Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikeana

IKEA-CO O NIEJ SĄDZICIE??CO POLECACIE A CO ODRADZACIE???

Polecane posty

Gość Toldinka
Mam meble z BRW - cały zestaw, szafa, komoda, biurka i półki - kupowane ok. 9 lat temu. Generalnie mało co trzyma się jeszcze kupy. Z szuflad odpadają przody, więc jak się pociągnie za rączke to często w ręce zostaje nam przód szuflady albo sama rączka. Z szafy odpadł tył. Jedynie półki się trzymają dobrze. W zasadzie od kilku lat tak to wygląda. Klejenie nie pomaga. Z kolei z Ikei 2 lata temu kupiliśmy materac i ramę łóżka. Ostatnio zauważyliśmy, ze materac się wgniótł. Napisałam maila. Kazali przysłać zdjęcia. Reklamacja została przyjęta. Tydzień później przyjechali Panowie z nowym materacem. Zabrali stary. Położyli nowy. Myślimy teraz o zakupie zestawu regałów Besta. Trochę się obawiam ich wykonania. Ale z drugiej strony będziemy mieli wkrótce małe dziecko. I wolę kupić tani mebel, który pomazany mazakami i poklejony plasteliną po etapie dorastania wyrzucę. Do BRW jestem zdecydowanie zniechęcona. Pozostaje chyba Ikea lub inne, droższe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjsrer
skoro spodziewsz się brzdąca to te droższe rozwiazania też powinnaś odrzucić:) Sam mam takiego szkraba i juz widzę co ona robi z tymi meblami. Także cieszę się ze mam meble z IKE-i - za tą cene nie będzie szkoda ich wyrzucić za 5 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Niedawno kupiłam sobie mieszkanko na os. europejskim w krakowie i zabieram się za jego urządzanie. Z moich doświadczeń wiem, że Ikea jest w porządku, nie zawsze meble są dobrej jakości, ale z reguły są ok. Dodatki są za to świetne. Zamierzam zrobić wielkie zakupy w Ikea jak wpadną jakieś pieniądze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
jak można zachwycac się chińskim badziewiem?/ ludzie, pomyślcie rozumiem zestaw dla dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjster
nie wiem czy wiesz ale większość mebli z IKEI produkowane jest w Polsce. Chińskie to pewnie ty masz badziewie w swoim salonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berserkerrr
W Ikei strasznie drogo, zdecydowanie wolę sklepy internetowe. Ostatnio zakupiłem fajną lampę do salonu, http://megastore.pl/69672,Aldex-Lampa-wiszaca-SYRIUSZ-3xE27-60W-546E.html bardzo fajnie wygląda i cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
odradzam minutniki - miałam srebrny i biały z kolorowym pokrętłem i oba do d...czasami działają, czasami stają, są bardzo marne za to polecam garnki z serii 365+, są bardzo trwałe, mają grube dno, wygodne do mycia, można wstawić do piekarnika, to moje ulubione garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipinkdi23d
Kupiłem wygodną sofę w sklepie meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30 września pojechaliśmy z żoną do IKEA Janki celem zakupu mebli do pokoju dla nadchodzącego pierworodnego. Z racji faktu, że żona w 8 miesiącu ciąży a ja permanentnie w niedoczasie skorzystaliśmy z bardzo fajnej oferty: za 143 PLN IKEA skompletuje, dowiezie i wniesie nasze zakupy. Staneliśmy z miłym panem przy komputerze, wprowadził on nasze zamówienie, jednego z mebli nie mieli na stanie o czym pan od razu poinformował, ale reszta miała być i bez problemu dnia następnego miały one zostać do nas dostarczone. I rzeczywiście już następnego dnia dwóch przemiłych młodzieńców dostarczyło i wniosło nasze meble. I tu sielanka się kończy. Jak już wnieśli, a my zaczęliśmy sprawdzać czy wszystkie kartony się zgadzają, zostaliśmy poinformowani, że sprzedano nam mebel, którego jednak nie było na stanie, ale żeby się nie martwić, bo "jutro, pojutrze" IKEA będzie miała dostawę i dowiozą na swój koszt. No ok, dzień dwa wytrzymamy. Po tygodniu zadzwoniłem i usłyszałem, że w przyszłym tygodniu na pewno będzie. Sytuacja powtórzyła się dwukrotnie. Minęły ponad dwa tygodnie, my nadal nie mamy szafy, żona w nerwach, że urodzi zanim pokój będzie gotowy. Najśmieszniejsze jest to, że nie otrzymaliśmy tylko korpusu szafy, drzwi i półki do niej dostaliśmy i jeśli byśmy chcieli te części oddać i kupić inną szafę to te części musimy dowieźć włąsnymi siłami aby je zwrócić IKEA. Czy tak trudno było nas poinformować od razu, że popełnili Państwo błąd i spróbować razem znaleźć rozwiązanie a nie stawiać nas przed faktem dokonanym? Wiem, że to dla Państwa wygodne, bo jedyne co teraz możemy to odbijać się od call center i za każdym razem uzyskiwać infomację, że już w przyszłym tygodniu