Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzenka 34

Rubensowskie Pieknosci na start dieta punktowa

Polecane posty

moje aktualne wymiary wzrost 153 waga 60,6 wrrr znowu podskoczylo :/ talia 77 biodra 98 , na posladkach 102 udo 60 lydka 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) A może jednak zaczepię się u Was? Mogę, nawet jeśli nie stosuję punktów? ;) To zawsze jakaś mobilizacja, a tej mi duuużo potrzeba :) A w ogóle to mam 165cm, 60kg, no i schudłam 15kg. A lat mam 19. Chciałabym tak do 53kg schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Millli, zawsze mozemy jakies fajne przepisy wymienic, policzysz sobie w kal. my w punktach :) poza tym gdzies czytalam, ze 18 punktow czyli moj dzienne zuzycie, przeliczajac na kal daje 1000 - 1400 w zaleznosci od ilosci spozytych tluszczy :) moze sie kiedys do nas przylaczysz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, może, może :) A narazie a propos przepisów, chciałam się podzielić moim dzisiejszym śniadankiem ;) Szklanka kefiru 0% z płatkami nestle fruttina i dwie kanapki ze świeżutkim chlebem razowym i serkiem almette :D Mniam. Hehe. A zaraz wsiadam na rowerek stacjonarny spalić co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez chcialabym miec rowerek , ze sniadaniem sie jeszcze wstrzymuje bo ide do kolezanki, ktora wczoraj wrocila z urlopu i bedziemy razem jesc , oczywiscie chleb chrupki i drobiowa szynke zabieram ze soba :) teraz wypije tylko dwie szklanki zielonej herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek laski Millli witam serdecznie odezwę się wiczorkiem i podam dzisiejszy jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przygotowac, po drodze wstapie do solarium, jestem strasznie blada i pomyslalam sobie, ze to tez bedzie mnie mobilizowac bo przypomina,ze do lata nie tak daleko :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco i dziewczyna ma pytanko Jak wiecie ,funkcjonuje tuta od kilku miesiecy grupa WW, pomyslalam sobie, ze moglybysmy przejrzyc ich topik i wyszukac pomocne nam wskazowki. Nie dam sama rady, poniewaz maja juz prawie 300 stron, co wy na to gdyby kazda z nas przejrzala po 100 ? :D w wolnym czasie ma sie rozumec, ja zaczelam od poczatku i zapisuje w World ,poukladam jakos logicznie i wkopiuje tutaj. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki:) ja wlansie wstalam , zaraz zmykam do lekarza-musze sobei zrobic testy alergiczne, bo na cos jestem uczulona, ale nie wiem na co:) ale jak wroce to oczywiscie wpadam tu w 1szym rzucie:) Witaj Milli!! Co za zbieg okolicznosci,bo niedawno ,gdy przegladalam jakis topik, to Twoja stopka pozostala mi w pamieci, jest w niej cos.. hm tajemniczego-spodobala mi sie:) wpadaj wpadaj do nas-bedzie nam bardzo mily:):) prawda dziewuszki:) Marzenka to swietny pomysl-z tym,ze kazda po 100 stron. w takim razie jak juz zaczelas od poczatku, to ja zaczne od strony 101:):) I do worda i potem tutaj-mam nadzieje,ze dziewczyny z tamtego topiku,nie beda mialy nam za zle:):):) tez by mi sie przydalo isc na solarium:) hej choconussa czekamy czekamy:) milego