Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DrugaKruszynka

Moja Dziewczyna powiedziala mi po 6 miesiacach...

Polecane posty

Jestem ze swoja dziewczyna 2 lata w naszym zwiazku jest róznie sa wzloty i upadki. Kocham Ja i ona twierdzi ze Kocha mnie. Wierze jej bo inaczej nie byla by zemna 2 lata.Ma domnie zal ze jestem zaborczy ale w koncu mam o co byc zazdrosny bo jest bardzo piekna kobieta ale problem polega na tym ze obiecalismy sobie ze bedziemy mowic sobie nawzajem prawde nawed jak by bylo nam ciezko o tym mowic.W ostanie wakacje pojechala do Londynu i na jednej z dyskotek na ktorej byla zalecal sie do niej brazylijczyk ktory jej sie podobal , powiedziala ze w pewnej chwili zaczol ja calowac po szyji a ona nie wie czemu mu na to pozwolłla i chwile pozniej wyszła. Powiedziala mi o tym 6 miesiecy pozniej twierdzac ze sie bala powiedziec mi otym odrazu zebym nie byl urazony. Co mam o tym myslec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz myśleć że
kawał dziwki z niej, dać się lizać brzylijskiemu obcemu fajfusowi !!! Najpierw językiem musnł szyję, a potem penisem otarł waginę tiaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaj się
jesteś gejem ? Bo normalny facet nie wybrałby sobie takiego nicka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe linka
no i poco robic z tegop wielkie Halo. nic sie przeciez nei stało, nie zdradziła ciebie..... ciesz sie ze ci to wyznała, przynajmniej wiesz, ze ma do ciebie zaufanie i nie kryje takich rzeczy przed tobą, jest przynajmniej szczera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe linka
ale nigdy nie powiedziałam swojemu chłopakowi że uwielbiam analne zabawy z nigeryjskimi studentami którzy mieszkają u nas na osiedlu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×