Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikeana

IKEA-CO O NIEJ SĄDZICIE??CO POLECACIE A CO ODRADZACIE???

Polecane posty

Gość ikeana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANKI IKEI ŁĄCZMY SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiecie bardzo lubie ten sklep meble sa funkcjonalne i bardzo ladne ceny przystepne [ w miare] dodatkow masa przeroznych jesli ktos kochha gadzety i gadzeciki to tam sie z pewnoscia oodnajdzie ja mam raczej dobre doswiadczenia zwiazane z tym sklepem gdy chce sie cos wymienic nie ma problemu obsluga ok polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciara1982
IKEA to najwiekszy z mozliwych scheis , jesli chodzi o meble, jedynie dodatki sa fajne! Tak sie sklada ze moj facet ma firme montazowa i sklada to dziadostwo, szkoda gadac . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
osobiscie nie bylam nigdy w ikei, ale z tego co slysze i widze na zdjeciach itp. wyicagam nastepujace wnioski: 1. produkty idei wygladaja calkiem ladnie i estetycznie 2. ich jakosc pozostawia wiele do zyczenia 3. ale jak ktos chce bardzo tanim kosztem a w miare modnie i estetycznie sie urzadzic moze sie zdac na ikee, pod warunkiem, ze nie potraktuje tego przedsiewziecia jako inwestycji pieniedzy i potraktuej meble jako zabawki jednorazowego uzytku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam łózko i szafki nocne - jestem bardzo zadowolona __________________________________ www.vanilla-cafe.net :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co jest tanie to do d..y!przetrwa jeden sezon. to co fajne-za drogie,za taka cene mozna kupic inne ciekawsze meble.(bo o meblach mowa)poza tym IKEA jest taka...zimna,oczywista.dla ludzi ktorzy nie maja ochoty udzielac sie w meblowaniu itp:) gdzie dusza,fantazja,odrobinka polotu?:) dodatki za to polecam...i pokoiki dzieciece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że w
IKEA meble sa bardzo drogie, zarówno pokojowe jak i kuchnie, o kanapach nie wspomnę :-D Dywany sa beznadziejne, kolory ciemne brudne, albo jasne - ładne, ale wg mnie niepraktyczne, bo co położyć je na podłodze i po nich nie chodzić ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea jest super
ikea jest suuuuuuuuuuuuuuper meble sa proste i eleganckie to dodatki maja byc z fantazja a tam takie sa jak ktos kto nie byl w ilea moze sie wypowiadac o jakosci poza tym ikea jest dla ludzi z wyobraznia bo mozna tam komponowac meble i zestawiac ze soba, poza tym sa rozne fronty do poszeczegolnych zestawow a niskiej jakosci to sa tak popularne i niskiej jakosci meble brw no i sa brzydkie no i ikea jest chyba bardziej lubiana przez ludzi mlodych bo trzeba miec fantazje dziadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinko meble ...
