Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Litości po raz kolejny! Nie nadążm za Wami, te zaległości robią mnie upośledzoną w stosunku do Was. Wieczorem najwięcej skrobiecie a ja wtedy albo siedzę z mężem, albo czytam książeczkę - bo nie mam dostępu do kompa. Tojest tak:\"oj, mama chwilka jeszcze, oj mama z kim ty tak...? No to ja czekam jeszcze i jeszcze aż w końcu idę spać. Wracam tematem do rodziców. Moi są wspaniali, nigdy nie mogłam narzekać, nigdy absolutnie w nic się nie wtrącali, ani w mieszkanie, ani w wychowanie dzieci i teściów też takich mam. Tak jak kiedyś pisałam miałam tylko powtarzane o dobroci dla drugiej osoby. W młodych latach moich ani teraz mamę mam jak koleżankę, nigdy mnie nie ustawiała, nie maltretowała psychicznie, zawsze jest nastawiona radośnie do życia. Na raźka, później jeszcze kliknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zowu niema nikogo pogda jest ladna zeby tak jutro bylo mozna by bylo grila zrobic co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, właśnie przed chwilą szef wręczył koperty z forsiczką, bajer, uwielbiam ten dzień Matki Pieniężnej i w związku z tym powiecie, że jestem głupia ale pytam się Was grzecznie jako koleżanek: Mogę iść do fryzjera? Tak mnie naszła ochota na zrobienie czegoś na głowie, chyba już wiosna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracepodjelas baaardzo sluszna i madra decyzje!Do fryzjera marsz raz! raz!Masz moje blogoslawienstwo ;) i pozwolenie:) ;).Zrob sie na bostwo-to polecenie sluzbowe! Asia tez planuje grilka .Pokupowalam juz nawet produkty na salatke wiosenna z kiperkiem i szczypiorkiem ,rzodkiewka.Oby tylko pogoda dopisala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochaniutki i jedyny Skorpionie! Jedyny w odpowiedzi i z życiu pewnie też! Dzięki Ci za pozwolenie i wręcz nakaz. To mi się podoba, tak powinien mówić mąż, a on zazwyczaj mówi: \"jak musisz...\", generalnie chce żebym miała długie włosy a ja lepiej się czuję w średniaczkowych, w końcu średniaczka.... Ale tak z kopa mi dałaś, że baaaardzo mi się zachciało iść do fryzjerni, dzięki, Skorpionku! Tak, koleżanki powinny namawiać, prawda? Same siebie musimy wspierać w urodzie. A jeszcze jak to jest polecenie służbowe......to mus!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki moje ja jeszcze dycham ale ledwie i jeszcze mnie ten Kross na ekranie dobija. Piję 3 kawe jak w piosence. U nas strasznie duszno sie zrobiło przewiduje burze, moze po niej bede normalnie funkcjonowac Grace oczywiście krokiem zamaszystym do fryzjera marsz. Nic nam kobietkom tak nie poprawia humorku jak fryzjer, kosmetyczka czy zakupy. Panowie sa dumni jak ładnie wygladamy tylko dlaczego nie moga zrozumiec ze to efekt wlasnie odwiedzania takich miejsc heh Ja przed wyjazdem tez oblece te przybytki bo nie chce męża wystraszyc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego faceci są tacy fajni 1. Ich dupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich - cały. 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Nigdy nie mają ochoty odwieźć przyjaciela od bzykanka. 7. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 8. Gucio ich obchodzi, że ktoś zauważa ich nową fryzurę. 9. Gorący wosk nigdy nie wchodzi we włosy łonowe. 10. Ta sama robota... większa płaca. 11. Zmarszczki dodają charakteru. 12. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 13. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 14. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 15. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 16. Jeden nastrój, zawsze! 17. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 18. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 19. Sami otwierają słoiki. 20. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 21. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 22. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 23. Mogą po cichu doznawać przyjemności z jazdy siedząc na miejscu pasażera. 24. Trzy pary butów w zupełności wystarczą 25. Mogą w ciszy oglądać piłkę nożną ze znajomymi przez wiele godzin ani przez chwilę nie myśląc \"Musi być na mnie zła.\" 26. Nie używają podpasek. 27. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 28. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 29. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 30. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 31. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 32. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra. 33. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 34. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 35. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 36. Cały Świat jest dla facetów ubikacją. Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka wydrukuje to i dam dam do poczytania mezowi.A tak.Niech sie dowie jak to z nimi facetami jest patrzac babskim okiem na ich MESKIE PRZESWIETNOSCI!!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace jeszcze odnosnie dbania o urode.Moj m.lubi jak ladnie wygladam -chyba jak i kazdy facet chce byc dumny ze swej ladnej i zadbanej zonki.Ale czasem chce mi sie smiac bo (to jest chyba typowe u facetow)kupie sobie cos nowego(ponad plan finansowy)a on mowi \"o ale ladny ciuszek\" ,a ja na to \"eee stary\" .No tak,stary,ale jakos go nie pamietam. :) ;)W sumie to sama nie wiem czy mi wierzy,czy mnie podpuszcza! A booooje ;) sie zapytac.Ale jestem wredna malpa!Bleeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,ale się za Wami stęskiniłam dopiero przyszłam czytam jem obiad i klikam, tak za bardzo sie nie da a jeszcze pije herbate bo u mnie zzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmaaaaaaaa jest tak zimno zmarzłam strasznie deszcz pada -okropnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko, Skorpionku, jestem po fryzjerze, tak,tak, tak mnie zmobilizowałyście, że \"krokiem zamaszystym marsz\" i byłam. Hm, to sama przyjemność, prawda? Najlepsze mycie głowy! Kropka - to prawda, że nic nie poprawia nam, babom humoru jak fryz, kosmetyk i ciuch. Uwielbiam te rzeczy. Skorpion - u mnie jest podobnie:\" aaaa, wydaje mi się, że nigdy nie widziałem tego\" - ja: \"no, przecież już miałam to na sobie\" itd. I ja również wiele razy zastanawiałam się nad tym czy udaje barana czy jest. Ale mówię o mężu, świntucha jestem! Ale moim zdaniem nasi mężowie wiedzą, że ten ciuch akurat jest nowy, tylko udają głupoli bo nie chcą nam robić przykrości. Na pewno tak nas kochają, prawda? Czasami, jak już prawie wmówiłam, to była odpowiedź: \"nie mów mi takich rzeczy, przecież wiem, że to nowe. Ale jest ładne i dobrze ci w tym\" Zresztą pisałyśmy już o tym, że facetów trudno jest zrozumieć, ja nie trafiam za nimi. Kobieta jakoś mówi prosto i otwarcie, a za szanownym jakoś trafić czasami nie mogę. Malisanko - u mnie jeszcze upalnie, ale coś szaro się zaczęło robić na niebie. A ja lubię deszcz, ale wtedy koniecznie dla mnie najlepiej cisza w domu, kocyk i książka. Muszę chlorelllla oddać kompa córci ale wracam do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nareszcie się przywlekłam do domu, wnusie się pochorowały, najpierw jedna,teraz druga-wirusowe zapalenie gadła. ..Zrobię sobie kawe i dopiero Was poczytam,ale najpierw życzenia dla Wdowci. ..WDOWCIU moja droga - spóżnione ale baaaaardzo szczere: http://www.terra.cba.pl/urodzinowe.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Średniaczki i Jeden Średniak. Później wróciłam z pracy, po drodze zrobiłam zakupy, zjadłam obiadek wycałowałam pieska i wzięłam się za najcięższe zadanie. Rogami bodłam i kopytkami wierzgałam aby córcię od kompa odgonić. Już straciłam nadzieję, że mi się uda - ale na szczęście umówiła się i idzie na kawę. Eureka !!!! Pięknie dziękuję Wszystkim za życzenia. W tak miłym towarzystwie przestało mi być żal uciekającej młodości. Wiecie co Średniaczki - mam torcik, wisienki w czekoladzie, lody i szampana - może byście do mnie wpadły na kawę??? Serdecznie zapraszam Wszystkich. Buber ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia piszesz że nie jest Ci łatwo i że tęsknisz za krajem, ale wiesz co?, masz tam najbiższą rodzinę i pod tym względem jesteś w lepszej sytuacji.A tu jest jak jest i nie masz za czym tęsknić no chyba że ze względów patritycznych. ..Pamiętaj że masz nas na dobre i na złe. Mam coś dla Ciebie,nie wiem czy Cię rozweseli czy zasmuci. kliknij na ten link, mam nadzieję że się otworzy. http://persjado.ovh.org./muzycznapolska/1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie moje drogie nawijacie tak z klikaniem, że nie nadążam już czytać,nie mówiąc o pisaniu!!! wczoraj miałam szczere chęci dołączyćdo Was wieczorem, ale już o 8 oczy same mi sięzamknęły,więc poszłam grzecznie aaaa.Pisałyście wczoraj o swoich rodzicach no cóż ,mój tatuś nie żyje już 12 lat a to był naprawde cudowny człowiek.To On cierpliwie znosił wszystkie moje młodzieńcze wyskoki i kiedy mama tradycyjnie się wydzierała to On zawsze starał się mnie zrozumieć i znależć wytłumaczenie dla mojego zachowania-a niestety napewno nie byłam grzecznym i pokornym dzieckiem.Zmamą mieszkam do dziś każda znas ma swoje piętro w domu, ale szczerze mówiąc nigdy nie miałam z nią zbyt dobrych kontaktów-to