Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

gabi bardzo Ci tego zycze i mam nadzieje,ze to prawda a mozesz mi podac numer i co sie wysyla moze i ja sprobuje na pocieszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisujesz: ww.pytanie na przykład ja się spytałam ww.czy jestem w ciąży a jak nie to kiedy zajdę w ciąże? na numer 72720 potem się spytałam czy to będzie chłopak czy dziewczynka to mi powiedziała że nie wiadomo ale możliwe że bliźniaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mialabys podwojne szczescie ale super:D juz sie ciesze ja bede 1 dziewczynke a drugi chlopczyk ale musze napisac do tej wrozki co ty i jak dosatne odpowiedz to zaraz napisz co i jak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jej nie podawałam samo pytanie, żadnych dat, żadnych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam i zobaczymy co mi napisze.ja pierwszy raz wysylalam smsa to mi napisala ze w ciagu 3 meisicey zajde w ciaze w po jakims czasie napislam do drugiej i napisala ze dopiero za 3 lata zajde w ciaze.wiec sama nie wiem w co iwerzyc.zobaczymy co ta mi napisze jak dostane odpowedz to zaraz Ci napisze. mam nadzieje,ze Tobie sie spelni i bedziesz za niedlugo w ciazy i to z blizniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to bardzo sie ciesze ze znowu jestes tu ze mna jakos mi razniej :D❤️ czekam na sms-a......az mi serce zaczelo szybciej bic❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostalam sms-a :( ze w najblizszym czasie nie zostane mamusia dopiero w 2008 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli poprzednia wrozka napisala to samo ze zajde za dwa lata a urodze jakby w 3 roku :( teraz to juz wiem na 100% ze to moje problemy zdrowotne chyba beda przyczyna... plakac mi sie chce 😭 teraz juz kompletnie stracilam nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka nie wiadomo czy można w to wierzyć, ja byłam 3 dni przed ślubem u wróżki i powiedziała mi że urodzę pierwszego syna a później, później dziewczynkę więc nie pokrywają się te dwie wróżby ze sobą, choć nie ukrywam że bliźniaki były by mile widziane już sobie wyobrażam siebie w ciąży bliźniaczej, ja jestem niska i chuda więc bym wyglądała jak kulka, bardzo nieproporcjonalnie no ale czas pokaże, nie ma się co zamartwiać, padlinka po jakim czasie testy wykrywają ciąże? korci mnie aby kupić ijuż sprawdzić, dziwnie się czuję ale możliwe że wmawiam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi -> niby prawda ze nie nalezy wrokom wierzyc ale dwie przepowiedzialy mi to samo wie chyba cos w tym jest. a co do testow to niby pisze ze 6 dni po zaplodnieniu ale jama widzialas ze mnie nie wyszedl a olii dopiero po terminie @.mozesz sprobowac jednym wychodzi od razu a inneym w dniu @ a jeszcze innym tydzien po spodizewanej @ wiec to sprwa indywidualne ale Tobie zycze ciay blizniaczej lub pojedynczej ale zeby byla jak najszyciej i dzidzia aby byla zdrowiutka :D z calego ❤️ Ci zycze i ciesze sie ze jestes juz. a masz juz sparwny komputer i nadal okupujesz komputer kolezanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wracajac do wrozb to ja tez bylam u wrozki i mi przepowiedziala ze bede miala meza mlodszego ode mnie ale ten z ktorym teraz jestem nie widzi go na mojego meza a to byl moj obecny maz czyli to jakby sie nie sprwdzilo ale to ze mlodszy to tak bo jest mlodszy wiec sama nie wiem .... czas pokaze tylko ze ja nie chce tyle czekac....jak ja zajde w ciaze jak Bog da to twoje i olii bedzie juz chodzilo po siwecie :D eh.... smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMPUTER OKUPUJE KOLEŻANKI ALE JUŻ SIĘ ZAMIENIAMY NA BIURKA PRAWIE, ONA