Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

moonchild--> wielkie gratulacje!! Naprawdę jestem pod wrażeniem, że schudłas juz tyle, oby tak dalej:) A jesli chodzi o wymiary to nie wiem, bo sie nie mierzyłam, teraz żałuje bo miałabym porównanie ile cm mi zleciało, ale trudno. Co do tych nóg to wiele dziewczyn ma je za grube w wyniku uwarunkowań genetycznych, obawiam sie, że ja też:( Mam tylko nadzieje, ze chociaz troche uda mi sie je wyszczuplic. czy prawdą jest to--> ja również robie codziennie 100 półprzysiadów, 30 min skacze na skakance, 8 min ABS na brzuch (własna ilość powtórzeń, bo nie dałabym rady robic po 45 razy), 100 brzuszków i to by było na tyle:) A no i jeszcze 5 km spacerku dziennie (nie licząc weekendów):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba zrobie sobie cos w rodzaju \"Dnia lenia\" nie mam ochoty na skakanie na skakance:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora wiec o cwiczeniu i dietach mowy nie ma musze dojsc do siebie moze przez diete mam oslabiony organizm nie wiem duzo cwiczylam zle spalam ... nie wiem ale mam nadzieje ze poczuje sie niedlugo lepiej i bede cwiczyc i tak na poczatku bede uwazac zeby sie nie forsowac a jak u was tlusty czwartek??? ja nie zjadlam jeszce paczka ale ....... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JessicA*--> życze szybkiego powrotu do zdrowia:) A u mnie na liczniku dzisiaj 1300 kcal, miałam nie zjeść żadnego paczka, ale nie mogłam sie powstrzymać, zaraz intrensywnie poćwicze i go spale:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
Ja też dzisiaj zjadłam pączka ,ale myślę że to spalę .Podam wam fajną stronę z ćwi czeniami ,bo 8 min abs nie mogę znależć nie wiem jaka jest s..trona tego .Zobaczcie tą stonę i wypowidżcie swoją opinię czy są dobre.http://modeling.pl/sub=ćwiczenia/brzuch&fil=brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzela--> mysle, że te ćwiczenia są dobre, bardzo zblizone do tych z 8 min ABS, sama z nich skorzystam, bo sa ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Shania* zaraz wam zapodam stad sciagniecie 8 min abs tylko zrobie to szybko bo pewnie niedlugo usuna to z serwera Brzuch: www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 na nogi www.wyslijto.pl/?file_id=07078232801225021585 na posladki http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=95614435944352598728 strech http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=09820489896034365397 na ramiona http://www.wyslijto.pl/index.php?file_i … 9313670337 troche dlugo sie sciaga zrobilam na brzuch sa fajne nie przemeczasz sie jakos szybko ida troche mnie kark bolal przy niektorych czekam az mi sie wszystkie sciagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie czasami chwile kiedy opuszcza was mobilizacja?? Ja niestety tak:( W takich momentach czuje, że to wszystko nie ma sensu, że juz nie mam siły, ide wtedy na spacer z psem, to mnie uspokaja i odpręża, staram sie wówczas zmienic tok myslenia, nie jest to łatwe, ale udaje mi sie:) Mówie sobie, że dam rade, że moje wysiłki zostaną wynagrodzone. Sorka, że wam to pisze, ale tak jakos miałam taka potrzebe wyzalenia się, nawet nie wiecie jak mi pomaga to, że tutaj moge z wami porozmawiac:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na ramiona Shania* ja tak mialam podczas pierwszego odchudzania i zaciskalam zeby i idziemy dalej chwila proby i nie warto nie mozna sie poddac czasami moze trzeba sobie pofolgowac[oczywiscie racjonalnie] i potem pocwiczyc albo zrobic sobie jakis dzien dla siebie peeling aromatyczna kapiel balsamik pomlowac paznokcie ulozyc wloski pomyslec ze juz schudlas i caly czas chudniesz ale to PROCES i na efekty widoczne trzeba poczekac ja myslalam sobie tak ze z kazda min diety po kazdych cwiczeniach jestem o iles tam kaloii scczuplejsza i to mnie motywowalo do trzymania diety i wytrwania do momentu osiagniecia celu odczuwane efekty typu czujesz sie lzejsz czy po cwiczeniach czujesz sie lepiej daje sie zauwazyc szybciej pomysl co bedziesz mogla zalozyc jak juz bedziesz miala taka figure jak chcesz ze bedziesz sie dobrze czula w swoim ciele nie lam sie swietnie ci idzie swiadczy o tym chosby twoje postepowanie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
