Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26

od 5 lat bralam harmonet w piatek wzielam ostatnia tabletke obecnie mam @ w sobote juz nie biore tebletek tylko starania o dzidzie.mam nadzieje, ze zaskocze od razu.boje sie ze moge dlugo czekac na okres a jak w pierwsze dni nie wezme tabletki to moze uda mi sie zajsc w ciaze. co wy na to???? poradzcie moze ktoras mialam podobna sytuacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas odczekac z pol roku
zeby organizm doszedl do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrosse man
o jezuuuuuuu po co Ci to dziecko??????ile Ty masz lat???????? nie szkoda Ci zycia????????????????babrania w pieluchach i nieprzespanych nocach? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kolejna rozpłodówka. Ciekawe..............zaskoczysz pewnie i swojego faceta co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livi
No wlasnie jak to wlasciwie jest z tym zachodzeniem ? Tez od dwóch lat bralam chyba ze 4 rodzaje tabletek plus Nuvaring i teraz odstawilam i chyba tez zaczne sie starac. Co jesli organizm jeszcze szaleje, czy dziecko moze urodzic sie niezdrowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieje duze ryzyko
ciąży mnogiej :P Skonsultujcie sie najpierw z dobrym lekarzem a nie z koleznaka spod klatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
zdaje się że warto zrobić chwilę przerwy , jakieś 3 miesiące nie wiem właściwie , dlaczego , ale sama bym też tak zrobiła , żeby jakiegoś mamuta nie urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ...
tez tak slyszalam ze powinnas odczekac pol roku zeby wszystko doszlo do normy, oczywiscie jesli zajdziesz odrazu to podejrzewam ze nic sie nie stanie ale wskazane jest odczekac. Aha niejaka"lacrose cos tam" dzieco to najpiekniejszy dar w zyciu jaki moze spotkac kazda kobiete, wiem z wlasnego doswiadczenia bo mam sliczna coreczke i pieluchy i zajmowanie sie nia to jest najpiekniejsza rzecz na swiecie, czuje sie wreszcie spelniona, a ty moja droga jestes albo gowniara ktora do tego niedorosla, nie masz partnera i nigdy nie mialas i miec nie bedziesz, albo przekwitasz i cale zycie przepracowalas i niezdazylas nawet urodzic- szczezrze mowiac wspolczuje ci.... A wiec Padlina zycze udanych staran i zdrowego dzidka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą przerwą to bzdura. Można zacząć starać się zaraz po odstawieniu. Ja nie wiedziałam i czekałam 3 m-ce po odstawieniu i podobno niepotrzebnie. Nie wiem natomiast czy tak zaraz uda Ci się zajść. My próbowaliśmy pół roku:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamija
Ja też brałam harmonet, wcześniej inne tabletki. Kiedy postanowiliśmy, że czas na dziecko poszłam do gin. Lekarka powiedziała, że wystarczy 1 miesiąc przerwy po braniu tabletek i można się zacząć starć. Niecałe trzy miesiące później byłam u niej ponownie już z dzidzią pod serduszkiem. Cieszyła się gratulowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam Harmonet
4 lata, potem odstaewiłam i po 4 m-c zaczełam sie dopiero starac (od pazdziernika) i troche załuje ze nie próbowalismy od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuska25
po odstawieniu tabletek jest o tyle latwiej zajsc w ciaze bo nie wiadomo kiedy jest owulacja, moze ona nastapic zaraz po okresie a moze krotko przed nastepnym, nie wiem czy to jest takie proste jak mowia lekarze, ale ryzyko ciazy mnogiej jest i to bardzo duzo, bo jednak przy zazywaniu tabletek nie dochodzi do jajeczkowania, wiec zaraz po odstawieniu organizm moze zaczac szalec i naprodukowac np 3 jajeczka od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie... trójka za pierwszym strzałem i spokój do końca życia:) Pewnie nie wiem co mówię:):):) Ale naprawdę ciąża to cudowny stan i mam nadzieję ze Wam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam też harmonet,trzeba było odczekać przerwe-jak mus to mus.POmieisącu zaczeliśmy starania,udało się po 8 miechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
witam! ja ostatnia tabletke wzielam 17.01 i wtedy dostalam @. zaraz po @ podjelismy starania z moim mezem. juro mam dostac okres. mam nadzieje ze sie uda i bedzie fasolka. slyszalam ze latwiej zajsc zajsc w ciaze zaraz po odstawieniu bo podobno stosuje sie taka terapie u kobiet, ktore maja problemy z zajsciem. mam mieszane odczucia bo czuje u siebie objawy ciazy ale tez moge je sobie wmawiac. jutro robie test:)) pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co przerwa
Ryzyko ciąży mnogiej jest bardzo znikome. Tabletki anty to nie leczenie hormonalne, gdzie dawki hormonów są duże- wtedy jest ryzyko. Różnie mówią lekarze o tej przerwie, mój uważa, że nie jest potrzebna. No i zajść najłatwiej zaraz po odstawieniu. Dwójka moich dzieci się tak poczęła, w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
