Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

SŁOWNIK KOBIECY DLA MĘŻCZYZN 1.Tak = Nie 2.Nie = Tak 3.Byc może = Nie 4.Zaluje = Pożałujesz 5.Potrzebujemy = Chce mieć 6.Rob jak chcesz = Kiedyś mi za to zapłacisz 7.Musimy porozmawiać = Mam kilka uwag co do twojego zachowania 8.Jest mi wszystko jedno = oczywiście ze mi to przeszkadza idioto 9.Jaki ty jesteś męski = Lepiej żebyś się ogolił, umył i popsikał dezodorantem 10.Ach, jakie piękne kwiaty = Czy ty myślisz wyłącznie o seksie 11.Badz romantyczny i wyłącz światło = Oczko mi poszło w pończosze 12.Ta kuchnia jest niepraktyczna = Chce się przeprowadzić 13.Chcialabym kupić jakiś drobiazg do domu==Nowe meble, tapety, boazerie... 14.Kochasz mnie = Zaraz cię poprószę o cos drogiego 15.Naprawde mnie kochasz = Dziś zrobiłam cos co ci się na pewno nie spodoba 16.Za minutkę będę gotowa = Możesz założyć kapcie, napić się piwa i poszukać ciekawego programu w tv 17.Musisz się nauczyć komunikowania = Masz się po prostu ze mną zgadzać 18.Nic = Wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁOWNIK MĘSKI DLA KOBIET 1.Jestem głodny = Jestem głodny 2.Chce mi się spać = Chce mi się spać 3.Jestem zmęczony = Jestem zmęczony 4.Moze byś do mnie wpadła? = Kiedy pójdziemy do lóżka? 5.Moze byśmy poszli razem do restauracji? = Kiedy pójdziemy do lóżka? 6.Moge do ciebie zadzwonić? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 7.Zatanczymy? = Kiedy pójdziemy do lóżką? 8.Nudzi mi się = A może poszlibyśmy do lóżka? 9.Kocham cię = A może poszlibyśmy do łóżka już teraz? 10.Ja tez cię kocham = No, skoro już to powiedziałem to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka? 11.Taak, niezła fryzura = Przedtem było lepiej 12.Taak, niezła fryzura = I za to zapłaciłaś 150PLN?!? 13.(W czasie zakupów) Ta jest niezła = Weź wreszcie którąś z tych kiecek i wracajmy wreszcie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć]Jak się macie Babuńki ??? - bo ja świetnie. Byłam w Urzędzie Skarbowym z PIT-ami sąsiadki,rozchorowała się biedna, ale narodu,ludzie odkładaja na ostatni dzień. Teraz to fajnie, pogoda wyśmienita,człowiek nie moze się nacieszyć po tak długiej zimie,ale niedługo będziemy narzekać na upał. ..Malisanka,właśnie teraz będziecie doglądały swoich ogrodów - wiadomo świeżuśkie powietrze,no i pielenie, podlewanie itd. Ja mam 3-letnią wnusie, wiesz jak się z nią bawię ?-w sklep, w lekarza,nie powiem żeby mnie to bawilo, tak mnie nieraz wymęczy, no ale od tego jest babcia. Miłego popołudnia, wybieram się na dłuższy spacer z pieskiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć]Jak się macie Babuńki ??? - bo ja świetnie. Byłam w Urzędzie Skarbowym z PIT-ami sąsiadki,rozchorowała się biedna, ale narodu,ludzie odkładaja na ostatni dzień. Teraz to fajnie, pogoda wyśmienita,człowiek nie moze się nacieszyć po tak długiej zimie,ale niedługo będziemy narzekać na upał. ..Malisanka,właśnie teraz będziecie doglądały swoich ogrodów - wiadomo świeżuśkie powietrze,no i pielenie, podlewanie itd. Ja mam 3-letnią wnusie, wiesz jak się z nią bawię ?-w sklep, w lekarza,nie powiem żeby mnie to bawilo, tak mnie nieraz wymęczy, no ale od tego jest babcia. Miłego popołudnia, wybieram się na dłuższy spacer z pieskiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć]Jak się macie Babuńki ??? - bo ja świetnie. Byłam w Urzędzie Skarbowym z PIT-ami sąsiadki,rozchorowała się biedna, ale narodu,ludzie odkładaja na ostatni dzień. Teraz to fajnie, pogoda wyśmienita,człowiek nie moze się nacieszyć po tak długiej zimie,ale niedługo będziemy narzekać na upał. ..Malisanka,właśnie teraz będziecie doglądały swoich ogrodów - wiadomo świeżuśkie powietrze,no i pielenie, podlewanie itd. Ja mam 3-letnią wnusie, wiesz jak się z nią bawię ?-w sklep, w lekarza,nie powiem żeby mnie to bawilo, tak mnie nieraz wymęczy, no ale od tego jest babcia. Miłego popołudnia, wybieram się na dłuższy spacer z pieskiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEKALOG SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż Mu. 5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze- będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu słownik suuuper, a dekalog?