Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość claudia-
Jeszcze tego sluzu nie zaobserwowalam, w sobote jest dopiero 2 tyg. jak odtawilam pile, wiec moze nie jestem jeszcze plodna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
u mnie w sobote bedzie tydzien jak odstawilam.nie przejmuj sie ja mam sluz ale czy to ten wlasciwy to tego nie wiem. a mam pytanko skoro minie dopiero 2 tydzien to za wczesnie zebys robila test i moze dlatego wyszla 1 kreseczka wiec uszka do gory :) czytalam ze nawet w dniu @ moze wyjsc 1 kreseczka a po tygodniu 2 kreseczki wiec poczekaj jeszcze i zrob kolejny test bo ten zrobilas za wczesnie tak mi sie wydaje. gaabi -> pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Czytalam, ze po 10 dniach juz wychodzi, sama nie wiem Zrobilam tak wczesnie, bo pale papierosy, tzn. nie duzo i nie codziennie, ale niechce trum maluszka, no i w sobote mam impreze i gdybym byla w ciazy, to nawet na kieliszek wina bym sie niezdecydowala, ale i tak jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
w testach roznie pisza ale powinno sie oribc w dzien @ i nawet wtedy nie zawsze wychodzi albo wychodzi bardzo słaba druga kreseczka według mnie to za wczesnie zrobilas tescik.kochaniutka od palenia mogłabys sie powstrzymac a i na imprezce tez nie musisz pic ja bylam w niedziele i ani kropli nie wypilam a bawilam sie swietnie :) wiec za jakies 1.5 tygodnia powtorz tescik i wtedy bedzie wiarygodny.i licze ze beda dwie kreseczki :) zycze Ci tego z calego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-> kochaniutka przepadlas na calego w tej pracy ?uwazaj bo pomysle , ze ciezko pracujesz:) !!! jeszcze 1.5 godzinki i do domciu :) huraa!!!! niedlugo tu wpadne buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia-
Dziewczyny, mam kolezanke polozna, jej maz jest ginem i ona mi kiedys mowila, ze´najszybciej sie zachodzi wlasnie zaraz po odstawieniu tabletek. Moja przyjaciolka tez tak zaszla, wiec cos w tym musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
tez to slyszalam wiec ja dzialam z mezusiem codziennie i tylko czekam kiedy zaniemoze!!!!.tylko ze trzeba miec tez szczescie zeby sie udalo.u mnie minie miesiac 13.03 wiec zrobie tescik i licze na dwie kreseczki :) a jak nie to sie chyba... :( wiec claudia poczekaj 1.5 tygodnia i zrob tescik zobaczysz ze bedzie ok.:) szkoda ze mam tyle w sobie optymizmu jezeli chodzi o kogos innego a jezeli chodzi o mnie to jakos sceptycznie do tego podchodze mowie o tym złotym strzale no coz poczekamy zobaczymy!!! claudia - obiecaj ze zrobisz kolejny tescik i nas powiadomisz o wyniku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia-
Jasne ze was powiadomie, Wy mnie tez, wkoncu musimy sie trzymac razem dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
oczywiscie ze tak na mnie mozecie lizcyc! gaabi-> widocznie przepadła pracuje ...? :) juz mnie skreca zeby isc do domciu, sniezek sypie ... gaabi odezwij sie do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudusia
.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam zmienic nick, bo ktos go mi ukradl, ale to dalej ta sama ja-claudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
tak myslalam ze to TY :) a gaabi jak nie bylo tak nie ma :( przepracowuje nam sie kobitka :) juz niedlugo do domciu a jej jak nie bylo tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
albo imprezka imienionowa :) sie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dziś przepadłam na całego ale już jestem, nie mogłam wcześniej mój kierownik latał jak z rozwolnieniem więc musiałam pilnie pracować, chyba ma jakieś kontrole ja też słyszałam że od razu po odstawieniu tabletek najłatwiej zajść i dlatego nie będę robić sobie żądnej przerwy claudia moim zdaniem również jest za wcześnie na teścik i koniecznie rzuć palenie Ja od 1 stycznia 2006 nie palę i wogóle mnie nie ciągnie, pamiętaj że te wszystkie toksyny to dopiero po pół roku wychodzą z organizmu, więc nie czekaj aż się dowiesz o dzidzi, bo i tak ono będzie pływać w brudnych wodach płodowych do czasu oczyszczenia, tylko rzuć od razu ale się rozpisałam no to spadam znowu pracować, padlinka jeszcze 50 minut :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bede musiala rzucic, macie racje ale wam dobrze juz do domku, ja dopiero o 18.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-> ja niespodzianka myslalm ze przepadłas ale jesteś :) jak milo!!! oj kazda z nas ma nadzieje,ze za 1 razem sie uda i oby tak bylo zycze nam tego :) ba jeszcze 40 minut :) postaram sie jeszcze dzis tu wpasc zanim wyjde do domciu. narazie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