cześć . BIorę się za ściąganie linków.Dzieci położyłam spąć i teraz mam chwilę dla siebie .Ciekawa jestem czy któraś z was ,ma dzieci.To teraz biorę się za ćwiczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki JessicA* za naprawde miłe słowa:) moonchild--> mi tez jest cięzko, ale nie możemy sie poddac, nie teraz!! Popatrz ile juz osiagnełas, pomyśl sobie, że z kazda chwila diety jestesmy \"CORAZ BLIZEJ CELU\":) To ile juz schudłas jest naprawdę imponujace i nie wiem jak inne dziewczyny ale to mnie motywuje, bo mysle sobie ona dała rade, wiec mi tez sie uda:) Głowa do góry, zrób sobie dzien przerw, za daleko zaszłaś, żeby teraz sie poddac!! 3mam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shania* ma racje osiagnelas bardzo duzo i to jest twoj wielki sukces badz z siebie dumna doceniaj swoje wysilki pomysl ile czasu juz minelo a jeszcze do wiosny lata troche zostalo i wiele jeszcze mozna zdzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 👄👄👄 Macie rację, nie wolno się poddać ... ale to takie trudne! Gdy się tyle lat żyło z zupełnie innymi nawykami ciężko zawrócić, wziąść się za siebie i zmienić raz na zawsze. To powraca. Czuję się jakby były we mnie 2 osoby (coś jak rozdwojenie jaźni). Jedna jest rozsądna i chce osiągnąć sukces, a druga pogodziła się ze swoim losem i chce dalej weść to koszmarne życie grubasa. Nawet w momencie gdy osoba nr 1 bierze górę, to ta 2 wciąż gdzieś podświadomie istnieje i zadaje głupie pytania, kusi, pogrąża ... Mówi: \"Daj spokój. To nic nie da. Idź, weź kanapeczkę. Nie zjesz pączka? Zjedz. Zjedz, zjedz i jeszcze przegryź Snickersem. Przecież i tak nigdy nie będziesz szczupła! Te kilogramy, które zrzuciłaś to tylko woda. Aleś Ty głupia. Liczyłaś na to, że ktoś Cię pochwali? Włącz telewizję, pooglądaj pieknych ludzi, zjedz chipsy ... Tylko w tv są ludzie idealni. Daj spokój.\" a czasami jeszcze doda: \"A Michał może mieć każdą!\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
oj .. ja wczorajszy dzień pomijam, wcozrma nie liczyłam kalorii :) ale co tam jeden taki dzień w roku. A dzisiaj mam już 100 kcl, zjem jeszcze jabłuszko no i koniec .. moonchild, nie poddawaj się! Na pewno dopniesz swego! Troche męki, a ile satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki :* oj nie bylo mnie tu troche.... ja wczorajszego dnia tez wolalam nie liczyc kalorii.szkoda gadac... no ale to nic. Upadles? wstan i idz dalej :) heh nie ma poddawania sie... trzynajcie sie cieplo wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonchild wiem co czujesz mialam tak samo najpierw pieknie super idzie ci doskonale myslam bardzo pozytywnie a potem moment zwatpienia po cholere ja sie mecze dla kogo i tak mi sie nie uda niestety jest to czesc bajki pt.\'\'odchudzanie\'\' i trzeba przez to przejsc jak sie potrafi albo zacisnac zeby i powiedziec sobie ide dalej albo moze za duzo chcemy osiagnac w jak najkrotszym tepmpie nie chce zeby wyszlo na to ze sprowadzam kogos na zla droge bo przeciez kazdy decyduje o sobie zastanawialas sie dlaczego tracisz motywacje teraz kiedy juz tyle za toba kiedy juz tyle osiagnelas?? czy nie za duzo od siebie wymagasz??? zastanawialas sie ostatnio na co masz ochote moze zrob sobie \'\'1 dzien kontrolowanej przyjemnosci\'\' i zjedz dokladnie to na co masz ochote i tak mniej wiecej kontrolujac to potem pomysl sobie ok zjadlam ale to byl raz gdybym tak jadla dluzej to moze bym przytyla ale raz nie zakonczy sie zamiana kalorii w kg mozesz przeciez pocwiczyc sobie dluzej wtedy bedziesz wiedziec po co sie odchdzasz po co cwiczysz po to zeby moc czasami sprawic sobie przyjemnosc ktora nie zakonczy sie dodatkowymi kg bo chcesz miec przyjemnosc z jedzenia i cieszyc sie szczupla sylwetka wydaje mi sie ze nawet na diecie nalezy sobie sprawiac przyjemnosci jestesmy tylko ludzmi jest to dodatkowo istotne w walce ze zbednymi kg szczegolnie przez dluzszy czas pozwala przetrwac na diecie wszystko mozna racjonalnie zaplanowac i rozplanowac nawet zjedzenie snicersa jesli chodzi o facetow nie warto sie dla nich tak poswiecac dla siebie TRZEBA moonchild idzie ci pieknie dasz rade pozdrawiam cieplutko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Mam takie jedno pytanko. Czy prawdą jest to (:)), że gdy będę codziennie ćwiczyć brzuch 10 minut to to nic nie da, ponieważ tylko po 20 minutach ćwiczeń spala się tłuszcz? Tak samo z nogami .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam da pewnie ale lepsze efeky osiagniesz jak bedziesz przed jakimikolwiek cwiczeniami robila rozgrzewke aerob 15-15 min stepper rower bieznia chod w miejscu orbitrek skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
dziewczyny nie wiem jak wy ale ja dzisiaj wyluzowałam i jestem po drinku , może mnie zbesztacie ,ale mnie tego było dzisiaj potrzeba psychnicznie. Bardzo dobrze się teraz czuję .zjadłam niecałe 1000 kacl i ten drink i mogę teraz iść spać.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
zuzela - Ja myślę, że dobrze zrobiłaś. Skoro był on ci potrzebny to od niego na pewno nie utyjesz :) Gorzej by było jak byś potrzebowała go codziennie :) A dzisiaj za mną już 300 kcl, do obiad nic nie zjem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
I mam jeszcze jedno pytanko. Jak myślicie, warto kupić sobie stepper? Czy lepiej np biegać w miejscu? Daje on efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×