Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
cudownie zaczal mi sie tydzien szef przyszedl na 20 minut wypila kawusiei powiedzial ze juz go nie bedzie dzis i pojechal wiec mam dzien prawie wolny :) wiec tak... odstawilam tabletki w sobote powinnam wziasc 1 z opakowani nie wzielam do poludnia dobrze sie czualm wieczorem zaczelo mi sie robic duszno , slabo , chcialo mi sie wymiotowac, , wczoraj juz bylo lepiej mam nale zawroty glowy ale przy gwaltownych ruchach no i czasami pobolewa mnie brzuch jak na @ nie wiem czy takie sa obajwy po odstawieniu badz co badz od soboty z mezusiem tulimy sie :) zobaczymy czy ktos z tego wyjdzie bardzo bym chciala!!!!juz sie nie moge doczekac marca zeby zrobic tescik ciazowy bardzo bym chciala zobaczyc dwie kreseczki!!!! widze ze nikt nowy nie doszedl .... gaabi->a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mi bardzo miło minął weekendzik, połowe przespałam, nie wiem czy takie są objawy odstawienia tabletek? nie jesteś poddenerwowana? mam nadzieję że szybko ci miną i będzie dobrze. a bierzesz Folik, bo ja już zaczełam brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
hey! oczywiscie ze biore folik juz drugi tydzien + falvit.czy jestem poddenerwowana?sama nie wiem chyba nie.dobrze sie czuje czasami zakreci mi sie w glowie ale ogolniej est dobrze.zobaczymy co bedzie pozniej. bardzo chce dzidzie ale jakos mam mieszne mysli ze moglabym miec tyle szczescia... zobaczymy co bedzie ja wciaz mam nadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze nie morzesz być tak nastawiona pesymistycznie, ŻYCIE JEST PIĘKNE I BĘDZIE JESZCZE PIĘKNIEJSZE trzeba myśleć pozytywnie, a dlaczego nie miałabyś zajść w 1 m-cu? będą dwie kreski mogę się z tobą założyć oddychaj tylko głęboko żeby ci się w głowie nie kręciło, otwórz sobie okno szeroko, ja niestety tak nie mogę zrobić bo siedzę w pokoiku z oknem na korytarz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi -> dzikeuje Ci jestes kochana. z mysla o Tobie jakos tak inaczej patrze na te sprawy moze faktycznie uda mi sie? ale mi sie potwornie nudzi a gdzie tam do 15.00. siedze w necie i czytam wszystko na temat ciąży po tabletkach i roznie to jest ...jak czytam o okobietach ktore zaszly w 1 -m-cu to lzej mi sie robi na serduszku a jak czytam ze dziewczyny po harmonecie przez 2 m-ce nie dostaly okresu , braly luteine i staraja siei nic to plakac mi sie chce ze pewnie mnie spotka to samo. pewnie pomyslisz ze jestem stukniecta ale taka juz jestem. teraz zyje nadzieje a boje sie pomyslec jaka bedziemoja reakcja po wykoaniu testu czy bede :) czy raczej a buu.... oj boje sie bardzo a z drugiej strony to ile czlowiek moze zyc nadzieja ja żyje od soboty wiec nie dlugo ....a teraz jestem w stanie zrozumiec kobiety kotre co miesiac czekaja na te dwie kreseczki i nic to dopiero mozna sie zalamac!!!! oby mnie to nie spotkala. jak mnie wczoraj zaczalo bolec brzuch jak na @ to sie ucieszylam ze moze nie jest tak zle wieczorem jak lezalam na brzuchu to bardzo bolaly mnie jajniki nie wiem od czego ale to chyba dobrze, co? tak sobie mysle nie wiem czy dlatego sobie tak wmawiam zebym sie lepiej poczula nie wiem moze??? ale jak mnie boli brzuch, jajniki to chyba cos wraca do siebie ale tez duzo dziewczyn boli brzuch itd.. a @ nie maja dlugi czas. no i co ja mam myslec o tym wszytskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że jak czujesz te wszystkie swoje wnętrzności to dobrze bo się budzą po długiej przerwie, nie czytaj za dużo o innych bo każdy przechodzi to indywidualnie i nie ma co się bać na zapas, nie powinnaś mieć teraz za dużo czasu na myślenie, wpadnij do mnie do pracy bo ja się wyrobić nie mogę, nie będziesz miała czasu myśleć pesymistycznie. pamiętaj wszystko będzie OK BĘDĄ DWIE KRESECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dzieki gaabi jestes kochana? wlasnie teraz zabieram sie za prace moze przestane myslec i czas mi szybciej zleci! bardzo bym sobie zyczyla dwoch kreseczek i mam nadzieje,ze szybko dołaczysz do mnie i obie sie bedziemy ciszyly z kreseczek. narazie znikam bede tu jeszcze dzis wpadac. buzka milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi a z jakiego jestes miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z