Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
cisza... :( a ja wciaz czekam na kogos dziewczyny co z Wami??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no i przed chwila dostalam @. z jednej strony sie cisze bo wiem ze wszystko wrocilo do normy jeden dzien opoznienia mialam tylko w 1 m-cu po odstawieniu to dobrze niektore nie dostaja i musza brac luteine na wywolanie a mnie sie udalo :) pod tym wzgledem z drugiej strony :( smutno ze sie nie udalo no coz moze w tym miesiącu - zobaczymy.jedyne co mnie zastanawia to fakt ze nie mialam zadnych objawów zblizajacej sie @ a tu prosze!!!przede mna kolejny miesiac prob ale czy owocnych to zobaczymy? olaa a co z Twoim testem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no zalamujecie mnie !! nikogo nie ma :( czyzby topik umarl!!!! juz za godzinke do domciu :) narazie @ nie odczuwam choc jest zobaczymy co bedzie dalej. olaa gaabi claudia wciaz czekam na Was .... ja bede sie juz zegnala choc nie wiem z kim skoro nikogo nie ma poza mna:( do jutra mama ndzieje,ze juz nie bede sama! milego wieczoru wam zycze olaa -> jak tam test??? pa,buziaczki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Padlinka. Nie mialam kiedy tu wpas. Jestem juz w domu i dopiero moge cos napisac. test zrobilam, i nic jedna krecha :( A @ brak. Spoznia sie juz 5 dzien i chyba twoje slowa padlinka sie spradza, bede musiala brac luteine Ide, mam dola Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> tak mi przykro :( ale musmiy wierzyc ze nam sie uda :) a brakiem @ jeszcze nie masz sie co marwtic jak do tygodnia nie przyjdzie to zrobi jeszcze 1 test bo u niektorych kobiet dopiero po 1-2 tygodnahc wychodzi dodoatni test.ja duzo czytalam ze po odstawieniu @ moze sie pojawic od razu w spodziewanym terminie a z kazdym kolejnym miesiacem moze sie wydluzac i tak np.pierwsza pojawai sie po okolo 30 dnia natepna po 40 a kolenja po 50 i wtedy trzeba wziasc luteine.mam nadzieje,ze to nas nie spotka a brak @ bedzie w pelni usasadniony :) musimy w to wierzyc!!!! wiec uszka do gpry napewno wszytsko bedzie dobrze :) gaabi-> nadal nie ma:( claudia-> tez gdzies przepadla:( a przede mna kolejny dzien w pracy.... to ja koncze. wpadnijcie dziewczynki:) czekam..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien, ale jakis inny :( zaczekam tydzien. jesli nie dostane @, robie test. Jesli bedzie jedna krecha to ide do gina. Teraz zabieram sie do pracy. Trzymaj sie Padlinka. A gdzie dziewczyny???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
JAK SIE CIESZE ZE DZIS KTOS JEST TU ZE MNA:) OLAA-> BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ POCZEKAJ TYDZIEN I POTEM IDZ DO GINA.WIEM ZE JAKOS JEST INACZEJ JA TEZ PO TESCIE CHODIZLAM JAKBY INNA :( ALE CZAS ROBI SWOJE ZOBACZYSZ UDA NAM SIE GRUNT TO POZYTYWNE MYSLENIE !!!!! NO WLASNIE RESZTA DZIEWCZYN....GDZIE SIE PODZIEWACIE? OLAA MILEJ PRACY I WPADAJ TU DO MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no i znowu jestem sama:( nie ma szefa wiec latam po topikach i weszlam na jeden o kobietach jak my starajacyhc sie o dzidzie i tam jedna dziewczyna napisala co prawda nie wierze w to ale zawsze mozna sie podniesc na duchu :) a wiec: jej kolezanka napisla sms-a do wrozki czy zajdzie w ciaze dostala sms ze juz niebawem zeby dzialala i po miesiacu byla w ciazy!!! wiec ta dziewczyna pisze ze tez wyslala sms do tej samej wrozki i dostala odpowiedz ze ma problemy z hormonami i jak je wyleczy to zajdzie wiec poszla do lekarza zrobila badania i wyszlo ze faktycznie ma cos nie tak i bierze leki :) wiec i ja wzielam i wyslalam z mojego numeru sms- odnoscie mnie i meza i ze sluzbowego z pracy odnosnie znajmoej ktora ma problem stara sie juz ok paru lat i nic :( wysoka prolaktyna + padacza w przeszlosci - zrobilam to bo chcialam sprawdzic czy to co pisze wrozka pokrywa sie z prawda ..... wiec w odpowiedzi na moj sms czytam: " z kart wynika ze w przeciagu najblizszych 3 miesiecy zajdzie Pani w ciaze i pisana jest Panstwu dwojka dzieci " :) wiec mi ulzylo i wrocila nadzieja :)!!! potem dostalam sms na sluzbowy tel odnoscie znajomej i tam pisze cytuje" utrzymujace sie dlugi czas problemy zdrowotne powoduja problemy z ciaza.ich wyleczenie zaowocuje ciaza moze pod koniec roku!" wiec znowu jest prawda bo ona ma bardzo wysoka prolaktyne brala juz leki na obnizenie ale bardzo przytyla i odstawila leki + jak wczesniej wspomnialam miala padaczke ale to podobno nie wyklucza ciazy tylko