caludusia no faktycznie musisz jeszcze posiedziec ale zleci a z paleniam to gaabi ma racje koniec z papierosami. ja na szczescie nie pale i nigdy nie palilam moj mezus tez.ale Ty musizs dla dobra bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia muszę ci się przyznać że ze mnie palacz etatowy, to znaczy rok pale, dwa lata nie, potem znowu pół roku palę, i znowu robię przerwę na rok i tak na okrągło najlepiej się rzuca palenie z dnia na dzień, i wtedy w rękę nie papierosa a lizaczka mój mąż pali ale przeganiam go z kąta w kąt z papierosem a najlepiej na dwór, i nawet nie kłóci się za dużo ze mną tylko wychodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
dziewczynki ja juz sie bede zegnala bo zaraz uciekam do domciu. do jutra kobietki trzymajcie sie buziaczki dla Was wszytskich.pa,pa no i oczywiscie zycze milego o owocnego (claudia) wieczoru :) buzka do jutra,pa,pa :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także spadam do domku do jutra pa pa mam nadzieję że jutrzejszy dzień będzie lżejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam :) ja zaczynam dzionek od paczkusia i tych boczków ktore mi rosna :) i kolejny dzien przed nami claudia, gaabi-> co u Was? dzis nawet bez trudu wstalam do pracy . jak Wam zlecial wczorajszy wieczor pewnie cudownie :) u mnie wieczor zlecial na przytulaniu :) z meza sie smieje bo mu zawsze wieczorem mowie " bocian idziemy do roboty" i zawsze wtedy wypuchamy smiechem :) trzeba to jakos rozladowac :) mam nadzieje,ze ktos z tego wyjdzie:) narazie koncze . musze dokonczyc paczka i zaczac pracowac. wpadne tu do Was pozniej I zycze Wam "zjadliwego" tłustego czwartku :) niech nam rosna te boczki a co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wieczór mi minął znośnie na naprawianiu komputera, tak więc z domu teraz też mogę pisać ale chyba tylko siebie, bo was nie będzie ja niestety o pączkach zapomniałam ale na szczęście mamy w firmie bar i pani w nim nie zapomniała :)) życzę wszystkim miłego obrzerania się pączkami SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DZISIAJ TU TAKA CISZA CZY WSZYSCY ZASPALI DO PRACY A MOŻE RĄCZKI ZAJĘTE BO W RĄCZKACH PĄCZKI? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
ja jestem :) szef pałaszuje paczka to mam chwile wolna zanim zacznie chodzic po biurze :) jakie u mnie jest piekne sloneczko za oknem az chce sie zyc gdyby jeszcze bylo sie z czego cieszyc to dopiero zycie byloby piekne !!! dziewczynki ta niecierpliwosc mnie wykonczy tak bardzo chcialabym zrobic tescik i zobaczyc co wyjdzie choc gdzies tam w glebi wiem ze wyjdzie 1 kreseczka :( claudia-? a co u Ciebie? olaa-> jak na uczelni? gaabi-> dzis widze nadrabiasz wczorajszy dzien ciesze sie bardzo :)!!! narazie koncze wpadne tu jeszcze oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka ale ci zazdroszcze tego słoneczka, w gdańsku zima na całego, śnieg pada jak nigdy najgorsze jest to że dziś jestem w pracy swoim samochodem, a mam letnie opony, będę się ślizgać w drodze powrotnej dziewczyny gdzie wy jesteście dzisiaj a tak wogóle mam jutro DZIEŃ WOLNY :)))) może z domku się odezwę tak więc jeszcze 5 godzin i dla mnie jest weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ja wczoraj do nocy bylam u rodzicow, a potem z moim kochanym ponowilismy proby. Teraz przyszlam do pracy. Paczusia jeszcze nie jadlam, ale w pauzie napewno sie skusze! Milego dnia Wam zycze! ja musze udawac, ze pracuje, bo szef jest. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pa, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi-? szczesciaro ja mam przed soba jeszcze jutrzejszy dizen i dopiero weekend musisz jutro koniecznie do nas wpasc. mnie sie nudzi jak .... szef lata wiec musze pracowac :) a to sloneczko tak mnie nastroilo ze nic mi sie nie chce. claudia->przytulajcie ach przytulajcie nigdy nie wiadomo kiedy bedzie ten zloty strzał :) zycze nam tego strzalu naprawde :) moze sie uda!!!!!! gaabi-> a kiedy Ty odstawiasz tabletki bo mi nie napisalas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ja Tobie tez z calego serca zycze bys jak najszybciej zostala mamusia! I Tobie Gabi tez! BYsmy wszystkie mialy nasze wymarzone bobaski! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×