dzionka dziewuszki i ja lece sie ubierac, a potem do pana doktora:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna --- dzięki :) Czasem zdarza mi się napisać coś tajemniczego, co dokładnie rozumiem tylko ja ;) Niestety wszystko co piszę jest związane z moją chorobą :( Właśnie jestem po obiadku. Zjadłam dziś max 900 kcal, czyli mam jeszcze 600 zapasu. Na kolację coś fajnego zjem :) I trochę się nabiegałam po mieście, więc i trochę spaliłam. Rowerek to faktycznie fajna sprawa. A chciałam Wam polecić robienie naprzemiennych pryszniców zimnego i gorącego na uda i pośladki. Bardzo fajne uczucie. Trochę ciężko się przemóc do tego lodowatego, ale warto :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie ? :) Dzisiaj zjadlam: Kurczaka z frytkami, dwie porcje lodow i pizze :) To byl zart ;) Sn. bulka graham-2 wedlina drobiowa(6 plssterkow)- 1 Lyzeczka masla-1 pomidor 0 dwie rzodkiewki 0 ob. talerz zupy ogorkowej na skrzydelkach z kurczaka z ryzem (bez smiet.) -1 kol.bulka graham(przekrojona na trzy) -2 1xserek top. -1 2xpasta z tunczyka-2 pietruszka-0 ogorek-0 wyszlo za malo punktow,wiec leza przede mna 2 mandarynki -2 jablko-1 garsc winogron ? nie jestem w ogole glodna do tej pory wypilam 2 litry zielonej herbaty i pije dalej :) ide poszperac w WW :) i zapisac w Word :) nie World-moj projekt na kurs nazywa sie Women`s World :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marzenko bo juz sie chcialam zdenerwowac-frytki i pizza-pychotka:) ale przez najblizszy czas lepiej zapomniec o nich:):):)Widze,ze liczenie dobrze Tobie idzie:) ciekawe jak tam choconuuta:) Hmm a za bulke tylko 2 pkt? Kiedys jakas osoba pisala,ze bulki zwykle waza wiecej... i juz sama nie wiem... ja dopiero wrocilam, teraz pije herbatke goraco-bo zimno mi bardzo... jestem wykonczona, ale pozniej na spokojnie poszperam w WW:) teraz ide wypic kefirek.. bylam dzis w kinie na \"ja wam pokaze\" -fajny filmik,ale \"tylko mnie kochaj\"bez porownania:):) to dopiero bylo romansidlo:):) A wyszukalas juz jakies ciekawe rzeczy o WW?:) hmm pewnie tak:):) cichutko i spokojniutko tu,ale przynajniej czytelnie bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)) wlasnie przebrnelam przez pierwdze 10 stron zaraz wszystko poukladam i wkleje :) ja wam pokaze to trzecia czesc z serii anioly i zaby Grocholi? Niedawno przeczytalam wszystkie alez sie usmialam, fajnie byloby gdyby pociagnela te serie :) Ja niedawno bylam w kinie na dwoch komediach-nie znam polskich tytulow -pierwsza z Jennifer Aniston i Kevinem Costnerem, druga i Uma Thurmann i Meryl Streep -poplakalam sie ze smiechu,musze je sobie kupic :D W przyszlym tygodniu wybieram sie na Gejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkty trzeba zjadac kompletnie!! Tzn. jezeli np. w ciagu dnia mozesz zjesc 20P, to musisz je zjesc. Jezeli chcesz, mozesz dziennie zaoszczedzic max. 4 punkty i jak np. w weekend idziesz na impreze, to mozesz zjesc tego dnia te punkty, ktore zaoszczedzilas w ciagu tygodnia. W twoim tygodniowym bilansie NIE MOZE zostac jednak wiecej niz 12 niewykorzystanych punktow. Chodzi o