Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia_25

GINEKOLOG SOSNOWIEC

Polecane posty

witam ja rowniez chodze do dr GAŁĄZKI super facet, bardzo miły i konkretny Kiedys chodziłam do dr Krzyzak ale rowniez kazałą mi płacic za L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dy
dr borek tragedia jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dy
a i przyjmuje pacjentki pod wplywem alkocholu i jest arogancki pali w gabinecie i mowi na ty to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena-Sosnowiec
Witam!! Chciałabym dowiedziec się parę słów o Dr.Maciej Ornowski, jakim jest lekarzem prywatnie,gdzie przyjmuje w jakich godzinach o koszt takiej wizyty., Dzieki i liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaela
jezeli chodzi o ornowskiego nie mam dobrego zdania na jego temat w 27 tygodniu ciazy lezalam jeszcze w 2 w szpitalu gdzie byl ordynatorem jest chamski i nieprzyjemny kiedy przyszlo do badania do wypisu zbadal mnie tak ze myslalam ze urodze wszystko mnie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uważajcie na dr Wróbla! teraz tylko jedna porodówka w s-cu! przyjmował poród mojej koleżanki tzn wiadomo położna przyjmowała ale pojawił się problem i przyszedł lekarz i zamiast zastosować vacum zastosował wyciskanie z brzucha dzieciątka którego było widać już główkę i uszkodził dziecku bark, dziewczynka nie moze ruszać rączką :/ lekarz konował! chwyt jest zabroniony, zresztą napewno możecie o tym wyciskaniu poczytać na necie, gościa powinni zwolnić moim zdaniem żeby nie zrobił krzywdy innemu dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
a czy ktoś wie coś lub słyszał o lakarzach: Dobosz i Trzaska? To dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixen 25
Witam. Z czystym sercem polecam dr A.Potępę. Kompetentna, mądra, subtelna i rzetelna lekarka. Delikatna, wszystko zawsze wytłumaczy prostymi słowami, a nawet obrazkiem jak trzeba:) za co bardzo ją z mężem szanujemy. Niczego nie ukrywa, można porozmawiać z nią na każdy medyczny temat, o wątpliwościach. Bardzo dobrze pamięta pacjentkę, imię, fakty z życia, które są przyjemnym wspomnieniem, bardzo angażuje się w każde badanie. Wizyta w Będzinie 80zł bez względu na to, czy jest to sama rozmowa z badaniem gin, czy rozmowa z badaniem gin, usg, piersi itd. Jedyne dwa minusy: Nie przyjmuje na NFZ- trzeba samej prywatnie robić wszystkie badania Nie ma systemu godzinowego dla każdej pacjentki, co by bardzo ułatwiło nam życie i zaoszczędziło duuuuuuuużo czasu spędzonego na czekaniu w kolejce. Nie raz się czeka 2-3h ale do niej na prawdę warto. Bardzo gorąco polecam, niezwykle życzliwa osoba i empatyczna i sympatyczna :) tylko tak dalej Pani Doktor. Pozdrawiam. Reszty personelu (no może oprócz doktora Gałązki) w tym szpitala z oddziałem gin STANOWCZO NIE POLECAM ! grozi traumą na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixen 25
Dr Dobosz...hmm niby miły, niby grzeczny, ale mówi do pacjentki per "Koteczku" "Niech się koteczek położy i nóżki rozłoży"... to nie randka, chłop ma trójkę dzieci a podrywa pacjentki, wstyd! Brak profesjonalizmu, buchający testosteron... TROCHĘ OGŁADY DOKTORZE... prywatnie przyjmuje na pogoni ale nawet się nie przyznam gdzie, nie idźcie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
A ja polecam dr Dobrosza. Przyjmuje na Gospodarczej 32. Świetny lekarz, wszystko wytłumaczy, nie spieszy się. Koszt prywatnej wizyty 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi opisać jak wyglądają wspomniani wyżej lekarze Dobrosz i Trzaska? Bo ja pamiętam wygląd, a nazwiska nie jestem pewna. A chce się umówic na wizytę, to dosyć pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
a dr Dobosz i dr Dobrosz to ten sam lekarz? Wkradła się literówka czy jest dwóch o takim podobnym nazwisku, a ja któregoś przeoczyłam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
ponawiam pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararaaa------> ztreści postu mixen25 wnosze że wkradla się jej literówka. chodziło jej o jdra Dobrosza. Nie bede się wypowiadal na temat jego fachowości ale styl bycia i zachowanie wobec pacjentek opisała mixen25 pare postów wyżej, Dodam że to właśnie "wyczyny" wesołego Piotrusia zainspirowały mnie swego czasu do założenia wątku "Ile może ginekolog i dlaczego" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3711319&start=0 Na szczęscie moja żona nie była jego pacjentką; o jego wybrykach słownych wiem od znajomej. Bo gdybym się dowiedział że ginekolog do mojej żony powiedział "kociku" "dziewczynko" czy "rybko-drypko" (wszystkie teksty oryginlne!) to zarobiłby od mnie z liścia albo przynajmniej parę jobów. I oczywisćie w trybie natychmiastowym przestałaby byc jego pacjentką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
