Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

to mi się bardzo podoba u osób ciężarnych ten wielki brzuchol, wszystkie moje znajome które były w ciąży dobrze o tym wiedzą, bo jak tylko je widze to od razu jak taka pijawka, jestem przyssana do tego wielkiego brzucha, a jak się zacznie ruszać to już jest największa frajda dla mnie, ciekawa jestem jak to się czuje tak u siebie tak od wewnątrz, a wy? jak myślicie, pewnie cudowne to jest uczucie :) ale się rozmarzyłam, ide pracować pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
oj mnie tez sie bardzo podobaja takie wielkie brzusie !moja znajoma miala bliznieta ona to miala duzy brzuch!!! mam nadzieje,ze niedlugo same sie przekonamy jak to jest majac duzy brzusio i te kopniaczki :) choc szczerze mowiac to ja siebie nie widze z brzusiem :) a pote mzeby go sie pozbyc to dopiero bedzie:) nie lada wyczyn... zycze nam teg o bardzo z calego serducha:) ja znaowu ide pracwoac. narazie,:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy bliźniakach to musi być naprawde brzuchol, ja największą radochę miałam jak moja siostra była w ciąży i obecny mój siostrzeniec jeszcze w jej brzuszku, miał czkawkę, to była komedia oczywiście nie dla mojej siostry, bo ją gniótł w żebra jak tak podskakiwał, myśle że pozbyć się zbędnych kilogramów nie będzie tak trudno, ponieważ zaczną się nocne wstawanie, brak czasu na wszystko, wszystko w piekielnym tępie, spacery, oj będziemy w ruchu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
oj zeby sie tylko doczeakc tych spacerków, nocnych wstawań :) moze Nam sie uda. juz za godzinke do domciu :) i kolejny dzien za nami :) narazie koncze. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Dziewczyny, przyjmiecie mnie do swojego grona? ja jutro robie test, nie wiem czy wyjdzie, bo to dopiero 10dni po mojej probie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
claudia a Ty tez odstawilas tabletki, jaki czas temu i ile bralas? napisz nam. pewnie ze cie przyjmiemy . a masz jakies objawy swiadczace o ciąży :) ? koniecznie nam napisz czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Bralam prawie 4 lata CILEST, teraz odstawilam i zaczelismy sie starac zaraz, po miesiaczce. Nie wiem, czy cos z tego bedzie. Troche sie wystraszylam, jak sie naczytalam, ze po tabletkach powinno sie zrobic pauze, ok. 6miesiecy, bo inaczej dziecko moze byc chore, itd. Ale jak sie przez te pol roku zabezpieczac, na kondomy mam alergie, zreszta nie znosze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja tez sie balam ale wiele sie naczytalam i opinie lekarzy to potwierdzaja ze najszybciej zajsc w ciaze w pierwsych miesiacach dlatego ja od razu zaczelam z mezusiem starania. dziewczyny mnie tu wspieraja :) a Ty kochana masz jakies objawy ze robisz tescik? ja robie dopiero 13.03 i juz sie nie moge doczekac tak bardzo bym chciala zajsc w ciaze ? a to pierwszy miesiac po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj claudia w naszym skromnym klubie przyszłych grubasek z tą pauzą to nie tak, moja gina mi powiedziała że nie ma żadnego zagrożenia ani nic w tym stylu, dzidzie są zdrowe więc bez obaw no i koniecznie daj sygnał jak wyszedł teścik będę trzymać kciuki claudia ty piszesz z domu czy z pracy? bo my z pracy i musimy co chwila zmykać z topiku i brać się do roboty pozdrawiam wszystkich a ja niestety dziś w pracy do 17:( chyba oszaleje :( chcę do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi ->trzymaj sie czas szybko zleci. ja juz bede konczyla bo zaraz sie zbieram :) wpadne do was jutro. claudia daj znac jak wyszedl tesik :) trzymam kciuczki do jutra.trzymajcie sie gaabi oby do 17.00 pa buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mam nadzieję że wytrzymam czekam na was jutro miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