to, zeby jesc codziennie tyle samo punktow, bo jak zmniejszasz ich ilosc, to organizm zaczyna oszczedzac i nie pali wszystkiego jak powinien, a nastepnego dnia \"zmagazynuje\" tluszczyk na wypadek jakby znowu miala nastapic sytuacja \'kryzysowa\' co do tluszczow: codziennie 2punkty powinny pochodzic z roslinnych tluszczow - obojetnie czy beda to 2 lyzki oliwy, ktora skropisz salatke, margaryna, orzechy, czy jakiekolwiek nieprzerobione tluszcze. mozna tez jesc np. lososia 2P za sredni plaster wedzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek farmerski 20% ma 0,5 za lyzke orzechy: wloskie - sztuka - 1P pistacje - 7 sztuk - 1P ziemne - lyzka - 1P sniadanie serek wiejski 150g - 3P kielbasa salami 4 cienkie plasterki - 3P 2 udka z kurczaka wedzonego - 4P 100g kolba kukurydzy ma 1P mala porcja gyrosu ma 9P 1 filet z lososia ma 6P, 1 plaster wedzonego - 2P serek topiony trojkat light 1,5 szt 1,5 P lyzeczka nutelli 1P Plasterek sera tostowego Hochland 1,5 pkt Płatki kukurydziane 30 gram +pół szkl. mleka 3,5 pkt Zupka typu „gorący kubek” winiary 2 pkt Barszcz winiary 1,5 pkt nalesniki z serem 100g 4,5P pieczywo ryżowe, wg. składu podanego na opakowaniu, na 1 kromkę wyjdzie 0,6 pkt ryz ugotowany ma 0,5P za lyzke makaron za 2P za filizanke Winogrona - pelna garsc - 1P jabłko, szynka 2 plasty z sałatą, ogórkiem i rzodkiewką 2p masło 2 łyżeczki 2p, majonez 1 łyżeczka 2p, szynka 1plaster 1p= 9p zupa pomidorowa z makaronem talerz 2p mięso z indyka z zupy 1,5p ser żółty odtł. 2 plastry 1,5p masło orzech. 0,5p krupnik 3 p Co do warzyw i owocow: mozna je jesc z czym sie chce i ile sie chce ale powinno sie dziennie zjadac piec porcji, czyli ok. 300g warzyw i 200g owocow- to taka orientacyjna ilosc 2 grube ok 0,5cm pasterki wedlinki drobiowej - ok.1,5P //zalezy od wagi 4 plasterki sera zoltego, ok. 6p // zalezy od tego ile tluszczu w suchej masie i od wagi plastra: dla sera, ktory ma 40-50%tl.w.sm. liczy sie 3P za plaster o wadze 30g (to taki duzy plaster)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla lakomczuchow -Points: 13,5 na blache, ok. 2 na porcje CIASTO JABLKOWE 4 jajka (8P) 3 lyzeczki slodziku 4 lyzki goracej wody 100g maki (5,5P) 2 lyzeczki proszku do pieczenia 1-2 lyzeczek cynamonu LUB cytryna bez skorki 3-4 jablka Oddzielic bialko od zoltka. Zoltko utrzec ze slodzikiem i woda na \"biszkopt\", bialko ubic i dodac do masy. Wymieszac proszek do pieczenia z maka i przez sito przesiac na mase. Nie miksowac, tylko delikatnie wymieszac. Dodac cytryne/cynamon. Pokroic jablka w kawalki. Wylac ciasto do okraglej duzej formy i polozyc na nim jablka. Piec w temp. 180°C we wczesniej nagrzanym piekarniku okolo 20-25min. punkty za ALKOHOL : whisky, koniak, likier, rum, brandy - maly kieliszek, 20ml - 1P wodka - maly kieliszek, 20ml - 1P wino - wytrawne i lekkie rodzaje, 100ml - 1P wino - ciezkie i slodkie rodzaje, 100ml - 1,5P wermut, slodki - 50ml - 1,5P wermut, wytrawny - 50ml - 1P szampan - kazdy rodzaj, 100ml - 1,5P piwo - kazdy rodzaj, poza mocnym, butelka 500ml - 4P piwo - kazdy rodzaj, poza mocnym, butelka 330ml - 2,5 piwo