ja szukam lekarza, który mnie badał w szpitalu. On jako jedyny umiał trafnie postawić diagnozę. Chcę się u niego leczyć. Wiem, ze to jeden z nich. Nie znam nazwiska, niestety pamiętam tylko wygląd. Może ktoś z tego forum wie o kogo chodzi. Wysoki (na oko ok. 180 cm), bardzo opalony, brązowe włosy, mial okulary. Zero siwych włosów, mógł mieć ok. 30 lat... moze trochę mniej, moze trochę więcej. Byłabym wdzięczna za każdą sugestię. P.S. Aaaa i był bardzo miły i delikatny. Pofatygował się , żeby do mnie przyjść później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli się nie mylę
dr Tadeusz Trzaska pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu a dr Piotr Dobrosz w szpitalu nr 2 Wrzc w google nazwiska obu z dodatkiem "ginekolog" to może dowiesz się czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
sprawdziłam w internecie - niestety lipa byłam w szpitalu nr 1, i obydwaj mieli wtedy dyżur. Taka uzyskałam informację w szpitalu, ale kto mnie wtedy badał, tego nie wiedzą. Próbowałam chyba wszystkiego, pozostaje mi tylko szukanie po wyglądzie;) dr. Trzaska ma prywatny gabinet na Kazimierzu, dr. Dobrosz przyjmuje na NFZ na Gospodarczej + posiada swój prywatny gabinet na Zagórzu. Ale przecież nie zapisze się do jednego i drugiego...;) Reasumując: czy ktoś wie jak w/w wyglądają? Ile maja lat, itp? Niedawno wyszłam ze szpitala i wolałabym nie zwlekać z wizytą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
Ja chodzę do dr Dobrosza i nie narzekam. Jedyny lekarz który zleca dużo badań, nie lekceważy niczego co budzi mój niepokój. I duży plus w każdej chwili jest pod telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
a jak wygląda dr Dobrosz? bo moze to ten, którego szukam przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
podniose temat, moze ktos jednak odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do gina chodzę k.9lat. Pierwszą wizytę w życiu miałam u pani Dedo lub Szatan - niestety nie pamiętam dokładnie - oschła baba, porusza się po przychodni jak walec drogowy, pacjentki to dla niej skaranie boskie chyba (pacjentki z Wawelu pewnie wiedzą która to). Po wizycie się rozpłakałam - z bólu i upokorzenia jakie mi zafundowała. Natychmiast zmieniłam lekarza. HENRYK DZEDZYK jest moim zdaniem godny polecenia - zawsze ma czas, by wysłuchać co mam do powiedzenia; podczas badania jest delikatny; regularnie robi cytologię (ze względu na przyjmowane tabsy mam robioną raz-dwa do roku). A do tego jest miły i uśmiechnięty. Prowadził mi ciążę i choć nie odbierał porodu odwiedził mnie w szpitalu. Chodzę do niego na NFZ, a prywatnie usuwałam poporodową nadżerkę - dostałam jakiegoś szoku (zbyt silna reakcja na lek znieczulający), troskliwie się mną zaopiekował do momentu, aż doszłam do siebie i z mężem mogłam wrócić do domu. Jestem z jego usług bardzo zadowolona . jedyne zastrzeżenie to dobieranie tabsów na chybił trafił bez badań. Ale z tego co wiem większość lekarzy tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->trararaaa Wysoki, opalony (bez względu na porę roku), zawsze uśmiechnięty i miły, w okularach - mnie to pasuje do dr Dzedzyka. Nie wiem w którym szpitalu przyjmuje, bo się w tej kwestii od mojej ciąży sporo w Sosnowcu zmieniło. Na pewno w przychodni na Wawelu i swego czasu miał prywatną na ul.za katedrą (Warneńczyka lub Wyszyńskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
dzięki za odp. Tylko to będzie jeden z tych dwóch... Dr. Dzedzyk mówisz... Zobacze na kiedy ma terminy na NFZ i moze się zapiszę jeżeli będą rozsądne:) A na ile lat wygląda mniej więcej tej lekarz? Mam ja szczęście, raz trafiłam na świetnego fachowca i nie wiem jak go teraz znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olhain
odnośnie Twojego opisu to na 100% nie był dr Dobrosz ponieważ po pierwsze nie nosi okularów, a po drugie jest niski wiek hmmm lekko po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaaa
tamten drugi też nie, bo ma chyba syna rehabilitanta. Chyba go nie znajdę, a szkoda, bo naprawdę świetny fachowiec:( chyba, ze on był z położnictwa a nie z ginekologii... ale ja byłam na ginekologii, wieć nawet nie mam czego szukać na położnictwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła123
Dr Dzedzyk wyglada tak, jak opisalyscie wyzej i na wizyte do niego na wawelu czekalam nawet 4 miesiace;/ prywatnie tez przyjmuje, na ulicy wyszynskiego mma gabinet: Bardzo go polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszyńskiego????
chyba raczej odrodzenia 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilivia
U Borków to wszyscy tylko pili i piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Sosnowiec
Witam gdzie przyjmuje Dr Wrobel , Ficenes na NFZ ? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvv
Zdecydowanie nie polecam lekarz Grażyny Nowak. Ta osoba jest alkoholiczką i nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Przychodzę do niej z chorobą intymną, a ona w ogóle nie słucha, mówi coś na temat mojej rodziny, której nie zna, stwierdza że mnie nie będzie badać, wypisuje mi jakieś skierowania do swoich znajomych, straszy, że mnie znajdzie, a podkreślam, że kobieta mnie wcześniej na oczy nie widziała, a przyszłam tam pierwszy raz, mieszkam w Sosnowcu od niedawna. To jest chora kobieta, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×