Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość Gosiak28
Hej dziewczynki, dzisiaj to ja jestem rannym ptaszkiem :) Co u Was? Padlinko mam nadzieje,zewczorajszy kryzys minal i dzis juz jest lepiej.A jak tam Gaabi,nadal mdlosci i bol brzucha? Ja mam dzis pare spraw do zalatwienia w Amsterdamie i bede w domku dopiero poznym popoludniem, wczesniej nie uda mi sie do Was wpasc. Trzymajcie sie i milego dnia, u mnie zapowiada sie slonecznie i wiosennie. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hi hi !Padlinko obydwie 6:57 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasiak->czesc.szkoda ez Cie dzis z nami nie bedzie ..:( gabi->no wlasniej ka Twoje mdłości...sa jeszcze? jeszcze tylko jutrzejszy dzien i wreszcie wolne :D wczoraj wieszalam pranie a balkonie obok plakalo dzieciatko u sasiadki(3 tygodnzi0myslalamze mi serce peknie ez to nie u mnie !kiedy jak sie doczekam??? milego dnia wam zycze. gabi-.czekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś jakby troche lepiej staram się niemyśleć o tym i zająć się pracą i czas wtedy szybciej mija, no ale zobaczymy w sobote robię test, nie wytrzymam dłużej z czekaniem, wtorek wolny więc będzie trochę czasu na przemyślenia, albo pozytywne albo nie, ale mam remont więc w domu też mam czym się zająć aby nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gabi-> czyli nadal masz mdlosci tak?wiesz dobrze czego Ci zycze :D we wtorek przychodzisz do pracy?musisz mi konieczne napisac jaki wynik testu.ja w czwartek chyba mam wolne ale jeszcze nie wiem .we wotrek bede czekala na wiadomosci od Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytalam ze masz wtorek wolny wiec musisz miec czas aby nam napisac o wyniku-trzymam ciuki za dwie kreseczki!!!!! nie wytrzymam do czwartku albo piatku !!!! takbym chciala aby Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami?? ciekawe co u Olii,pewnie zabiegana bo juz niedlugo slub ale sie ciesze.no i mam nadzieje,ze z dzidzia wszytsko dobrze..rosnie , zdrowa:D gosiak tez dzis zabiegany gabi-> ciezko pracuje :) a ja sie nudze szefa nie ma chwilowo a tak pogoda za oknem ze nic sie nie chce a co dopiero pracowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i czuję się dobrze, tak ze nie wiem czy to wczoraj to sobie wmówiłam czy jak? ale się dowiem niedługo i na pewno dam wam znak, postaram się z domu wam napisać ale nie wiem czy uda się podłączyć komputer bo z tym jest różnie a co tam u was ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo????? jest ktoś??? żyjecie???? u mnie słoneczko wyszło, cieplutko się zrobiło a u was????? czekam na was pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cieplutko jeszcze 3 godzinki i do domciu :D nic mi sie robic nie chce jakiegos okropnego lenia zlapalam..... ciekawe co u Oli? jak bedzie ciepltko w sobote lub poniedzielk musze sie wypuscic nad wode , wylezec sie na kocyku,pooplaca eh... oby tylko bylo cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej dziewczynki jestem z powrotem, udalo mi sie wszystko szybciutko pozalatwiac i jeszcze wpasc na silownie. U mnie wiosennie.Mieszkam w kwiatowym regionie Holandii , wiec wokol pola tulipanow, hiacyntow itd. Pieknie, a jak pachnie. W sobote wielie swieto-Dzien Krolowej. Cala Holandia bawi sie na calego. Gaabi tez trzymam kciuki za dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaisak to musi byc pieny widok.ja siedze w pracy i okno mam na betoniarnie wiec nie ma mowy o zieleni a za to mam betoniarki nonstop idzie oszalec!!!! juz niedlugo do domciu gabi-> a co u Ciebie, ah jestem ciekawa wyniku testu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki bede sie juz zegnala bo niedlugo do domciu :D wyjde wczesniej , musze zrobic zakupy bo mam tylko swiatlo w lodówce....a szykuje sie dlugi weekend wiec trzeba zrobic zapasy! milego popoludnia i wieczoru wam zycze❤️ do jutra 🖐️pa,pa buziaczki,pa,pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ostatnim dniu pracy:D przed nami dlugi weekend no moze nie taki jak przed gabi bo ja we wtorek musze przyjsc do pracy ale bedzie luzik bo prawie nikogo nie bedzie(4 osoby na cal firme) a ja musze przyjsc ale zleci. nie iwme jak ja wytrzymam do czwratu bez Was . gasiak-> co u Ciebie? gabi-> jestes juz w pracy,jak sie dzis czujesz,nadal mecza Cie mdlości??? u mnie piekne sloneczko , 🌼 czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry dziewczynki! Ja juz od 5 na nogach.Nie wiem co to jest ,ale caly ranek biegam siusiu.Obudzilam sie ok 4:30,poszlam do lazienki i od tego momentu nie zmruzylam oka. Parcie na pecherz nie dawalo mi spac.Nie wiem,czy to zapalenie,bo pare lat temu je mialam i wiem ,ze wtedy oddawanie moczu jest bolesne. Teraz to tylko dyskomfort, bo nic mnie nie boli. Nadal nie zauwazam zadnych zmian w cyklu.Chyba jak Padlinka pojde zrobic prolaktyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czekam z utęsknieniem na koniec dzisiejszej pracy i wtedy 5 dni wolnego, jak wspaniale padlinka czuję się dobrze