mocne - butelka 500ml - 5P piwo pszeniczne - butelka 500ml - 4P koktajl - kazdy rodzaj, mala szkl. 100ml - 3P Bittburger Light - 250ml - 2P // dobre piwko Campari - mala szkl. 50ml - 1P ################################################### przelicznik (kcal:60) + (tluszcz:9) = punkty. Na przykład Jogurt naturalny Bakomy w 100g zawiera 66kcal i 3g tłuszczu, więc (66:60) + (3:9) = 1,1 + 0,3 = 1,4 punkta w 100g, a poniewaz kubeczek zawiera 150 g, to trzeba przeliczyć 1,4 + 0,7 = 2,1 punktu. czyli 2 pkt. np kasza gryczana 100 g ma (356 kcal :60 )+(tłuszcz 1,4:9 )= 6 (akurat taka kasze mam w domu ) lyzka czubata ma gdzies 20 g ,a wiec 1,5p,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka super:) zaraz tez zabieram sie do roboty-zebym chociaz z 10 stron przeleciala:))) grahamka 1 punkcik-to niezle:) a jak u Ciebie z cwiczeniami? cwiczysz, skaczesz, tanczysz?:)) bo ja na rowerku pedaluje sobie, a potem brzuszki :) no to po herbatke ide i juz tu bede:) choconutta choconutta a Ty gdzie sie podziewasz?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny to ja i mój dzisiejszy jadłospis - kromka chleba 2p serek wiejski 3p ogórek 0p - kiełbasa śląska z grila 6p musztarda ? brzoskwinie z puszki dwie połówki 1,2p ziemniak 1p tarta marchewka - 2 jabłka 0p - kromka chleba 2p jogurt owocowy 1,5p iiiiii czekolada 2 kostki 2p to razem ok 19p mój limit to 20 no dziewczyny oceńcie przyjmę wszystko na klatę ps z moim kompem ciągle coś nie tak więc mogę mieć problem z pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmpf mialam pocwiczyc wieczorkiem ale sie zasiedzialam przy kompie i juz mi sie nie chce :/ taraz sciagam sobie z neta cwiczenia,przejrzalam serie na brzuch i wyglada jakby skopiowana od Tonny Little. Jego treningi sa na prawde super,daja dobre efekty,dlatego musze sciagnac i pozostale . Choco twoj jadlospis jest ok. chociaz powinno byc wiecej warzyw. Ja tez nie przepadam ,ale nalezy ich sporo zjadac, tym bardziej,ze wiekszosc ma 0 punktow :) i sa zdrowe przede wszystkim ;) Odczuwalas glod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch: www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Nogi: www.wyslijto.pl/?file_id=37879664225071463719 Posladki: www.wyslijto.pl/?file_id=17684591073641557387 Rece: www.wyslijto.pl/?file_id=69322658201828171561 Stretch: www.wyslijto.pl/index.php?file_id=00763429203217098942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 1szy dzien za soba :) choconussa wg mnie jedzonko jak najbardziej ok:) dodaj wiecej warzywek i bedzie super:) ja troche juz wynalazłam i: Mleko do kawy - 4 – 7,5 % Fett, 4 lyzeczki, 20 ml 0,5 P - bis 12 % Fett, 2 lyzeczki, 10 m 0,5 P pierogi z mięsem 100g to 4p Chleb i bulki Lebensmittel POINTS Wert 1 Kromka/Stück, 50 g, jezeli nie inaczej stoi Baguettechleb, 25 g 1 Baguettebulka, 90 g 4 Chleb, kazdy rodzaj 2 Bulka, kazdy rodzaj, 45 g 2 Bulka polowka, sucha, z. B. Brödli, 10 g 0,5 Croissant, 70 g 8,5 Croissant mit Schokolade, 70 g 9 Franzuska - mit Schokolade 5 - mit Slonecznik und Rosinen 6 Pieczywo chrupkie Wasa, 10 g 0,5 Brezel, 70 g 3 Bulka mleczna 