Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zochaaaa

Czy golicie pochwę????

Polecane posty

Gość stachuysky
Zosiu, a próbowałaś z odkurzaczem? Jeżeli jakieś włosy zostały w cipce to najlepiej spróbować odkurzyć to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachursky!!!!...jestes moim ulubionym wokalistom!!!! nie wiedzialam ze takie slawy bywaja na forumach!!! ale z tym odkurzaczem to chyba taki zarcik jest ciooo??? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachuysky
jasne, polecam wybrać się do ginekologa i od razu wystawić kawę na ławę (i pipeny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaaa a może ty zrób sobie jeszcze kolczyk na jajniku bo słyszałam,że to bardzo rajcuje facetów:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro jestem zapisana do ginekolozki w sprawie macicy..ale mam nerwy!!chyba nie zasne dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cio wy gadacie??? kolczyk na jajniku??!!to chyba niemożliwe przeciez jajniki sa gleboko schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tylu problemach zdrowotnych Twego układu rozrodczego powinnaś się koleżanko postarać o jakąś instalację oświetleniową,dla lepszego i szybszego zdiagnozowania kolejnych przypadłości przez ginekologa!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja mam tylko1 problem układu rozrodczego!!!:-o czytaj okiem, a nie nosem!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiulko to co że schowane, jak ty sie drapiesz w macice i golisz pochwę to dla ciebie nie ma rzeczy niemozliwych.Trzymaj sie mocno!!!..za lewe płuco.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...ja juz nie mam na was siły :-o czy wy naprawde jestescie tacy tempi czy tylko udajecie ????:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Frytki
PROWOKACJA jak nic a wy się dajecie nabrać;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co że prowokacja?!Ale jest z lekka smiesznie .Widocznie autorka ma takie skrzywione poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..k****!!!!pochwę!!!!o depilacji pochwy pier***icie o co najmniej na kilkunastu topikach a teraz k**** udajecie ze nie wiecie o co chodzi!!!! wiecie co??? żałosne jesteścue!!! żal mi was!!! 😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna zochaaa, tak sie uniosła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta sprawa po ogoleniu pochwy juz nigdy nie zaswedzi cie macica ;). Mam nadzieje ze pipeny cale. Pachy zostaw nic tak nie kreci jak mchy do brody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
ogól sobie łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 23
Ja mam włosy na pipce ale nei w pochwie i pierwsze o tym słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna. kurwa jacy dziś ci ludzie pojebani.aż mi was szkoda. dlaczego tak kurwa za wszelką cenę musicie dowodzić że pochwy nie można ogolić? czy wam przeszkadza taka prowokacja? przynajmniej jest się z czego pośmiać. debile. Zosia, Baśka, dziewczyny - jestem z wami. popróbujcie woskiem wydepilować. stopcie świeczkę (najlepiej tą od chrztu, taką żółtą) w garnku (aluminiowym bez pokrywki lub ceramicznym z pokrywką) na płytce (tak na średnej mocy, na 2 stopniu) i tym (tylko cieplym, tak od razu) polecie pochwę. potem - jak wystygnie - trzeba zdrapać, najlepiej metalowym pilnikiem, lub ostatecznie nożem - tym do obierania kartofli. potem tylko zalejcie spirytusem (ktoś już pisał) bo od zakażenia naprawdę pochwa może odpaść, a na dodatek macica może się zapalić (inaczej zapalenie macicy lub wścieklizna pizdy, ale o tym innym razem). powoodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaola
skoro na innym topiku zocheeee swędziała macica to teraz moze golic pochwe ,no nie ? a moze Zochaaa Ciebie ta macica swedziała właśnie przez ta nieogolona pochwę? włosy z pochwy wchodziły do macicy i gilgotało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc to trafna diagnoza ;) choc ja sklaniam sie ze to wina dzyndzli ktore to Zochaaa opisywala w swoim poprzednim watku ze swedzaca macica. Czuje ze obudzil sie we mnie ginekolog amator, musze go jednak polozyc spac. Martwie sie jednak nieznacznie zeby na szyjce macicy glowa nie urosla, co gorsza obawiam sie ze jak tak dalej pojdzie to i moze przemowic ludzkim glosem. Jakiez moga byc te pierwsze wypowiedziane slowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieca
Już dawno tak się nie śmiałam -humor mi się poprawił.Na żartach nie wszyscy się znają.Nie wprowadzajcie ordynarnych określeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słowa - ogól jajniki. odkurz dzyndzle. umyj pipeny. daj spokój włoson na pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wybaczcie moje ordynarne okreslenia, ale naprawde szlag mnie trafia jak czytam wypowiedzi osób u których poczucie humoru jest pojęciem abstrakcyjnym. ch*j im w d*pe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja kochani
ogolę sobie węzły chłonne pod pachami buahahaha bo pochwę już mam dawno ogoloną.Poza tym ścinam włochy na czaszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×