Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska....

gdzie najtańsza depilacja laserowa Bydgoszcz - Toruń ?

Polecane posty

Po zabiegu zaczerwienienie utrzymywało mi się około godziny, nie mam żadnych powikłań. Wcześniej nie korzystałam z depialcji, jedynie czytałam o niej w internecie, ceny były dla mnie zbyt wysokie. To czy bardziej boli czy mniej pewnie zależy od części ciała. Najlepiej zrób sobie próbę. Jestem ciekawa ile włosków udało mi się usunąć po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 81
Idźcie do Studio Laser Plus na Rabiańskiej! Byłam już drugi raz i zabieg okazał się o wiele mniej bolesny niż za pierwszym razem, także nie zrażajcie się;+) Dodatkowym atutem jest solidność i staranność z jaką wykonuje się tam zabieg (pracuję w podobnej branży, więc mam porównanie). Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra robiła depilację IPL-skończyła tak jak ty na 10 ciu zabiegach z bardzo marnym efektem , włosy są trochę osłabione ale jest ich całe mnóstwo. Cena zabiegów była trochę niższa ale było ich 10ęć to po prostu wyrzucone pieniące. Bardzo żałowała. Ja z polecenia koleżanki postanowiłam pójść do studia Estetiqo na ul. Żeglarskiej jest tam bardzo dobry medyczny laser Light Scher ( czy jakoś podobnie) jestem suuuupperrr zadowolona i po zakończonej już depilacji nóg i bikini rozpoczęłam teraz depilację pach. Mimo przykrych doświadczeń mojej siostry w PCME także w odczuciu ból- zapewniam, że mnie to absolutnie nie bolalo no może leciutko na bikini, ale wszystko jest do zniesienia.A włosy mam również bardzo ciemne i grube.Umów się na konsultację i zrób sobie próbę na pewno nie będziesz rozczarowana. Polecam szczerze Estetiqo na Żeglarskiej w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpsum
Hej, w Bydgoszczy nie dajcie się zwieść Bieńkowskiemu. Dużo reklamy ale obsługa niemiła, poza tym bardzo drogo. Miło i w miarę tanio jest w Galerii Pomorskiej ale maja jeszcze stary laser. Boli i baaardzo długo trwa. Szukałam czegoś bardziej nowoczesnego i polecam Centrum Medyczne WYSOCCY. Bardzo ładny nowoczesny gabinet, miła obsługa no i najnowszy laser Light Sheer. Zabieg trwa krótko i NIC NIE BOLI!! Byłam w szoku, wcześniejsze oba bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserówka
Fajanie wygląda ten laser od wysockich ma dużą średnicę co zapewne w przypadku depilacji nóg korzystne nie zostaniemy wydepilowani w ciapki. W Toruniu napewno dobrym fachowcem od depilacji jest pani Ania gdyż po depilacji u niej choć laser miał małą głowicę wypadały mi wszystkie włosy po zabiegu co świadczy że jest bardzo dokładna i precyzyjna. Później robiłam gdzie indziej i byłam tylko częściowo wylaserowana. Całe kępy włosów mi pozzostawały. O laserach zaś mogę powiedzieć to że w moim przypadku to nie jest trwała forma depilacji. Może jest to skuteczne dla kobiet z niskimi poziomami hormonów bo wiadomo za nasze włosy odpowiadają hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się dziewczyny, że zastanawiacie się nad depilacją woskiem, kremami itp. przecież to nie bardzo jest skuteczne. Polecam zabiegi w gabinecie u pani Ani na Rabiańskiej 72(chyba). Zabiegi różnych partii ciała bardzo profesjonalnie wykonane. Poza tym ostatnio byłam na likwidacji cellulitu, świetne "prasowanko". Dziękuję pani Aniu, moje samopoczucie do dzisiaj-fantastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!!
