Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

Wiecie co ... wczoraj się \'mierzyłam\' Oto rezultaty: Biust: 90 cm (hyh, wymiar książkowy no nie? ale myślę, że więcej tłuszczu na plecach niż cycków :P) Talia: 75cm (trudno to talią nazwać no ale cóż ...) Biodra: 99cm (łojejj, no comment) Udo: 60cm (ała, Boże pomóż!) Łydka: 41cm (shit) Wzrost :P : 168cm (czemu taki kurdupelek jestem? :( ) napiszcie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) dziewczyny ? Można dołączyć ?? Postanowiłam sobie , że już dosyć słabości -> lato idzie... a tu wałeczek jakiś hehe :-) od wczoraj zaczęłam się odchudzać .... już nie 1szy raz , zawsze się zniechęcam , nie lubie długo czekać na efekty.Do zgubienia mam jakies 5-6 kg to mojej idealnej sylwetki :-) , taki cel miałam też w tamtym roku hehe , ale cóż tym razem się uda , tylko poproszę o wsparcie...Mam 169cm waże 55 kg , może wygląda to na prawidłową wagę , no ale jest troszkę brzuszka i na plecach \\\'\\\'boczki\\\'\\\' heh :-) trzeba się tego pozbyć!!Kupiłam sobie stepper,ile czasu proponujecie?Lub ile kroków?ja robie 300 kroków raz dziennie + ćwieczenia na brzuch->brzuszki ok 40.Diety nie mam jakiejś specjalnej , jem mało , np.wczoraj 3 kawałki chleba , schabowy , i troszkę jajecznicy , plus troszkę pepsi.Robiłam też diete kopenhaską ale wynik powiem żaden heh , ciężko mi się chudnie z tych 5 kg.Może macie jakieś sposoby? Pozdrowionka i mam nadzieję , że razem uda nam się dojść do celu,i będziemy razem triumfować , bo takie wypowiedzenie się na forum i styczność z innymi osobami jest bardzo pomagająca.Wspierajmy się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście?? jeszcze jedno pytanko : macie jakieś ćwiczonka na te wstrętne boczki??ale takie wiecie działające.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja100
Paola777 według mnie twoja waga jest naprawde dobrą wagą.nie wydaje mi się abyś musiała specjalnie odchudzać czy forsować cwiczeniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze jednak ktoś jest , witaj lukrecja :-)))) nio może i waga jest ok , ale noszę biodrówki , a te boczki to moja zmora , jakby ten tłuszcz był gdzie indziej to może i bym się nie odchudzała , ale jak pomyślę , że nie moge nosić biodrówek bo coś mi tam z tyłu odstaje,to robi mi się baaaaaardzo zły humor...;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amika
na boczki to tylko intensywne cwiczenia!!! sama mialam taki problem a wage masz jak najbardziej prawdłową! musze cie zmartwic bo dieta przy takiej figurze nic ci nie da. Jestes szczupła tylko masz taką figurę, ze potrzeba jej umiesnionego brzucha. Pozdrawiam i zycze powodzenia! mnie sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Witam paola lukrecja ma racje nie musisz sie specjalnie odchudzac bo wage masz rzeczywiscie ok dobre cwiczenie na brzuch kladziesz sie na plecasz nogi ugiete podnosisz je do gory i opuszczasz[nie prostujesz ich] nie odrywasz plecow tylko nogi sie unosza powtarzasz 3 serie po 15 podobno to cwiczenie jest takie dobre bo cwiczy WSZYSTKIE partie miesni brzucha http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=28&m1=&m2=3 a tu jeszcze inne sciagnij sobie 8 min abs na brzuch wlasnie jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) dzisiaj mam strasznie dobry humorek:) no i dietka nie najgorzej mi idzie, więc jestem happy:D paola777--> wage masz jak najbardziej prawidłową, a jesli chodzi o te boczki, to dziewczyny maja racje, ćwiczenia na brzuch powinny pomóc, 8min ABS załatwi sprawe:) A no i jeszcze hula hop, wysmukla talie:) A jesli chodzi o stepper to nie mam zielonmego pojecia, bo nigdy nie uzywałam:P POzdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik ściągnięty , wszystko ok , dziś już po ćwiczeniach więc od jutra ABS heh :-)) dziękuję wam za dobre rady nio i czekamy na nasze wyniki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
