Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska....

gdzie najtańsza depilacja laserowa Bydgoszcz - Toruń ?

Polecane posty

Gość sawka66
siedzę od kilku dni w internecie i szukam firm zajmujących się epilacją, bo nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze;) a latka lecą i kiedy będę miała siwe "wąchy" żaden laser mi nie pomoże:) znalazłam kilka ciekawych ofert, a najfajniejsza (bo najtańsza) jest oferta państwa Wysockich. czy ktoś skorzystał z ich oferty? Bo ja kiedyś, gdy miałam małe dzieci korzystałam z pomocy obecnie chyba już prof. Wysockiego i byłam bardzo zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystałam z usług depilacji laserowej już w dwóch miejscach w Toruniu, polecam jednak usługi pani Ani na ul. Rabiańskiej. Najważniejsze że cena jest ustalana indywidualnie do każdego klienta bo wiadomo nie każdy ma tyle włosków co inny. No ta Pani ma już kilka lat doświadczenia dlatego tam poszłam. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka301
Cześć Wszystkim, Ja nie będę słodzić tak jak tu chyba wszyscy na tym forum. Ostatnio się orientowałam o skuteczności zabiegów laserem diodowym i zauważyłam, że większość salonów w Toruniu ma lasery Light Sheer. Faktem jest, że ma on ogromną skuteczność na włosy ciemniejsze od skóry. Chciałam powiedzieć tylko tyle, że skusiłam się na zabieg w nowo powstałym gabinecie. Personel chyba nie był zbyt doświadczony choć przekonywano mnie, że choć są na rynku dopiero od niecałego roku to doświadczenie mają rzekomo z USA. Nie powiem jak wyglądałam po zabiegu :-( powiem tylko jedno liczy się doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Witam serdecznie. Zapraszam do skorzystania z zabiegów depilacji laserowej, wykonywanych laserem diodowym z aktywnym systemem chłodzenia, w promocyjnych cenach. Oferuję 10% upustu od cen z cennika na wszystkie zabiegi. Oferta cenowa na stronie www.medikom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio MHR
Witam Drogie Panie! Idzie jesień i zima- czas już teraz zadbać o swój wygląd i komfort na plaży na przyszłe lato! Studio MHR zaprasza do swojej nowej siedziby na Poznańską 28 w Bydgoszczy. Nowe miejsce, więcej usług , atrakcyjnych pakietów i rabatów! Serdecznie Was zapraszam! mgr Magdalena Hassek-Rogowska kom. 601-92-15-46 ----------------------------- www.mhr.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby taka doświadczona i niby nowy punkt ale niestety efekt i to co zostało na moich łydkach po zabiegu u pani Ani z Laser Plus na Rabiańskiej w Toruniu to prawdziwy koszmar. Najpierw po zabiegu miałam całe łydki w purpurowych plamach, potem w białych i takie plamy mi już zostały, ciężko było mi to opalić i całe lato wyglądałam koszmarnie. Bardzo chciałam zrobić sobie depilację łydek już dawno, bo wiem że jest skuteczna i bardzo ułatwia życie ale niestety w Laser Plus nikt mnie już nie ujrzy. Poza tym do dziś zastanawiam się skąd ta pani miała moje osobiste dane zanim tam jeszcze postanowiłam pójść?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccii 11
Jestem zaskoczona powyższą opinią na temat gabinetu Pani Ani Studio Laser Plus przy ul.Rabiańskiej,gdyż wielokrotnie korzystałam z usług,depilowałam różne części ciała i co do doświadczenia,kompetencji oraz bardzo dobrego sprzętu Pani Ani w tym zakresie nie mam zastrzeżeń.Gorąco polecam gabinet Laser Plus przy ul.Rabiańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinvka
Czytałam różne wątki,na różnych forach ale to forum wygrywa pod względem krypto-auto-reklamy ;) .Jestem googlowiczką , każdy zabieg i urządzenie staram się odnaleźć u producenta,wiem wtedy czy nie jest to czasami chińska myśl techniczna, boje się myśleć jak może działąć laser z certyfikatem z drukarki.Zastanawiałam się nad IPL Smart Puls,ale taki producent nie istnieje więc pewnie chiński generał nakleja na laserze co mu zlecą .Myślę że światowy producent nie pozwoli sobie na to żeby urządzenie szkodziło,bo skutecznośc i bolesność to bardziej indywidualna sprawa,ale nasze zdrowie -bezcenne.Nasuwa się jeszcze jedno pytanie,kto może wykonywać taki zabieg-kosmetyczka,kosmetolog,dermatolog ,czy jak tu czytałam magister sztuki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pokusiły te niższe ceny i promocje w MEDIKOM-Toruń i to niestety był mój błąd. Szczerze mówiąc od początku nic mi się tam nie podobało ani nieprzyjemne smarowanie żelem ani to dmuchające powietrze (niby miało działać łagodząco) ale moim zdaniem to po prostu sprzęt jest jakiś stary-chciaż specem nie jestem ale widać gołym okiem. Inaczej sobie to wyobrażałam czytając różne fora. Chciałam stamtąd uciec ale dotrwałam do końca tego nieprzyjemnego zabiegu. Wszystko bym przetrwała dla dobrego efektu ale i efekt był bardzo kiepski. Zniżki dopiero po 6tym zabiegu- to wcale nie wyniosło by mnie mniej.Noi aż strach pomyśleć po ilu bym zobaczyła efekt. Niestety, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanka
Ja skorzystałam z promocji i jestem zadowolona z rezulatatów. Robiłam drugą depilację bikinii. Jak na tylm laserze w MEDIKOMIE nie dałaś rady wytrzymać to lepiej wogóle zrezygnuj z depilacji laserem. To jest jedyny laser z wbudowanym chłodzeniem i to nie powietrzem a gazem chłodzącym. Poczytaj o nim na amerykańskich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta T.