NIE KORZYSTA WOGÓLE Z INTERNETU A JA CHĘTNIE KORCI MNIE ABY KUPIĆ TEST ALE SIĘ CHYBA WSTRZYMAM DO KOŃCA TYGODNIA, PADLINKA GŁOWA DO GÓRY WSZYSTKO MOŻNA ZMIENIĆ PAMIĘTAJ YASMIN SIOSTRA TEŻ URODZIŁA CHOĆ LEKARZE TWIERDZILI ŻE NIE MOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wierzcie w te bzdury!! tez napisałam z ciekawosci i wiecie co mi napisała? ze jeszcze w tym roku zajdę w ciążę. Śmieszne to trochę bo juz dobre kilka lat biorę tabletki i narazie nie zamierzam przestać:-) wiec przymknijcie na to oko:-) Padlinka nie przejmuj się, nie bierz do głowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin uspokoilas mnie troche.co prawda nie chce mi sie w to wierzyc ale samie wiecie jak to jest. gabi-> a w ktory masz dzien cyklu z tego co pamietam to powinnas dosatc @ 5 maja tak?mozesz sprobwac ale nie sadze zeby ci juz test wyszedl no chyba ze nalezysz do tych szczesliwych kobiet ktorym wychodzi test w 6 dni po zaplodnieniu. jezeli sie zdecydujesz zrobic to daj znac co wyszlo..a zycze jak wiesz dwoch kreseczek🌼 ja mam @ dostac dwa dni pozniej 7 maja ale wiem ze i tak dostane:( ciesze sie ze masz dobra kolezanke ktora dospuszcza cie do internetu :D dzieki temu mam z kim pisac!!! trochem nie ta wrozba podlamala no moze mi przejdzie...zobaczymy co prawda wiem ze w tym miesiacu znowu sie nei udalo ale i tak jest gdzies ta iskierka nadzieji ktora sie tli....zobaczymy jak to bedzie! gabi a mialas sluz plodny bo ja niby tak ale moze 2 razy i to malutko :( a u Ciebie wystapil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie......raz tylko spotkałam się z wróżką która dała mi wiele do myslenia i.......zaczęłam jej wierzyć. Ale nie o mnie tu chodziło. Wróżyła mojej siostry znajomej. Kobieta naprawdę miała skomplikowane zycie, mąż znalazł sobie kochanicę 20 lat młodszą i zrobił jej dziecko, odszedł z domu. Wróżka wywróżyła jej ze juz niedługo jej zycie wywróci się do góry nogami, ze wyjedzie gdzies za ocean i spotka księcia z bajki. No i kto by w to uwierzył?? :-) minęło 6 miesięcy. Kobieta dostała zaproszenie do rodziny do Kanady. Wyjechała. No . ..........spotkała księcia z bajki:-) Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, facet zabierał ją do hoteli gdzie doba kosztowała na polskie ponad 10 tys. zł, brała kąpiel w płatkach róż.............dosłownie jak w bajce;-) Pobrali się rok temu, przeprowadziła się do niego do Kanady, ułożyła sobie życie, ściągnęła tam syna. Jej zycie nabrało barw takich jakich dotychczas nie miało. Często jak się z nią widuję jak przyjedża do Polski wspomina tą wróżbę która odmieniła jej zycie:-) Wróżka juz niestety nie zyje. Szkoda....bo sama bym skorzystała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻADNEJ WRÓŻCE NIE WOLNO WIERZYĆ NA 100 % choć bajki się zdarzają jak widać Padlinka staram się być tu jak najczęściej mi się uda a z testem wstrzymam się do końca tygodnia, jeżeli chodzi o śluz nie mam pojęcia jak z nim ma być, jakiś miałam ale czy to ten właściwy, nie mam pojęcia, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to nie wierze w te wrozby co mi przysly sms-em ale strach jest ze moze to byc pradwa i to jest najgorsze. a co do testu gabi to dobrze robisz poczekaj jeszcze te kilka dni ... ja nie mam co liczyc na cud bo i tak wiem ze nic z tego nie wyszlo :( ta prolaktyna odebrala mi nadzieje ktora mialam po wizycie ze wszytsko bedzie dobrze a tu prosze ...!!!!! jeszcze 1,5 godzinki i do domciu eh....