Przestrzegam przed depilacją w Galerii w Bydgoszczy. Miałam tam robiony zabieg na łydki i zostałam dotkliwie poparzona. Poparzenia I i II stopnia!!! Zabieg był robiony ponad 2 lata temu, a ja leczę się do teraz. Blizny i przebarwienia są widoczne nadal i wstydzę się wyjść na ulicę z odsłonietymi nogami. Aby je usunąć muszę się poddać bardzo drogim zabiegom chirurgicznym!!! Ktoś już wcześniej wspomniał o braku higieny w tym gabinecie. Dziewczyny nie chodźcie tam!!! Dla chętnych prześlę zdjęcia jak wygladały nogi bezpośrednio po zabiegu - ostrzegam, że nie są przyjemne. Wileu lekarzy było w szoku widząc co tam mi zrobiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem kosmetologiem i depilacją laserową zajmuję się ponad 4 lata. Z miłą chęcią odpowiem na nurtujące Państwa pytania. Zapraszam również na naszą stronę internetową na której znajdą Państwo podstawowe informacje na temat depilacji laserowej: www.lasery.bydgoszcz.pl Pozdrawiam KasiaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ jest tam mnostwo ofert zabiegow pielegnacyjnych i nie tylko za polowe ceny m. in na cellulit, rozstepy i zmarszczki sa takze inne ciekawe oferty np bony do restauracji,na silownie, basen, joge, masaz, wystarczy tylko wpisac swoje miast i adres meila a beda ci wysylc aktualne oferty z ktorych mozna skozystac w danej chwili. W Poznaniu gdzie mieszkam mozna teraz kupic bon za 45 zł zamiast 120 zł za zabieg mikrodermabrazji diamentowej połączony z intensywnym łagodząco-odżywczym serum i maską algową w Salonie Urody Vis to link bezposrednio do tej oferty http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/ ,67461?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just in
Dzień dobry drogie Panie (i ewentualnie Panowie) Mam zamiar wybrać się na zabieg laserowy. Znalazłam dwie bardzo dobre oferty cenowe: http://bfsalon.pl/zmieniamy-wyglad/depilacja-laserowa http://www.yasumi-epil.pl niestety żaden wpis nie mówił nic na temat któregokolwiek z salonów. Ceny tu są bardzo atrakcyjne i tym samym kuszące ale nie jestem w stanie sama ocenić systemów tam stosowanych. Jedyne moje rozeznanie w depilacji laserowej to to co przeczytałam na tej stronie i kilka stron przejrzanych dziś...chęć wykonania zabiegu pojawiła się nagle i planuję cel zrealizować w miarę szybko, chciałabym jednak wykonać go solidnie i z dobrym efektem. Proszę więc o pomoc. Będę wdzięczna jeśli udzieli ktoś opinii na temat tych dwu salonów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piret21
ja zdecydowanie polecam Estetiqo na żeglarskiej!!!! Ceny sa bardzo korzystne,atmosfera przemiła noi oczywiscie efekty zabiegu zadowalajace.Chodze juz tam od 2 lat i jestem zadowolona.Po 3 zabiegu płaci sie juz tylko 50% ceny.Pani Agnieszka jest bardzo przemiła osobą i każdy kto zdecyduje się na ten salon bedzie w 100% zadowolny z efektów.Polecam!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piret21
ja zdecydowanie polecam Estetiqo na żeglarskiej!!!! Ceny sa bardzo korzystne,atmosfera przemiła noi oczywiscie efekty zabiegu zadowalajace.Chodze juz tam od 2 lat i jestem zadowolona.Po 3 zabiegu płaci sie juz tylko 50% ceny.Pani Agnieszka jest bardzo przemiła osobą i każdy kto zdecyduje się na ten salon bedzie w 100% zadowolny z efektów.Polecam!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE JA Z PROBLEMEM POSZEDŁEM DO ESTETIQO NA ŻEGLARSKĄ W TORUNIU- OGOLIŁEM , ZACZEKAŁEM, ZAPŁACIŁEM I MAM WRESZCIE GŁADKIE PLECY :-) Bardzo dziękuję miłym i uroczym Panią z Estetiqo za profesjonalną pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 21
Polecam bfsalon. Mają laser diodowy, czyli bardzo skuteczny. Oprócz końcówki chłodzącej przy laserze używają dodatkowo znieczuleń tak przynajmniej było w moim przypadku bo jestem bardzo wrażliwa na ból. Całkowicie bezboleśnie i są efekty. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodowa królewna
czy ktoś korzystał z polecanego w ostatnich postach salonu Bf w Bydgoszczy? Czy mógłby sie podzielić swoja opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :), nawiązując do tematu - co do Pani Ani Jereczek (ul. Rabiańska 17/2a, Toruń) to moja opinia od lat jest niezmienna, Pani Ania jest prawdziwą specjalistką, zapewnia przede wszystkim: bezpieczeństwo (wiem o czym mówię, bo powierzyłam jej niejedną część swojego ciała...), wysoką jakość, atrakcyjne ceny, komfort psychiczny i sympatyczną atmosferę. Jest bardzo dokładna. Oczywiście co do bolesności zabiegu bądź szybkości uzyskania pożądanego rezultatu, to zawsze jest to kwestia indywidualna, ale o tym Pani Ania sama informuje. Osobiście jestem baaaardzo zadowolona! Uczciwie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się naszukałam naczytałam .... No i w końcu udało mi się zapisać. W poniedziałek idę robić bikini i łydeczki do Body Laser :) Trochę się boję. Pani na konsultacji była bardzo miła i wszystko mi wytłumaczyła. No ale nie o to tu chodzi. Mam nie mieć włosów :):) Chciałam zrobić same łydki ale teraz jest 30% rabat na pierwszy zabieg więc idę za ciosem. Bikini się boję podobno boli :( Dam znać jak będę po co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_Leni
Pierwszy zabieg laserem miałam w 2003 r. u dr. Urbanowskiego w Bydgoszy i ... wróciłam do niego. Ceny ma wysokie, ale skuteczność zabiegów również ! W PCME w Toruniu, gdzie byłam w międzyczasie, zostawiłam 2000 zł a skuteczność zabiegów tam była ZEROWA ! Dziewczyna (MARIA, chyba) wystraszona, niezdecydowana - ja wiem ,że każda musi się gdzieś nauczyć, ale dlaczego na klientach, którzy płaca kupę kasy??? PCME odradzam - dokonałabym reklamacji tej usługi (miałam porównanie z efektami u Urbanowskiego), gdyby nie to, że akurat broniłam magisterkę i roboty było duuuużo - do tej pory mam do siebie żal, że tego nie zrobiłam i dałam się nabić w butelkę tym oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Brzeska
Witam. Ja ostatnio odbyłam drugi zabieg depilacji nóg i bikini w Klinice Eliksir i mam spokój. Zero owłosienia i zero bólu. Obsługa niesamowita. Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może coś wie o salonie kosmetycznym bfsalon w Bydgoszczy na ulicy 11 listopada? mają promocyjne zabiegi laserowe i nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
ja również ponawiam pytanie o salon BF na ul. 11 listopada? Czy ktoś korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota B.
