Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Ano właśnie, to tak jak pisałam: jak tłuszczyk to zrzucić, jak brak to wyrabiać mięsionki. Ja np. robię 1.rowerki, 100/1 nogę, z uniesioną głową i wyprostowanymi rączkami-równoległe do podłogi (nie odrywać całych łopatek, bo szkodzi na kręgosłup!). 2.Leżąc na plecach z podkulonymi nogami-jedna opiera się o drugą, tzn. kostka jednej dotyka kolana drugiej, łapki na karku, robię skrętoskłony-lewy łokieć-prawa noga i odwrotnie. Z 3-krotnym pogłębieniem. 3.Leżąc na plecach unoszę wyprostowane nogi do góry, rozszerzam i łączę i kładę na podłogę. Dzięki tym ćwiczeniom mam naprawdę mocne mięśnie brzucha, w te wakacje widać było wyraźną pionową kreskę bez napinania, bo byłam szczuplejsza. Teraz są tak samo mocne, ale kreskę już mniej widać, bo się spasłam-stąd wniosek, że nigdy nie przerobisz fałdek na mięśnie :) Znikam, papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissa
Annamme34m najlepszey filmik z netu to 1 ja chce miec takie posladki 2 ja chce miec taki brzuch 3 ja chce miec takie ramiona 4 ja chce miec takie cialo szukam linkow do tych filmow-podobno super !!!!moze ktoras z was zna? zgadza sie-to wypas filmiki ale nie znam linkow aby je sciagnac,popytaj bo dziewczyny posciaga;ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak tluszczyk to ja mam na brzusiu nie duzo ale mam!! i wlasnie chcialbym go pozegnac raz na zawsze :P a te cwiczenia co mowilyscie to sa jakies specialne linki ???? i chyba racja ze nie maja sensu bo juz cwicze sobie ze 2 lata a przynajmnie staramlam sie i zadnych efektow nie widze brzuchol dalej taki sam, no czasami widzialam jakies efekty ale zaraz potem nagle byly swieta, jakies wesele pozniej mi sie nie chcialo i od nowa brzuch muialm duzy!!! zastanawialm sie nad silownia ale jakos samej nie chce mi sie !!! Wiec dziewczynki jak macie jakies linki do tych cwiczen silowych to dajcie znac, a cos takiegoo jak ABS ??? Dzieki za dobre rady ;) Milej nocki wszystkim zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBAA
ciesze sie ze ktos sie tu odezwal .... nio to dziewczyny ktore czytaja a maja jakies fajne linki piszcie napewno nam sie to przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka- linka dla Ciebie-poczytaj uwagi wstępne.. ttp://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm dopiero zaczęłam szukać więc ;)..ale meritum sprawy tam zawarte-jeśli masz tłuszczyk-rozwiązaniem jest dieta lub aeroby..same siłowe zwiększą masę mieśniową, ale musisz przejść na ujemny bilans żywieniowy :), żeby organizm \'spalił\' tłuszczyk..inaczej czerpie całość energii żywność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z:) maryska dzieki za linki juz weszlam na ta strone ale wszystkich cwiczonek nie dam rady wykonac bo nie mam takiego sprzetu :( a dzis sproguje sobie sciagnac cwiczonka CHCE MIEC TAKI BRZUCH moze sie uda :P buzkiale Pozdrwaiam i milej niedzieli zycze papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka-chodziło mi głownie o wstępne uwagi--tam masz drogę jak pozbyć się tłuszczyku :) również miluchej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBAA
nie wiem jak wy ale ja postanowilam zaczac bioagac jak bedzie cieplo bo mam taka slaba kondyche ... jak myslicie uda mi sie schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka_
GruBBa-pewnie, że się uda..i to nie tylko schudnąć!! podbudujesz swoją psychikę ..staniesz się bardziej pewna siebie i odważna..zaczniesz inaczej patrzeć na świat..! 3mam za ciebie kciuki--zaglądaj tu i pisz--w końcu to Twoj topik!! dasz radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona21start
szukam linkow do filikow "ja chce miec takie ramiona" i ja chce miec takie cialo"-super cwiczonka,skuteczne,warto posciagac to z netu i zaczac cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie sciagnelam Ja chce miec taki brzuch :);) i zaraz zaczynam to cwiczyc !!! :P a sciagnelam sobie to z programu DC+ pozdrawiam goraca 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dziewczynki szukajcie cwiczonek na programie DC+ ja osobiscie tego programu nie mam ale moj chlopak ma i trafilismyna to przez przypadek, bo jak wpisywalam chce miec taki brzuch to nic nie wyskakiwalo ;) ale cierpliwosci :) doibra dosc gadania zabieram sie za cwiczonka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki jestem juz po :) obawiam sie tylko bedzie mnie wszystko bolec;) ale co tam :) ale za to jestem szzesliwa :) cwiczenia sa super i trwaja 30 minut ;P jak jutro sie bede mogla sie ruszac to tez bede cwiczyc hhee pozdrawiam wszystkich i ide do wanny :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka...