na pewno będzie. Wszystkie te, obecnie bezużyteczne fragmenty szafy ważą z 50 kilo, zresztą mam ciekawsze pomysły na wykorzystanie wolnego czasu i benzyny niż zwracanie tego własnymi siłami. Nigdy nie podejrzewałem, że trak się zawiodę na tej firmie, a jedyne przepraszam to to, które wydrukowane jest na kwicie reklamacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś dużo w niej kupowałam wszystkiego, łącznie z meblami, ale z biegiem czasu mój gust ewoluował i teraz sięgam wyłącznie po dodatki i tekstylia stamtąd. uważam że są bardzo ok i mają bardzo dobre ceny. jeśli chodzi o jakość to ci, którzy chcą mieć z ikei rzeczy na lata nie powinni sięgać po najtańsze produkty tylko po serię ikea stockholm i ikea ps. meble kuchenne i blaty też są ok i można z nich zrobić fajne podwieszane kredensy. ogólnie jak ktoś ma głowę na karku to bardzo polecam ten sklep, a jak ktoś jest bez pojęcia i patrzy tylko na ceny to powinien pójść na to konto do jakiegoś taniego stolarzyny i tartaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do minutników do prawda, ale droższe z innych sklepów są akurat nie lepsze. miałam też minutnik z duki i chodził jak się go walnęło o powierzchnię, po czym stawał za kilka minut i tak w kółko. najlepszy jest taki w piekarniku na wyświetlaczu elektronicznym - wygodny i niezawodny (o ile elektrownia nie wyłączy prądu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można się wiele spodziewać po firmie w której wyrzuca się pracownikow za to że wykonują swoje obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusia wojewódzka
Ja mam dużo rzeczy z ikei. Nowoczesne, wytrzymałe, tanie. Nie są to meble na wieki, ale jeśli umie się coś szanować to kilka lat posłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię pościele z Ikei ładnie kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja78
Mam zestaw Hemnes - dwa regały i witryna, obłożone na maxa książkami. Od 4 lat stoją i pięknie się prezentują. Na komodzie 3-szufladowej stoi ciężki telewizor, również 4 lata, brak śladów zużycia. Kanapa dwuosobowa, także czteroletnie zużycie, chwilami intensywne :D Nie wiem, czy jestem wyjątkiem od reguły, czy może zainwestowałem w ich serwis do montażu, ale wszystko służy mi doskonale przez lata i bardzo polecam meble z IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam kupić w ikei łóżko to białe metalowe 140x200 i jakiś materac do niego pewnie sprężynowy i dodatkowo szafę pax biała z lustrem za chyba 600 zł. Czynktos może sie wypowiedzieć o tych mebelkach czy je miał lub jak sie sprawują :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kuchnię z meblami ikei, nie jestem niestety zadowolona. do kupna stołu wymyśliłam sobie http://www.batdom.pl/kp,0,11/stol-st10.ehtml, jest 100 razy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliopio
tak jak gość powyżej, mam dobre zdanie na temat http://www.batdom.pl/ze,0,176/zestaw-zt155.ehtml :) mam i polecam, ikea to połowa jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila90900
na przykład no to jeśli chodzi o pracę, to ludzie sobie ją raczej chwalą, sama się nad nią zastanawiam, bo czytałam gowork.pl/opinie_czytaj,9092 tylko ja to się boję że dla kobiety tak drobnej jak ja to za ciężka robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupować rzeczy oryginalne. Dlatego ostatnio kupiłam talerze z kamienia łupkowego www.slateplate.pl, są świetne. Wyglądają fajnie i do tego trzymają temperaturę potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole zdecydowanie lepsze meble! W https://www.ewodd.com/ maja takie oryginalne regaly i stoliki ze naprawde warto. Super opcja, piekne i solidne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do jakiego pomieszczenia chcecie te meble. Tak czy siak - ja ikee odradzam. Zwłaszcza jeśli szukacie biurek, krzesełek i innych mebli do biura - to polecam Wam http://biurosystem.info/ - tam maja naprawde najlepsz emeble biurowe, jakie widzialam i do tego sa stylowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trokilo
Nie ufam firma które robią np. meble na duża skale bo wiadomo że to zawsze przyczynia się do pogorszenia jakości. Ja ostatnio kupiłem duża szafę na stronie makrodom.pl i wydaje się że z ikei była by dużo gorsza. Szafa wykonana jest bardzo dobrze i co ważne w dobrej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakład w Wielbarku . Zawsze płacą na czas, nie ma żadnych opóznień i można się czegoś nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×