- właśnie teraz stosuję pnk.-6. - jesteś niesamowita. Mam taką sprawę do załatwienia, ale to musi mi się tak chcieć jak mi się nie chce./modlitwa Rutkosia /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;)witam Was moje kochane bardzo ciepło, szczególnie nasze nowe koleżanki-siadajcie,częstujcie się i wogóle czujcie się jak u siebie.Mała prośba do jednej wyjątkowo wrednej pomarańczki-odpierwiastkuj sie od naszej kawiarenki ,bo w przeciwnym razie zostanie z ciebie kotangens< alfa-i będziesz głupio wygladać z wielką sinusoidą na czole.Wkońcu udało mi się dorwaćna dłużej(mam nadzieję) do kompa-młodzież pogoniłam na ogródek,niech się dotleniają-matce \'\'staruszce\'\'nic jużnie pomoże więc może siękisic przed kompem ha ha ha!!!.Nie mogeprzeboleć że wczoraj ominęła mnie imprezka przy pifffffku!!!!!,toc to prawdziwy nektar,istny napój bogów!!!Kropeczko słownik i dekalog są the best :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateraz kilka prawd o naszych meżczyznach: 1.PENIS JEST JAK PIES- -plącze się między nogami -lubi jak sie go głaszcze -cieszy sie razem zpanem 2.DLACZEGO MĘŻCZYZNI PRAGNĄ zENIĆ SIĘ Z DZIEWICAMI -aby uniknąć krytyki 3.JAK NAZYWA SIĘ MĘŻCZYZNA KTÓRY UTRACIŁ90% SWEJ INTELIGENCJI -wdowiec 4.PO CZYM POZNAĆ ŻE FACET JEST PODNIECONY -oddycha 5.JAK WYGLĄDAŁBY ŚWIAT BEZ MĘŻCZYZN -byłby pełenszczęśliwych i grubych kobiet 6.CO WSPÓLNEGO MAJĄ CHMURY I MĘŻCZYZNI -jak znikają za choryzontem nastaje piękny dzień cdn........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee dziewczyny dajcie zyc!Chcecie mnie unieszkodliwic i oslabic smiechem?Moj slubny zaczyna \"zazdrosnym\"okiem lypac,ze sie z wami tak swietnie bawie i czuje :) ;) I slusznie niech zazdrosci!Ma czego!:) Wiec wrocilam z zakupow i kupilam sukienke na komunie chrzesniaka.jest to 2 czesciowy komplet-zakiecik i spodnica w takim pastelowym mietowym kolorze.Kroj jest nie za nobliwy ale i nie nastolatkowy.Taki wsam raz.Moj dosc \"slepy\"na moje nowe ciuchy maz powiedzial nawet ze \"wygladam jak wiosna w tym kolorze\".Cos mi sie wydaje,ze podczytuje moje teksty i podkrada moje slowa!Ale bylo mi milo nie powiem!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze prosze jakie tu teksty się wypisuje-super.Jest się chociaż z czego pośmiać.Kwiaty są przecudne jak oglądam w necie to mi dech zapiera.Kropeczko masz racje tylko ciekawe czy nasz klimat byłby odpowiedni.Myślisz ,ze w ten sposób pisząc w necie sie dowartościowujemy?Może i masz racje.Ja jestem osobą troszke z \"natury\" teraz nieufna a i w necie spotkałam się z ośmieszeniem eh szkoda gadać.Mam straszną wade łatwowierność.Nie będe pisać o swoich słabych stronach bo to bezsensu.Pisanie z Wami sprawia mi przyjemność to napewno:) A nie zastanawiacie się czasami ,że przecież to może przeczytać każdy i skrytykować....Głupoty zaczynają mnie nachodzić -niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Malisanka, a niech czytają i krytykują, co nam tam? Ważne, że nam jest dobrze! 🌼Rutkowski, w naszej kawiarence to trzeba siedzieć na okrągło, bo inaczej człowiek się czuje jak ogon psa, gdzieś w tyle. Sama się przekonałam. Nie było Cię i piwko Cię ominęło, a widzisz! Te prawdy o mężczyznach są bomba:), najbardziej podoba mi się punkt 3 i czy to nie jest prawda? Właściwie, to wszystko z tego jest prawdą. Bajecznie odlotowe! 🌼Skorpionku, to dobrze, że podobasz się mężusiowi w kompleciku, a podejrzewasz, że podgląda Twoje /nasze/ wpisy? Ciekawe, jak reaguje czytając to ble-ble, bo tak to oczywiście wygląda dla facetów. Ale kolorek ładniutki musi być, podoba mi się jaśniutka mięta. Ja też się niesamowicie cieszę Malisanko, że jestem z Wami👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisanka pytasz,czy sie nie boje,ze ktos to moze skrytykowac to co pisze!Mam caly czas taka swiadomosc,ze tak moze byc i to nie raz.Trudno zapomniec agresywne,zlosliwe krzywdzace slowa innych osob.Tym bardziej,ze mnie takie zachowanie jest obce i choc baaardzo sie staram zrozumiec takie osoby to jest mi niezmiernie