a co byscie dziewczyny poleciły dla mnie- mam 19 lat, 170 cm i waze 60 kg, od paru lat wazyła 55 ale nawet jak przytylam to tego po mnie nie widac, chociaz troszke tłuszczyku mi sie odlozyło na brzuchu...i w zwiazku z tym moje pytanie: czego nie jesc, czego unikac i jakie cwiczenie wykonywac aby to zrzucic z brzucha, nie tyle zeby wyrobic miesnie ale zrzucic tłuszczyk. Dzieki z góry za odpowiedzi, tzrymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
paola777 widze ze mamy ten sam problem:) mogłabys mi napisac jak ci idzie i jakie cwiczenia stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
dodam ze brzuszki tez zaczelam robic od 3 dni dopiero, po 30, ale chce zwiekszac ta ilosc;) ostatnio jak próbowałam sie wcisnac w spodnie, w których od pół roku nie chodziłam, to troszke sie przerazilam, bo sadełko jednak wystaje a w wakacje chce załozyc krótsza bluzeczke wiec musze sie tego pozbyc. Piszcie jak tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> hej Mayaa , identycznie ze mną jest i moimi spodniami , jak zimą nosi się swetry to nie rzuca się nic w oczy ale jak pomyśleć , że niedługo zmiana na obcisłe koszulki to płakać się chce.Postanowiłam , że trzeba sobie poradzić i już, no więc ja dziś chyba przesadziłam z ćwiczeniami , bo coś kregosłup mnie teraz boli , zrobiłam 900 kroków na steperze , brzuchy różnego rodzaju nio i do tego ćwiczenia na uda i pośladki ze stronki www.fitnessclub.pl , do tej godziny zjadłam 2 kawałki chleba, wypiłam 2 kubki zielonej herbaty i jescze zjem jakąś kolacje .Poprostu postanowiłam, że będę mniej jeść,na ile to będzie możliwe , i ćwiczyć.Próbowałam już róznych tabletek na odchudzanie,tylko , że to i tak nic nie daje:-(tylko strata pieniędzy i własnego zdrowia.Jedynymi tabletkami jakie bym polecała to L-Karnityna , która zamierzam kupić.Od jutra zacznę ćwiczyć 8min ABS na brzuch -->ściągnij sobie też ten filmik, i co 2 dni stepper.To by było narazie tyle co zamierzam.Jestem osobą bardzo niecierpliwą,więc chcę jakieś efekty jak najszybciej zobaczyć.Zapomniałam dodać, że smaruję się jeszcze Vichy Liposine,zobaczymy czy działa.Moim gł.celem są boczki i brzuch,troszkę nogi,bo jakby mi mięśnie zwiotczały.hehheh :-) Mam nadzieję,że będziemy wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami oraz doradzać sobie wszystkie :-) W planach mam jeszcze zrobić peeling z kawy-->przepis jest na poprzednich stronkach forum.Bardzo pomaga mi taki kontakty z innymi osobami,bo samemu się odchudzać to bardzo nudne i brakuje mi wtedy dyscypliny.Razem jest łatwiej a do LATA coraz bliżej---->nie będę się wstydzić heh nio pozdówka i napisz coś o sobie Mayaa.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,nie zauważyłam ze jest 3x\'\'a\'\' miało być tak : mayaaa - już będę pamiętać. Nio teraz pozwoliłam sobie jeszcze na tymbark wiśniowy :-)) 54 kalorie,więc nic mi się nie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