z IKEA to ja juz miałem, jak ciebie na świecie nie było :-D Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe
jakim frajerem trzeba byc zeby byc facetem i pisac na babskim forum ratunku help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja mam 27 lat-za babcie sie nie uwazam i nadal twierdze ze IKEA to g...o. w innych krajach to mebelki dla \"nizszej klasy\"w spoleczenstwie,studencikow itp(tylko ceny maja nizsze w porownaniu do zarobkow)....wiec nadal nie wiem czym sie podniecacie?:) a juz o caaaluskich mieszkankach-od A do Z tam urzadzaonych nie wspomne.przeciez na pierwszy rzut oka wiadac ze te meble to \"jednorazowki\". co do BRW zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikea dla ludzi z wyobraznia???przeciez tam jest wszystko podane na tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie
nie kupujcie poduszek- dziadostwo jak nie wiem co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w danii
to sklep dla 'wszystkich', zeby nie powiedziec dla biedniejszych. produkty takie jak u nas (jakosc niektorych pozostawia wiele do zyczenia) tyle ze rozszerzona oferta, ceny... tez porownywalne z tymi w Polsce... a dunczyk zarabia prawie 10x wiecej niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22////
w wiekszosci salonow jest wszytsko podane na tacy, ale nie we wszyskich meble z roznych serii do siebie pasuja kazdy ma swoje zdanie w ikea sa rzeczy roznej jakosci i nie uogolnialabym tak mowiac ze wszystko jest do dupy rowniez uwazam ze mieszkania ubeblowane w calosci meblami ikea i to tymi najtanszymi np jakies stoliczki za 50 zl czy inne takie tam sa tandetne i nie ma czym sie szczycic ale co mnie to obchodzi przeciez nigdy nie udowodni sie komus ze jego mieszkanie jest do tylka a ja jestem studentka i podoba mi sie ikea no a poza tym jestem w trakcie kupowania biurka i porownuje rozne modele z roznych sklepow ale tylko w ikea znalazlam cos co mi sie podoba: http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15600&catalogId=10103&storeId=19&productId=58514&langId=-27&parentCats=15600*15870*16129 pewnie teraz je zjedziecie ze jest beznadziejne ale mi sie i tak podoba peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22////
a poza tym np w Wielkiej Brytanii ikea jest bardzo popularna ale nie tylko wsrod studentow i ludzi ktorzy maja malo pieniedzy, ale ogolnie wsrod mlodych ludzi, ktorzy chca miec nowoczesnie ale tez stylowo urzadzone mieszkanie a w irlandii gdzie nie maja ikea hehehe to zazdroszcza tym z wielkiej brytanii i tez chcieliby kupowac w ikea. wiem bo bylam slyszalam, widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w danii
taaaak uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....!!!! WSZYSCY CHCA KUPOWAC W IKEA!!!! (i tutaj oklaski) :-] nie, no zlituj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe
sam sie zlituj biedny malyz zalosny czlowieczku ktory nie kupuje w ikea bo na zachodzie jest dla biedaczkow a on bogaty sie znalazl heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhswdui
ten " w dani" to jeden z tych ktorych nie stac i tak na ikea nigdy nie byl a krytykuje bo zazdrosci sasiadom mebli z ikea. poza tym oferta w danii jest taka sama jak w polsce czy innycj krajach wiec nie piszcie czegos o czym nie macie pojecia, a dla niedowiarkow radze wejsc na strone dunskiej czy jakiejkolwiek ikea i samemu sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w danii
nie rechocz sie tak bez sensu :-P uwazam tylko, ze nie nalezy robic wokol tego sklepu tyle szumu. w polsce ceny nieadekwatne do jakosci towaru. po drugie wzory sa szablonowe, przyciezkie, 'tasmowe'. i tyle. zero fantazji i skandynawska surowosc. jak sie komus to podoba to prosze bardzo. powinni zjechac z tych cen, bo w obnizaniu kosztow produkcji sa mistrzami. swoim pracownikom placa grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhswdui
ale ceny na calym swiecie w ikea sa takie same poza tym jesli jakosc bylaby taka marna to dlaczego to jest najbardziej popularny sklep meblowy na swiecie?? jest i w usa i w calej euroopie i w turcji rosji japonii. a jakosc wcale nie jest zla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w danii
jest popularny bo jest tani! dla tych zagranica (tych na zachodzie i polnocy raczej). oni sie zachwycaja bo moga po roku wyrzucic wszystko w diably i urzadzic od nowa - niesamowity komfort! my juz sobie na to nie mozemy pozwolic! i przestancie mnie rozsmieszac: tak zazdroszcze sasiadom mebli z ikea... jak cholera :-P i zaraz sie ide powiesic, bo nie urzadze mieszkania w ikei :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerujaca.