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czesc dziewczyny!Mam nadzieje, ze pozwolicie mi dolaczyc sie do waszego grona. Ja tez niedawno odstawilam tabletki i chcialabym rozpoczac starania o dzidziusia.Niestety mam problem.Chodzi o mojego faceta.Oboje chcemy dziecka, tylko ze on chce wszystko zaczac na luzie, spokojnie, dac sobie czas. Tymczasem ja nie chce czekac. Poza tym boje sie,ze bede miec problemy z zajsciem. Zanim zaczelam brac pigulki mialam nieregularne okresy, w okresie pigulkowym ten problem zniknal, ale co bedzie teraz, nie wiem. Pigulki odstawilam poltora miesiaca temu, pierwszy normalny okres mialam "ksiazkowo"po 28 dniach, dokladnie w 14 dniu cyklu pojawil sie plodny sluz.A teraz jestem znow w 14 dniu i zero objawow owulacji, zero sluzu itd. Boje sie, ze cos jest zle.A jak u Was z obserwacja cyklu, zawsze macie jednoznaczne objawy? Pozdrawiam wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.witam w nowym dniu pracy:) u mnie dzis chyba spadnie deszczyk a raczej bedzie burza bo jest ciemno za oknem....a ja musze siedziec a bardzo chce mi sie 😴 witam nowa kolezanke:D Gosia ciesze sie ze dolaczylas do nas.ja od lutego staram sie o dzidzie i jak narazie nic. podobnie jak Ty w pierwszym cyklu po odstawieniu mialam sluz plodny (chyba) ale jakos nam nie wyszlo i tak jest do tej pory.teraz sluz niby jest ale malo 2 dni i jest go malutko wiec i w tym miesiacu sie nie udalo a poza tym zrobilam sobie badania prolaktyny i wyszlo ze moje wyniki sa ponad norme i prawdopodobnie to jest powodem moich problemow zzjasciem w ciaze. i dlatego w maju po @ ide do gina ale innegoi zobacze co mi powie na moj przypadek. zagladaj do nas :) gabi a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z Wami kobietki :D? oj jak mi sie dzis nie chce siedzice w pracy.. doczekam sie na Was ???? 🌼 gabi-> a jak tam twoje objawy płodności boli Cie cos? bo u mnie zupelna cisza nic .Czuje ze wszytsko stanelo w miesjcu i to jest najgorsze.najchetniej poszlabym do do gina niech mi cos przepisze albo cos poradzi .... sama juz nie wiem co o tym wszytskim myslec boje sie i tyle :( czekam na Was. ciekawe co tam u oli ???mam nadzieje,ze dobrze sie czuje i ze jest wszytsko dobrze z dzidzia :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czesc Padlinko, ja badan na prolaktyne nie robilam. Martwi mnie jedna rzecz, ginekolog podczas ostatniego badania usg powiedzial,ze moja macica jest troche mniejsza niz normalnie byc powinna.Zdziwilam sie bo wczesniej zaden lekarz nie zwrocil na to uwagi.Wprawdzie ten powiedzial,ze to nie jest zaden problem. Taka moja uroda i tyle.Dodal jednak,ze wlasnie to moze byc przyczyna nieregularnych okresow i byc moze bede musiala brac luteine. No zobaczymy...Najwazniejsze to myslec pozytywnie :) Ale nie wolno popadac w obsesje, bo psychika jest silniejsza niz nam sie wydaje. Czytalam wiele wypowiedzi dziewczyn ,ktore bardzo staraly sie zajsc w ciaze i nic.Czasem byly to miesiace a czasem lata.A gdy sobie odpuszczaly i mowily :co bedzie to bedzie, wtedy bum! i byly w ciazy.Wiec najwazniejsze to zrelaksowac sie i byc dobrej mysli.Pisze to, choc sama wiem jakie to trudne :). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak-> mnie tez sie wydaje ze rozmiar macicy to nie problem.ja jak bylam u gina to badal mi czy mam prawozgiecie czy lewo zgiecie macicy i to podobno moze utrudnic zajscie a ja w koncu nie iwme jakie mam zgiecie :d ale podobno to odbre bo jak ma sie to inne nie pamietam jakie to wtedy powinno sie kochac inaczej jakby na odwrot bo wtedy sie celuje w odpowiednia strone czy cos takiego!!! ja od lutego bardzo sie nastwaialam na ciaze i nie wychodzilo teraz sobie odpuscilam bo iwem ze i w tym miesiacu nie wyszlo a to dlatego ze: - podwyzszona prolaktyna -nic mnie niebolalo zadnych objawow owulacji -bardzo malo sluzu - no i po raz drugi