paola777, a mozesz mi podesłac jakiegos linka bo nie moge znalezc tego filmiku...:( jesli chodzi o mnie to dopiero zaczynam, jak zrobi sie troszke cieplej to mam zamiar biegac jakies pół godzinki dziennie na poczatku, bo miesnie tez by fajnie było sobie wyrobic, ale jednak i tak chodzi mi przedewszystkim o brzuch...co do nóg to sa one naprawde szczupłe ale zaczyna sie robic cellulit wiec chyba bede musiala raczyc sie jakimis peelingami;) zalozyłam tez topic ' zrzucic brzuszek-kto sie przylączy? ' jesli chcesz to wejdz równiez tam, mam nadzieje ze napłyną jakies cenne rady od dziewczyn:) w kazdym razie ja bede tu zagladala i mam nadzieje ze wspólnie nam ie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
o juz znalazłam filmik i sciagam:) woja drogo to ja chyba ciagle em stosunkowo za duzo, dzis np. na sniado\anie 2 kromki chleba z szynka + herbatka słodzona:p, obiad-rosół i jajecznica, póxniej przegryzałam chrupki kukurydziane ale na szczescie maja mało kalorii, a nad kolacja pomusle...po 20 nie bede jadła, no i przydalo by sie jesc w miare regularnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
sorry za te wszystkie literówki- to z pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mayaaa swietnie ze tyle nas jest dziewczyny ja polecam te cwiczennia 8 min i to nie tylko na brzuch sa swietne i przyjemne co do tabletek ja nigdy nie bralam zadnych wiec nie mam o nich pojecia a kosmetyki? pewnie:) zawsze lepiej dzialac na kilku frontach peeling z kawy goraco polecam bo jest swietny skuteczny a wszystko co potrzebne mamy w domu polecam tez zrobic sobie zabieg wyszczuplajacy fusy z kawy 2 lyzeczki imbiru 2---||--- cynamonu 2-3 ---||-- spirytusu 2---||---oliwy wymieszac nasmarowac cialo i owinac sie folia i pod kocyk na min 30-45 min mozna pominac niektore jesli nie mamy produktow oczywiscie wyjatek stanowi kawa no i cynamon co do diety ja sobie wymyslilam ze od jutra sprobuje South Beach podobno na niej brzuszek fajnie leci juz ja kiedys zaczynalam ale nie skonczylam a teraz sprobuje jeszcze raz i skoncze dobra zbieram sie:) pozdrawiam was wszystkich goraco mimo ze dzis w nocy - 14 😭😭😭 Wiosno przyjdz🌻😭..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski :-) wczoraj tak sie sforsowałam , że wieczorem nie mogłam wytrzymać tak mnie bolało , myślałam , że dziś będę mieć zakwasy i abs\'u nie zrobię , ale zaskoczenie heh wstaję a tu nic nie boli :-)) można dalej ćwiczyć sobie. ====> JessicA tego zabiegu wyszczuplającego też spróbuję , tylko jak kupię te potrzebne składniki , no i nie mam spirytusu heh , może być wódka??? ;-) P.S.A L-Karnityne polecam , ale tylko z firmy Olimp do ssania , ma super lekko kwaskowaty smak , no i dostaje się niesamowitej energii i siły , a jest zdrowa i nawet zalecana każdemu człowiekowi.Spróbujcie a same zobaczycie.Co do innych wspomagaczy to odradzam!!!!! Na wiosne , to chyba jeszcze poczekamy heh , u mnie dziś jest śnieg haha :-)) nio 3majcie się i do później :-)) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