trzeba sie badac itd.....wiec cos w tym jest!!! nie wiem czy to mi sie sprawdzi ale mam nadzieje :) dodam ze juz raz bylam u wrozki w krakowie i ta tez mi przepowiedziala ze bedzie dwojka cudownych dzieci....nie wiem czy to prawda czy obie tak dobrze strzelały :) badz co badz znowu pojawila sie iskierka nadzieji a to chyba najwazniejsze co :) staram sie juz tak obsesyjnie nie myslec o dzidzi duzo czytalam na topikach ze wystarczy nie myslec i sie uda! wiec dziewczyny olaa przestajemy myslec o dzidzi i uszka do gory moze sie uda zobaczymy.... no kurcze gdzie Wy jestescie.... jakos mam dzis ochote upiec mojemu mezusiowi placuszek .jest strasznym lakomczuszkiem wiec sie ucieszy jak wroci z pracy i bedzie placuszek :) gaabi-> kiedy do nas wpadniesz??? olaa-> jak ta mczas leci w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no co jest z Wami ???? juz niedlugo do domciu :) huraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu to ja jeszcze nie ide i troche posiedze w pracy. Dzis mam tak leniwy dzien, ze z checia polozylabym sie spac. Nic mi sie nie chce robic, a papierow mnostwo. Padlinka to przestajemy myslec, i napewno sie uda. POzdrowienia przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> ja juz niedlugo ide do domciu :) Tobie tez czas zleci czytalas moja wczesnijesza wypoiwedz na temat wrozki:)troche podnioslo mnie to na duchu jakbys chciala wiedziec czy ci sie uda zajsc to daj znac to ci powiem co masz napisac . tzryamj sie ja tu jeszcze wpadne sie pozegnac to tyl.epa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa jakbys chciala to napisz sms o tresci: NT.JS czy w najblizszym czasie zajde w ciaze i tu dalej wpisz date urodzenia twoja i twojej połóweczki i wyslij na nr.72233 i po jakis 5 minutch przyjdzie ci odpowiedz.ja co prawda w to nie wierze ale podnioslo mnie to na duchu i znowu pojawila siei skierka...zobaczymy co z tego wyjdzie. dziewczynie na topiku napisala ze bedzie cora z ciemnymi wlosami po tacie a maz faktycznie jest brunetem wiec..... jakbys wyslala sms-a to daj nzac co ci napisala to chyba bede sie zegnala. do jutra pa milego wieczoru i owocnego :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wczoraj wysłałam sms i dostałam odpowiedz, ze jest szansa abym do konca roku zaszła w ciąże, ale musze zwrócić uwagę na partnera. Z mojej strony jest więcej entuzjazmu, a od niego obawa lub boi się nowej sytuacji. Szczerze powiem, ze to powinno się tyczyć mnie, bo ja mam takie obawy przed tym co będzie. Padlinka ja tez dalam sobie na luz. Czas pokaze co bedzie. Teraz zabieram sie do pracy, milego dnia zycze. Mi tez brakuje tutaj takiego ruchu jak był wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal brak, a brzuch wczoraj mnie bolał, dzis nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc olaa! jak milo ze chociaz Ty jestes!!!! widze ze i Ciebie podkusil sms nie wiem czy to sie sprawdzi ale musisz przyznac ze podnosi na duchu no coz czas pokaze mama nadzieje,ze doczekamy do konca roku tu wspolnie razem :) ale mi sie ni nie chce....a tu trzeba pracowac eh..... ola uszka do gory a co partnera to facet zawsze boi sie zmian jak slub,dziecko bo boja sie ze nie podolaja.moj maz co prawda nie mial obaw przed slubem i teraz przed dzieckiem nie wiem odmieniec jakis czy co:)???? dobra znikam wpande tu jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
nudy a czas sie ciagnie nie milosiernie ............ i nawet nie ma z kim poklikac dla zabicia czasu :( dziewczyny bo zaczynam watpic ze jeszcze kiedys tu ktoras wpadnie :) a buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no nie znowu sama :( za 1.5 godzinki wreszcie do domku :) wpadne sie pozegnac moze do tego czasu ktoras wpadnie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesterday
bralam tabletki ponad 4 lata ( oczywiscie z przerwami co pol roku ) po dwoch miesiacach od odstawienia zaszlam w ciaze :D czyli do trzech razy sztuka :D trzymam mocno kciuki za was, i zycze owocnych staran :-) p.s. padlinka 26 wez lepiej zarezerwuj sobie nick, zrob sie na czarno, a zapobiegniesz podszywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
yesterday -> jak to milo ze jest ktos komu sie udalo i podnosi nas na duchu :) jak czytam o takich osobach to iwerze ze wszystko sie moze zdarzuc :) wiec uszka do gory a tu nzowu cisza :( fajnie ale jak zrobic nick na czarno???oto jest pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesterday
musisz wejsc w preferencje -- znajduja sie u gory strony pod nawa naszego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze tu znowu pustka :( i tak przelecial caly tydzien jedynie olaa do mnie zagladala :) olaa-> a co u Ciebie dostalas @? ja co prawda dostalam we wtorek ale juz wczoraj bylo slabiutko prawie nic a dzis to juz zupelnie nic a jak bralam tab.to mialam 5 -6 dni i to dosc mozna powiedziec obfita a jak sobie dobrze przypominam to przed braniem tabletek tez trwal okolo 5 dni i byla obfita a teraz nie wiem :( ani zadnych bolesci nic!!!!!! gaabi-> a co u Ciebie kiedy Ty dolaczysz do nas chodzi mi kiedy wreszcie odstawisz te tabletki , ciekawe jak Ty to zniesiesz???? claudusia-> tez mnie zaniedbuje nie wpada :( oj jak fajnie ostatni dzien pracy i dwa dni wolnego :) mam nadzieje,ze dzisiejszy dzien szybko zleci nie musze chyba przypominac ze czekam na Was i licze ze mnie nie zawiedziecie :) milej pracy zycze czekam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj padlinka:) puk puk....mam nadzieje, ze mogę dołączyć? Ponad miesiąc temu odstawiłam tabletki i już wiem, że do nich nie wrócę. Zdecydowanie lepiej się teraz czuję, ni i dojrzewam do myśli, że zbliża się moje macierzyństwo:) Ale myślę, że tak naprawdę starać zacznę się za jakiś czas, chociaż co będzie to będzie;) Jakiś czas temu trafiłam na topik dziwczyn starających sięo dzidzię, ale się wystraszyłam, bo chyba trafiłam w złe miejsce...rozmowy o invitro itp. mnie przeraziły:( Mam nadzieję, że teraz trafiłam właściwie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj padlinka:) puk puk....mam nadzieje, ze mogę dołączyć? Ponad miesiąc temu odstawiłam tabletki i już wiem, że do nich nie wrócę. Zdecydowanie lepiej się teraz czuję, ni i dojrzewam do myśli, że zbliża się moje macierzyństwo:) Ale myślę, że tak naprawdę starać zacznę się za jakiś czas, chociaż co będzie to będzie;) Jakiś czas temu trafiłam na topik dziwczyn starających sięo dzidzię, ale się wystraszyłam, bo chyba trafiłam w złe miejsce...rozmowy o invitro itp. mnie przeraziły:( Mam nadzieję, że teraz trafiłam właściwie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princeska :) jak milo oczywiscie ze dobrze trafilas i z checia cie przyjmieny.napisznam cos o sobie ile masz latek co robisz? ja jak sie dobrze wczytalas odstawilam tab.13.02 i niesety za pierwszym razem mi sie nie udalo ale moze w tym miesiacu.prawie wszytkie dziewczyny odstawily tab.i sie staraja no moze poza gaabi kotra jeszcze bierze ale tez w najblizszym czasie odstawia i zaczyna starania wiec oczywsicei serdecznie zapraszamy. milo ze bedzie mial kto e mna klikac bo wszytskei dizewczyny pracuja a biedna gaabi nadal walczy u komputerem ale moze niedlugo do nas dolaczy. ja co prawda jestem w pracy ale co chiwle wpadam i patrze czy kots przypadkiem nie wszedl na nasz topik iwec skrobij cos o sobie:) czekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobilam bykow literki mi sie poprzestawialy ale coz uroki pisania w pracy co chiwle telefon a to ktos whcodzi , a to wychodzi aja tu w ciezkim stresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w pracy, ale dziś pracuję w domu, przewaznie pracuję w domu:) Mam 25 lat. Tabletki odstawiłam 15.02 i okresu jeszcze nie dostałam...zaczynam się trochę niepokoić, bo nawet nic mnie nie boli, jak na @...Czuję, że chciałabym już dzidzię, ale chcę jeszcze troszkę poczekać. Jestem taka mała panikarka i potrzebuję najpierw poczuć, że z moim organizmem po tabsach jest wszystko ok. Zobaczymy jak to będzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie dwa dni pozniej odstawilas tabletki ode mnie ja dostalam 14.03 i tez o dziwo nie mailam zadnych boli nic a jakos tak samo przyszlo :) tylko strasznie krotko @trwala i prawie juz nie ma!!!! mowisz ze jestes panikara:) ja tez ale ja o dzidzi myslalam tak za dwa latka bo dopiero jestem po slubie 7 miesiecy i tak raz naszlo mnie na dzidzi jak widze w wozku albo kobiete ciezarna to jestem zazdrosna wiec sie z glupia spytalam meza co on na to gdybysmy pomysleli o dzidzi a on na to to do roboty :) i tak akurat mialam@ wiec jzu nie zaczynalam kolejnego opakowania no i staramy sie tylko narazie bez rezeltatu ale nie trace nadzieji jak reszta dziewczyn z naszego topiku. a ty kochaniutka jestes po slubie bo u nas sa mezatki i nie tylko sa tez starajace sie ale w najblizszym czasie biorace slub a Ty ? milo ze jestes z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×