Sofy szybko się rozwalają.Półki na ksiażki tylko te po prawie 2 tys,tańsze rozchodzą się i kruszą błyskawicznie.Fajne lampy i pozostałe dodatki.Innych rzeczy nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskdjbefewuindbx
upoupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mebli (łóżka, sofy, komody) w Ikea nie polecam. Natomiast polecam biurka (z tych droższych) sa solidnie wykonane- sama mam takie od roku i kompletnie nic sie z nim nie stalo! Wygląda jak nowe, bardzo ciężkie i stabilne, w ogóle sie nawet nie poobdzierało a wiele razy czymś w nie przywaliłam. Poza tym oczywiscie dodatki!! Świeczniki, świece, kaktusy :) wazony, lampki, żyrandole i przybory kuchenne- uwielbiam. Tanie i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
mam czesc mebli w pokoju z ikei i stwierdzam ze sa spore roznice miedzy ich jakoscia np szafa to ostatni badziew, ktory niedlugo sie rozleci, natomiast lozko ktore tam kupilam jest bardzo solidne, i nie wiem czy uda mi sie go pozbyc przez najblizsze 15 lat ;) meble sa klasyczne i proste do bolu, wiec nie kazdemu odpowiada ten styl szczerze mwoiac malo rzeczy mi sie tam podoba, ale niektore sa na prawde super co do cen-najnizszcyh jak na nasza kieszen to nie maja(szczegolnei dla studentow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
burza w szklance wody :)) różni ludzie , rózne gusta. W moim mieściec nie ma Ikea < najbliższy jest w Gda}sku i szczerze mówiąc zazdroszczę tym co maja ten sklep pod nosem. Dlaczego? otz dlatego ,iż można tam nabyć fajne drobiazgi , dekoracyjne tkaniny, lampy czy masę pojemnych i bardzo funkcjonalnych pojemników oraz kartonów. W małych mieszkaniach badź pokojach dzieciecych są one nieodzowne. Sa nie tylko funkcjonalne , ale bardzo estetyczne i niedrogie.Kupilam w Ikea niemal wszystkie lampy i jestem z nich bardzo zadowolona.Szaklane klosze , regulowana wysokość czego wiecej oczekiwać . Wspomniane tkaniny maja bardzo interesujace desenie i są bardzo trwałe . Nie wspomnę już o akcesoriach kuchennych , relingach , wieszaczkach nieodzownych w kazdej kuchni . W temacie mebli się nie wypowiem albowiem takowych stamtąd nie posiadam . Mam za to bukowy stolik Lack i nie mogę niczego mu zarzucić a stoi i sluzy mi już 7 lat . Po wypowiedziach dochodzę do wniosku iż Ikea jest jednym wielkim szajsem . Pytam zatem dlaczego tylu ludzi przyjeżdża tam na niedzielne zakupy ?Dlaczego piejemy z zachwytu nad funkcjonalnie urządzonym mieszkankiem sasiadki ?Czy to przez zazdrość czy po prostu jestesmy na tyle zakłamanym społeczeństwem ,ze nie umiemy przyznać ze coś nam się naprawdę podoba bo to przecież głupio . Przeciez to porażka w oczach sąsiadów .. chwalić coś czego samemu się nie ma ? To tyle , milego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nikomu niczego nie zazdroszcze....mam inny gust i tyle. co do dodatkow,tkanin,pokoikow dzieciecych-jak juz pisalam wczesniej-zgadzam sie,ale meble???meblom mowie nie:) ja preferuje eklektyzm:troche antykow,troche nowoczesnosci i...troche dodatkow z IKEA :)(akcesoria kuchenne np) a na \"niedziele zakupy\" wpadam tam dlatego,ze IKEA jest przyjazna dzieciom i moje dziecko lubi ten sklep:)(zabawy w pileczkach,kuchnia dla maluchow,jest gdzie podgrzac jedzenie w sloiczkach i takie tam...)za to oczywiscie + dla tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×