Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zochaaaa

Czy golicie pochwę????

Polecane posty

Gość skinmnnmmmn
Zochaaaa a zajrzalas chociaz na tego linka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
ech..myslisz ze to tooo? ze sie tylko zacielam? Troche zaczynam sie bac, bo jak dotad krawienie ustepowolo natychmiast, boje sie ze cos jest nie tak...tej krwi jest coraz wiecej i nie przestaje leciec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaa 🖐️ czy mozna golić pochwe ?? No cóż Ty Zochaaa z pewnością możesz wszystko ;) tylko uważaj by na macice nie najechać i się nie skaleczyć bo cholernie szczypi . Powodzenia z depilacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie!!!!jestem dobra z biologi! tylko 10 % mi zabrakło abym zdała próbną maturę!!!!i nie mowi sie \"bravo girls\", tlyko \"bravo girl\"...nie wiem jak mozna nie wiedziec takich rzeczy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
a ja Ci zazdroszcze wiedzy zochaaa...jestes odemnie starsza i znasz sie na zyciu..ja mam dopiero 14 lat i tyle rzeczy przedemna..musimy sie wspierac, bo tutaj to tylko potrafia Cie w dolek wpedzic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skinmnnmmmn
No tak, patrzcie co ona ma w opisie :O czesć kochani!!! jestem Asia a Zocha to moja ksyfka ;) lubie konie psy i koty!!!interesuje sie historia i biologią!!! Ehhhh...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
zochaaaa>> oj jak mi wstyd tak rażący błąd popełniłam normalnie zaraz zapadnę się pod ziemię :P a może poza czytaniem bzdetnych gazet zajrzałabyś czasem do książek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ehhh??? bardzo ładny opis!!! mamusia mi pomagała go wymyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
nie rozumiem, dlaczego Ci ludzie tak sie czepiaja, my mamy powazny problem a oni wola sie na temat jakis rozmiarow wypiwiadac, tak jakby nikt rozmiarow nie nosil:(. Ten swiat stacza sie na dno:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
zochaaaa>> tego mogliśmy się domyśleć, że mamusia pomagała, bo z Twoją inteligencją.......... idź lepiej sobie pochwę wygolić razem z jelitem grubym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
kiedys moj kolega z klasy sie mnie zapytal czy jestem gleboka..walnelam go w ryj bo chyba sie bajek o Dorotkach naczytal...cio ja niby studnia jestem, zeby sie chwalic ze gleboka jestem? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje pomyslu----> nie martw sie, kazdy czasem popełnia bledy :) jedni czesciej, drudzy rzadziej, ale chyba nie ma nikogo kto by nigdy w zyciu nie popełnił błedu :) a do ksiażek zaglądam, lubię czytać. a bravo girl sie nie czepiaj :) chodzi o tej gazcecie zły stereotyp, tak naprawde ona jest bardzo fajna.najbardziej lubie czytac o zyciu uczuciowym i seksie hihihi:D fajne jest tez fotostory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
Bachaaaa>> I dobrze zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
zochaaaa>> no to miłego czytania fotostory, golenia pochwy i jelita grubego, ja spadam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie
odwiedzcie lepiej bloga zochy...tam to dopiero jazda jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelita nie da sie ogolić... a mi tu zarzucają brak inteligiencji :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
zochaaaa>> Tak samo się da ogolić jak pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
Zocha Ty sie nie dawaj prowokowac..bo oni to tylko umieja:( Smieja sie z nas bo kiedys ich w szkolach takich madrosci nie uczyli, musieli w swierszczykach czytac, my jestesmy wyksztalcone i w pewnych dziedzinach wiemy wiecej od nich, oni sie tylko zaslaniaja obrazkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
Bachaaaa>> nie, nie bacha tylko nie to.......... odkryłaś moja tajemnice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
smiejcie sie dalej...a mnie krew zalewa...DOSLOWNIE!! kiedys na lekcji pani mowila o jakies menstruacji, ale to moze byc od golenia pochwy? Zaczynam sie bac o siebie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
Bachaaaa>> no niestety ale w naszych przedpotopowych świerszczykach pisało, że menstruacji można dostać od samozadowolania :O ale skoro mówisz, że od golenia to lepiej się tego wystrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
nie wiem co to samozadowolenie? tzn ze kcialam sie zadowolic i wygolic sobie pochwe? Nie zrobilam tego swiadomie, chyba za duzo was czytam...chcialam byc dorosla:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje pomysłu
Dobra ja zmykam spać. zochaaaa>> czego mogę Ci życzyć..................... chyba dalszych prowokacji skoro to w Twoim sercu powoduje nutkę zadowolenia i przy świetle księżyca uśmiechniesz się czasem do monitora. Bachaaaa>> Ty się tak nie stresuj, jutro rano pojawi się więcej specjalistek na kafe to może Ci coś poradzą, po co od razu lecieć do grzebologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaaaa
Dziekuje...za wszystko. Z tym grzybologiem nie wiem o co chodzi, ale o ile wiem to na grzyby jesienia sie chodzi, poki co to ja tez lece do lazienki...ta krew mnie juz zaczyna przerazac:( nawet plastry nie pomagaja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE JEST PROWOKACJA!!! JA CHCE SOBIE OGOLIC POCHWE PO PROSTU...CZY TO TAKIE DZIWNE W DZISIEJSZYCH CZASACH???? MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE...CZY MOZNA GOLIĆ ODBYT?? MAM W TZW. ROWKU DOSYC DLUGIE WLOSY I CZASEM TAM MI SIE PRZYCZEPIAJĄ BOBKI KUPY :-O TLYKO NIE WIEM JAK WJECHAĆ MASZYNKA MIĘDZY POSLADKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuckowa norrisowa
moze po prost powinnas umyć rowa?? wtedy problem "bobkow kupy" by sam sie rozwiazał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błahahaha
To TY Zocha masz w pochwie włosy???????? To jakiś wybryk natury!!!!!! Ale cóż jak już je tam masz to se je lepiej wyrwij- będziesz miała kupe radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet kurwa ile Ty masz lat?? Na pewno nie 18 .. ;p Wczesniej widziałam Twój Topik gdzie pisałaś, ze macica Cię swedzi. Normalnie Rozbrajasz mnie do łez:) POCHWY NIE DA SIE OGOLIĆ ;p no chyba, ze TY jesteś taka mądra Można ogolić np. wzgórki łomowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×