Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość basetla
Dzieki z góry - i powdzenia wszystkim zycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... dołączam się... :) będę stosowała dietke wegańską i nie obchodzi mnie, czy padne po niej (bo w końcu będę jeść samą zielenine!!!)... ja to robię ze względów moralnych i estetycznych:P No i ćwiczenia aerobowe po 1-2 godziny dziennie :O będzie trudno, oj będzie... :O:O no i dodam, że co 2 dzień będę stosowała peelingi na całe ciało, a codziennie naprzemienne prysznice, masaże specialnym urządzeniem no i wklepywanie różnych cudnych balsamików na rozstępy itd. :) Tak więc... postaram się od jutra :O:D papapa dziewuszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich a w szczegolnosci nowe osoki :) te linki do cwiczen to www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 www.wyslijto.pl/?www.wyslijto.pl/index.php? www.wyslijto.pl/index.php?file_id=00763429203217098942 ale podobno sa jakies problemy z tymi stronkami !!! wiec nie wiemn jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop dziewczyny gdzie wy jestescie????????? chyba nie zacwiczacie sie na smierc??????? bo nikogo tu nie ma :( ja sobie dzis urzadze poltora godzinny trening :) najpierw fat burning a potem Ja chce miec taki brzuch :) choc przyznam sie ze ten fat burning strasznie mnie nudzi caly czas te same cwiczenia i chyba z niego zrezygnuje !! calosc trwa niecale 50 minut a ja po 10 minutach mam dosc ;/ musze miec sytraszna motywacje zeby wytrwac do konca !! co innego jest z Chce miec taki brzuch!jak cwicze to sama nie wiem kiedy mi uplywa te 30 minut !!! DZiwne !!! no ale nic dziewuszki nie rozpisuje sie bo ide odkurzac a potem cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc ;) buziaki papaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami???????? czyzby topik updał??????? ja dzis cwicze tylko 30 minut bo musze sie uczyc :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Gagatka:D...jestem, jestem..tyle ze poza granicami naszego kraju..zeczelam tu ponownie biegac..bo fajne trasy..60 min dziennie..tyle, ze sie goszcze wiec co nadrobie to spale ;) no i kondycje nadrobie..niedlugo wracam i bede czesciej tutaj ´przychodzic´..3majcie sie i nie uciekac..:)..pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniSSka
ja tam nie lubie biegac.. ale gdybym miala gdzie i z kim to mysle ze zaczelabym :) pojezdzilabym rowniez na rowerze, lecz niestety zepsuty a na dworze mrooz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fitnesski:D Jestem tu nowa, ale mam podobne jak wy przedsięwziecie:D Tzn. zaczęłam już tyd temu, ale od tego się dopiero wkręcam tj. dziś ćwiczyłam AŻ 30 min:D ale zamierzam tak codziennie plus jakieś marsze, a do tego ćwiczenia izomerczne podczas biernych czynności typu czytanie czy oglądnie tv ;) Jak Wam idzie? Ile ćwiczeń tak na dzień robicie i ile min? Pozdrawiam...hmm wiosennie...a może praktycznie zimowo, bo u nas śniegu jak na świeta, ale Bożego Narodzenia :D aaa i dodam, że też chcę ujędrnić swoje ciałko w partii nóg i pupy, oraz odzyskać swoja linie brzuszną, zachowaną nawet po śniadaniu (bo muszę się przyznać, że mam zwykle b obfite śniadania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich leniwie :) a pisze leniwie bo nie mam czasu na cwiczonka :( co drugi dzien ćwicze tylko JA chce miec taki brzuch!!! a na fat burning juz mi nie starcza czasu :( a szkoada wielka !!ale jak zdam ten cholerny egzamin to zabieram sie za fat burning :) juz nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez w sumie nie zalezy zeby strasznie zleciec z wagi (ale jak juz to nie pogardze heheh) ale żeby mieć umięsniony brzuch a nie sadełko!!! to jest moja najwieszka zmora!!!! diet nie stosuje, nie jem po 18 albo tak mi sie zdaje, słodycze czasami sie zdarzają. Moim największym wrogiem jest jedzenie typu fast food !!!!!!!! pozatym