Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

PS. jedna z dziewczyn chciała pisać tu swoje menu na każdy dzień????widze , że też jej długo nie było??? co z wami laski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Witam was dziewczyny! Z mojego planu o menu nici :( Niestety teraz mam neta do niedzieli, a potem już tylko na weekendy :( Nie będzie mnie w domu i czasem będe tylko w kafejkach. Ale mimo tego będę pisać :) U mnie ok z dietą, efekty są widoczne gołym okiem, ale na wadze ubyło mi 2kg :) A jak tam u was? Co taki mały tłok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to szkoda , ale dobrze , że dietka ładnie idzie :-) to zaglądaj do nas czasem :-) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!!!!!!!!!!! a tu co tak pusto ???????????????? nikt się nie odzywa ?????????? gdzie was wywiało laski ?????? ja już po cwiczeniach,kompaniu,smarowaniu hehe :-))) a wy jakie ćwiczonka ostatnio robicie??? nio i jak tam z jedzonkiem ????? pozdróweczka ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka , widzę , że sama tu jestem ostatnio heh ;-)) już wszyscy sie poddali ??? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Ostatnio troche sobie poluzowałam, ale jutro zabieram się ostro do roboty, słoneczko swieci, fajna pogoda az chce się zyc:) Musze się wziąść za siebie, bo niedługo trzeba bedzie zrzucic te zimowe ciuchy i pokazać nieco ciałka:p Buziaki i pozdrawiam P.S Odzywajcie się dziewczyny bo mało nas ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Shaniu racja , słoneczko świeci ze hej , więc dalej do roboty ! :-) ja jush \'\'po\'\'. heh tak się dziś oglądałam , no i stwierdzam , że na darmo się tak nie męczę codziennie :D boczki zeszły już z lekka-oczywiście nie całkiem(to tego efektu to chybe jeszcze długo hihi) no i brzuchol też inny.Także dziewczyny nie poddawać się , i zachęcam do ćwiczeń !!! :-) albo jak ktoś nie może sie zmobilizować to proszę ubrać letnią bluzeczkę i sprawdzić jak się wygląda w niej hihi :-)) Teraz trochę z innego tematu--zaczynają mi rosną ósemki na dole , kurcze , a myślałam,że mam spokój z dentystą na jakiś czas,a tu takie coś---szok---chyba trzeba będzie je usunąć bo z moich obserwacji wynika , że nie ma miejsca dla nich :-( W związku z tym , czy któraś z was miała już przygodę z ósemkami??? Sorry,że to nie dotyczy tematu na forum,ale po co mam otwierać nowy topic z jednym pytaniem :-)) zręsztą wolę zasięgnać waszych opinii,bo znamy się już troszkę.... Pozdrówka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noona75
Cześć kobitki!!! Ja też chcę schudnąć - tylko 4 kg. Mam 168cm i ważę 54 kg. Chodzę 2 razy w tygodniu na siłownię, ćwieczę około 1,5 godziny i jem naprawdę niewiele a mimo to moja waga stoi. Mam wręcz wrażenie, że nabieram masy - i co ja mam zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Noona75 , mamy chyba teb sam cel , ja mam ok 170cm i waze 55kg , i też chcę ok 4-5kg schudnąć , też mi nie chce \'\'schodzić\'\'. Od 2 tyg.robie codziennie ćwiczonka nio i jem mniej.Widze malutkie efekty już.Diety jakiejś konkretnej nie robię , bo na tak małą liczbe kg do zrzucenia to chyba niepotrzebne się katować.Myślę,że jakoś w końcu zgubie to , chodź walcze z tym już troszkę.Robi się cieplej,więc bedzie można biegać,do tego aeroby i powinno być spox. Noona75 a Ty robisz jakąś dietkę? To , że nabierasz masy może być wynikiem tworzenia się mieśni-to chyba dobrze.trzeba się cieszyć,lepsze to niż tłuszczyk :-))) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze , że wszyscy co byli na forum odpadli ??? Dlaczego ??? No nic ja zostaje :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej 3mam się mojego celu :p i jestem zadowolona :-) nio i szkoda,że rezygnujecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Zapraszam wszystkie dziewczyny do wypowiadania się na tym forum :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noona75