Chciałabym podziekować paniom z laser studio w galerii pomorskiej, za pomoc z nadmiernym owłosieniem. Zanim zaczęłam depilację maszynke musiałam używać codziennie, problem straszny dla kobiety aktywnej, teraz został meszek lub pojedyncze delikatne włosy, które nie są już dla mnie problemem. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIGIENA W LASER STUDIO4 ;-( PODDAWAŁAM SIĘ DEPILACJI WĄSIKA NA GÓRNEJ WARDZE. PRZED KOLEJNYM ZABIEGIEM ZAPOMNIAŁAM OGOLIĆ WŁOSY. PANI TAM PRACUJĄCA PRZED WŁAŚCIWYM ZABIEGIEM CHIAŁA JE OGOLIĆ, SPOD FOTELA NA KTÓRYM SIEDZIAŁAM WYCIĄGNĘLA UŻYWANĄ MASZYNKĘ JEDNORAZOWĄ,NA KTÓREJ TO W MOMENCIE ZBLIŻANIA DO TWARZY, ZAUWAŻYŁAM WŁOSY INNEJ OSOBY. BYŁO TO ODRAŻAJĄCE! DLA MNIE STOMATOLOGA HIGIENA TO RZECZ ŚWIĘTA ALE MYŚLĘ, ŻE RÓWNIEŻ DLA INNYCH PAŃ TAKŻE, DLATEGO PRZESTRZEGAM INNE PANIE PRZED PODOBNYM DOŚWIADCZENIEM W TYM GABINECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona manka
IPL kilka lat temu juz osiągnął max tego co można uzyskać ,a lasery cały czas powiększają dystans.Miałam robiony zabieg frakcyjnym i nie wierzyłam w zmiany które zaszły na mojej buzi.czytałam że metodą kontrolowanych mikro-urazów można spowodować odrost włosów na całkiem łysej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio MHR
Droga Koleżnko (rinvko?) Smart PUls montowany był do tej pory w UK i Niemczech. Od maja 2009 montowany i serwisowany jest tylko w Niemczech (www.smartpuls.de) i taki posiada tzw labeling (czyli tabliczkę znamionową łącznie z CE). O ile wiem- niektóre komponenty pochodzą z Malezji (tak jak w każdym urządzeniu elektronicznym), poza kryształem, który znajduje się w głowicy aparatu (jest to techniczny kryształ Swarovski'ego). Aparat uważany jest w Niemczech za jeden z najskuteczniejszych. O badaniach porównawczych IPL i laserów pisałam już wcześniej. Jakoś nikt tego nie neguje, bo nie za bardzo się da ;) Co do osób które mogą wykonywać te zabiegi. Współpracuję na stałe z lekarzem specjalistą od chirurgii estetycznej, który w razie jakichkolwiek przeciwwskazań lub wątpliwości konsultuje moje Klientki i wykonuje też zabiegi głębokiego złuszczania i zabiegi botoksowe. Zabieg zaś IPL'em może wykonywać każdy, kto jest odpowiednio przeszkolony przez dystrybutora. Posiadam oczywiście taki certyfikat- zapraszam do gabinetu. Generalnie niebezbieczniejsze są zabiegi związane z przerywaniem powłok skórnych, jak np. makijaż permanentny. O dziwo jednak nikt nie podnosi wątpliwości i pytań o kwalifikacjie wykonujących takie zabiegi, nie pyta się o to, czy gabinet posiada np. autoklaw itd.. Generalnie zdziwiłybyście się, drogie Panie, ile gabinetów pracuje bez zgłoszenia tego do Sanepidu, ile nie ma podstawowych szkoleń i praktycznie ile nie ma zgłoszonej żadnej działalności. Radzę przed pójściem gdzieś zapytać o te "szczegóły". Zapraszam do siebie na bezpłatne konsultacjie i próbne impulsy (kom. 601-92-15-46). Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piret21
zdecydowanie polecam Estetiqo na żeglarskiej.Jestem po kilku zabiegach z różnych części ciała.Depilacje laserową zaczęłam ok roku temu i do dziś chodzę.Przemiła atmosfera z P.Agnieszką - ktora wykonuje depilacje.Ceny nie są az tak wygórowane jak w innych salonach.No a rezultaty po prostu marzenie....Bikini robiłam juz 3 raz i od 1 zabiegu nic a nic nie musialam golic.Zrobilam tez pachy i zamierzam zrobic nogi.Naprawde polecam goraco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam LASER PLUS na Rabiańskiej u pani Ani. Jak widzę jest to osoba chwalona przez internautki i słusznie! Korzystałam z zabiegów u pani Ani i mam do niej zaufanie. Ostatnio mój syn skorzystał z depilacji owlosienia na plecach. Rozpisujecie się o cenach w różnych gabinetach, niektórzy reklamują niższe ceny. Ja jednak twierdzę, że tanio nie znaczy profesjonalnie. Zresztą u pani Ani ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi podiwanił mój nick z Onetu : kluska. ja niczego nie chce depilować. To tyle. p.s. prosze sobie nie podiwaniać cudzych nicków. OBRAZONA - prawie obrazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdmwkmdql
przerażają mnie ceny w Toruńskich salonach 400 złza bikini :o szok ! ja jeżdże do Łodzi i płace 200 zł ;p tak samo pachy :P jest to czasochłonne, ale nawet doliczajac bilet w dwie strony 70 zł bardziej sie opłaca. Ja chodzę do http://www.estetico.pl/ jak chcecie to uważajcie, że to reklama. Ja ogolnie polecam zajerzeć na forum http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4280&page=46 są tam opinie róznych osób o różnych salonach z Warszawy, Poznania, Sopotu, Gdańska, Krakowa itp naprawdę duża kopalnia wiedzy. Dodam, ze w Łodzi gdzie ja jeżdzę pracują również na laserze diodiwym Light sheer'ze. Jak komuś nie przeszkadza płacić 400 zł zamiast 200 to nie ma problemu. Mnie niestety w Toruniu nie stać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Przyszła już wiosna ! Zrzuć z siebie zimowy płaszcz i skorzystaj z naszej nowej oferty zabiegów kosmetycznych i zyskaj rabat na depilacje laserową ! Każde wydane 10 zł na zabiegi kosmetyki twarzy, ciała, dłoni i stóp daje 1% zniżki na zabieg depilacji lasowej, np. wydane 170 zł daje 17% zniżki od cen z cennika depilacji laserowej. Kwota wydana na kilka zabiegów jednocześnie sumuje się w jedną większą zniżkę, np. 30 zł + 60 zł +70 zł = 160 zł, co daje 16% zniżki na wybrany zabieg laserowy. Możesz przyjść z mamą, siostrą, przyjaciółką, a może z chłopakiem lub mężem, skorzystajcie z zabiegów kosmetycznych i zyskajcie jednorazowo większą zniżkę dla każdej osoby, np. 1 osoba: 90 zł + 55 zł + 20 zł = 165 zł 2 osoba: 25 zł + 60 zł = 85 zł Łącznie wydacie 250 zł, co da Wam 25% zniżki dla każdej osoby na depilację laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapiącasię
Witam, Mam pytanie trochę z innej beczki, bo nie widzę, aby ktos poruszał ten temat. Jakie odczucia miałyscie krótko po epilacji? Ja zrobiłam sobie łydki 5 dni temu w szpitalu matopat na Storczykowej. Od razu były mocno poparzone od wczoraj nie mogę opanować chęci drapania się. Nadal w tych samych miejscach mam takie jakby strupy. Zwłaszcza na piszczelach i pod kolanami. Troche mnie to przeraża. Jestem umówiona na kolejny zabieg za 3 tygodnie, ale nie jestem pewna czy do tego czasu to sie zagoi i nie zostawi śladów w postaci blizn. Na dodatek ta przemożna chęć drapania się. Można by pomysleć, że byłam na woskowaniu, bo taki efekt zwykle miałam po tym zabiegu. Włosy wrastały mi za każdym razem i po około tygodniu drapałam się zawzięcie. Sądziłam , że laser wyeliminuje to uczucie, bo włoski nie bedą wrastać. Napiszcie proszę jak długo i jakie rany miałyscie po zabiegu. Może mi Pani doktor coś schrzaniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Po zabiegu nie powinno być żadnych poparzeń! Prawdopodobnie została użyta za duża energia, niedostosowana do koloru skóry, włosów, jak również do indywidualnych odczuć klienta. Inną przyczyną, może być reakcja na np. jakiś lek. Nigdy nie spotkałam się z takimi objawami podczas swojej 5,5-letniej pracy w branży depilacji laserowej. Mogę jedynie współczuć odczuć. Nie wiem też, dlaczego ma Pani przyjsc na zabieg za 3 tygodnie?! Większość włosów, które nie zostały trwale usunięte podczas tego zabiegu, nie zdąży przejść przez kolejne fazy wzrosyu włosa, do fazy anagenu - a tylko w tej fazie włosy można usunąć trwale. Przerwa między zabiegami powinna trwać około 6-8 tygodni, wówczas mamy optymalnie najwięcej włosów do usunięcia. Proponuję jak najszybciej wybrać się na wizytę do osoby która ten zabieg wykonała, aby w porę zapobiec ewentualnym powikłaniom (blizny). Szczegółowe informacje dotyczące przeciwwskazań, a także zaleceń przed i po zabiegu znajdzie Pani na stronie www.medikom.com.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapiącasię
Dziękuję za informację. Przepisałam sie juz na zabieg dwa tygodnie póżniej czyli po sześciu tygodniach od pierwszego zabiegu. A co do "obrażeń" to zrobilam sobie zdjecia, żeby miec dowód. Skonsultowałam się z jedna z moich kolezanek, która uczeszcza na takie zabiegi znacznie dłuzej niz ja i w inne miejsce (PCME na żółkiewskiego) i ona ma równiez niewielkie opażenie, ale nieporównywalne z moim. Czyli jednka nie jest to takie niespotykane. Nie chciałabym jednak wyciagac wniosków tylko z doswiadczenia mojej kolezanki i mojego, wiec nadal czekam na komentarze innych "doswiadczonych" laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Depilacja laserowa tańsza 50% ! Szczegóły na naszej stronie www.medikom.com.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESTETIQO ul. Żeglarska 20 Toruń GABINET NA 5+ !!! Jestem niezmiernie wdzięczna Pani Agnieszce za pomoc w usunięciu mojego uporczywego owłosienia z twarzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu już po pierwszych zabiegach- ktoś powinien dostać nagrodę Nobla za wynalezienie tak rewelacyjnego sprzętu na jakim w tym gabinecie pracują. Wcześniej zdecydowałam się na depilację w Instytucie Ireny Eris po 11 zabiegach bez żadnego efektu zrezygnowałam, a kasa poszła w błoto. Dlatego jeśli mogę polecić nie eksperymentujcie jestem pewna, że ESTETIQO da wam 100% satysfakcję z zabiegu i dobrej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie analizuję ofertę gabinetów w Toruniu. Jutro chcę się umówić na depialcję bikinii. Idę pierwszy raz, napiszę jak było. Z tego co widze ceny stają się coraz bardziej optymalne i przestaje to być luksusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio MHR
Drogie Panie! Czas odsłonić gładkie nogi! Zapraszamy na fotoepilację do przytulnego gabinetu przy ul. M. Konopnickiej 72 w Bydgoszczy. Rabaty po 3 zabiegu nawet do 50%! Rabaty na pakiety zabiegów do 20%! Jeśli przyjdziesz z Koleżanką- również dostaniecie specjalny rabat. Profesjonalna obsługa z profesjonalnym sprzętem zaprasza! Rejestracja mailowa i telefoniczna (kom. 601-92-15-46).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystałam z depilacji bikini z myślą o nadchodzących wakacjach i stroju kąpielowym. Umówiłam się na zabieg, ale najpierw przeprowadziłam sobie test i muszę napisać, że jak wcześniej obawiałam się bólu, to jestem pozytywnie zaskoczona. Czytałam opinie na ten temat i do czasu wizyty miałam obawy. Zapytałam się jak długo będzie trwało wchłanianie kremu znieczulającego Emla, pani robiąca zabieg powiedziała, że nie ma potrzeby go stosować, co mnie zaskoczyło. Cały zabieg przebiegał bezboleśnie, trwał około 20 minut i kosztował mnie 250 zł, tak więc w końcu można korzystać z depilacji za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym gabinecie byłaś? Ja korzystałam z depilacji w Medikomie. Teraz w promocji chce skorzystać tam z zabiegów odchudzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Kasia... w Jakim gabinecie byłaś na zabiegu ? Ja chce wybrać się i usunać owłosienie z łydek ,(pobudzone od maszynki) mam słabe włoski na udach prawie wcale cieniutke . Zastanawiam się ile bede musiła wykonać zabiegów , obawiam się bółu , i zaczerwienienia , czytałam ,ze występują tez strópki blizny ... hmm jak sprawdzic czy skóra dobrze bedzie oddziaływała na laser ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×