Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

A cóż tu dzisiaj tak pusto? Pracują wszyscy? 🌼Buuberrr! Ty chcesz mnie dobić! Weszłam na stronę tych siostrzyczek i się grzecznie pytam, czy 60 złotych za noc to jest tanio we Francji czy tanio dla Ciebie? Bo mnie ścięło! Chyba pod namiot pojadę! W rocznicę - czemu nie, prawda? 🌼Kobietki,odezwijcie się troszkę! 🌼Erlend, co u pana ochroniarza i leżącej biedulki? Trzyma się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grace.Faktycznie w kawiarence pustki,ale to nic.Mysle,ze wszystkie dziewczyny maja jakies swoje pilne sprawy i nasze klikanie zmieni sie z formy\"czatu\"na taka \"listowa korespondencje\"-co tez nie jest zle.Nic na sile :) ;) .Czasem jest ochota na dluzsze pisanie,czasem takie czy inne sprawy nie pozwalaja na bardziej \"namietne\"klikanie :) ;) .Ale i tak mila jest swiadomosc,ze gdy jakis problem -to dziewczyny pomoga (i chlopacy tez)czy doradza !Z pewnoscia jesienia i zima bedziemy \"nadawac\" jak \"opetane\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w szystkich................o maly wlos przypalil by mi sie ryz na zupke,dobrze ze malolata czowala,ale bylby smrod,,,,,,,,,dzien fajny ale u mnie troche wietrznie...........naprawde poprawiacie mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Twoja prośba jest dla mnie rozkazem...boję się tylko czy mnie jakieś brygady RR nie zwiną za te dowcipy Dziura w Europie Każdej nocy mnie dręczą koszmarne upiory: niebo ciemne, bo księżyc ukradły Kaczory. Więc budzę się z krzykiem cały potem zlany, włączam telewizor, tam z uśmieszkiem cwanym pyzaty krasnal sepleniąc tyrady wygłasza: spieprzaj, dziadu, spieprzaj! Teraz Polska nasza! Teraz, kurwa, my rządzim, teraz my są władza, komuchów, liberałów wnet zaczniemy wsadzać! Potem gejów, lesbijki, do pierdla zamkniemy... Wszak ta swołocz zakałą naszej polskiej ziemi! Solidarnie do pudła trafią aferzyści i tak będzie dopóty kraj się nie wyczyści. Pytam syna: co to będzie? A on na to: stary, w Polsce pozostaną same PiS-uary! Ja tego już dłużej wytrzymać nie mogę. Biorę mapę i patrzę gdzie dać by tu nogę.... Patrzę, oczom nie wierząc... A to rzecz ponura! Polski nie ma! Jest tylko przeogromna dziura! Europie kraj skradli? Rzecz napawa trwogą. I myśl: dwaj skradli księżyc, to kraju nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co robie,,,,drukuje wasze kawaly i wierszyki.jutro w pracy bede sie popisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jutro następna porcja bo co za dużo to nie zdrowo. Jaqoda ty uważaj bo też dużo ryzykujesz wkońcu znany jest przypadek z wiadomości telewizyjnych że taki jeden co pluł na Kaczora został aresztowany. Może nie czytaj tego publicznie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki wybaczcie. Nie udało mi się dorwać do kompa. Zanim sie przyczłapałam z pracy,zjadłyśmy obiad i do córci zadzwonił kolega, który niedawno wrócił z wojska. Przyszli do niej całą paczką bo za wszystkimi się stęsknił . Okupowali jej pokój w którym stoi komputer no i niestety...pozbawili mnie największej przyjemności. Obiecuję, że jutro odrobię. Na razie pa. Kolorowych snów Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! .......WITAJ KROPCIU W DOMU.....- cieszę się że jestes zadowolona, że jakoś sobie poradziłaś -jesteś dzielna. ..Dzięki Skarbeńki że myślicie o mnie, widzę że macie sie dobrze - to świetnie, bo ja też. Pozdrawiam Waszyściuśkich milutko - dobrej nocy. ....Wiem że smacznie sobie spicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,przepraszam ze wczoraj sie nieodezwalam ale bylam zmeczonapo pracy tylko zjadlam i na dzialke pielilam kwiaty pelno skrzypu mote znacie lzejszy sposob na pozbycie sie go? moze jakis oprysk...........poatym wszystko mnie boli ruszac sie nie moge a zaraz do pracy a mnie nawet