Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia25

Lizanie męskiego tyłeczka i zabawa prostatą...

Polecane posty

Gość Ewcia25

Witam serdecznie, na poczatku poprosze żeby osoby które nie miały z tym do czynienia o niewypowiadanie się. Chodzi mi tylko o poważne odpowiedzi od osób/par któer lubią to tak samo jak ma i mój misio. A więc tak. Pewnego razu podczas pieszczot zaczęłam lizać pupcie mojego misia, nadmienie że jest on wyjatkowym czyściochem wieć nie miałam się czego obawiać :) Na początku sie wzbraniał, że to nienormalne i takie tam. Ale ostatnio spodobały się nam takie zabawy, czasami wypina sie tak jak ja, kiedy kochamy sie od tyłu i to ja liże jego pupcie. Nadmienię że na nie mamy zapędów bi, ani homo. Czasami masuje od wewnątrz jego prostate paluszkiem jednoczesnie wulgarnie mowiac robiac mu laske. I to jest wspaniałe, w zwiazku z tym mam pytanie czy wy tez tak sie zabawiacie? I naprawde prosze ludzi ktozy nie maja pojecia o przyjemnosciach o nie wypisywanie komentarzy w stylu twoj chlopak to pedal, czy podobne. Jak ktos tak pisze to po prostu nie probowal i wystarcza mu to co ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosica29
Ja się tak zabawiam ze swoim misiem, ale od niedawna. Jemu bardzo się to podoba. A ja lubię słuchać jak w trakcie pojekuje sobie z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
mozna i tak a jestes pewna ze on jest wierny z tej specyficznej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewci
opowiedz jak to wyglada z Twojej perspektywy jak go tak piescisz? no i jak tam jego orgazmy? dasz jakies rady na dobry poczatek, dla poczatkujacej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyłeczek
ja tez to robie z moim kochaniem. Tez pieszczę go od wewnątrz i robie mu dobrze ustami. Dochodzi wtedy bardzo szybko. Lubi tez kiedy liżę jego tyłeczek językiem a ręką masuję ptaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeń
To wspaniałe uczucie , uwielbiam to , robimy tak czasami z żoną od nie dawna . Pełen odlot , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia25_
na poczatku dziekuje za \"normalne odpowiedzi\" a z pieszczeniem to jest dosyc fajna sprawa, kladzie sie czasami na brzuszku, wypina tyleczek, mam wtedy idealny ze tak powiem dostep :) bardzo latwo wtedy piesci sie jezykiem jego tyleczek, reka masuje jadra, lub po prostu robie mu wtedy bobrze reka, czesto na chwile lize jego jadra, czasami wkladam glowie pod niego i robie mu dobrze ustami, czasami jak lezy na plecach przy obciaganku masuje mu okolice odbytu, caluje to swietne miejsce miedzy jadrami a odbytem, czesto delikatnie wkladam jeden paluszek i masuje prostate, normalnie wyje jesli tak mozna powiedziec wtedy z rozkoszy, i naprawde sa to inne orgazmy wtedy u niego, o wiele bardziej intensywne, a wczesniej raczej nalezal do tych \"cichych\" Kiedys pozwolil mi kaikla razy wlozyc sobie moj wibratoerk do pupci, ale wrocilismy do calej reszty zabaw bez wibratora, jednak to jest zabawka dla mnie:) do ktorej za dawnych czasow tez nie moglam sie przelamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japi
podnosimy, fajna zabawa, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek35
brawo dla pan za odwage ..znam ten rodzaj pieszczot to prawdziwy odlot dla nas facetow..szkoda ze jestescie w mniejszosci..z tego co wiem kobiety tez lubia takie pieszczoty ..wiec warto obdarowywac sie nawzajem...nieprawdaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewci25
On też Cię tak pieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.....
moze to glupie ,ale nie zabardzo rozumiem \"pieszcze jego prostate\" czyli co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mowa
ja bym chciała spróbować. doradźcie ni co zrobić, żeby go nie urazić. boję się, że nie spodoba mu się ten rodzaj pieszczot. od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiste polecam panowie i panie ...w pozycji 6/9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym też chciała tak
wiem że prosiłaś aby wypowiadały sie tylko osoby doświadczone w tym temacie, ale ja chciałabym też spróbować tego o czym piszesz, tylko niewiem jak się za to zabrać. Jeśli mogłabyś dokładniej wszystko opisać tzn gdzie dokładnie trzeba dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 25
JAK JA NIE ZNOSZE PODSZYWACZY! na poczatku zaproponuj mu to, jesli nie bedzie chcial to raczej nie nalegaj, a jesli wykaze odrobine zainteresowania to juz dobra droga. co nie oznacza ze masz go prawie zgwalcic! na poczatku delikatnie masuj okolice odbytu, nic na sile, rownoczesnie liz penisa, baw sie jadrami, powili delikatnie liz coraz nizej, az dojdziesz do jego pupci. no niestety nie ukrywam ze sa to zabawy raczej dla osob bardzo dbajacych o higiene intymna :) jesli mu sie so to spodoba, delikatnie wloz jeden palec i delikatnie masuj, prostate raczeje nie trudno znalezc, to tak samo jak nasz punkt G, powodzenia w zabawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewci25
Nie odpisalas czy on tez cie tak piesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak wesolo
powagi troche jest zaloba po zamknieciu galeri :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 25
pieprzeni podszywacze! oczywiscie on mnie tez delikaynie piesci, ale jakos ja wole zeby mojej pupci nie lizal, wole sesk analny, ale bez lizania, natomiast lizanie jego pupci doprowadza mnie i jego do szalu! to jest naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym miejscu znajduje sie ta prostata? :D spodobal mi sie ten pomysl :) dzisiaj spróbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze powiedzcie-gdzie dokłasdnie jest umiejscowiona prostata i jak ją pieścić?? Wkładam paluszek-i co?? Gdzie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... a co z ...
"zapachem" tamtych okolic? Jakos mnie to nie zachęca, mimo, że tylko po prysznicu takie zabawy wchodziłyby w grę. Nie mogę się przemóc - bo cały czas o tym myślę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gdzie
jest ta prostata? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ryszard Prokciński
Ja ją teraz dobrze widzę. Jest na moim biurku, w słoju z formaliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiihi
ale sie umiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiski
a tak naprawde twoje kochanie myslal sobie pewnie ze fajnie by bylo gdyby sprobowala mi tak zrobic, tez bym chcial wyc z rozkoszy strzelajac sperma. szkoda ze ona jednak na sama mysl rzyga... kazdy facet tak by pomyslal. no ale ciesz sie ze mieliscie z kochaniem niezly ubaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym też chciała tak
Nie przejmuj się Ewcia podszywaczami, widać że tym osobnikom bardzo się nudzi i nie mogą sobie znaleźć ciekawszego zajęcia. Przykrzy bezbrzeżnie głupi prymitywni ludzie. Takich po prostu się ignoruje choć szkoda ze zaśmiecają temat swoimi beznadziejnymi wypocinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapisków
e, już kiedyś próbowałam go tam głaskać i pieścić (kilka podejść)... boszz... już się nie odważyłam więcej i wierzę zapewnieniom że to jest dla kryptopedałów, a mi samej robi się niedorze na myśl o tym że mój skarb chciałby żebym nad nim dominowała lub żebym miała nazywać go debilnie-infantylnie (misio o jakiejś tam pupci, ble, misie to są zabawki dla dzieci a pupcię mają niemowlęta i pupcia nie mogłaby mi się kojarzyć z seksem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×