misia 23 jak tam test robilas?mam nadzieje,ze sa dwie kreseczki!!! uspokoilas mnie ja mam teraz @ a od soboty zacynamy dzialac. troche sie boje o dzidzie ale przeciez te obecne tebl.maja malo hormonow a poza tym wydalane sa z organizmu w ciagu doby wiec chyba nie ma co sie martwic,co????? misia daj znac co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzce pwoodzenia w staraniach...ja odstawiłam i tez mysślałam ze wystarczy nie brac i zajdzie sie odrazu...ale to nie takie proste...jestem już 3 cykle od odstawienia..okres rozregulowany..wiec trudno utrafić w owulacje.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytałam artukuł, w którym wypowiadała się ginekolog i mówiła, że obecne tabletki antykoncepcyjne mają bardzo niewielka ilość hormonów i zajście w ciąże od razu po odstawieniu nie grozi zadnymi wadami u dziecka, jak również na ciążę mnogą też jest nie duże prawdopodobieństwo. Mówiła, że po zaprzestaniu tabletek jajniki są bardziej aktywne i są duże sanse na ciążę i nie ma potrzeby czekać kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
XAXa to chcialam uslyszec dziekuje Ci bardzo podnioslac mnie na duchu jak zreszta kilka osob kotre tu sie wpisaly. ja tez czytalam o tym ze tabletki maj malo hormonowi po dobie sa wydalane z organizmu ale chcialam dowiedziec sie czy kots to przeszedl o czym ja mowie i wchodzac na kilk topikow wyczytalam ze osoby od razu po odstawieniu zaszly w ciaze od razu a te co czekaly 3 m-ce maja problemy iwec juz sie troche uspokoilam i od soboty zaczynam. tak bardzo bym chciala zajsc w cize!!!! wpisujcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaabi
witajcie ja również w tym miesiącu biorę ostatnie opakowanie a biorę Mercilon i to przez 8 lat, mam nadzieję że zdąrzę w tym tygodniu iść do gin i z nią jeszcze pogadać, ale również jestem zdecydowana na bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się staram o maleństwo
No ja też się staram, juz drugi miesiąc, a tablety brałam od 6 lat, i nie jest tak łatwo, też myslaam, że buchnie ze mnie płodnośc i bedę w ciąży. Niestety :) Polecam testuy owulacyjne pomagaja sie po tabletach połapac co i kedy sie odbywa, bo ja po tylu latach byłam kompletnie zdezorientowana, nawet nie wiedziałą kiedy moge miec owu, ale one mi pomogły toi ustalić ci aktualnie czekam na efekty, przede mną 2 tygodnie mordegi i zastanawiania się. Ale co nsa nie zabije to nas wzmocni, życze ci byś zaszła szybciutko!!!! Pozdrawiam!!! Aha co dpo tej przerwy to kompletna bzdura. Pytałam się gina i on powiedział, że własnie zaraz po odstawiniu najlatwiej zajśc w ciążę. I nie trzeba czekac żadnych 2 miesięcy tylko jeść folik. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dziekuje wam kobiety. weszlam na forum na wizaz i tam sie wypowiadaly dziewczyny ktore zaszly w pierwszym miesiacu w ciaze. ciesze sie ze nie jestem sama. dziewczyny wpisujcie sie bedziemy razem ja od soboty zaczynam kobietki damy rade musimy w to wirzyc!!! gaabi - napisz co ci powie gin!!! troche sie denerwuje ale mysle ze wszytsko bedzie dobrze. buziaczki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
misia 23 -> robilas test jak Ci wyszedl? jestem bardzo ciekawa czu Ci sie udalo ....bardzo jestem ciekawa napisz jak Ci poszlo !!!! oj kobitki ale mnie wzielo na dzidzie al boje sie ze sie rozczaruje.... wpisujcie sie dziewczynki ja narazie znikam.buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cludi24
Dziewczyny skonczyly mi sie pigulki bo zdecydowalismy, ze czas juz na dziecko. Tylko ze teraz nie wiem, czy to nic nie zaszkodzi, ze tak od razu "lecimy" na zywiol, czy dziecko bedzie zdrowe? Slyszalam, ze nie powinno sie tak od razu w ciaze zachodzic. Piszcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEJNY TAKI TOPIK
CZY WY NAPRAWDE JESTESCIE TAKIE DURNE I MUSICIE OTWIERAC 1000 TAKICH SAMYXH TEMATOW?????? JESTES JUZ PRZECIEZ NA INNYM TOPIKU PADLINKO TO PO CO TEN? POZA TYM NICK TEZ ZWALILAS OD PADLINKI KTORA TEZ JEST JUZ NA KAFE:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam troche nietypowe pytanie ale dla mnie bardzo ważne.Tabletki biorę od ponad 2 lat mam synka 3 letniego.Wczoraj kochaliśmy sie z męzem bez zabez. do konca ,a tabletki powinnam zacząc brac od dzisiaj kolejny listek moje dni płodne zaczynają się kolo 18 lutego mam pytanie czy plemniki mogą przezyc do tego czasu i co mam robic brac dzisjaj ta tabletkę czy nie POMOCY CO MAM ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie mogę doczekać się maja, bo wtedy przyjdzie na świat mój bejbik. Nie myślę o niczym innym. Codziennie wyobrażam sobie poród i pierwsze dni w domu:) Powiem Wam ze najgorsza jest chyba pierwsza połowa ciąży, bo codziennie zastanawiasz się czy wszystko jest ok, czy dzidziuś żyje itp. Dużo sie zmienia jak się juz poczuje ruchy. Jak czujesz (później to juz widzisz) że dzidziuś rozrabia to jesteś spokojniejsza. Oj....mam nadzieje że Wam sie uda. Będę trzymała mocno kucki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi:o Jeżeli weźmiesz tabletkę to żadnego jajeczkowanie nie dojdzie. 7-dniowa przerwa jest okresem bezpiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam. Misia jak robilas test??? pogubilam siej uz w tym. jedne dziewczyny zachodza w ciaze zaraz po odstawieniu gdzieindziej czytam ze po tabletkach wystepuja cykle bezowulacujne..... czyje ze sie bardzo rozczaruje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×