gagatka-jestem tu nowa i mam pytanko-jak udało Ci się ściągnąć ten filmik Ja chcę mieć taki brzuch???Proszę napisz,bo ja już nie mogę patrzeć na moją oponkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca buffy
biedrona21start szukam linkow do filikow "ja chce miec takie ramiona" i ja chce miec takie cialo"-super cwiczonka,skuteczne,warto posciagac to z netu i zaczac cwiczyc ja tez szukam tych linkow,please o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc dziewczynki tak jak juz wczesniej pisalam weszlam na program DC++ to jest taki specialny program do sciagania filmow, teledyskow z internetu, napisalam Ja chce miec taki brzuch i wyskoczylo mi :) sciagnelam i mam :) a linkow do tego nie mam niestety :( dzis mnie wszystkie miesnie brzucha bola ;> ale fajnie jest dzis tez bede cwiczyc heheh buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek111
Ja też próbuję zrzucić trochę ciałka. Zajrzyjcie na forum Figura na medal na stronie www. puderniczka.pl Może ktoś się do mnie przyłączy, staram się zgromadzić wszystkie info o metodach, które mogą nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka-super, że działasz :) a co z przerwami na regenarację? nie można ćwiczyć dzień w dzień siłowych na te same mięśnie--bo one i tak rosną podczas przerw między ćwiczeniami dostałam wykład od brachola...również chciałąm co dzień byle jak najwięcej--ale ułożył plan i choć chce nie mogę bo to i tak ponoć nie ma sensu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie powinno sie cwiczyc codziennie !! dzis to byl wyjatek!! jutro nie bede zcwiczyc i w srode tez!!! a ile sie powinno cwiczyc w tygodniu i w jakich odstepach czasu ?? zmykam do wanny ;) Milego wieczoru i chudniecia :) ;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBAA
dzis bigalam bylo cudownie ... chciaz nie pochwale sie ile udalo mi sie przebiec ... :( ehhh...... ale w sumie wyszlo z 1500 m jestem z siebie dumna teraz ostro cwiczylam i moze uda mi sie do wiosny spalic ten tluszcz!!! ehhh bedzie dobrez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka-we wstępie na tej str było napisane..nie mogę jej teraz otworzyc..byly tam opisane przerwy 2, dniowe w zaleznosci od rodzaju cwiczenia..a raczej jego obciazenia--im cwiczenie bardziej silowe, tym przerwa na regeneracje mikrouszkodzen miesni dluzsza...ja pod okiem brachola cwicze przktycznie w cylku 4 dniowym 1dzień --ćwiczenia silowe na biceps--i wplotę tu chyba jeszcze na brzuch 2dzień--aeroby-bieganie, łyżwy, \'skakanie\' w chacie-w zależności od zachcianki 3dzień --ćw. siłowe-triceps, grzbiet, brzuszki 4dzień--aeroby jak w dniu 2gim....i tak w kółko :).. ..to na początek--jak \'nabiorę sił\' będę dodawać ćwiczeń ale na określone wyżej partie Więc wychodzi, że co 4 dni--brachol sie zna i tak mi ułożył--więc posłusznie wykonuje jego plan ;-) Grubaa-glupio sie tak zwracac--moze mie podasz :) Super, że dzis zadbalas o siebie :) 3mam za Ciebie kciuki.:).. spokojnej noculi babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBAA
dzis hehe cwicze codzinnie i musze powiedziec ze widze jakies efekty ale i tak mam duzo tluszczyku ide jutro na dyske spale tam troche ...:) .. dam o swoj wyglad strasznie ale dzieki jedzieniu mi sie przytylo ale wiem ze teraz mi sie uda ja czasami juz nie jem bo musze tyylko dlatego ze w cigu dnia trzeba cos zjesc i to moj obowiazek jesc conajmniej 2 malke posilki... a cwicze codziennie nie jem juz prawie slodyczy ani kalorycznych rzeczy... cwicze ostro .. wcieram rozne kremy i musze przyznac ze dzieki nim nie mam rozstempow zniknely mi a to byly te z seri avon wyszczuplajacy celiuit i rostepy i to mi bardzo pomoglo :) ,,, juz ich prawie nie ma.... mam nadzije ze mi sie uda bo jak nie to chlopak moze mnie rzucic za wyglad :( bo bedzie wolal szczupla lache :( ... nio to ludzie ruszamy sie wam tez powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slicznie panienki heheh :) ja posklusznie sie melduje :0 wczoraj byly cwiczonka z serii Chce miec taki brzuch a dzis areobic ale tylko jakies 30 minut bo wiecej nie dalam rady :( nogi mnie bola!!! Zjem jeszcze tylko jogurcik i to tyle na dzis!! a tak w ogole to musze przestac jesc chleb albo przynajmniej go jakos ograniczyc!!! ale nad tym musze jeszcze popracowac :) a jak wam ida cwiczonka?? pozdrawiam goraca buzka papap :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka :) ja właśnie wróciłam z pyrlandii i zastanawiam się czy dam radę_w planie wyciskanie ciężarów :) nio do 24.00 mam jeszcze troszku czasu więc zobaczymy_ _wiecie co--ja powoli tracę nadzieję na schudnięcie_nie obżeram się słodyczami, jem baaardzo zdrowo..warzywka..rybki..tłuszcze nienasycone..kotleta czy klopsa nie mówiąc o wędlinach nie wezmę do ust..ćwiczę..a zamiast u3mywać wagę albo chudnąć ..ja tyje..:( _dziwne..no widać coś muszę jeszcze dopracować :) pozdrawiam walczące kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska_ nie ma co sie załamywac:) czasami tak jest pomomo tego ze sie bardzo staramy to waga w ogole nie chce spadac w dół!! ja mam sposób: po prostu waze sie rzadko ;> wtedy nie zalamuje sie ze waga w ogole nie spada bo tego nie wiedze, a jak sie zwaze powiedzmy ze za miesiac to od razu wiedze efekty :P to moj tak zwany przechytrzacz :P wiec głowa i uszy do góry bedzie git!! :) Pozdrawiam i milych cwiczatek zycze buziaki na dobranoc ;*;*;* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka :) nio nie załamuje się..:)..będę ćwiczyć bo to działą nna moją psychę ;) kocham to :) sił przybywa ale objętościowo również rosnę..hihi-brachol zaproponował ost boxing :).. ..zdrówka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pupa.
jak wszyscy będą chudzi to będzie nudno :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa--pewnie :D ale ja nie chcę być chuda..chuda już byłam..nie wspominam ciekawie..ja chcę mieć masę..hihi-ale mięśniową..:).. pozdrawiam serdecznei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basetla
Czesc dziewczyny. Przyłączam się do Was. Do świąt chce troche zrzucic z siebie. Cwicze i mniej jem. Zycze wam powodzenia - jestem z WAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basetla
czy mogłby ktos jeszcze raz podac adresy do tych cwiczen ABS-prosze.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×