Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

padlinko a ja za to ci zazdrosze słoneczka niestety ostatnią tabletkę wezmę dopiero 9 kwietnia ja to się muszę naczekać, no nie? ale nie mogę wcześniej je odstawić, ponieważ w tej chwili biorę inne leki (na jelita) i muszę je dokonczyć, a lekarz nie radzi przy tych lekach majstrować dzidzi, więc dla pewności jeszcze m-c czekam, bo chciałabym od razu po odstawiniu zajść, bo potem się wszystko rozleguluje i wtedy nie wiadomo co i kiedy :) wyobrażacie sobie za jakiś czas będziemy pisać sobie o pieluchach, zupkach itp, a nie o testachi próbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dzieku claudia moze nam sie uda :) gaabi-> Ty to masz czekania ale moze szybko zleci? mam nadzieje,ze uda nam sie zajsc od razu w ciaze i wtedy to napewno bedziemy pisac tylko o pieluszkach, zupkach itd...juz sie nie moge doczekac:)!!! claudia-> no wlasnie z jakiego miasta jestes? no i ile masz latek bo chyba sie was o to nie pytalam??? gaabi chyba 28 jak sie nie myle , ja 26 a nasza claudia ile?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
wow jakie nudy ... dziewczynki pilnie pracują ;) tylko ja si obijam!!!! cieszy mnie mysl ze za 4 godzinki do domciu? a gdzie wy pracujecie, chodzi mi o stanowiska jakie zajmujecie???? tak z czystej ciekawosc pytam skoro juz tyle o sobie wiemy ... :) ja jestem sekretarka (obecnie to sie nazywa asystentka dyrektora kon by sie usmial :) ) a mam pytanko do gaabi-> piszesz ze bierzesz leki na jelitka moge wiedziec co ci jest bo ja nie ukrywam ze tez mam problemy z jelitkami juz jakies 7 moze 8 lat ;( wiec jezeli Cie nie urazilam tym pytankiem to napisz mi. to narazie tyle. czekam na WAs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko otóż moje stanowisko bardzo ładnie się nazywa\"specjalista d/s administracji transportu\" a siedzę sobie i pilnuję aby nasi kierowcy rozliczyli się z odpowiednich papierków (czyli urzeranie się z nimi) ale da się wytrzymać a jelita mam chore od dłuższego czasu, tylko że oddzywają się one raz na jakiś czas i wtedy muszę brać tabletki, poprostu są nadwrażliwe , i powinnam jeść tylko lekkostrawne potrawy, a ja tak nie umiem, uwielbiam wszystko co nie mogę jeść ale już się dowiadywałam że takie jelita nie będą miały żadnego wpływu na ciążę ani na jej przebieg a Tobie Padlinko co jest? a dziś claudia nam się przepracowuje :) claudia czas na przerwę odezwij się a tak wogóle napiszcie dziewczyny jak się czujecie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja sie dzis czuje wpsaniale :) nic nie boli..... a ja cierpie na zaparcia od przeszlo 7-8 lat i nic na mnie dziala jedynie co tabletki ktore kupuje tylko dlatego ze siostra jest farmaceutka bo tak to nie sprzedaja osobom mlodym . teraz nie biore bo to bardzo szkodzi a nie chce zaszkodzic dzidzi jak nie wezme tabletki to nawet 2 m-ce sie nie wyprozniam - przepraszam ze pisze o tym w ten sposob.a boje sie pomyslec co bedzie jak zajde w ciaze :) co bardzo chce to podczas ciazy wystepuja zaparcia ja sobie tego nie wyobrazam bo juz mam straszne to co bedzie pozniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze ponieważ ciąża bardzo pozytywnie wpływa na organizm, podczas ciąży zanikają niektóre dolegliwości które męczą nas na co dzień, przykład: moja siostra przy każdym pobraniu krwi mdlała od razu, co ja mówię, ona na widok igły lub strzykawki mdlała, a podczas ciąży nic absolutnie ani razu, a pobranie krwi według zaleceń miała minimum raz na m-c więc i ja mam nadzieję że nic nam nie będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-> twoja siostra to zupelnie jak ja.jak wchodze pobrac krew to kobieta od arzu otwiera okno i wie ze pobieranie konczy sie na lezance z nogami do gory :) wiec tego tez sie boje :( ale nic nie bedzie straszne jak pomysle ze pod serduszkiem nosze dzidzie oby ...oby sie udalo zajsc a potem to juz sobie poradzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mieszkam w niemczech, ale tak to jestem z dolnego slaska, boleslawiec. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24lata i jestem asystentka prezesa w salonie meblowym, siedze przed kompem i projektuje kuchnie pod zabudowe, pozatym robie rozliczenia i zajmuje sie \"papierkami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
jakas padlinka sie pode mnie podszywa :( ale z dobrymi pradkami wiecjest ok. claudia-> daleko kochaniutka,daleko jestes od nas!!!! fajnie sie zgralo claudia- 24latka, ja 26 a gaabi 28 :) no to juz iwemy cos wiecej o sobie :) jeszcze 2.5 godzinki :) moj bocianek (maz) wlasnie dzwoinl zebym nie gotowala dzis objadu wiec mam czas dla siebie (zaprasza mnie do restauracji) :) co tu pisac ... w ciaze bym chciala zajsc ....w tym miesiacu...czy cos wyjdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie podszywam sie tylko istnieje na tym forum juz dluuuuuuugo dlugooo, hehehe pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi, claudia-> gdzie Wy jestescie??? szef mi własnie wyjechal na chwile i nie wiem kiedy wroci mam nadzieje, ze nie predko :)! tak mi sie pracowac nie chce, pije sobie herbatke, latam po stronach ... czekam na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jutro wolne to muszę wszystko zrobić claudia to ty naprawde daleko mieszkasz, a często przyjeżdzasz do POLSKI? już chyba dziś nie zdążę tu zajrzeć więc w razie czego się żegnam i pozdrawiam wszystkich Padlinka ale masz wspaniałego męża że cie zabiera dziś do restauracji, może mojemu to podpowiem pa pa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
No nie on znowu tu, to taki tłustkowo czwartkowy upiór, był na moim temacie i przylazł tu... a fe a fe... Powodzenia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi -> zycze milego weekendu i wpadnij jak mozesz jutro do nas! ja tu jeszcze dzis wpadne i czekam na claudie! to narazie.buzka,pa,pa a co do ostatniego wpisu to szkoda komentowac bo do najmadrzejszych to Ty niesety nie nalezysz wiec daj sobie spokoj ..... bo az sie plakac chce jak sie ma do czynienia z takim idiota jak TY!!! idiota to malo powiedziane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
anett26-> witaj na naszym topiku.napisz nam cos o sobie.wnioskuje ze masz tyle samo lat co ja ale od jakiego czasu starasz sie o dzidzie ? ja od soboty i juz sie nie moge doczekac kiedy zroie tescik . napisz nam cos o sobie! czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czyzby ten kretyn sie ulotnił :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gdzie ten wpis kretyna dobrze ze go juz nie ma ale dziewczyny nie myslcie ze jestem stuknieta ze cos wypisuje ale byl tu taki kretyn i teraz tego wpisu nie ma :) i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
to przechodzi pojecie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
No za dużo bluzgał to go wywaliło. Dobrze mu tak... Mam 26 lat od roku rozmawialiśmy o planach i dziecku... Od 8 miesięcy się staramy, ja w czercu kończę 27 lat a mąż w kwietniu 32lata....starzejemy się... Więc oczekujemy na dzidzię. Niedawno wróżyliśmy sobie z obrączką i wyszły na dwie dziewczynki... więc czekamy... No oczywiście jesteśmy bardzo niecierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
anett26-> podziwian Cie ja zaczalm w sobote i z niecierpliwoscia czekam na 13.03 zeby zrobic tescik i na sama mysl sie denerwuje co mi tam wyjdzie. a bralas jakies tabletki antykoncepcyjne? bo jak sie zdazylas zorientowac wszytskie tu bralysmy lub jak gaabi jeszcze bierze tab. ja z claudia odstawilysmy i teraz robimy proby i zobaczymy co z tego wyjdzie. zycze nam kobitki powidzenia i uszka do gory moze nam sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