gdańska a ty? też mam dziś mało czasu aby tu zaglądać, ale wpadnę tu jeszcze dziś napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja mieszkam blisko krakowa wiec troche nas dzieli. teraz wzielam sie za prace i podobnie jak Ty jeszcze tu wpadne .narazie,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Ja tabsy odstawiłam 13.02. Pierwsze 3 dni były najgorsze. Brzuch mnie strasznie bolał, nerki, plecy. Coś okropnego. A teraz ja narazie jest super (odpukać w niemalowane). Jestem inną osobą, nawet mój facet to zauważył. Zobaczymy co wyniknie z odstawienia tabletek. napewno dam wam znać. Trzymajcie się i powodzenia!! Ps. Też piszę z pracy i szefostwo co chwilę mi chodzi za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam olaaa mam nadzieję że ci się uda, czego i nam życzę widzisz padlinka takie bóle to chyba normalne po odstawieniu tabletek, widzę że każdy pilnie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaaa-> fajnie ez do nas dołaczylas.ulzylo mi ze czujesie podobnie jak Ty ja tez mam nadzieje,ze mi to szybko minie i bedzie ok. koniecznie daj nam znac czy sie udalo i sa dwie kreseczki :) ja juz sie nudze nudze-> kto by pomyslal siedze w pracy i tak mowie no ale coz szefa nie ma to nikomu sie nie chce pracowac wiec nie moge byc wyjatkiem :) kobietki zycze Nam aby sie udalo za pierwszym razem :) juz sie nie moge doczekac 13.03 wtedy robie tescik i zobaczymy co sie okaze .tak mi sie wydaje ze zrobie 13.03 !!bo 13.02 dostalam @ ale to bylo normalne bo to byla 7 dniowa przewa teraz wiadomo nie biore wiec 13.03 powinnam dostac ale pewnie po tabletkach nie dostane jak jest wszystko rozregulowane co myslicie? bardzo licze na te dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka moja gina powiedziała mi że po odstawieniu tabletek pierwszą @ morzemy mieć nawet po 40 dniach, żeby się nie przestraszyć albo niepotrzebnie mieć błędne nadzieję na kreseczki. tylko padlinka pamiętaj jak masz tyle czasu to nie czytaj tych pesymistycznych komentarzy tylko szukaj jak przewijać, kompać maluszka, znajdz fajne imiona bo napewno będą dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi kochana imionka juz mamy , lozeczko itd...a co do przewijana to mam wprawe zajmowalam sie trojka dzieciaczków w tym 2 blizniaczki od samego urodzenia ( sama z trojka dzieci pranie, sprztanie, karmienie...) wiec dam sobie rade z wlasneym :) jak go bede miala ??? wiec coz mi innego pozostalo tylko czekac na te dwie kreseczki!!!! bardzo sie boje rozczarowania, bardzo.:( juz niedlugo do domciu :) zlecial mi ten poniedzialek w Tobie gaabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteś w lepszej sytuacji, bo ja nie mam ani doświadczenia, ani nic dla malucha, mam tylko strach nic więcej poniedziałek mija mi całkiem szybko, pracy dużo więc brak czasu na myślenie, i na wpadanie tutaj niestety. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
GAABI JAK SIE ZJAWI DZIDZIA TO SAMA BEDZIESZ WIEDZIALA CO MASZ ROBIC WIERZ MI ! NO MUSZE PRZYZNAC ZE DZIEN MI DZIS MINAL :) CUDOWNIE SZYBKO , BEZ STRESU OBY CALY TYDZIEN BYL TAKI NO ALE TAK DOBRZE TO NIE MA JUTRO SIE ZACZNIE SZEF BEDZIE WIEC TRZEBA BEDZIE PRACOWAC :) JA JUZ BEDE KONCZYLA NA DZIS BO WCZESNIEJ SIE URYWAM DO DOMCIU . DO JUTRA GAABI TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO. :) PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do juterka przytulaj się do męża pamiętaj:) i to bardzo mocno pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
przytulam sie :) bardzo mocno .... wlasnie wszedl szef mialo go juz nie byc ale on tak lubi wpasc za piec trzecia .ale i tak za 30 minut do domciu. no to do jutra. milego wieczoru gaabi :) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny ja jestem już w pracy. Wczoraj cały wieczór myślałam kiedy są dni płodne i stwierdziłam że nic nie wiem. Skąd ja mam wiedzieć ile teraz cykl będzie trwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc kobietki. przed nami kolejny dzien w pracy olaa ja musze sie przyznac ze sama sie w tym pogubilam. co prawda obliczylam ze dni plodne mam od dzis do 2.03 ale czy to jest wiarygodne skoro przez cale 5 lat bralam tabletki? wiem ze na podstawie sluzu mozna