wyszlo mi ze zajde dopiero za dwa lata(przekleta wrozka) wiec nawet nie mam nadzieji ze sie udalo bo iwem ze nie poprostu to czuje.i w maju musze isc znowu do gina ! jeszcze jakbym miala sluz i bole to moglabym miec nadzieje a tak to zadnej nadzieji nie mam bo wiem ze nie wyszlo poprostu to wiem ....teraz tylko czekam na @ czy przyjdzie w terminie . ta prolaktyna i wrozka mnie przybily no ale coz ...wmawiam sobie ze co moze wyczylac wrozka jak mnie nie widzi, nie wie nic o mnie a zeby postawic karyty to trzeba troche czasu a tu sms po 2-3 minytach i odpowiedz gotowa.. dziwne to wszytsko ale w podswiadomosci to gdzie i tak siedzi:( jedyne co mi zostalo to czekac na @ a potem kolejna wizyta u gina tym razem innego i ozbaczymy co bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u mnie w tej chwili żadnych objawów czuję się świetnie, wieczorami czuję podbrzusze ale to nie jest ból, po prostu czuje je nie wiem czy to jajniki? mój mąż przykłada głowę i słucha, i wtedy twierdzi że słyszy że coś tam pływa a nawet się rusza, śmiechu mamy pełno ja mam macice odchyloną w tył, gina mi również powiedziała że to nie ma na nic wpływu taka moja uroda i tyle, nie wiem czy wtedy stosować jakieś specjalne pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Padlinko, wiele kobiet ma problemy z prolaktyna, na szczescie mamy leki i wszystko da sie wyregulowac. Objawow owulacji tez nie mam, dzis 15 dzien cyklu i zero sluzu, pobolewania brzucha. Wrozka sie nie przejmuj i nie wierz w bzdury,ktore ona wypisuje. Jesli wierzysz w to,co Ci napisala to tylko masz dodatkowy stres i po co? To wszystko tylko zle wplywa na psychike i powoduje blokady, ktore potem maja wplyw na nasz organizm. Idz do lekarza tak jak planujesz, on postara Ci sie pomoc a nie jakas wrozka. Na pewno wszystko bedzie dobrze :) Wczoraj mowie mojemu facetowi,ze chyba moj cykl jest bezowulacyjny, a on mi na to: nie martw sie, daj sobie czas ,powoli a wszystko przyjdzie w swoim czasie. Mysle,ze ma racje, tylko ze ja jestem bardzo niecierpliwa i juz teraz chcialabym brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Gabi, nie mam pojecia czy przy tylnozgieciu szyjki macicy sa wskazane jakies specjalne pozycje.Moze zapytaj gina, albo poszukaj w internecie.Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak28 są specjalne testy na sprawdzenie owulacji u mnie one kosztują 22 zł, padlinka je stosowała, można wtedy stwierdzić czy jest owulacja i kiedy dokładnie, jak mi się nie uda w tym miesiącu to po @ kupuje te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gin mowil ze trzeba sie kochac od tylu zeby bylo dobrze ze szybciej plemniki wtedy dotra . gosiak->ja mam dzis 16 dzien cyklu i nic a ja robilam sobie te testy owulacyjne i wyszlo przy 3 ze mam owulacje i bylo przytulanko a momo to nie udalo sie wiec nie wiem czy on faktycznie sa dobre i pytalam sie gina o nie to powiedzial ze mimo ze daja 99% pewnosci to tak nie jest podobnie jak z testami ciazowymi niektore wykrywaja ciaze juz 6 dni po zaplodnieniu a niekotre nie wykrywaja pomimo ze jest ciaza i mowi ze to nic pewnego z tym testami... wiec trudno powiedziec kazdy ma inne zdanie... ja do testow owulacyjnych nie jestem przekonana robilam i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
U mnie przytulanko bylo wczoraj, ale nie wiaze z tym zbyt wielkich nadziei, bo nie wiem co z ta owulacja. Wprawdzie plemniki moga zyc pare dni wiec jakas szansa jest jesli bedzie owulacja. Testow na razie nie kupuje.Zobacze jak w tym miesiacu bedzie z dlugoscia mojego cyklu.To bedzie dopiero druga normalna @ po pigulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×