Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

słuchajcie tutaj na początku tego tematu były linki do ćwiczen, na stronie wyslijto.... ale ja oczywiscie cioł, nie zdążyłam sobie pobrać :P mogłaby się znaleźć jedna życzliwa, która by mi je wyslala? :) na marta_gizycko@o2.pl :) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie bede sie wypowiadac na temat moich sukcesów bo ich nie bylo, byly same porazki :(:(:(:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jem śniadanko w postaci bułki z ziarnami z szynką i serem, chyba nie powinnam :o nie wiem :) dzis nie bede cwiczyc, no chyba jak wróce ze szkoly po 19!!! zobacze ppapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zamiast do szkoły wybiore sie na spacer heheh :P Hungerka a ty ten PUMP IT UP to ściągnełąś skądś????? I jak wyglagdają te cwiczenia ??? :D buziaki dziewczynki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczaczek
Ja tez przewazniew cinam bulke z ziarnami do tego wedlinka serek zolty i np ogorek albo bulke z serkiem BOnżur :P Ja tez mam male porazki wczoraj hamburger dzis frytasy masakra :P:P ale dam rade!!! wy tez sie nie zrazajcie takimi malymi greszkami bez nich bylo by jescze trudniej wytrymac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :P jednak nie doszłam na uczelnie :P urzadziłam sobie spacer po sklepach :P:P:P (a z 2 godzinki)kupiłam sobie łaaadny żakiecik heheh jeszcze nie ćwiczyłam ale mam dobre checi :) a z tą bułką to sie tak orientacyjnie pytałam :D Muszą sobie skombinować jakieś ćwiczonka bo te juz mi się znudziły :) pozdrawiam hungerkę i reszte załogi :) trzymajcie się dziewczynki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa byłabym zapomniała kupiłam sobie krem ujędrniajacy coby efekty były widoczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja też mam kaca tylko że jedzeniowego, bo dziś zeżarłam na sniadanko jak to zwykle jak ide do szkoły 2 kromki zwykłego chleba, potem gofra z bitą śmietaną, czekoladą, rodzynkami i marmoladą (już nawet nie pamietam kiedy jadłam gofra :)), potem talerz fasolki po bretońsku, aa;e to jeszcze nie koniec koło 16 w Mc Donaldzie pochłonełam zestaw tortilla, ziemnaiczki i cola!!!!!!!!!!!! he i co Wy na to??? Bo ja jestem wściekła na siebie!!! A co najlepsze nie zmaierzam dziś ćwiczyć!!!! Nie chce mie się :o hungerka jak sie czujesz??? Już lepiej ?? :D Wcale tak o Tobie nie myślimy, przynajmniej ja :) Ja jak byłam młodsza to nie takie rzeczy robiłam ;/ Aż mi teraz głupio jak sobie pomysle jakie cyrki wyprawiałam, a terz już grzeczna dziewczynka jestem :) Pozdrawiam leniwie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hungerka
mogłabyś ten pump it up wrzucić stronke wyślij to,plissssssss ja mam tylko 8mni no ale ile można ćwiczyć to samo:o a nie mam skąd ściągnąć co innego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie młoda czyli przed 18!!!! czyli jakies 3,4 lata temu!!! Ja to jedynna w swoim rodzaju jestem!!! Zaczełam ćwiczyc fat burning i po 5 minutach przestałam!!! Lensistwo niestety zwyciężło :) Straszna ta niedziela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki, że się nie odzywałam tak długo ale nie miałam czasu :/ przez te porządki świąteczne i wogóle Nie martwcie się ja też położyłam lage na ćwiczenia :/ Nie ćwiczyłam już ładne pare dni ale to dlatego że miałam okres...- między innymi...Siedzę dzisiaj w pracy do 17ej...Potem przyjde do domq zjem obiadek i nie wiem czy będzie mi się chciało ćwiczyć...A tak wogóle to mam ochote na frytki-tak dawno nie jadłam, a Wy???Muszę się jakoś zmotywować ale nie chce mi się :/ Ale wczoraj byłam na 2-godzinnym spacerq z moim pieskiem-przynajmniej tyle wczoraj zrobiłam Pozdrawiam Was i życzę wytrwałości w ćwiczeniach :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) w ogóle czarne chmury zbieraja suie nad moją gimnastyką!! najpierw świetą, wiadomo trzeba sprzatać, i takie tam rzeczy!! po świętach w piątek 21 kwietnai mam egzamin z anglika i w sumie to jest rozpoczecie mojej sesji!! Bede mieć co tydzień egzaminy aż do 3 czerwca (wtedy niby mam ostatni)!!!! 6 egzaminów mnie czeka, 6 wielkich kobył!!!!!!!Masakra!! kiedy ja bede cwiczyc :o a do tego w pracy bede do 18 siedziec !!! :(:(:(:( Jednym słowem załamalam sie :o terz to chyba posprzatam a potem frruuuu do gimanstyki :P muszę ćwizcyć póki mogę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho?? he???? ja zaraz zasne :) taka jestem zmeczona :( ale przynajmniej zaliczyłam dzis fat burning i to pewnie tyle w tym tygodniu no może zwykłą gimnastyka !!! Pozdrawiam sennie :P Spaaaaać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzkaaa016