kobietki juz 100 wpis :) nie jest tak zle. zbieram sie do domciu :) trzymajcie sie gaabi-> do jutra pa,pa claudia-> daj znac o wyniku tesciku!powodzenia wiec koncze. buziaczki ,paaaa :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ładnie się rozpisałyście. Ja miałam dzień na wyjazdach i nici z pisania. :(:(:( Jutro jade na uczelnię zdać pracę inżynierską, ale nie jest napisana:( płąkać mi się chcę. Dopiero wychodzę z pracy i idę na chwilkę do misia> Zgadnijcie po co :P Do jutra. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Dziewczyny ja tez z pracy pisze, na szczescie nie mam duzo zajecia. Teraz mialam pauze. Robie test bo jestem niecierpliwa Tylko nie wiem czy wynik bedzie dokladny. Do gina ide dopiero w polowie marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no olaaa w końcu się odezwałaś, ale i tak nic nie napisałaś jak się czujesz? nie wiem jak ty to robisz ale też tak bym chciała, zdawać jutro pracę jeszcze nie napisaną, mam nadzieję że zdążysz ją napisać, oczywiście jak opuścisz już swojego misia claudia czekam na wynik testu, trzymam kciuki za dwie kreseczki, pozdrawiam wszystkich i zaraz też uciekam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Trzymajcie sie dziewczyny! :-) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pisać pracę to tutaj zaglądam. A gdzie koniec?? :( Brak kilku podrozdziałów. Po prostu załamka. A tak wogóle to Czuję sie dobrze. Brak tabletek mi sprzyja. Te dni płodne to tragedia. Teraz ich się nie da wyliczyć. Ale jakoś będzie Claudia jak tam tescik?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jestem!! Zadnych zmian w śluzie nie zaobserwowałam, wczoraj wieczorem jajnik prawy mnie bolał, ale niezbyt długo. Może to oznacza dni płodne. Ale któż to wie?? Ja napewno nie!! W końcu po 5 latach stosowania Cilestu nie wiele wiem na temat liczenia dni płodnych. Ide pisać prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
widze ze wczroaj spory ruch to panowal :) bardzo sie ciesze. ja juz jestem w pracy :( jakos dzis mi sie nie chcialo wstawać. gaabi-> co tam u Ciebie claudia-> zrobilas kochaniutka tescik jestem bardzo ciekawa mam nadzieje, ze sa dwie kreseczki :) olaa-> a co u Ciebie, dzi pewnie do nas nie wpadniesz bo musisz jechac na uczelnie powodzenia :) ja narazie znikam lece szefowi zrobic kawusie na dzien dobry.wpadne tu pozniej. milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki, co tam u was ciekawego w tym nowym dzionku, ja mam dziś wspaniały humorek, choć nie wiem dlaczego, nic nadzwyczajnego się niewydarzyło mam nadzieję że zaraże was tym humorkiem claudia jaki jest wyknik testu, podziel się z nami ta informacją narazie spadam ide podręczyć moje koleżanki z pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi podziwiam humorek dopisuje z samego rana :) no,no .... claudia->no jak tam Twoj test taka jestem ciekawa zupelnie jakbym czekala na swoj wynik :) wierze ze jak Tobie sie uda to mnie tez przynajmniej bede miala nadzieje :) oj snieg u mnie sypie a tak bardzo teskni mi sie do wiosmy a jeszcze jakbym byla w ciazy to juz moglabym powiedziec ze jestem najszczesliwsza kobitka na siwecie. dzis sie nawet dobrze czuje moge powiedziec ze nie odczuwam zadnej roznicy kiedy bralam tabletki a teraz :) wszystko jest ok. gaabi dreczy kolezanki wiec i jak zmykam "popracowac" :) narazie. oby nam ten dzien szybciutko zlecial jak wczoraj... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jestem, ale zaraz znikam. Jade na uczelnie. Praca ma dwa rozdziały, reszty brak. Mam nadzieje ze to co mam promotor mi zatwierdzi. Claudia nic nie pisze. Jak teścik?? Claudia napisz bo umierami z ciekawości. Uciekam, później tu wpadnę. Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no wlasnie claudia-? jak tescik jak wiadc wszytskie jestemy ciekawe :) !!!! ja sie za szybko pochwalilam ze dzis sie czyje wspaniale. jakos zaczelam sie zle czuc glowa mnie tak lekko ćmi, lekkie zawroty glowy mam, troszke mi nie dobrze :( gdyby to wszytsko bylo spowodowane stanem odmiennym to by mi to nie przeszkadzalo a tak to :( jej ale mnie wzielo koszmar dobrze ze chwilowo szefa nie ma to moge wpasc na forum i pobuszowac. naprawde mowie wam kiepsko sie czuje conajmniej jakbym popila mam chelikopterki , duszno mi .błee oj znikam gaabi-. a co Ty robisz nadal gnebisz koleznaki :) ??? narazie claudia czekamy.