Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

witam was dziewczynki ale wam zazdroszcze, tego złego samopoczucia RUBCIE TESTY!! I DAWAJCIE ZNAK najwyżej poprawicie go za tydzień, a moze już pokażą się dwie kreseczki padlinka ty masz test przy sobie, sorki ale będę ciebie namawiać, idz do ubikacji i go zrób, koniecznie, czekam na wynik a ty olaaa biegusiem do apteki po test czekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-> chyba mnie przekonalas ale boje sie bo wiem co wyjdzie :( nie sadze zebym miala tyle szczescia.sama niedawno mowilam ze testu nie powinno sie robic wczesniej tylko w dniu @ a teraz prosze 13 dni przed @ zrobie test.wiecie co chyba go jednak zrobie. boje sie ale ale ide zrobic najwyzej go powtorze za 13 dni :) to ja koncze czekam az mi sie zachce siku i ide.... olaaa-> zrob tescik ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka dobra decyzja jak będzie jedna kreseczka to trzeba sobie tłumaczyć że za wcześnie jest zrobiony test, a jak będą dwie to już się będziesz cieszyć, a teraz prosze napić się herbatki i to dużo a ja czekam na wynik chyba jestem bardziej zdenerwowana tym twoim wynikiem niz ty :)) szybko podaj nam informację o dwóch kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam jechać po towar na sklep i chyba zajde do apteki. To wszystko przez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa również wspaniała decyzja:)) od ciebie też czekam na wynik i to jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo dziewczynki odezwijcie się umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
zrobilam test i plakac mi sie chce chyba przeplacze dzis caly wieczor .........jedna kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz padlinko bo na to za wcześnie :-), czasami nawet po terminie spodziewanej miesiączki wychodzi test negatywny a ciąża jest czego i tobie życzę. :-) Przede wszystkim żyj normalnie a nie myśl obsesyjnie o ciąży, z mojego doświadczenia wiem, że udało się dopiero wtedy jak przestałam o tym myśleć. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko- wiem o co ci chodzi, bo ja tez się starałam o dzidzie az 5lat i mam upragniony skarb, ale ja niebrałam rzadnych tabletek i musze cie ostrzec przed planowaną tak wczesnie ciążą.Słyszałam o komplikacjach w tak wczesnym zajściu w ciąże i widziałam dzieci chore. Tak więc jest to ryzyko i powinnaś poradzić się lekarza jak długo musisz odczekać po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka nie ma się czym przejmować, po prostu test jest za wcześnie zrobiony i to wszystko trzymam kciuki za następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
moze i za wczesnie ale sie boje ze nastepny bedzie wynik taki sam :( i w tedy juz nie bede miala nadzieji zreszta jakos teraz to do mnie dotarlo ze to wcale nie jest tak latwo zajsc :( i chyba tak bedzie ze mna :( chyba nic nie jest w stanie poprwaic mojego nastroju :( olaaa-> mam nadzieje,ze Ty bedziesz miala dwie kreseczki zycze Ci tego bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlonka - niechciałam ani cie urazić ani zdolinować, tylko przestrzec przed niekorzystnymi sprawami. Oczywiście zrobisz jak uważasz i życzę Ci abyś doznała jak najwcześniej tego cudu,jakim jest ciąża i dziecko.Głowa do góry będzie dobrze,nie dziś to za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka nie przejmuj się zbytnio, daj znak jak się czujesz, mam wyżuty że cie namówiłam na ten test :( następnym razem na pewno się uda, a ten za wcześnie zrobiony, trzymam mocno kciuki odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja sama chcialam zrobic test...jakos sie trzymam ale w domciu swoje i tak musze wyplakać. olaaa-> mam nadzieje,ze Tobie wyjda wyczekiwane 2 kreseczki! nic mi sie nie chce , humorek tez kiepski, napisalam sms0a mezusiowi ze nie udalo sie pewnie zaraz zadzwoni :( ale zadne pocieszeni mi nie pomoze to chyba samo musi przejsc!!! olaa-> czekamy na Twoj wynik testu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
nie ma tu nikogo :( buuuu..... olaa-> kupilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
mezus napisal mi sms-a "nic sie nie stalo test mogl sie myslic, bedziemy probowac dalej :) " jak to przeczytalam to lezki same poplynely :( chcialabym isc do domciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka tak mi cie szkoda:( ale mężuś miał racje może test jakiś lichy za kilka dni powtórka i może dwie kreseczki - życze ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
moze i mial racje ale jakos jestem przekonana ze ten. kolejny i kazdy nastepny bedzie z jedna kreseczka :( jak juz sobie cos wbije do glowy to koniec !!!!! tego sie balam....rozczarowania :( zrobie jeszcze jeden test 13.03 i wtedy zobaczymy ... olaa-. a co z Toba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
