Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

No i jak ja mam z Wami gadać jak Wy już w takich humorach? Ja co prawda po piwie, ale raczej mi śpiąco po nim a bąbelek pewnie już dla mnie nie wystarczyło, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni a to już wiem dlaczego mój komp się zawiesza. Ale ty bystra jesteś po tych bombelkach czy bąbelkach ???? Jak wolisz- wybierz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo robi sie cieekawiee:) biala wyciagnela ciezka artylerie-scierke!Bedzie boj jak nic.Pedze po apteczkeee ;) a reni ma nowe motto!!!!! nie jesrem taka pijana zauwazyyylammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe są jak pralki automatyczne. Jeśli się włączą \"do rozmowy\" to kręcą i kręcą bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być cokolwiek byle bym od normy nie odstawała Reni dzieki juz chlapnęłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pisze Wam calkiem szczerze-wiecie co?ja NAPRAWDE czuje sie jak na babskiej imprezce i jestem nawet na lekkim rauszu :).Ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, jak to wszystko przeczytałam to oczom nie wierzyłam,prawdziwa balanga!!! Co tu się dzieje???!!! Jak się czujecie? Głowy żyją, oczy widzą? języki potrafią jeszcze paplać? Za Reni rzeczywiście trzeba wznieść toast, szkoda że tak późno się na tę kawiarenkę wtoczyłam. Skorpion, z Tobą już jest źle, jak do obcego psa gadasz! Reni śpiewa na forum ludzkim! Biała słabo widzi, potem podwójnie, ja też lampeczkę proszę, może się doprawię po tym piwie i zacznę śpiewać i fikołki robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki zaraz wracam. Idę przygotować więcej ścierek. Coś mam przeczucie, że nasz dobry humor może komuś przeszkadzć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety babeczki musze Was opuscic moj syn w sposob wysoce niestosowny:) ;) (ciagnie mnie za rekaw) odciaga mnie od klawiatury i mamrocze pod nosem\"tato mamcia zwariowala,smieje sie do monitora ...\" Pa dziewczyny,pa Ropuszek,milego wypoczynku z Rodzinka Buber i szczesliwej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz półprzytoma tak więc bawcie się dalej wypijcie za mnie kielonka a ja ide luluuu papatki do juterka:) Cięzko będzie wstać oj cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, jak to wszystko przeczytałam to oczom nie wierzyłam,prawdziwa balanga!!! Co tu się dzieje???!!! Jak się czujecie? Głowy żyją, oczy widzą? języki potrafią jeszcze paplać? Za Reni rzeczywiście trzeba wznieść toast, szkoda że tak późno się na tę kawiarenkę wtoczyłam. Skorpion, z Tobą już jest źle, jak do obcego psa gadasz! Reni śpiewa na forum ludzkim! Biała słabo widzi, potem podwójnie, ja też lampeczkę proszę, może się doprawię po tym piwie i zacznę śpiewać i fikołki robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, Wy troszkę odskoczcie od tego neta, bo mi się strony otwierają po minucie!!!!! i potem taka jazda. Za tłoczno się zrobiło, za szybko wszystko idzie, miało być co innego a może już się ubzdryngoliłam - uffff jakie trudne słowo do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu jak sie pojawi pomarancza to juz ja ja przepize z tego topiku ze popamieta Znowu byly 3 wpisy o godzinie 22 05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem padnieta,znowu bede miala zaleglosci,wybaczsie ,ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem padnieta,znowu bede miala zaleglosci,wybaczsie ,ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden i jeszcze raz stolat,stolat..... Ha,ha,ha - rozbolał mnie brzuch ze śmiechu, a co tam, dziś nikt nie jest w stanie mnie wnerwić nawet \"pomarańczka\" Ale nie wywołujmy dziewczyny wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, nie wlezie, pomarańczowe są tak cienkie, że już śpią. śpiące królewny, tylko w gębie mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę się przyznać, że przeszło mi spanie a już myślałam, że kimnę przed ekranem. Szampanik pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepijemy naszej babci domek cały domek cały, domek cały i kalosze i bambosze i sandały jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś Przepijemy naszej babci majty w kratę majty w kratę , majty w kratę takie duże flanelowe i włochate jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś Przepijemy naszej babci pieska , kotka pieska, kotka, pieska ,kotka pozostanie naszej babci tylko cnotka jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagqdusia wybaczamy Ci ,nie musisz czytać, a może tak po jednym?- dobrze Ci zrobi,zaśniesz jak niemowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace Tobie jak ten komputerek wolno chodzi to go naoliw. My dziewczyny naoliwione chodzimy i klikamy z predkosccia swiatla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. O śpiewacie - to ja też: jeszcze jeden i jeszcze raz raz.... Ropuch, Ropuszek gdzieś ty wlazł... Ropuch Ropuch Ropuszek z lóżka złaź I hopaj siup i tralala idziemy przez życie w podskookach I hopaj siup i hop trala idziemy bo żyje się raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, byłam przed chwilą w googlach, w gazecie, na innych stronach i idzie jak burza /internet mam szybki!!!!/ a na naszą stronę otwiera się jakby się opił i trafia mnie bo nawet na wysłanie listu czekam ze dwie minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace- nie obrażaj mojego psa. On nie jest obcy tylko zaprzyjaźniony, nasz, kawiarniany. Bedziesz go musiała przeprosić. Albo bezikiem albo kawałkiem smażonej wątróbki bo już łypie w Twoja stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam boskie urodzinki najlepsze w życiu. Jak powiem mężowi to będzie się cieszył. On ma taki charakter jak mój Ropuszek - przyjaciel całego świata. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Bawmy się dalej. A może ja kanapek dorobię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×