Tyle ile ludzi tyle opinii. ja korzystam z zabiegów w Laser Studio4 w Galerii Pomorskiej i jestem bardzo zadowolona zarówno z efeków jak i obsługi- panie bardzo miłe i wyrozumiałe. Miałam robione już 3 razy pachy i efekty są bardzo dobre...szczęscie że moje włosy są bardzo ciemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
witam. a ja zapisałam sie do BF salon w Bdgoszczy na depilację laserową. nie mogę nigdzie znależć opinii na temat tego salonu. robią depilację laserem diodowym (mediostar XT)- ktory podobno jest porównywalny z Light Sheerem- tak pisala jakas Pani dr na pewnym forum. cena zachęcająca bo 99zł za 1 zabieg. kupując 3 zabiegi, 4-ty jest gratis. jestem ciekawa jakie będą efekty. jesli ktos z was korzystał prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
ja przeszukałam net aby znaleźć jakieś info nt. tego lasera i opinii o nim... niestety z niepowodzeniem :( jak się wybierzesz napisz co do odczuć..szczególnie kto ustala parametry, jeśli mozesz podpytaj jakie ma ta osoba doświadczenie ( czy np. pracowała gdzieś wcześniej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
ok, napisze po. ogólnie moja siostra już była na jednym zabiegu, ale po 1 nie ma efektów jeszcze, Pani która robiła zabieg mówiła, że po 4 już nie powinno nic zostać (ale oczywiscie kazdy człowiek inaczej reaguje). Tak samo powiedziała moja kolezanka która pracuje w gabinecie z laserem light sheer- powiedziala również ze IPL o ktorym gdzies tu czytalam- to nie laser- usuwa on włosy tak jak wosk czy depilator, ale one znow odrastają. natomiast laser niszczy cebulkę i wlos nie odrasta. Moja siostra na zabiegu miala moc 60J (tak ustawila ta Pani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
dam jeszcze znac jak ja będę po, ale dopiero wizyte mam na 2-gą polowe marca, więc jeszcze trochę. ale juz sobie wykupilam 3 zabiegi (4-ty dostalam gratis). mam nadzieje ze beda efekty aha i mojej siostrze w tej cenie 99zł zrobila bardzo glebokie bikini (prawie brazylijskie- tylko pasek z przodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, będzie trochę długo ale w temacie. Byłam w gabinecie BF na Leśnym ale najpierw wzbogaciłam swoją wiedzę na temat laserów. Co ciekawego się dowiedziałem, mianowicie, że IPL nie jest żadnym laserem i jeżeli ktoś nazywa depilacją laserową IPL to mija się z prawdą. Zanim poszłam na laser diodowy byłam w zeszłym roku 3 razy na IPL-ach i cieszyłam się, że już mam spokój ale włosy po kilku miesiącach odrosły :( Byłam później 3 razy w galerii pomorskiej- wąsik, są skuteczni ale wyszło bardzo drogo. Zaczęłam wtedy interesować się tematem. IPL-e pomijam po własnych doświadczeniach oraz lasery w gabinetach lekarskich (hiper ceny). Wyszło mi, że w depilacji ( a właściwie epilacji bo taka jest prawidłowa nazwa trwałego usuwania owłosienia) nie ma rewolucji w tej dziedzinie i tak naprawdę skuteczne są tylko 2 lasery: diodowy i ND YAG. Pomyślałam, że musi być jakaś alternatywa dla drożyzny na diodowy i tanizny na nieskuteczny IPL i tak znalazłam bf salon. Wyszło, że dobry laser diodowy za rozsądną cenę, dodam, że niemiecki a nie chiński :) Robiłam 4 razy bikini i jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa królewna
dzięki za info, ja również wybieram sie za półtora tygodnia na pierwszą depilację nóg, początkowo zamierzałam zrobić to w gabinecie dr Wysockiej, ale ceny są dwukrotnie wyższe niż w BF, Zadzwoniłam na leśne i zapytałam o kompetencje, usłyszałm od Pani, ze sa przeszkolone przez producenta, nie ukrywam, że liczyłam, ze parametry ustawia jakiś lekarz...no ale wtedy cena byłaby zdecydowanie wyzsza...cóż ryzyk fizyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkopoco
dr Wysocka ustala ceny indywidualnie w trakcie wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×