Cześć Paola777!!! Nie rezygnuję ale ostatnio mam tyle zajęć że na neta nie starcza ani mi czasu ani sił. Stosuję dietkę oj stosuję - mało jem - jeśli w ogóle bo zdarzają mi się głodóweczki! Ogólnie jest ok. w pracy dostrzegają przemianę. Do tego ścięłam włosy i jest git. METOMORFOZA. Pozdrawiam i czekam na kontakt. Pa pa . Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to super Noona75 że chociaż Ty jesteś !!!! Myślałam , że serio będę sama do siebie pisać :-) hehe . Cieszę się , że dietka przynosi Ci efekty :-) ja staram się też mniej jeść , ale główna uwagę skupiam na brzuchu-ma być baaaardzo płaski :-))) pozdróweczka i milusiego weekendu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOONA75
Cześć Paola777!!! Brzuszek to u mnie jest jak deska do prasowania i ja nigdy nie miałam z nim problemu. Jakoś lubimy się i nie wchodzimy sobie w drogę. U mnie gorzej jest z .... pełną buziuchną i nózkami - według mnie niefajne - według mężczyzn ok. I jak tu nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka , wszystkim , dziewczyny fajnie , że jesteście ;-)) mądralalala->nio dobry pomysł z tym połączeniem sił-popieram ! ja nie robię żadnej diety , bo potrzebuje 4-5kg schudnąć,więc dam radę z MŻ (mniej żreć) ;) a Ty jakąś robisz ??? Noona->to gratulacje z fajniusiego brzusia ;-)) ja ostatnie 2 dni robię tylko 8min abs na brzuch , bo coś choroba mnie bierze :( dziewczyny co proponujecie,żeby to forum jakoś ożywić?? macie jakieś nowe pomysły ? może każda z nas napisze swoje wymiary ? i wtedy co tydzień będziemy spradzać efekty naszych wysiłków ??? co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę już wszyscy opuścili ten topic?? aż nie moge uwierzyć , żeby nawet jedna osoba nie wytrzymała w swoim postanowieniu?heh no nic trudno ;) jak ma ktoś ochote być tu ze mną to zapraszam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOONA75
Ojej to się narobiło!!! Dawno mnie nie było ale .......... praca to podstawa. Byłam tydzień przed świętami na służbowym wyjeździe w "WarszaFce" i stąd to milczenie. No właśnie Święta!!! Starałam się i nie było najgorzej ale zdecydowanie wolę nawał zajęć dnia codziennego niźli całodzienne przesiadywanie za "wypasionym" stołem. Brrrrr..... Waga - stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUR*****
JAKIE WY JESTESCIE CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!!A POZNIEJ SA NIESZCZESCIA W RODZINACH BO CORECZKA UMIERA NA ANOREKSJE!WY MACIE NIEDOWAGE A NIE NADWAGE IDIOTKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to majaaa
czesc dziewczyny, nie mam od dłuzszego czasu neta i niestety nie mogłam pisac na forum ale teraz mam chwilke wiec sprawdzam co sie tu dzieje. Widze ze coniektórym sie udaje troszke zrzucic, mi zeszło przez około 1\'5 miesiaca 3 kg teraz waze 57 i jest calkiem niezle. Zaczelam tez biegac własnie zaraz sie bede zbierac;) ale brzuszek jak był tak jest, jedynie w talii troszke zaszczuplałam. Ale nie poddaje sie! trzymam kciuki za was, pozdrawiam :) aha zapomniałam hasła wiec jestem teraz pomarańczowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo co widzę , że w końcu ktoś się odezwał ?? :))) fajnie..... mi świeta minęły z lekkim obżarstwem , ale już to nadrabiam ;P nie będzie źle , słońce świeci.... zaraz lepszy humor ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOONA75
Pogoda super, humorek też - nawet mam sporo wolnego czasu!!! A jak jest czas to i żyć się chce więc żyję pełną piersią. Przesiaduję na balkonie, biegam do solarium, ćwiczę w domku przy głośnej muzyce i stosuję rygorystyczną dietkę bo ....... CHCĘ SCHUDNĄĆ!!! Widzę efekty i to mnie mobilizuje do zwiększonej pracy nad sobą. Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverek
zagląda tutaj ktoś jeszcze?? :) ja chętnie zmniejszyłabym swoje wymiary razem z jakaś sympatyczną grupką :) mam 167cm wzrostu i waże 55 kg , Qrcze uda mam troche grubsze :/ i pupe:/ dziewczyny pomóżcie :) chciałabym ważyć tak ok. 48kg czyli chce schudnąć 7kg ;] jak dla mnie to strasznie duzo mi sie wydaje, jak patrze na moje nogi to myśle ze nigdy nie bede miala szczuplutkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×