Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia_25

GINEKOLOG SOSNOWIEC

Polecane posty

Gość gość
wystaczy że gin zalozy zuzytą rekawiczke np po pacjentce i kolejna pacjentka zostanie zarazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polozna na sobieskiego 29 nie zapisuje w odstepach czasowych w danym dniu tylko na dzien, potrafi byc gburowata - wręcz beszczelna. Na daną wizyte czasami przychodzi kilka pacjentek na "hura" że czekając na swoją kolej koczują przed gabinetem. Zero zorganizowania. U gin "S"mozna przyjsc z problemem a wyjsc z jeszcze wiekszym. Gdy pacjentka drowi "nie podejdzie" chcac sie jej pozbyc-mniemam "potrafi pogorszyc jej stan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 albo wazelina którą nakłada na palca rękawiczki po czym wkłada do pochwy będzie zapaskudzona i zakażenie gotowe. Wtedy w gorszym stanie się wyjdzie z gabinetu niż się tam przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleccie dobrego ginekologa który dobrze leczy i któremu zależy na pacjencie, który się przejmuje pacjentem, zdrowiem pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Piotra Dobrosza przyjmuje na Grota Roweckiego przychodnia safmed w Sosnowcu. Bardzo dobry lekarz. Pracuje w szpitalu. Sama do niego chodziłam, przyjmował mój poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do ginekologa do www.godulahope.pl i jestem bardzo zadowolona, ma świetne podejście, jest rzeczowy i miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz trzeci
Witam. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży. W sumie w trzeciej (pierwsze zakończyło się cc, drugi ciąża niestety obumarła w 10 tygodniu). I tu pojawia się problem.. Boje się bardzo o ta ciążę i boję się powtórki.. Mam pytanie czy są tutaj mamy (obecne i przyszle) z okolic Katowic Sosnowca Będzina Jaworzna Dąbrowy Górniczej ? Potrzebuje namiar na bardzo dobrego ginekologa; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriella86
Polecam najlepszego w swiecie gin Jerzego Tylnickiego ordynatora szpitala w Olkuszu ( przyjmuje prywatnie w Katowicach). Specjalista w swojej dziedzinie, szczegółowo bada, odpowiada na pytania, pracuje na bardzo dobrym aparacie USG, gdzie wszystko bylo idealnie widac. Badanie robi zawsze delikatnie, badając wszystkie parametry dziecka. To lekarz z powołania, dla ktorego wazna jest kobieta i jej dziecko. Wyleczył z niepłodności moją przyjaciółkę a mnie fantastycznie prowadził ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dr Trzaskę dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama po raz 3 w katowicach przyjazna dr Nowosielski jest cudownyyyy dokładny i pomaga w każdy możliwy sposób, pełen profesjonaalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Szatan to niemiła, chamska, wredna osoba, nie polecam!!! Nakrzyczała na mnie dlaczego przyszłam do niej do lekarza z nfz z bólem, niezainteresowana problemem choroby.Wyszłam z płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś znajomej znajoma była pacjentką dr Schaba na Sobieskiego 29 ale zrezygnowała jak to powiedziała "ze względu na jego sposób bycia" . I to jest prawda. Pan doktor wypisuje leki gdy jeden nie pomoze przepisuje drugi a jak drugi nie pomoze to kolejny i kolejny nie dając skierowania w międzyczasie na badanie. Wizyta potrafi trwać 5 minut z wejściem i wyjściem pacjentki. Dr mówi głośno wręcz czasami podnosi głos że osoba siedząca obok w gabinecie pielęgniarki/położnej usłyszy wszystko co jest wtedy mówione w gabinecie. Kiedyś było tam mnóstwo pacjentek, a teraz same młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"2015.08.12 Do ginekologa powinno się iść z osobą bliską by widzala całe badanie i czy po założeniu rękawiczek nie dotyka coś w gabinecie potem bada i zakaza pochwie. Ja mam zawsze męża przy każdym badaniu nawet pochwy i wspierał porody.Dlaczego przy Każdej wizycie u ginekologa robi się badanie palpacyjne? ??Tego unika się w cywilizowanych państwach by nie ingerować w pochwe i krepowac pacjentki .Raz się bada przy osobie bliskiej lub akuszerce i wpisuje w kartoteke położenie jajowodow itp...i więcej się nie pcha palców do pochwy bo co to daje skoro i tak robi usg!!!Mamy prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu przy badaniu i zabiegu ust 2008 art 21 prawo pacjenta! " ---Dokładnie tak. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.08.12 - co jeśli ginekolog założy zużytą rękawiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.08.12 - Lekarz założy zużytą rękawiczkę i zakazi pacjentkę. Nie musi nic dotykać. Dlatego ważne jest by pójść do etycznego lekarza który leczy i wyleczy pacjenta - który dobro pacjenta stawia wyżej niż siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galazka mily i sympatyczny ale co do leczenia chorob to nie powiedzialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy lekarze ginekolodzy zakładają zużyte rękawiczki. Dlatego ważne jest by pójść do etycznego lekarza, który będzie leczył pacjenta i wyleczy, który dobro pacjenta stawia wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są lekarze ginekolodzy którzy zakładają zużyte rękawiczki, robiąc z jednorazowych - wielorazowe. Dlatego ważne jest by pójść do etycznego lekarza, który będzie leczył pacjenta i wyleczy, który dobro pacjenta stawia wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Z tego względu na chodzę tylko do nowoczesnych, profesjonalnych przychodni. Tutaj http://www.sante-cm.pl/poradnia_ginekologiczno_poloznicza znajduje się poradnia ginekologiczno-położnicza, w której pracują doświadczeni specjaliści. I nie trzeba martwić się o to, że nie zachowają odpowiednich standardów higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam dobrego ginekologa nie moge polecić, chodzę za każdym razem do innego, tam gdzie jest szybciej termin, bo najcześciej po receptę na pigułki vines i badanie piersi, więc dla mnie o bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.04.27 "13:49 albo wazelina którą nakłada na palca rękawiczki po czym wkłada do pochwy będzie zapaskudzona i zakażenie gotowe. Wtedy w gorszym stanie się wyjdzie z gabinetu niż się tam przyszło. " - Właśnie. Wazelina którą nakładają lekarze ginekolodzy może być zakażona a lekarz może nawet o tym nie wiedzieć + zużyta rękawiczka i zakażenie pacjentki gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×