2 Pita, 65 g 2,5 Pumpernickel 1,5 RoggenbrotChleb Zytni, 30 g 1 Rosinenbrot/Stuten 2 Schwarzbrot Chleb ciemny 1,5 Taco-Schalen, 10 g 1 Toast, 20 g 1 Tortilla, 45 g 2,5 Vollkornbrot, 60 g 2 Vollkornbrötchen, 55 g 2 Zopf 3,5 Zwieback, 10 g 0,5 Lebensmittel POINTS Wert Maslo orzechowo-czekoladowe (z. B. Nutella), 2 TL, 10 g 1 Maslo orzechowe, 1 TL, 5 g 1 Miod - 1 TL, 5 g 0 - 2 TL, 10 g 0,5 Marmelade/Konfitüre - 1 TL, 5 g 0 - 2 TL, 10 g 0,5 Marmelade/Konfitüre kalorienreduziert - 2 TL, 10 g 0 - 6 TL, 30 g 0,5 Pflaumenmus,sliwkowa - 1 TL, 5 g 0 - 3 TL, 15 g 0,5 Dessert & Slodkie potrawy Lebensmittel POINTS Wert 1 kleine Dessertschale, 125 g, wenn nicht anders vermerkt kompot jablkowy - z cukrem, 2 EL, 30 g 0,5 - bez Zucker, 4 EL, 60 g 0,5 mus/ przecier jablkowy- z cukrem, 3 EL, 45 g 0,5 - bez Zucker, 4 EL, 60 g 0,5 Crêpe, nalesnik1 Szt, 70 g 4 Furchtcocktail, Konserva owocowa - z cukrem, 1 EL, 20 g 0,5 - bez Zucker, 4 EL, 80 g 0,5 Götterspeise Galaretka - z sacharyna 0 - z cukrem 1,5 Grissik 3 Milchreis Ryz w mleku 3 Mousse au chocolat - 1 Lyzka, gehäuft, 17 g 1,5 Puddingpulver, Budyn - 1 lyzeczka, 5 g 0 - 1 lyzka , 15 g 0,5 Schokoladenpudding 3 Schokoladensauce, 1 EL, 20 ml 0,5 Tiramisu, 150 g 8 Vanillepudding 3 Vanillesauce, 1 EL, 20 ml 0,5 Fette & Öle Lebensmittel POINTS Wert 1 lyzeczka, 5 g, Maslo 1 Mayonnaise - 20 %, Fett, 2 TL 10 g 0,5 - 50 % Fett 0,5 - 80 % Fett 1 Tluszcz w plynie do smazenia np. Rama 1 margarina roslinna - 25 % Tl, 3 TL, 15 g 1 - 50 % Tl. 0,5 - tluszcz do 60 % , 2 TL, 10 g 1,5 - pelno tluszczowa 1 Olej roslinny - 1 lyzeczka, 5 g 1 - 1 lyzka, 15 g 3 Remoulade, bis 65 % Tl. 1 Smalec wieprzowy 1,5 Ryby Lebensmittel POINTS Wert Wegorz - swiezy, 100 g surowy 7,5 - wedzony 40 g 3,5 Sledz mariniert, 110 g 6 Sledz w oleju 80 g 5 Sledz smazony, 100 g 5 Sledz wedzony 110 g 6 Ryba, chuda - gotowana, 120 g 2 - surowa, 150 g 2 filet, panierowany, gotowy do spozycia, 150 g 7 Paluszki rybne/Fish Fingers, 30 g 1 Garnelen, ohne Schale, 5 szt., 30 g 0,5 Kabeljau/Dorsch, 150 g surowy 2 Karp, pro 100 g surowy 2,5 Kaviar - 2 TL, 10 g 0,5 Krabben, 1 lyzka, 25 g 0,5 Losos - gotowany 100 g 4 - surowy 125 g 4 - wedzony 1 Scheibe, 60 g 2 Makrela - surowa 90 g 4 - wedzona, 75 g 3,5 - w Öleju 30 g 2 Sardynki w oleju 30 g 1,5 Rollmops, 80 g 4 Fladra 70 g surowa 1 Sprotte, wedzona 15 g 1 Tunczyk, 100 g surowy 5,5 Tunczyk w wlasnym Konserve - 1 EL, 30 g 0,5 - 1 Dose, 150 g (Abtropfgewicht) 3 Tunczyk w oleju, Konserve, 1 EL, 30 g 2 Mieso i kielbasa Lebensmittel POINTS Wert 1 Plasterek, 20 g, albo jak pisze Boczek 10 g 2,5 Golonka, pro 100 g 4,5 Kaszanka 1,5 Kabanos, 1 Stück, 100 g 9,5 Kielbaski z puszki, 1 Stück, 100 g 8,5 Wolowe 1 Stück, 100 g 6 Frankfurterki, 1 Stück, 50 g 3,5 Mielony kotlet, , 100 g 6 Luncheon Meat, 25 g 2 Mielone mieso 1 EL, 30 g surowe 2 Cielecina 1 Stück, 125 g surowa 2 Pasztetowa z cieleciny - 1 EL, 15 g 1,5 Karkowka wieprzowa/Grillscheibe,tlusta 1 Stück 150 g 7 Pieczen wieprzowa, 1 kleines Stück, 125 g surowa 4 Poledwica chuda 2 Plasterki, 20 g 1 EL - 1 lyzka duza 1 TL - lyzeczka do herbatki Dose- puszka, konserwa