ćwiczę,ćwiecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) hungerka fat burning to ja mam z płyty dostałam od kolezanki wiec zadnego linku z ta strona Ci niestety nie moge podać :( ale jak masz jakis program do ściągania z internetu np DC++ to wpisujesz sobie Fitness, fat burning. Ja tym sposobem ściągnełam ćwiczenia Ty też mozesz miec taki brzuch!!!!! Bardzo polecam je :P pozdrówki :) ja jeszcze nic dzis nie cwiczyłam dopiero weszłam do domku i nie wiem czy dzis bede :) papap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam skusze sie na cwiczonka dzis :) zawsze to jeden pozytywny akcent dnia ;/ buzka :*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczyłam ale tylko 20 minut :( głowa mnie boli i nie dam rady wiecej cwiczyc :( Buźka Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo czuje ze ten topik upada :( pieknie ;( ja dzis niestety nic nie cwiczylam ani wczoraj bo jestem chora i wszystko mnie boli :( moze jutro sie mi uda zwlec z łóżka :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobne obawy ;-) moze powrocimy wraz z rozpoczeciem wiosny ;-) pozdrawiam wszystkie walczace dusze :) u mnie zastoj po powrocie do kraju :) ale wiosna tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P ja juz czuje sie lepiej i zarz bede cwiczyła najpierw fat burning :) a wieczorkiem TY tez mozesz miec taki brzuch :) ha :D ale pomomo tego moja waga nie drgneła :( ale przynajmniej czuje sie ciut lzejsza :) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka :) widzę, że ślicznie pracujesz :) Ja czekam na suszę hihi :) bo blotko niesamowite:) ale dziś troszku powyciskam :) Twoim przykładem :) po urlopie---znów tyje..ja nieładna ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) no i co z tego ze dzis cwiczyłam prawie 1,5 godziny jak na kolacje wchłonełam 3 tosty :D jeden ma 300 kcla:( ale były pierońsko smaczne :P !!!!!!!!!!!!! ale jutro tez bede cwiczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny zimowy ranek :P ja sobie dzis tez planuje mój 1,5 godzinny maraton :) ale nie wiem czy dam rade !!?? postaram sie !!! szkoda że nie masz programu DC++ ja włąsnei tam znalażłam te ćwiczonka!! Hungerka i tak dużo robisz :) ja naprzykład nie bsen nie chodzę a ąreobic też!! Raz że szkoda mi kasy a dwa że mi sie nie chce !! Wolę w domu :D Buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym tzn ja nie ale mój chłopak by mógl !!! tylko to może troche potrwać tak do soboty !! Bo ja sie na tym nie znam a sama w domu też nie mam programu DC++, zreszta mam neostrade a na niej gówno można ściągnąć !!! kiedys próbowałam i pokazało mi że 5 godzin sie będzie ściagać więc podziękowąłam !!!! więc jak sie uzbroisz w cierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe załóż heheh :P ja sie na tych rzeczach nie znam a on tak wiec :P jak już bedzie to dam Ci znac hehehe buzka :*** Ja gimnastykę mam zaplanowaną na 13 jakoś tak :P Milego dzionka :D:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka a Tobie chodzi o fat burning czy o Ty tezmozesz miec taki brzuch???? czy moze o to i o to????????? ja własnie jestem po fat burningu i mam nadzieje ze te ćwiczenia mi cos dadza bo sa strasznie monotomne :( wieczorkiem mnie czeka jeszcze Ty też mozesz miec taki brzuch :) póki co ide na obiadek :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to nie ja to zamieściłam !! znalazłam przez przypadek :) więć reczyc za to nie moge :P buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :P hungerka i co sciagneło Ci się ??? ja zaraz zabieram sie za Ty tez mozesz miec taki brzuch a potem ide upiększac sie do wanny :D peeling, balsamy i te sprawy heheh :) to ostatni mój dzień leniuchowan od poniedziałku znowu do roboty wracanie po południu :( pozdrwaiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mailao być 21 latek le jakimś cudem znikneła 1 hehhehee i wyszło 2 hihihi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×