Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość promoartes
Zapraszam na wyprzedaz swietnych kosmetykow na cellulitis! oferta do konca zapasow... www.allegro.pl/item95597023_cellulitis_wielka_wyprzedaz_zapraszam_.html Pozdrawiam Promoartes GG: 19735 harmonny@mojafirma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny u mnie kicha totalna !!! Zero motywacji zero ćwiczeń zero czasu na wszystko!!Wczoraj do 15 w pracuy póznoiej szkoła do 19!!! A dziś też mam zajecia od pół godziny już ale nie idę!!!! Może dziś sie skuszę na jakieś ćwiczonka :) Jedynym pozytywnym aspektem wczorajszego dnia było zakupienie sobie chleba Wasa i musli, nie zjadłam też obiadu bo mnie miałam kiedy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latanie po podwórku i noszenie na jedną kupkę gałązek to jakaś aktywność fizyczna??? Mam nadzieje że tak bo siestrasznie zmachałam i tchu nie moge złapać!!! Latałam tak przez 40 miniu !!! Mam nadzieje że tpo coś da bo dziś chyba czasu nie znajde na ćwiczonka chby że wieczorem!! Teraz ide sprzątać a poźniej może powtarzam może gimnastyka prysznic szybki i jadę do swego mena!! A potem idziemy na spacer :) Więc dzis chyba na taka aktywność postawię hehhe pozdrawiam już całkowicie wiosennie :D Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło mi jakieś 200 kcal dobre i to :P:P:P heheh!! Dobra idę sprzatać odezwe sie później papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio to jestem wkurzona na siebie bo powinnam nie jesć, wiem że nie powinnam, ale jak zobacze taka pyszna pizze :p to poprostu musze!! Ale pycha ciacho mniam mniam :P:P:P Ale już sobie obiecałam że po świetach dieta, bo jak tak bede dalj robiła to w życiu nie schudne !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie dobrze, że jesz jak masz problem !!! Ale uszy do góry, wszystko bedzie dobrze :) Agatka Ci to mówi :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Jak tam sampoczucie w niedzielny poranek!! bo we mnie budzi sie zwierz, podejrzewam, że to leniwiec :):P:P:P Dobra zmykam do szkoły, na wykłady :o bardzo dłuuuuugie wykłady :o:( papapa Trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) myślałam że zdechne na wykładach :P takie nudy!!! Od 9:30 do 17:30 non stop!!!! a potem poszłam na 18 na droge krzyzową ulicami tarnowa, spacerek był a jak, całe 1,5 godziny w butach na obcasie (gdybym wiedziła to bym sobie jakieś inne ubrała)!!! Naprawdę świetnie, nogi mi właśnie odpadły :P:P:P I niesety na tym zakończę moją aktywność fizyczną, a jak tylko odzyskam nogi jutro to może cosik poćwiczę :D:D Papap miłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :D ja też sie zmusiłam i ćwiczyłam fat burning!! ehhh cięzkie życie nadchodzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie tak nie chce ćwiczyć że szok. Jak się mam zmotywować? Aż nagrałam sobie płytkę z ulubionymi piosenkami i miałam tańczyć codziennie a tu nici. A ćwiczeń tak nie lubię. Chyba jednak kupię ten hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka nie łam sie:) faceci czasem tak mają!! Są za bardzo konkretni, podchodzą racjonalnie, za racjonalnie co do nie których rzeczy !!! Uszy do góry :D może chciał ten numer szybko, nie miał czasu na wyznania :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka nie przejmuj sie!! Nie wiem czy wiesz ale lenistwo zbiorowe nastapiło, więc wcale sienie dziwie, że ci sie nie chce ćwiczyc :):):) Bywa :P Ale przejdzie :D Dziewczynki trzymajcie sie :)Bedzie dobrze, byle by nie wszamiac za dużo :), i cwiczyć choć 20 minut dziennie, lub co drugi dzień :) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tifio
Z checia bym cwiczyla ale niestety szukalam juz chyba wszedzie tych cwiczonek 8 minute ABS i nie moge znalez, mam tlko na brzuszek... niby to tylko 8 minut a meczace jest hehe ale chyba warto. moze moglby6 mnie ktos poratowac jakims linkiem do pozostalych cwiczen z ABS zwlaszcza chodzi mi o nogi i pupe. z gory wilkie dzieki. pozdrawiam i sciskam was cieplutko dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczaczek
hej diewuszki! ja się odchudzam od tygodnia i jakos tak średnio mi idize..nie jem wiecej niz 1500 kcal ale mialam byc na diecie do 1000:/ no i chcialam pocwiczyc ale nie moge sciagnąc cw ktore dala Hungerka czy moglaby mi ktoras z was przeslać je na emali????bylabym wdzieczna :) monczak@buziaczek.pl :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczaczek
wczoraj i dziś zrobilam ćwiczonka :) tzn tylko na brzuch i na posladki masakra ciezkie jak nic ale to pewnie tylko na poczatku bo wogole nie mam kondycji ale jestem dobrej mysli czekam na reszte linkow i bede cwiczyc wszystko:) a wy dziewczyny ktore cwiczą widzicie jakies efekty???8 min abs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka
KOBIETY!!!!podzielcie się jakimis ćwiczeniami na schabki te między brzuchem a piersiami,bo moje ciało jest jakies takie pływajace ,mało jedrne pomocy!~!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :P widzę że hungerka już się steskniłą za mna :P hhee a ja się nie melduje bo nie ma z czym!! Kicha totalna :o nie ćwiczę bo nie mam czasu, jutro bede juz na 2000% :D Dziś dopiero wróciłam i nie mam na nic siły , no może potem jakieś góra 20 minut bede cwiczyc, ale nie wiem... dziewczyny jak chcecie jakieś linki do ćwiczeń to zajrzyjcie na Dział Fitness tam cosik powinno być :D bolka na brzuch polecam Ty też możesz mieć tki brzuch Tamilee Webb, lub 6 weidera :p PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie porażka :P:P ale chyba jednak zmuszę sie do tej gimnastyki, przynajmniej sie lepiej poczuje, Hungerka dołącz do mnie :P zapraszam do telepatycznych ćwiczonek !!! Co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :P mój też :) tak było jest i bedzie !!! Niestety :) A ja ćwiczyłam 30 minutek a teraz herbatka i do kapieli a potem sssppaaaccc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) normalnie zaraz zwariuje, mam jakies uczulenie czy alergie na rece i tak strasznie boli :/ feeeee Byłam u lekarza i przepsiał mi antybiotyk, za jedyne 40 zeta :o super ekstra :( zaraz zbede ćwiczyć ale powiem w tajemnicy że mi sie nie chce ;P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ćwiczyłam godzine: pół godzinki fat burning, a pół gimnastyki po mojemu :) a teraz naszła mnie ochota na orzeszki :P:P ale bym musiała być chyba kretynka zeby je teraz zjeść!! hungerka jak tam sampoczucie??? I sprawy z Miśkiem?? Gorace pozdrowienia papap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) orzeszków nie zjadłam tylko jedno ptasie mleczko i troche ciasteczek (tak 3) hhehe a orzeszki dalej kusa mnie :P:P papap miłego piątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat burning
fat burning macie moze jakies linki do tego slyszala ze jest bardzo dobre na spalanie to prawda?? blagam podajcie jaies linki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linku na fat burning nie posiadam, proponuje przez program DC++ sciągnać, ewentulanie zakupic na allegro jakies płytki z ćwiczonkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×