St. - sztuka No i na koniec: big mac: 10,70 punktow !!! mcChicken: 6,60 pkt mcRoyal: 11,60 pkt fish mac: 9pkt wiesmac: 12pkt cheeseburger: 6pkt hamburger: 5pkt male frytki: 4,2pkt srednie: 6pkt duze: 8,5pkt:) tylko od tego lepiej jak najdalej:)zamieszczam to tu w razie \"Wu\":) jakby byla mala wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepsze jest to, zamieszcze cytay z topiku WW:) \"Kochany Pinokio - nie wszyscy zmieniają wpis w dół, ja też stałam i stałam i stałam...myślę, że brak Ci wit. E - mówię całkiem poważnie - walnij sobie uderzeniową dawkę E 400 - poprawia siły witalne i optymizm\".. hmm ciekawe:) ja teraz zmykal lulac bo padam.. do jutra kobietki:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) gdzie sie podziewacie?:) ja zaraz do lekarza wybywam.. echh... ale na szzsescie nic mi nie jest-oby:) tylko rutynowe badania:) duzo duzo milosci Wam zycze dziś..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie co do punktow za tluszcze: nie 2P na dzien, jak to sama napisalam, a dwa razy dziennie punkty pochodzace ze zdrowych tluszczow :) (tamta wypowiedz to taka mocno szerzona plotka, w ktora - ja glupia - uwierzylam) milych serduchu chwil dzisiaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Apple :) Caly dzien jestem strasznie zabiegana, nie mam czasu na dluzej przysiasc , w kazdym razie punktow pilnuje ;) wieczorkiem wpadne zamiescic moj jadlospis, trzymajcie sie dziewczyny -buziaki na Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Znalazlam chwilke , wpisuje moje punkty Sn. mandarynka 0,5 banan 1 garsc winogron 1 Bulka ciemna z dodatkiem orzechow,groszku i marchewki 3 (?) posmarowana pasta z tunczyka 2 salatka: pomidor 0 dwie rzodkiewki 0 peperoni 0 (bazylia,pietruszka) (podobaja mi sie te zera hihiih) obiad: ryz 3 filet z kurczaka bez skory (100g) 3 sos: pomidorowy z puszki o brokuly 0 czosnek 0 (bazylia,pietr.) oliwa 2 na kolacje planuje tylko 2 jablka 2 2 mandarynki 1 napoje (woda z cytryna przede wszystkim) ok.3,5 razem 18 pkt. (tak mniej wiecej, czasem zawyrzam gdy niejestem do konca pewna :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj zjadlam 13, bede musiala czyms nadrobic , dzisiaj wieczorem na ide kurs, to kupie sobie capuccino albo batonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to tak u mnie pierwszy dzień był spoko w ogóle nie czułam głodu i jestem zachwycona ww bo to naprawdę zmiana sposobu jedzenia a nie kolejna głupia dieta, która na dłuższą metę nic nie daje ale dzisiaj walentynki, mój facet zaprosił mnie na super kolację no i złamałam się nawet nie będę liczyć dzisiaj punktów teraz wróciliśmy do domu a tu czeka piwko i \"przekąski\" ale obiecuję że jutro wracam do liczenia no i postaram się dzisiaj ograniczć jeśli chodzi o przejrzenie stron ww to spoko ja mogę zająć się str. od 201 do końca, choć powiem Wam że odwaliłyście kawał dobrej roboty i chyba na naszych trzech stronkach jest już więcej informacji niż u nich na 200 mój komp ciągla świruje tzn. sieć mi się zrywa ale już to zgłosiłam podrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×