trudno.Bo ja zawsze sie staram pierw \"zrozumiec\" potem \"oceniac\" Ale z drugiej strony mysle sobie -tak troche zlosliwie(przyznaje)ze glupota tez jest forma uzywania umyslu,ze sa osoby -niestety ,ktore maja wrazliwosc zdechlej swini a maniery zywej(oj nie wiem wlasciwie czy nie obrazam swinek).A poza tym, traktuje to jako rodzaj terapi uodparniajacej na chamstwo innych ludzi :) ;) Grace nie nakrylam mojego m.jak czyta nasze teksty,ale to porownanie mnie z wiosna wzbudzilo moje podejrzenia! Musze sie \"przyczaic\" i go poobserwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim,wreszcie sie doczlapalam do domu dzisiaj mialam zwariowany dzien rano pierwszy raz od wiekow zaspalam (KOMORKA SIE ROZLADOWALA)ledwo zdazylam w pracy jak zwykle duzo.RE-NI tak sie ciesze ja tez juz jestem babcia mam 2letniego wnuczka ,jest rozkoszny .Po pracy w ogrodzie rak nie czuje a w sobote poprawka ,ale wiem ze na jakies 3 tygodnie wystarczy dopoki nie wyjda hwasty Wdomu czekalo mnie zaskoczenie coreczka chyba miala humor i posprzatala zostalo tylko prasowanieale zastosuje sie do dekalogu p.6KROPECZKO ten dekalog jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrorpionku to będziesz laska niesamowita na imprezie ,mąż powinien z Ciebie być dumny i podziwiać,wspierać a też odrobinka zazdrosci tez wskazana.Kolor jaśniutkiej miety musi być szałowy.Czyli dla mnie jest taka terapia również bardzo wskazana hahah.Wiesz wydaje mi sie ,ze my mamy naprawde podobne charaktery. Grace troszke w tym egoizmu ,ale masz racje ważne ,że mamy uśmiech na twarzy i jest nam dobrze.:) O kurcze moje kwiatki leeece do ogródkaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne panie:D Moj syn wczoraj i dziś zdawał egzamin gimnazjalny. Nieźle mu poszło zwłaszcza dziś z częsci mat-przyrodniczej wręcz doskonale.:) Mysle ,ze nie powinien miec problemow z dostaniem sie do dobrego liceum....Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber- jak to miło, że się wkońcu odezwałeś. Gratuluję syna - zych chłopak. A ja osobiście się bardzo cieszę, że powoli zrzucasz z siebie płaszcz tajemniczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku witam, moje gratulacje To jesteś pewnie bardzo dumny ze swojej pociechy co?Ach te dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu cicho. Jedne pracuja, inne upawiają swoje ogródki a jeszcze innym chyba piwo zaszkodziło. Dobrze, że mnie wczoraj nie było - mocno bym Wam nagadała na temat tego śmierdzącego napoju. Czy Wam naprawdę nie przeszkadza jego zapach ??? Bo ja nie cierpię. Nie zrozumcie mnie źle. To nie jest tak, że ja w ogóle nie piję. Lubię od czasu do czasu. Nie biore do ust tylko czystej i piwa. No i koniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no ale rozgorzala dyskusja i dobrze...po to jest ten topik. Krytyke czy zlosliwosci ja mam w glebokim powazaniu a jak mnie cos naprawde wkurzy to zapewniam bedzie to widoczne, czyli ostra jazda bez trzymanki. Dla mnie to forum to ucieczka od codziennosci i nie przecze dowartosciowanie sie , ktore u mnie polega na tym iz mam odwage pisac o tym co mnie boli lub co cieszy. Od czasu kiedy zostalam sama i nasluchalam sie nawet od najblizszych cierpkich uwag na temat mojego zycia nie potrafie z nimi rozmawiac szczerze. Tu sie troche otworzylam i jest mi razniej ze ktos mnie przeczyta , doradzi czy poprosi o pomoc. No to tyle w tym temaciw. Wdowciu kwiaty cudo, a stronka z krowami zarąbista.Po meczacym i pracowitym dniu mialam chwile prawdziwego relaksu. Buber gratuluje syna z pewnością jesteś z niego dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki podobało Wam się ?? Chcecie jeszcze ?? KROPECZKO- napisałaś dokładnie to samo co ja czuję. Mam taką samą sytuację odnośnie moich najbliższych. Też nie potrafię z nimi szczerze rozmawiać. Jeszcze z Tatą to tak 0n mnie rozumie. Natomiast Mama- eh szkoda gadać. Zrobiła mi wiele złego. Ona ma nerwicę i ja ją rozumiem ale czasami taką szpilę mi wsadzi, że tylko wziąć sznurek i .... A co za czarne myśli mi lataja po głowie. To chyba zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×