Hey Dziewczynki :)... Szukałam sobie dobrych ćwiczeń na brzuszki i ogólnie na spalenie tłuszczyku... i przez przypadek wpadłam na tą stronkę.. Przeczytałam wasze wypowiedzi... i widze że macie jakieś dobre ćwiczonka... chciałam sobie ściągnąć te ćwiczenia,,, Chce mieć takie pośladki itd.... ale niestety nie moge..:( bo program DC++ mi nie działa i żadne inne do ściągania filmików... Błagam pomóżcie mi... zbliża się lato a mój tłuszczyk wciąż się trzęsie :(... jesli któraś z was mogła mi przesłać na miala pare filmików lub jakiś dobyrch ćwiczonek byłabym wdzięczna... buźka ..czekam na odpowiedz.. >>> myszaaa16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też daje znak że żeyje :P i też mi się nic nie chce :( zaraz do wanny a potem spaaaac :):):):) Pozdrawiam gorąco dziewuszki Was!! MySzkaaa016 niestety ćwiczenia które mamy śa za duże na przesłanie mailem ,prponuje wejśc na forum finess i pochodzić po tematach, na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzkaaa016
dzięki:).. ale różnych artykułów na forum to ja się już naczytałam setki... ale nie potrafie nic znaleźć na skuteczne spalenie tłuszczyku z brzucha.. eh... trudno... 3majcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa porą!! wymęczyłam 25 minut ćwiczeń!!!! ehhhhhhh nic mi sie nie chce, to sprzatanie pokoju całkowicie mnie wyczerpało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się bo już mnie trochę nie było Powiem krótko moja motywacja do ćwiczań jest zerowa :/ Ale może dziś popołudniu coś zadziałam :):P - przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym postanowiłam, że jak tylko dostanę wypłatkę kupie sobie jakieś fajne płytki z ćwiczonkami na allegro :D:D:D :):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie cisza!!! Hungerka żyjesz???? Zcemu się nie meldujesz!!! Ja dziś nic nie ćwiczyłam, jutro pewnie też nie będę :( najbliższy termin to niedziela :( :o niestety!!!! Juz połowa kwietnai a polu zimno :( gdzie ta wiosna??? gdzie ciepło??? Pozdrawiam gorąco!! Pa dziewczynki, miłej nocki i miłego jutrzjszego dzionka, spadam spac, bo jutro znowu pobudka 6 rano !!!!! :(:(:(:( :o:o:o (ależ dzisiaj we mnie optyminzmu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :P Widzę że tu smutne minki mamy !! Hungerka a czemu myślisz że to koniec??? Pewnie sie mylisz!!! :):):):) Ja jestem happy bo mój brzuszek w koncu zrobił sie umięsniony heheh :D możliwe że to przez balsam+ćwiczenia+Mniej jedzenia!!!!!!! Wesołych Świąt kruliczki :D Hungerka głowa do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzkaaa016
Hey :) to znówu ja :) mam pytanko nie macie może jakiś paru ćwiczonek na schudnięcie z tylniej części ciałka... tzn. pupcia...=/ ?? Życzę wesolutkich świąt papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam światecznie :D Co tam dziewczynki?? Hungeerka jak tam sampoczucie??? Mój brzuszek po dzisiejszym śniadanku już nie jes taki fajny jak wczoraj, ale potem zamierzam ostro ćwiczyć (mam spore zaległośći) To do zgadania :) papap :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MySzkaaa016 na tej stronie znajdziesz stronki z ćwiczenaimi do ściagniecia, a najlpesze na pośladki jest Ty też możesz mieć taki pośladki Tamilee Webb http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3221845 (nie wiem czy te stronki działaja po nie ściągałam z nich, tylko Ci poszukałam, wieć jak nie działaja to sorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka chyba Ci moge tylko poradzić jedno: musisz poczekać i zobaczyć jak to wszystko sie rozwinie :P:P:P A ja to bym chętnie sobie poszła spać!!Ale muszę \\napisać pracę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee czasami jak człowiekowi jest smutno to wszystko go drażni, nawet świeta!!! Hungerka jestem z Tobą :):):):):P:P:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTEPNA ZALOSNA
ja przepraszam tez za slowa ale sie wkurzylam na serio nie masz innych problemow??? ciesz sie ze tylko takie ale nie daj tak soba pomiatac i plaszczyc sie , rozerwij sie nie czekaj wez sie za zycie jakos bedzie jak siadziesz i bedziesz czekac to zapewne zwariujesz od placzu, mysli niepewnosci, zalu i bolu strasznie mi przykro jak dziewczyny tak sa pomiatane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTEPNA ZALOSNA
ja przepraszam tez za slowa ale sie wkurzylam na serio nie masz innych problemow??? ciesz sie ze tylko takie ale nie daj tak soba pomiatac i plaszczyc sie , rozerwij sie nie czekaj wez sie za zycie jakos bedzie jak siadziesz i bedziesz czekac to zapewne zwariujesz od placzu, mysli niepewnosci, zalu i bolu strasznie mi przykro jak dziewczyny tak sa pomiatane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×