Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Dziewczyny humory to nam dopisują imprezka swietna Reni buziak Tobie sie należy to prawda za załozenie kawiarenki i mi też za moją odwage hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja wznosze toast bo uwieeelbiam szampana ,kurcze Ropuch zostaw moje odswietne obuwie noooo Aaaa ty sie chcesz bawicccc,fajjna psinka wiec tak:babeczki i nasz jedynaku Buberku (dziekuje za mile slowa pod moim adresem -bardzo sie staram byc dobra mama) zycze nam wszystkim ,ze gdy bedziemy zjezdzac po poreczy zycia niech nam sie drzazgi ukladaja ZAWSZE we wlasciwym kierunku :) ;) Taki troche stolarski ten toast ale nooo wiecieee...ja mam slabaaa gloweeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzien byl okej po pracy obiadek /MAZ GOTOWAL) i na dzialeczke jutro sobota juz sie ciesze ale gdy weszlam do was:D i zobaczylam te slotkosci niam jestem wielkim lakomczuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Malisanko - ja też dbam o linię. Mąż nie lubi jak gubię ciałko. Skorpionku - ja też chcę bo coś mi wlazło w kark i boli, ale humoru mi to nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - dla takich przyjaciół to ja już poświęcę swoje ... najszersze plecy i drzazgi mi nie straszne. Na zdrowie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam wszystkim dziekuje ze przyjelyscie mnie do swojego grona a Reni a tobie szczegulnie bo od Ciebie sie wszystko zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białasteśniesamowita!!!!! tyle pyszności ,a ja na diecie ale chybazadbam dziśo linię ,i żeby jej nie stracić pokuszę się jeszcze na coś ,choć po twoich boskich gołąbkach miejsca brakw żołądku.Po tym szampanie już mi szumi i wiecie co-chcęmi się płakać-bo muszę Was opuścić cóż ja jesszcze jutro o 4 wstaję alejuż od13 mam 2 i pół dnia wolnego!!!!!! pa, pa,pa bawcie się dobrze i wypijcie to czego ja już nie wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odzywam bo mi się język plącze, uwaliłam się i zaraz będę śpiewać, ten szampan.....lepiej nie mówić. ....Kawiarenki....tra..la, la, kawiarenki....tra...la..la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewcia nie tak miało być z kwiatkami ,co tam Rutkowski szkooodaaa cóż jak muuus to muuuus Kolorowych snów paaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski - bywaj ale wróć jak najprędzej bo smutno nam bez Ciebie. No cóż praca. Pa kochana.🖐️🌼 I dziękuję. Re-ni - no nie. Przecież to był \"odpływające kawiarenki\" a my chyba nie chcemy odpłynąć. A poza tym ta kapka szampana Ci wystarczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra babki dla was wzystko-masuje co mi zbolalego pod rece podejdzie :) ;) ,no dooobra Ropuch ciebie tez troche poczochram aaa Biaalaa Ty nie poswiecaj absolutnie ZADNEj czesci swego ponetnego ciala -ono ma byc doskonale w swej ciaglosci a nieee odrzazgowaneee o maaamoo chyba jestem wstawiona ♥▼♪♪▼▼♪▼ eeeee mialy byc nuuutkiii .Normalka skorpion znow bedzie mial alkoholowy odlot:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczynają pływac literki pomału ehh szampanik szampanik tak to po nim jest nie wiele potrzeba aby w głowie szumiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbacie o linię?- więcej dla mnie zostanie,ja mogę jeść i jeść i jak trzeszczały mi kości tak trzeszczą. Wdowciu jak jeszcze jedną lampkę wypiję to napewno odpłynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja wnoszę toast za WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, ZA TAK WSPANIAŁE TOWARZYSTWO I ZA TO ŻE MIAŁAM SZCZĘSCIE WAS SPOTKAC. ...................DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni no oo -kurcze mam czkawke-ale mnie wzruszylas! nie moge sie pobeczec bo...strace cala powage ,groznosc i jadowitosc skorpionaaaaa.Reni i Wy czarni ktorzy to czytacie jestescie zajefajni!!11Tak mowi moje dziecie .A teraz ide sie wysmarkac-sorki to ze wzruszeniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale zescie sobie pozwoliły . Mam nadzieje ze tam jakis karniaczek dla mnie sie znajdzie Do kotleta-dobra seta. Po pół szklanki-do kaszanki. Pod golonkę i pieczywko duża wódka,małe piwko. Gdzie wędlina i pieczyste, zawsze miejsce jest dla czystej. Kto nie trzaśnie pod sałatkę, ten obraża ojca,matkę Jak przełknąłes,to nalewaj, żeby schab się nie pogniewał. Nie zaszkodzi nawet zrazik, gdy się czystą go odkazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to niesamowite, zauważyłyscie?, dwa razy we trzy pisałyśmy o tej samej godzinie. 21.12 I 21.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion nie odchodź. Potrzebny mi TwOj kolec jadowy!!! Proponuję, żebyśmy wszystkie razem, wspólnymi siłami, raz na zawsze, czym która ma odstraszyły od naszej kawiarenki wszelkie osobniki koloru pomarańczowego. A kysz, a kysz - odpimpajcie się paskudy idzcie na inne topiki.Precz i wynocha. I mokrą ścierką po łbie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznieśmy kieliszki ponad noże i łyżki i życzmy sobie, byśmy w przyjaźni i zgodzie jedli, pili i gaworzyli aż do jutrzenki na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu od karniaka głowa taaaaaaaaaka !!! ...no chyba że pod golonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×