jest właśnie osoba, która wszystkim chciałaby nażucać swoje zdanie ,nie licząc się ze zdaniem in uczuciami innych-\'\'to mnie jest żle, to ja jestem schorowana i zmęczona życiem więc użalajcie się nademną\'\'- tak mniejwięcej wygląda jej dewiza życiowa.No, ale koniec smędzenia,za ładny dzień żeby psućsobie humorki ględzeniem i narzekaniem no więc moje kochane prawdy o facetach ciąg dalszy; 7.JAK NAZYWA SIĘ FACET KTÓREMU AMPUTOWANO 90% MÓZGU -eunuch 8.W CZYM JEDZENIE JEST LEPSZE OD SEKSU -godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności 9.PO CO NA KOŃCU CZŁONKA ZNAJDUJE SIĘ DZIURKA -aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu 10.KIEDY MĘŻCZYZNA WART JEST 5 ZŁ -gdy w \'\'makro\'\' pcha wózek na zakupy 11.DLACZEGO FACECI MÓWIĄ O SWOICH CZŁONKACH\'\'MÓJ PRZYJACIEL\'\' -bo pragną wierzyć że ktoś kto kieruje ich życiem jest ich przyjacielem. i to byłoby na tyle prawdy o naszych kochanych facetach,teraz pędzę robićmojej\'\'gawiedzi\'\' kolację . Papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsza sie pisze na te wisienki i szampana, moze to poprawi moje fatalne samopoczucie. Dzien mam stracony do cna. Chodze jak ślepa ćma, a raczej poleguje...albo to wina aury albo starość mnie dopada swymi szponiastymi łapskami Grace mam nadzieje ze Twoj szanowny małżonek doceni Twoje piękno i serdecznie się ucieszy bez podtekstow i zdziwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala co Ty robisz!!!!Twymi propozycjami poczestunkowymi wprawilas moj uklad trawienny w taki stan niepokoju i podniecenia,ze burczy mi az w brzuchu.A te Twoje golabki to normalnie poezjaaaaaa-az tu czuc ich zapach ;) (skorpion z blyszczacymi oczami patrzy pozadliwie w kierunku monitora i wypisanego meni Bialej,lykajac glosno i nieelegancko sline naplywajaca wzburzona kaskada do jego lakomych ust ;) ) Biala teleportuje sie do ciebie,trzymaj psa Ropuszka coby mnie nie sponiewieral!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WDÓWECZKO!!!!!!padam na kolana i błagam o gołąbki-moje ukochane jedzonko(niestety tylko moje dlatego ichnie robię)mmmmmmm ten zapach mnie poraża, a miałam się w końcu odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kropeczko,to nie starosc bo ; -z medycznego punktu widzenia starosc to pod 70 tke -nas kobiety czasem \"boli caly czlowiek\" i to jest nam przypisane od chwili dojrzewania -a po 3 Ty ze slepej cmy po prostu PRZEPOCZWArZASZ sie w barwnego wiosennego motyla!!!!!! Nie wiedzialas o tym? A aura dzis faktycznie jest fatalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ B.Wdowo ściskam Cie wirtualnie , wszystkiego najlepszego!!!!!!!! Wiesz wpadne na te smakowitości:D Mmmm..... Pozegnam sie z wami na ten dlugi weekend. Wyjeżdzam na Slowację.Aha dziekuje za gratulacje 🌼 ale poczekam na oficjalne wyniki choc mysle ze nic sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutkowski nie poddam sie latwooo.Ja bylam pierwszaaaaaaa To niesprawiedliweeeeee.Alaaa nie stosuj na nmie swych chwytow B.Leee to boliiii. A widzisz?zdobylam golabkaa! Huraaa :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke się rozgzałam pod kocykiem ,poczytałam zaległe wpisy .Wdowciu również składam Tobie wszystkiego naj,naj,naj oby nigdy z towjej twarzy nie niknął uśmiech.Grecy fryz jak widze udany.Ja osobiscie wole kosmetyk.Fryzjer działa na mnie bardzo stresująco.Tyle wolnego,kto go ma ten go ma haha Połaziłam dziś po sklepach,mase wszystkiego jest co tylko dusza zapragnie,od koloru do wyboru.Kupiłam sobie buciki cichobiegi cieniutki zamsz wytłaczane po boczkach delaikatnym wzorkiem,bluzeczki letnie, jedna koloru jasnozielonego z wstawkami koronkowymi.Widziałam fajne spodnie w stylu sportowym,ale niestety jestem za gruba wyglądałam jak...szkoda a takie piękne.:) Mój tatuśki to mówi pokaż ,pokaż,zakładaj ja ocenie powinnaś sobie jeszcze cos kupić.Dowcipy prześwietne. Skorpionku czy ja wiem czy ja mam bogate wnętrze? Czasami to mi sie wydaje ,że ja jestem takim już smutasem napewno staram sie nie poddawać.:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku jak będziesz dojeżdżał do granicy, pomachaj mi proszę , ja zostawie na noc światło żebyświedział który to dom!!!!! To miłego wypoczynku i baw się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - Ropuch to jest dusza piesek, przyjaciel całego świata. Tylko trzeba uważać na nogi bo niestety jeszcze mi się nie udało oduczyć go skakania i dawania buzi. Nie bijcie się - mam dużo goląbków i na dodatek dwa rodzaje smaków. Tylko sosu do nich nie mam bo ja nie lubię a córcia je z ketchupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×