tak że jestem coraz bardziej za tym że sobie coś wmówiłam, no ale zobaczymy, jaka pogoda u was bo u mnie pada cały czas, jest ciemno, mokro, zimno, nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja jak mialam zapalenie pecherza to mnei gonilo ale odczuwalam lekki bol bylo to bardzo nieprzyjemne wiec moze Ty kochana masz objaw..:D zycze Ci tego z calego ❤️ gabi-> u mnie pogoda piekna, sloneczko, cieplo ,eh poszlabym juz do domciu..... jak dobrze pamietam jutro robisz tescik czy tak??trzymam za Ciebie kciuki oj bede jutro o Tobie intensywanie myslala!!!! za niedlugo wpadne do was bo szefa nie bedzie . narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Te same objawy mialam we wtorek i tez jak dzis po paru godzinach przeszlo. Na wszelki wypadek pije duzo, bo jak to zapalenie to trzeba wyplukiwac bakterie. U mnie dzis pochmurnie i szaro bleee, na szczescie nie pada. Zmykam posprzatac troche dom, ale oczywiscie w miedzyczasie bede do Was zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak-> ja mam tak zapuszczony dom ze jej..... zawsze sprzatalm codziennie ale ten tydzien nalezy do leniwych i mam bardzo zapuszczona chatke...juz wczoraj mialam wziasc sie za pucowanie ale poczekam do jutra, mezus pojdzie do pracyto na spokojnie sama ogarne caly domek.ja naleze do osob strasznie pedantycznych i sama sie sobie dziwie ze dopuscilam zeby chatka byla w atkim stanie 🌼 ale jutro juz bedzie blysk:D u mnie sloneczko swieci,bardzo cieplutko a ja siedze w murach .... oby do 15.00 i do domciu gosiak a Ciebie nie kreci zeby zrobic test ???Ty jak sie nie myle termin @ masz na 8 maja dzien po mnie? to na test jeszcze za wczesnie ale juz w przyszlym tygodniu moglabys zrobic:D ale bylo bylo super jakby mam sie udalo w tym samym czasie zajsc w ciaze to i porod mialybysmy w terminie prawie zblizonym....:DWy to przynajmniej macie nadzieje bo ja w tym miesiacu to nie :( i smutno mi przez to bardzo ze moze w przyszlym miesiacu ...ale i tak chyba sie nie doczekam w tym roku....smutne to wszytsko :( wpadne do Was za chwilke buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZE ŻE JA MAM NAJGORZEJ Z WS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ech...Testu nie chce robic,bo to jest tak,ze czlowiek zawsze robi sobie jakies nadzieje.Niby mowie sobie,ze na pewno nie jesem w ciazy,ale mimo to zawsze pozniej przychodzi rozczarowanie. Poza tym u mnie to naprawde za wczesnie. Cykl 28 dni,wiec owulacja (jesli takowa byla :() przypada na 24 kwietnia.Przytulanka byly 24 i 26. Jedyna mozliwosc to,ze zaszlam w poprzednim miesiacu.No ale ten okres... Co do porzadkow... Ja musze umyc okna,bo niedlugo przestane widziec sasiadow :) Ale chyba przeloze to na nastepny tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl z tymi oknami.chyba sama sobie umyje okienka a bardzo lubie myc okna:D a co do testu to wiem co to rozczarowanie.ja jak mowilam wczesniej nie bedzie rozczarowania w tym m-c bo iwem ze prze ta prolaktyne nie mialam sznas zajsc w ciaze wiec czekam tylko na @!!!! szkoda ze nie mam komputera w domu bo bym w ten weekend do was wpadla a tak to czekam tylko na @. szkoda ze mi nie wychodzi :( nie sadzilam ze tak trudno mi bedzie zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z Wami , gdzie Wy sie podziewacie???? gabi-> zapracowana???? gosiak sprzatachatke:) a ja sie nudze, poszlabym juz do domciu. oj cos mnie znowu zaczyna pobolewac brzuszek jak na @ a to jeszcze 9 dni. musze sobie zrobic kawusie bo cos mnie sennosc ogarnela, oczy mi sie same zamykaja 😴 gasiak-> przepraszam ze zapytam ale jestem ot tak ciekawa.jak to sie stało ze wyjechalas z Polski i zaczelas zycie w innym karju?nie tesknisz za rodzina , znajomymi z Polski????z gdzie mieszkalas zanim wyjechalas do Holandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Oj Padlinko podpuscilas mnie z tym testem :),no i robiac zakupy wpadlam tez do apteki po cynk i rzucily mi sie w oczy testy.Oczywiscie kupilam i zrobilam,ale jak moglam przewidziec i bez testu-jedna gruba krecha. W opakowaniu byly dwa,wiec drugi bede mogla wykorzystac w przyszlosci. Na tescie pisalo aby test robic w dniu spodziewanej @.Pisalo rowniez,ze po odstawieniu tabsow lepiej odczekac nawet dluzej ze wzgledu na mozliwa nieregularnosc cykli. Dlatego gdyby moja @ sie spozniala to czekam na maxa, bo nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Co do mojego wyjazdu do Holandii...Po skonczeniu studiow postanowilam wyjechac na rok jako opiekunka do dzieci aby podszkolic moj angielski.Trafilam do Amsterdamu i tam tez ponad dwa lata mieszkalam u dwoch rodzin. W tej drugiej opiekowalam sie malutka dziewczynka (jak zaczynalam tam pracowac mala miala 2 tygodnie)prawie poltora roku.Wiec podstawowe doswiadczenie do bycia mama posiadam :) Wtedy tez poznalam mojego ukochanego i zostalam...A wyjechalam calkiem sama i nikogo tu nie znalam. Na poczatku bylo ciezko,obcy ludzie, kraj,jezyk.Ale to dobra szkola zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×