co z Wami gaabi pewnie ciezko pracuje olaa->a Ty kupilas juz test jestem ciekawa Twojego wyniku zycze powodzenia :) ja sie nudze nic mi sie nie chce dola zlapalam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiero weszlam na forum, przykro mi sie zrobilo ze wzgledu na padlinke :( Padlinko nie denerwuj sie! zreszta test najlepiej robic z samego rana, bo w tym pierwszym moczu najwiecej jest hormonow \"ciazowych\" , zreszta byly to pierwsze proby po odstawieniu tabsow, nie masz powodow do smutko, zobaczysz bedzie dobrze ;). Dziewczyny poradze Wam cos Przyjaciolka mojej mamy, miala 2 synow, pragnela jednak wymarzonej corki i zdecydowali sie z mezem na 3dziecko, 5 lat probowali bez skutku, az wkoncu spytala swojego gina, co z nia jest nie tak, ze maja dzieci, a teraz nie moze zajsc w ciaze. Lekarz powiedzial, zeby czerpala radosc z sexu, a po odprezyla sie, zamknela oczy i myslala o czyms milym, nogi natomiast miala miec uniesione do gory (oparte o lozko, albo sciane) . Mozecie nie wierzyc, ale miesiac pozniej byla w ciazy ( miala wtedy 37lat ) A wiec dziewczynki otrzec lezki i do dziela! Nie dajmy sie zwariowac, nie mozna myslec tylko o tym aby zajsc, bo wtedy organizm \"robi nam na zlosc\" Przechytrzmy go! Padlinko, bedzie wszystko dobrze! Wiadomo ze kazda z nas, starajaca sie, chialaby zeby stalo sie to od razu, jak najszybciej, ale nie mozemy sie poddawac. Trzymajmy sie razem, bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudusia masz rację a co tam słychać u ciebie? długo tu nie zaglądałaś, napisz co nowego u ciebie padlinka pamiętaj radość z sexu i uśmiech na twarzy nie tylko po, ale przez cały dzień, plemniki żyją kilka dni w organiźmie kobiety, więc uśmiechnij się nawet teraz a może akurat któryś przebija się przez twoje jajeczko :) głowa do góry olaa pewnie jest w tym sklepie (i może zagląda do apteki) olaa czekamy na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi u mnie jakos leci, ostatnio nie uklada mi sie zbytnio z moim facetem, jednak nie poddaje sie. Atmosfera z jego pracy przenosi sie do domu, ale wierze ze bedzie dobrze. Dziewczyny nie ma tego, zlego co by na dobre nie wyszlo. Zobaczycie, ze juz niedlugo na tym topiku beda rozmowy, o naszych objawach ciazowych, a potem o maluszkach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dzieki dziewczynki jetescie kochane. co do czerpania radosci to tak jest ale myslenie przychodzi pozniej :( wmawiam sobie ze na wczesnie go zrobilam wiec poczekam 2 tygodnie i wtedy zrobie kolejny test a moze jakis plemniczek przebije jajeczko :) do tego czasu.... olaa-> a co u Ciebie.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
claudusia mam nadzieje,ze z facetem Ci sie wreszcie ulozy u nas czasami tez byly spiecia co do pracy ale juz jest ok.i u Was tez bedzie dobrze! mam nadzieje,ze doczekam chwili kiedy bedziemy sie tu spotykaly i rozmawialy o ciazy i dzidziach :) chyba dodalyscie mi otuchy i wiary ze jeszcze moze byc dobrze i za dwa tygodnie sie okarze wiec musze sie wziasc w garsc!!!!!! a olii jak nie bylo tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dzieki dziewczynki :) co ja bym bez was zrobila:( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko zrob dzis swojemu mezowi kolacje - niespodzianke. Przygotuj cos smacznego, co oboje lubicie, ubierz sie tak jak on najbardziej lubi, nakryj do stolu, nie zapomnij o romantycznej muzyce, swiecach i spedzie ten wieczor tylko we dwoje ( radze wylaczyc tel.) A potem rozkoszujcie sie w lozeczku, dlugo i bez pospiechu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia ale ja chyba też skorzystam z twojej rady, choć jeszcze biore tabletki ale kolacja może być nam też to się przyda tak zapomnieć o codziennych kłopotach dzięki za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
moj mezus wraca o 18.00 do domciu i wtedy juzje obiado-kolacje potem nic w sibie nie wcisnie :) ale moze kiedys to zrealizuje :) olaa->przepadlas nam dzis na calego kupilas tescik bardzo jestem ciekawa... gaabi-> pracuje.... za dwie godzinki do domciu :) spac mi sie chce bardzo , glowa mi opada iwec chyba po pracy pojde lulu... nudy jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememka
Cześć kobitki. Jestem tutaj nowa ale z zaciekawieniem czytałam od początku. I tak mi się nasunęło pytanie, bo jak dobrze zrozumiałam to nie dawno dopiero skończyłyście z tabletkami. Nie powinno się zrobić przerwy przed staraniami, bo mój gin tak mi właśnie poradził - wystarczy 1 miesiąc.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×