto Soft Waniliowe, 3,5 SCHÖLLER: Tropsy = 0,5 Points Caretta Orange = 1 Points Milk Flip = 1 Points Racer = 1 Points Cool Comics Speedy Consales = 1 Points Kaktus = 1,5 Points Vivana Jogurt-Malina = 1,5 Points Larry = 1,5 Points Pop Orange = 1,5 Points Beach Cola, Kiba = 2 Points Vivana Jogurt-Truskawka, Jogurt Pomarancza = 2 Points Konfekt, 1 Stück = 3 Points Nucki Truskawka = 3 Points Rumfaß = 4 Points Mövenpick Mini Amarena Cream = 4 Points Larry Choc = 4,5 Points Mövenpick Tüte Amarena Cream = 6 Points Mövenpick Tüte Maple Walnuts = 7,5 Points Szukajmy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choconussa a pewnie, ze damy rade:) bedziemy dodawac punkciki, a potem odejmowac kilogramy:) nie wiem tylko jak z owocami i warzywami-bo niektorzy daja za nie po 1 P, a niektorzy nie licza ich.. Ale zobaczy sie jeszcze:) Marzenka no to lodów nam tylko brakowało:P na pokuszenie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza Punktacji: Meszczyzna: 15P Kobieta: 7P Wiek: 18-20: 5P 21-35: 4P 36-50: 3P 51-65: 2P od 65: 1P Waga: dzesietna (chyba tak to sie nazywa po polsku) twojej wagi np. przy 93kg: 9P Wzrost: do 160cm : 1P od 160cm : 2P Praca: siedzaca: 0P stojaca, czasami siedzaca: 2P w ruchu, czesciowo stojaca: 4P bardzo ciezka fizycznie: 6P Zeby schudnac: 0P Zeby wage utrzymac: 4P Wszystko co pasuje do danej osoby zliczyc, i juz wiesz ile masz dziennie punktow jesc. WENDY-PLAN jest po to , zeby ruszyc przemiane materii i spalanie tluszczu.Chodzi tu o to, zeby organizm sie rozruszal . Nalezy go uzyc dopiero po okolo 2 Miesiacach tzw. ciszy na wadze, wiec dopiero wtedy jezeli naprawde nic sie nie dzieje. 1.Dzien jemy 3P mniej 2.Dzien normalnie tzn twoje Punkty 3. Dzien 3 P mniej 4. Dzien 11 P wiecej 5. Dzien 4 P mniej 6. Dzien normalnie tzn twoje Punkty 7. Dzien 1 P mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90% owocow i warzyw ma 0 punktow,wiec mozna sie zapychac :) pozostale wyzukam i wpisze na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam cos takiego jeszcze: Przykładowy jadłospis 20 punktów. Śniadanie (5,5 punktu): chleb pełnoziarnisty z jajkiem i ogórkiem, 150 g odtłuszczonego jogurtu. II śniadanie (4,5 punktu): sałatka - po 100 g rzodkiewki, rzeżuchy, sałaty, dymki ze szczypiorkiem - z jogurtem, pomidorem. 2 plastry surowej szynki. Składniki pokroić, wymieszać. Obiad (6 punktów): ragout drobiowe ze szparagami i z ziemniakami z wody. Podwieczorek (2 punkty): napój truskawkowy na maślance. Kolacja: twarogowe talary (2 punkty) z pomidorem i ogórkiem. w sumie reszta w praniu wyjdzie:):) marzenka-> dobra motywacja ;) a z tymi owocami,to fajna sprawa ze nie sa liczone, to mozna sobie np zjesc 3 jabuszka w ciagu dnia za darmo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej na poczatek zebrac tutaj jak najwiecej produktow,by moc sobie liste wydrukowac, dokladnie sie zwazyc i pomierzyc i na start :) Jutro wieczorem wpisze wszystko co zjadlam i sprubuje wypunktowac hehhe :) Dziewczyna zacznie po 20-tym a ty Choco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choconussa
ale super dziewczyny nie mam w domu wagi ale zmierzyłam się biust 98 talia 84 biodra 114 ( po wpisaniu tego dotarło do mnie jak wielkie są te wartości uff ) mam figurę gruszki czyli góra w miarę a dół fatalny no cóż od jutra liczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie wiem jak z tymi jabluszkami jest ,ale sprawdzimy wszystko heheheh :) jakie mialas efekty poprzednim razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka masz racje-wydrukowac i na lodowe:) Juz sie nie moge doczekac:) A w jakim czasie Twoja mam schudla te 10 kg? Super efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze nie zmierzylam ale dokonam jutro wszystkich pomiarow -na czczo i zrobie sobie kilka fotek w stroju kapielowym brrrrr wiecie moje uda sa strasznie grubasne , ee tam cala jestem zreszta oklejona fetem hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczylam punkty kiedys przez 1,5 tygodnia, i schudlam ok 2 kilo, wiec ladnie poszlo:) no ale potem wyladowalam w szpitalu (ale nie przez dietowanie) no i przygoda z WW skonczyla sie tak szybko jak zaczela. Wczesniej juz przymierzalam sie do liczenia,ale jakos sama nie chcialam:) Mam nadzieje,ze tym razem tez tak ladnie pojdzie nam:) A jak u Ciebie to wyglada? Bo choconussy to bedzie debiut:):) A wymiary-echhh wole moich nie poznawac:) A ja sie zwaze i zmierze za tydzien , jak bede zaczynala liczenie:) A moze nie wytrzymam i wczensiej zaczne nasz plan:) Ale teraz juz nie bede opuszczala tego topiku, wiec na biezaco relacje beda zdawane:) Jutro zobaczymy jak Wam idzie liczenie i bedziemy dalej zbieraly informacje cenne:):) Ale pomyślec, że za tydzien bedzie coraz mniej i mniej tego tluszczu:))) Oki kobietki ja zmykam spac.. ostatnie noce zarwalam wiec trzeba sie chociaz dzis porzadnie wyspac, aby jutro sily miec:):) Do jutra i fajnie ze bedziemy tutaj razem liczyly punkciki:) dobranocka😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwalo to kilka miesiecy,chyba 4 czy 5, z tym ,ze miala momenty, ze przekraczala troche punkty .bo jesz lasa na slodycze :) Ale pamietam, jak bardzo zachwalala te diete,ze bardzo dobrze sie na niej czuje,ze odzywia sie duzo lepiej, normalnie czlowiek nie zwraca uwagai na to by codziennie jesc warzywa i owoce i ze caly przebieg nie byl stresujacy, bo mogla ulegac swoim zachciankom. Ja wiem co to znaczy i zmienilam swoje mylsnie po pewnym wydarzeniu. To bylo przed wczoraj. Od rana lazil za mna chleb z maselkiem i miodem, ale szkoda bylo mi punktow. W koncu nadszedl wieczor on dalej za mna lazi a tu punktow niewiele zostalo. I mysle sobie zjem pol zupki chinskiej, to sie zapcham i zapomne. Zjadlam zupke. Zjadlam jablko. Zjadlam dwie kromki z miodem ....a potem wywolalam wymioty bo mialam wyrzuty sumienia. I wniosek taki, ze gdybym na sniadanie zjadla te cholerna kromke z miodem ,nie wyladowalabym z glowa w ubikacji ehhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a jutro poobliczam ile punkcikow ma kisiel i inne takie pysznosci.. kocham kisiel:):) no to juz mnie nie ma:):)👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tak jest najgorzej-chcesz cos zjesc-myslisz, nie nie zjem tego, a w ostatecznosci zjadasz to na co nie mialas cohty plus to co za Toba chodzilo-skad ja to znam.. a te wymiony - teraz juz nie bedzie trzeba z nich korzystac:) i nasze 20 punkcikow trzeba bedzie dobrze wykorzystwac:) ojj cos nie moge stad isc:):) ale juz do loza maszeruje... padnieta jestem... a co z cwiczonkami? jak cwiczycie?? to do jutra :):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się zrobiłam na czarno żeby nie było, że jestem tylko \"dochodząca\" cholera znowu 2x wysłałam coś z moim kompem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Marzenka, tylko nie wymioty, błagam :( Mam nadzieję, że było to u Ciebie jednorazowe wydarzenie ! Czytam sobie Wasz topik, ale niestety się nie przyłączę, bo ja nie mogę być na diecie. Muszę jeść ok 1500kcal dziennie, żeby wyjść z bulimii :-O Za to dużo ćwiczę i Wam też ćwiczenia polecam :) Powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Millli :) Niestety musze przyznac,ze to nie pierwszy raz mi sie zdarzylo, ale nie jestem uzalezniona ;) Masz racje, do diety nalezy dolaczyc cwiczenia, mam fajne kasety . ado populdnia jestem zajeta, ale zamierzam dzisiaj cwiczyc ok. 20 min. na brzuch i 15 min. z hantlami, jutro seria na nogi i tak na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×