====> Mayaaa jak na moje wcale nie zjadłaś wczoraj za dużo,organizmu też nie można za bardzo głodzić bo efekt będzie odwrotny , ponieważ jak będziemy dostarczać mu wiele mniej jedzenia,to \'\'on\'\'zacznie to magazynować z obawy ,że znów nic nie zjesz.Wszystkiego stopniowo mniej a częściej,ja tak to robie.Np.ograniczam chleb i mam zamiar jeść do 2 kawałków dziennie podzielonych na 4 razy+oczywiście inne rzeczy,więcej owocó i warzyw,bo one na pewno mniej tuczą,nawet wieczorem niż bym się napchała chipsami.hehe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola ile kosztuje ta L karnityna ile jest tych tabletek i kiedy i ile jej bierzesz ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===>JessicA , 60 tabl.kosztuje ok.55zł->zależy w jakiej aptece,ja płaciłam 58,- a później spotkałam za 49,-nawet.a 30 tabl.to ok 25-26zł.Tylko pamiętaj z Olimpu .One są do ssania , biorę 3 dziennie,rano wieczorem i w obiad.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestem mile zaskoczona, widze, ze topic sie rozwija i jest nas coraz wiecej:) i bardzo dobrze bo im wiecej tym raźniej:) paola777--> ta l-karnityna to tylko z Olimpu, nie może byc taka z innej firmu do połykania, jest jakas róznica?? JessicA*--> tez myslałam o Soutch Beach, ale przeraża mnie ta pierwsza faza, bo ja poprostu kocham kefiry, jogurty, a o jabkach i mandarynkach to juz nie wspomne:p wiec nie wiem czy bym wytrzymała, a to, ze brzuszek leci to tez słyszałam, pierwsze co to własnie spada tłuszczyk z tego miejsca:) A dzisiaj wstałam o 4.50, o 5.00 juz byłam gotowa do biegania, musze przyznać, że rano jest troche zimno ale za to satysfakcja po skonczonym biegu jest ogromna, jutro tez sie wybieram, bo wiosna zbliza się wielkimi krokami, a tez mam zamiar załozyć obcisłą bluzeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4:50 znaczy sie :) wow i wyrobilas sie szybciutko a gdzie biegasz i ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Shania , polecam z Olimpu bo sama ją wypróbowałam i twierdze,że jest super , fajnie się ją ssssssie heh no i jak na mnie działa zajefajnie , serio :-) możesz też inną kupić pewnie :-))) pozdróweczka dla wszystkich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple_five
ja polecam dla Ciebie diete cambridge na 2 tyg. schudniesz ok 7 kg- o ile nie będziesz oszukiwać :) i to tylko 2 tyg i masz z głowy! tylko potem możesz miec jojo i musisz sie bardzo pilnować :) pozdrawiam! ja stosowałam cambridge najpierw 3 tyg potem przerwa i znów 3 tygodnie Przerwa-ale nie mozna jeść więcej niż 700 kcl!!!!!! + ćwiczenia fizyczne i schudłam już z 96 na 72 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja100
według mnie dieta cambrige to strata pieniędzy,naprawde.Moja znajoma stosowała tą diete -fakt schudła 40 kg ale niestety pojawil sie efekt jojo i to duzy bo odzzyskala te swoje wczesniej zrzucone 40 kg plus 20 kg extra. Wydaje mi się że lepiej jest włożyć w odchudzanie więcej wysiłku niż tracić nie potrzebnie kasiorę..... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JessicA*--> mieszkam niedaleko parku z fajnymi alejkami, jest on naprawde sporej wielkosci i zazwyczaj tam biegam, niekrócej niz 30 min i nie dłużej niz 45, bo wiecej nie daje rady:p, paola777--> no własnie pytam sie dlatego o te tabletki, bo mam l-karnityne w postaci tabletek które sie połyka, sa to tabletki z chromem i czyms tam jeszcze, na pudełku pisze l-karnityna 3 activ, za 30 kapsułek dałam 20,75 zł, zjadłam tylko 9 tabletek i zaprzestałam dalszego zazywania bo mam problemy z krążeniem i lekarz mi odrazdził zazywanie ich:(:( a jesli chodzi o diete cambridge to zgadzam się z lukrecją100, szkoda pieniedzy:) Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×