a jak to anett wrozy sie z obraczki co prawda nie wierze w takie cos ale warto sie jakos podniesc na duchu :) bylam 2 razy u wrozki i mi przepwoedziala za 1 razem ze bede miala 2 dzieci chlopca i dziewczynke potem poszlam znowu do tej samej i mi powiedziala ze 3 dzieci .wiec i tak w to nie wierze ale z ta obraczka to chetnie sprobuje. napisz mi jak to sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-> rozmarzyla sie na mysl o dlugim weekendzie i juz nie wpada do nas a buu :( jak wejdziesz to topiku nie poznasz jakis kretyn do nas dołaczył :( ale jego zywot krotki :) claudia-> a co u Ciebie ? za godzinke do domciu wreszcie :) a Ty Claudia do ktorej siedzisz w pracy dzis ? ja tu jeszcze wpadne sie pozegnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
A więc bierzesz obrączkę, ważne aby była poświęcona w kościele, nić lub włos... rękę wyciągasz przed siebie i palce trzymasz wyprostowane, po między kciukiem a resztą palców będziesz ruszała nicią na której zawiesisz obrączkę długość mniej więcej po złozeniu nici jakieś 20-30cm , Rękę odwrotnie masz niż panie dawniej dawały do całowania dżentelmenowi...trochę koloryzuje... ok. A więc trzy razy podnosisz na nici obrączę pomiędzy tymi palcami, powoli do góry i w dół potem kładziesz na dłoni ale w powietrzy jak rusza się wokoło to dziewczyna, jak na boki chłopiec, jak się nie rusza to nic nie ma i powtarzasz aż nic nie będzie. Obrączka cały czas w powietrzu i niczego nie dotyka, a bujać się musi cały czas nie może przestać. Sprawdźcie na osobach które już maja dzieci wyniki sa zaskakujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
musze w skupieniu przestudiowac i bede miala dzis zjaecie zanim maz wroci z pracy.dam wam znac co mi wyszlo :) gaabi-> juz do nas nie zawita dzis szkoda:( ja sie bede juz zegnac. do jutra kobietki. anett-> przytulajcie sie i nie trac nadzieji bedzie ok.:) claudia-> odezwij sie w koncu gaabi-> czekamy jutro na Ciebie :) to do jutra.mielgo wieczorku i owocnego:) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
anett ja mam chyba mozg przepracowany bo nie łape o co chodzi napiszmi jeszcze raz i dokladnie opisz na jakim palcu mam zawiesic nic i jak to ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka miałaś rację mało co rozumię z waszych odpowiedzi ale domyślam się że ktoś wchodził był niemiły i od razu wyrzucany, i bardzo dobrze mu tak!! ja również byłam u wróżki i powiedzała mi że będę miała 2 pierwszego chłopca a potem dziewuszkę, a najlepsze było że do wróżki poszłam 3 dni przed ślubem a ona mi od razu powiedziała o ślubie (nie znałam jej wcześniej ani ona mnie) a dziś zaliczyłam 3 pączki a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. Dlugo trwala moja nieobecność A więc tak, wczoraj mnie nie było bo wrociłma pozno z uczelni. Promotor miał nas gdzies. czekalam na niego 6 godzin. :( Ale posieszające jest to że mi zatwierdził 2 rozdziały. W niedziele jade znowu. Moje stanowisko? Hmmmmmm wlaściwie sama nie wiem. Pracownik administracyjno-biurowy,rozliczam wszystkie nasze sklepy (a jest ich 10, ale nie księgowo) na podstawie raportów obrotu które robią co 10 dni, (i dziś mi dały te raporty, trzeba je wklepac w komputer i sprawdzic czy to się zgadza) zaopatruje te sklepy w towar i mam jeszcze pare innych zadań. Latek mam 24, a pączków zjadłam 2 sztuki Chciałabym do was częściej wpadać, ale ciągle ktoś chodzi. Jedyne pocieszenie że w domu mam internet i coś mogę napisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×