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka trzymaj się zapewne to chwilowa niedyspozycja, i zaraz ci wszystko przejdzie a ja załapałam się dziś na imieninowe ciasto Marty i teraz jest mi za słodko i nic mi się nie chce robić ja również nadal czekam na info od claudi olaaa daj znak jak ci poszło na uczelni pozdrawiam wszystkich wpadne do was później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Dziewczyny Kochane! Test zrobilam, taka bylam przejeta, ze spac w nocy nie moglam i o siodmej wstalam i niestety nie udalo sie tym razem. Ale jestem dobrej mysli i wierze ze sie uda, mam czas moge poczekac. Teraz przyszlam do pracy, ale ciagle mysle czy tescik dal wiarygodny wynik. . . Pozdrawiam Was serdecznie! Milego Dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
claudia-> przykro mi tak bardzo zyczylam Ci dwoch kreseczek.teraz to do mnie dotarlo ze i ja mam male sznase :( rozumiem twoje zdenerwowanie sama bede kłebkiem nerwów jak bede robic test i juz nawet wiem co wyjdzie :( jakos mi sie smutno zrobilo.... gaabi-> a co u Ciebie pracujesz???? mnie jakos ochota odeszla :( szefa jeszcze nie ma wiec skakam po stronach .za 4.5 godzinki do domciu oby zlecialo. po powrocie musze umyc okienka, posprzatac zeby sie czyms zajac i nie myslec :( o tym co mnie prawdobodobnie czeka (jedna kreseczk :( ) a buuu... to ja narazie koncze. ola jak tam na uczelni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracować mi się nie chce, i to jak bardzo claudia przykro mi bardzo, ale nie załamujmy się następnym razem na pewno się uda, będę trzymać mocno kciuki nie mogę dziś często tu zaglądać bo kierownictwo się szwęda i wszędzie zagląda, tak żemuszę być ostrożna, no ale jeszcze 3 i pół godzinki, dam radę i myślę że wy też pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia:) ja zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek tzw. złoty strzał ;) pytałam lekarza czy to nie problem, że tak szybko i odpowiedział mi, żebym się nie martwiła. Wprawdzie zaleca się poczekać chociaż dwa cykle, ale jak to określił nie trzeba się zbytnio martwić skoro już się stało;) Nie uważaliśmy od początku, ponieważ widząc jak jest u par wokół nastawiliśmy się na kilka m-cy prób:) stało się zupełnie odwrotnie;) Teraz mamy wspaniałego, zdrowego i kochanego synka❤️ Co do nocnego wstawania itd. to wszystko ma swój urok. Człowiek czasem jest zmęczony, ale szczęśliwy, a jeden uśmiech dziecka i kolejne postępy wynagradzają wszystko - polecam:D A do figury można naprawdę szybko dojść, wszystko kwestia dbania o siebie w ciąży i po porodzie, karmienie piersią też swoje robi. Trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Dziewczyny, czy was tez tez tak bolal brzuch po odtawieniu pilli ? Mnie ez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
asiek 78 - > ale Ci zazdroszcze ja tez bym tak chciała a buu :( jak Ty to ładnie nazwałas złoty strzał :) dobre!!!! claudia-> mnie czasami pobolewa brzuszek ale czasami i z przerwami.dzis mnie nawet nie bolal za to glowa nadrobila i zawroty glowy mam :) od czego to jest to nie wiem?a mam do Ciebie pytanko czy zaobserwowalas u siebie po odstawieniu tabletek sluz (konsystencja białka kurzego?) to jest podobno sluz plodny i ja cos takiego mam wiec łudze sie nadzieja ze niedlugo bedzie owulacja ale czy tak bedzie to sie zobaczy jeszcze musi byc złoty strzał .wiec napisz mi kochaniutka :) stwierdzam , ze niektore dziewczyny to maja szczescie z tym "złotym strzałem"! gaabi-> kochana pracujesz zawzięcie czy imprezujesz bo jakos do nas nie wpadasz. moj szef juz wrocił ale teraz jest zajety wiec klikam :) juz niedlugo do domciu wreszcie niech ten czas leci..... oby do 13.03 :) czasami jestem dobrej mysli a czasami popadam w dolek :( gaabi -> a Ty kiedy odstawiasz tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×