Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jury

stronka wciąż istnieje, choć okrojona. Jeśli ktoś chce pogadać zapraszam na czat

Polecane posty

gorrrąca zadecydowałem za siebie nie musze się tłumaczyć ja w o2 nie pracuję ;) Zawsze możesz zrobić swoją galerię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie miał być wyrzut.... tylko troche szkoda:) aż tak próżna nie jestem żeby swoją galerie zakładać:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: szkoda ale galeria się zaczęła kurczyć ;) lepiej ją zlikwidować niż miałaby zdechnąć śmiercią naturalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt:O to dorzucałabym coraz wiecej moich i tym sposobem miałabym własna galerie :P;) hahahaha wtedy dopiero by mnie zlinczowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galeria gorrrącej hm o tym możnaby pomyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlinczowali by cię :P i powiesieli za moje jaja ;) po co ryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jaj szkoda :o przywiązałem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jury, biedaku i co Ty teraz będziesz robił wieczorami bez galerii... odebrali Ci robote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lud chce Igrzysk
Lud chce galerii Lud chce Gorrracej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdul sraashkvili
siema polukierowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO a jury obiecał kategorię wymyslona przez POLUKIEROWANĄ - BIEDRONKA ROKU ..... i gdzie ona ??? Biedronka to ważna część forum kafe jak i społecznosci naszej :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię Przywrocić galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, teraz wszyscy chcą przywrócić galerie i jęczą że nie ma fot. a kto kur*a dupska obrabiał, he? ciekawe ile z tych osób co teraz takiiii braaak odczuwa jeździło po fotach tam umieszczonych :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie lud idzie do cezara :P srali grali ja mam co robić wieczorkami :P niestety nie wszystie mam zajęte bo nie zawsze możemy się z ........... spotkać ;) ale większość mam zajęte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
ach jury i te twoje jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
Ja nie obrabiałem żadnych dupsk. Jury jak dla mnie jestes Cezarem,więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam nową pasję:D .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ .....................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
jury .........przyznam ze cie lubie>>>>>>>>>>>>>>> tak to dobre slowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
gorraca>>>>>>>>>>>>>>> ty masz talenta>>>>>>>>>>>>>>>>>>> oprocz ciala haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczki kłamiesz :P Cezar czasem rzucał swój lud lwom na pożarcie :P Gorrrąca może to w twórczości zamieścić? ;) A to bynajmniej nie plagiat? ;) te maile są na koncie. Coś tam pewnie uwzględnie. A oskary? hm nie wiem jak rozegrać głosowanie. Mail będzie najlepszy.Nawet jeśli ktoś ma 10 skrzynek to wydaje mi się że nie będzie mu się chciało wysyłać ze wszystkich :o mnie by się nie chciało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przywrócić galerię
Może sie zdarzyć tak,ze rozgniewany lud rzuci Cezara lwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczki
jury>>>>>>>>>>>>>>>> nie doszlo do mnie >>>>>>>>>>>>>>>>> gdzie klamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×