wiedziec kiedy sie zbliza owulacja.ja wczoraj cos takeigo mialam malo bo malo ale mialam jezeli to jest to !!!cos to napewno bylo. z mezusiem tulimy sie codziennie i od dzis przez kolejne 1.5 tygodnia tez i zobaczymy czy kots upragniony wyjdzie bardzo bym chciala :) olaa-> Ty wczesniej o kilka dni odstawilas tableki ode mnie zaobserwowlas u sibie jakies zmiany, sluz itd...? gaabi-? a co u Ciebie pracowity dzien przed nami oby Nam szybciutko zleciał!!! ja narazie znikam.jeszce tu do was wpadne :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki kolejny dzień przede mną bardzo ciężki, ponieważ jestem zasmarkana jak nigdy, gdzieś mnie przewiało czy coś takiego. dziewczynki obawiam się że po takim czasie brania tabletek nie jesteśmy wogóle stwierdzić kiedy są dni płodne a kiedy nie, trzeba że tak powiem strzelać w ciemno i albo będzie albo nie narazie spadam ide się wysmarkać pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi wiosna tuz tuz a Ty chora zdrowiej nam szybciutko :) z tym strzelaniem to masz racje nigdy nie wiadomo kiedy sa te dni wiec my juz pracujemy od soboty :) i i 13.03 zobaczymy czy celnie strzelalismy :) boje sie a z drugiej strony nie moge sie juz doczekac wyniku testu .Intuicja mi podpowiada ze ... :( a nie chce juz dluzej czekac!!!! zobaczymy. ja teraz znikam .musze popracowac bo szef lata ....i wąsem kręci :) to narazie. pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
WIDZE ZE WSZYSTKIE CIEZKO PRCUJA TO SIE CHWALI :) JA WESZLAM NA MOMENT SZEF JEST ZJAETY WIEC NIE MUSZE SIE STRESOWAC ZE ZARAZ STANIE PRZEDE MNA I ZACZNIE KRECIC WĄSEM:) ALE TEN CZAS SIE DZIS CIAGNIE GDZIE TAM DO KONCA? TO JA UCIEKAM. NARAZIE,PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo pracusie, zyjecie? i jak się czujecie po odstawieniu tabletek, padlinka jak dzisiejsze samopoczucie? masz jeszcze bóle brzucha? a olaaa ty jak? jak się czujesz, jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
GAABI-> JESTEM PRACUJE I WOLNEJ CHWILI WPADAM ZOBACZYC CZY KTOS SIE WPISAL. MNIE JUZ BRZUCH NIE BOLI , ZAWROTY TEZ MINELY , CZASAMI BRZUCH MAM NABRZMIAŁY ALE OGOLNIE JEST OK. WCZORAJ MIALAM COS W RODZAJU SLUZU ALE CZY TO BYLO TO PRZED OWULACJA TO NIE WIEM NIE SADZE ZEBY TAK SZYBKO PO ODSTAWIENIU NO COZ ZOBACZYMY. OLAA CHYBA CIEZKO PRACUJE BO NIE ZAGLADA? CIESZE SIE ZE NASZ TOPIK SIE ROZWINAL CO PRAWDA NIE JEST NAS TU DUZO BO ZALEDWIE3 OSOBY ALE JEST OK. :) MOZNA POGADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to bywa jak gadają osoby pracujące cieszę się że już ci minęły takie nieprzyjemne objawy, ciekawa jestem jak ja to będę znosić, no ale jeszcze musze poczekać, ale przynajmniej wiem czego się spodziewać i nie panikować, może wezmę sobie z dwa dni urlopu w tym czasie, pomyśle jeszcze faktycznie nasz topik nie jest intensywny, ale wystarczy, miło tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
faktycznie malo nas ale jest przyjemnie :) mam nadzieje gaabi ze Ty dobrze bedziesz znosic brak tabletek w organizmie. mnie jakos wysadzilo bo mam taki nabrzmialy brzuch jak nigdy jak tak dalej pojdzie to bedzie trzeba odpiac guziczek a bylo luzu nie wiem co to sie dzieje :( ale nie jest to przyjemne a duzo nie zjadlam wiec co to i od czego? jestem przerazona jak to wyglada ! narazie znikam bo szef krazy po firmie potem wpadne. buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka przyzwyczajaj się do odpinania guziczków i do takiego wygląu? nie podoba ci się taki brzuszek? :)) wszystko ci teraz szaleje w organiźmie i to pewnie dlatego, i jedzenia sobie nie odmawiaj, mam nadzieję że nic nowego ci się nie przydarzy (mam na myśśli objawy) a olaaa chyba się zapracuje, olaa co u ciebie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi -> rozbawilas mnie :) gdyby brzusio rosł z powodu ciąży to bardzo bym sie cieszyla a tak to troche dziwnie sie czuje jej jak balon! mam nadzieje,ze to szybko minie bo zwarjuje gdyby byla dzidzia pod serduszkiem to zupelnie co innego :) moze sie niedlugo doczekam :) a olaa faktycznie pracus z niej :) czego nie moge powiedziec o sobie bo w kazdej wolnej chwili tu jestem :) to ja znowu ide pracowac i wpadne tu za jakis czas pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×