Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny nie macie czasami filmików do ćwiczeń, które prowadzi Carmen Elektra bo nigdzie nie moge ich znaleźć. Jak by która z was miała to niech wrzuci na wyślijto albo na megaupload. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czece Aniutka niestety nie posiadam tego filmiku ;( ja zabiram sie za gimnastyke calusy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92137&page=7Tam jest masa filmików z ćwiczeniami tylko czytajcie najlepiej od końca albo od środka bo te filmiki na początku już są przeterminowane :) tam jest wszystko napisane co i jak się ściąga tylko trzeba prześledzić wątek. Miłego ściągania.P.S. najbardziej polecam całą serię PUMP IT UP ćwiczą tam dziewczyny, które występowały w teledysku Call on me. Napewno znacie. Dają wycisk(tak sądze bo nie mam wogóle kondycji)! Buziaki.P.S.2 jakbyście miały coś w stylu Carmen to wrzucajcie. Przydałoby mi sie coś lżejszego na moje początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a raczej dobry wieczorek Hungerka możesz mi podać swojejgo maila to ći prześle Fat Burning :) a w ogóle to muszę zacząc polowć na jakieś inne płytki zćwiczonkami :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAS KOBIETKA
gagatka witam cie jestes tu mozgiem jak widac )) czytam was dlugo ale jakos nic nie pisze tylko zbieram i przygotowuje sie do ataku....)))))) mozesz i mnie poslac FATA???? dziekuje gosiek@fastwebnet.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta
witaj hungerka, tez sie trzymasz tu dzielnie ): ja mam ten problem co ty brzuch i brzuch sciagam teraz z e-mule troche wpisalam Tamilee Webb i jest duzo na brzuch probuj bo poczta sie nie da poslac juz probowalam ci poslac inne dobre i nie idzie.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta
prubuj i ty masz The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry - Dance it out.avi http://www.megaupload.com/?d=RZKI4OSC The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry - Chill.avi http://www.megaupload.com/?d=UMP0OMCR The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry - Pump it up.avi http://www.megaupload.com/?d=4G8RNC0L I to by było chyba wszystko A jeśli chodzi o sciąganie z megauploadu: 1. Wchodzimy na podana stronkę, 2. Tam w prawym górnym rogu będzie taki niby guzik na którym bedzie napis "Please wait" (i tu odliczające sie sekundy) 3. Czekamy cierpliwie aż czas zleci do zera. 4. Jak nam to nakryje inne okienko, to te z wierzchu zamykamy 5. Klikamy na guzik na którym teraz będzie napis "Click here to download. 6. Na pewno jeszcze jakieś badziewia nam się otworzą w nowym oknie ale ignorujemy je i czekamy cierpliwie na okienko zapisy 7. Obiecując sobie, że jak tylko bedziemy mieć całość na kompie to sobie poćwiczymy zasysamy plika to nie moje ja to sciagam pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkon
schudnąć bez dietmana ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka sorki przeoczyłam jedna Twoją wypowiedz :( sorki :) musze tylko pogonić sojego chłopaka i juz to bedziecie miały !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąśnie też zauważyłam ze mam za duże mięśnie :( a pozatym to mi siedzis nie chce !!! lenia jakiegoś złapałam czy co ??? chyba mi sie okres zbliża (mam nadzieje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszłąm o ty programie cosik :) ale na razie nie jestem zainteresowana !! Miłego spacercku życze hehehe :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka jest problem mój chłopka nie da rady tego wysłać!!!!! :( powiedział że jeszcze spróbuje !! Szdoda że nie masz DC++ bo sprawa by szybciej poszła !! Ja właśnie skończyłam ćwiczyć fat burning jestem cała mokra ale szczęśliwa :P buźka :** a te ćwiczenia na pośladki muszę sciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic bedziemy kombinować :) moze Ci poprostu to prześle poczta nasza polska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI maila już wysłałam :) a moze chcesz jeszcze na płytce Ty też mozesz mieć taki brzuch ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ten fat burning to zestaw ćwiczeń powtarzanych kilakrotnie i dla mnie to jest troche nudne, coś w stylu areobicu :P choć nie wiem bo nigdy nie byłam :D !!! Leci sobie muzyka do której 4 panie ćwiczą, co jakiś czas dodają nowy ćwiczonko !!! Musze sie na prawde wkręcić żeby tego nie wyłączyć !! ale przez tn tydzień cwiczyłam 3 razy i za każdym razem do końca :D jeżeli nie lubisz monotomnych ćwiczeń to nie wiem czy jest sens żebym Ci ta płytkę przesyłała!! No ale to jest moje wrażenie!! Zawsze mozena spróbować :P wybór należy do Ciebie :P!!!! a co do 8 minut ABS to jeszcze tego nigdy nie ćwiczyłam, ale musze sobie ściągnąć :P:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja dopiero co z wykładów wróciłam i jestem padnięta i już dziś nic nie będę ćwiczyć !!!! jutro :) a z tego megaupload strasznie długo sie ściaga !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam aż mi checi same przyjdą :) Mam plan na jutrzejszy dzionek!!Wracam po pracy jakiś lekki obiadek i około 18 zaczyna sie moja sesja gimnastyczna najppierw fat burning a potem Ja chce miec taki brzuch!! Może plan zostanie wykonany !!! Dzis mozę nie ćwiczyłam ale byłam na spacerze że swoim chłopakiem :) i niestety nie moge powiedzieć że nie miałam ochoty na jedzonko!!! MIałam niestety i uległam słabośći i wylądowłąm w MC donaldzie :( oj niedobra Agatka, niedobra ale naszczęście skończyło sie na malłym cheesie i shake !!!!! Jutro już bede grzeczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek !!! oj dla mnie nie dobry!! plan nie wykonany i do tego ten kebab :(:( ale cóz stało sie wiec czas na gimnastykę :P A jak wam idzie babeczki ????????? Pozdrawiam wiosennie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungerka moje gratulacje :) ze mnie tez by sie tak pot lał gdyby chłopak mój nie skusił mnie na wypad na miasto a potem na jakieś jedzonko!!!! ale trudno :( ale 1000 kcal dziś nie przekroczyłam :) w środe dam sobie wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic mi nie wiadomo o thermal pro :( ja na razie nie zamierzam nic takiego kupowac !!!! jestem paadnieta :) ide spac :D dobranoc Panią :P Miłego jutrzejszego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a u mnie sypie snieg :P heheh hungerka jak mi naspisałas ze nie bedzie Cię przez 5 dni to jakoś smutno zrobiło :( bez żadnego wsparcia!! No ale cóz trzeba sie zabrac za gimnastyke zaczynam fat burning i chyba na tym poprzestane :P papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie dałam rady na fat burningu :( wytrzymałam tylko 22 minuty plus 30 minutowa gimnastyka !!! cosik ze mna nie tak dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole ale mi sie nic nie chcee mmaaasakra :(:( najchetniej to bym sobie cos zjadla pysznego i zarazem kalorycznego :P achh marzenia :) zaraz bede cwiczyc Ty tez mozesz kec taki brzuch Po wczorajszej gimnastyce mam zakwasy na nogach !!! Fakt przysiadów dawno nie robiłam i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×