palce bola.Kropka -to bylo bardzo dobre gratuluje odwagi dawaj dalej odrazu jest sie zczego posmiac,niewiem co pisac ,pije kawke i juz mnie niema Dozobaczenia wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Re-ni jak dobrze,ze sie odezwalas i jest juz u Ciebie lepiej! Jagoqa ,czytam,ze wpadlas na podobny pomysl jak ja,bo ja rozsylam emailem kawaly Kropeczki!A swoja droga Kropka znajomi Ci je podsylaja,ze masz taka bogata kolekcje,czy sama szperasz?A moze masz i dar opowiadania ich to...jazdaa do \"Maratonu usmiech\"nagroda jest fajna! :) ;) Ja mam w rodzinie takiego wujka-starszy juz pan-65lat ale ma niesamowity dar opowiadania kawalow.Wiec z kazdej imprezy gdzie on jest,wychodzimy obolali ze smiechu!Ja niestety tego \"wesolego daru\"nie odziedziczylam :) ;) Asiu skrzyp rosnie na kwasnej glebie wiec nalezy ja powapnowac -musisz spytac w sklepie ogrodniczym oni Ci doradza najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️. U mnie wszystko dobrze, a nawet lepiej. Żona nie wytrzymała napięcia i wypytała lekarzy i co drogie Panie- będą dwie córeczki !!!!!! Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkich.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Żyjecie jeszcze - zapowiada się znowu piękny, upalny i męczący dzień.Ale ja jestem słoneczny człowiek więc humor dopisuje. Re-ni strasznie się cieszę, że jesteś. Ja się cieszę na Was wszystkich.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten upalny i przepiękny dzionek.Widze ,ze humorki Wam dopisują i poprawiacie mi nastrój i lżej mi jest na sercu:) Jagqda napisałaś: tylko w swoim gronie,a ja? pozdrawiam,dużo uśmiechu🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej robaczki moje mam nadzieję ze dziś będziecie w równie dobrych nastrojach jak wczoraj. Ja jestem mimo zapracowania w coraz lepszym nastroju bo mam coraz fajniejsze wieści od syna. Za tydzień będę ich obu miała w domku. Koniecznie chcieli ze mną pobyć przed moim wyjazdem. Jak się cieszę to chyba nie muszę mowić. Jestem jedną wielką radością. Skorpionku pozwolisz że zachowam w tajemnicy fakt skąd te wszystkie kawały które Wam wysyłam...niech moją osobę osnuje woal tajemniczości ha ha ha. Reni cieszę się podobnie jak inne dziewczyny z faktu że dałaś znać o sobie. Brakowało mi Ciebie. Jednocześnie żywie nadzieję że wszystkie Twoje sprawy idą ku lepszemu i wkrótce radośnie zagościsz na tym topiku. POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE. Erlend moje gratulacje to jest coś. Mam nadzieję że wszystko się cudnie ułoży i już wkrótce wraz z małżonką będziecie słodko się krzątać koło maleństw. Pozdrawiam Wszystkich słonecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecana następna porcja satyry Zagadka: kto to taki? - Kto ty jesteś? - Facet cwany! - Czym się trudnisz? - Biciem piany! - Gdzie przebywasz? - W Sejmie, panie! - Co tam robisz? - Zamieszanie! - Jak z kulturą? - Jestem zerem! - Co masz w planie? - Być premierem! - Twoje credo? - Zerwać z gnojem i przez życie iść przebojem! - Jakie masz ostatnie zdanie? - Balcerowicz niech zostanie. Rydzyko Pisząc złośliwe wiersze i fraszki nie za kasiorę, ale za friko wiem, że to nie są zwykłe igraszki i narażam się na rydzyko. Więc, aby nie wynikła stąd chryja zamknę dziób swojej Muzie i nie powiem, że jakieś radio ma ryja, lecz bardzo grzecznie, że radio ma buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Heej !!! - i ja witam wszystkich ...Kawkę wypiłam na balkonie -och jak pięknie,słonecznie i dużo zieleni. Mieszkam na parterze, widok z balkonu mam wspaniały, są piękne kwitnące krzewy, drzewka ozdobne, płacząca wierzba, bez - można powiedzieć że jest to widok na ogród, - cisza,spokój. ...Macie rację Dziewczyny że trzeba cieszyć się chwilą,jest to tak oczywiste a jednak często zapominamy o tym. ...Kropeczko -dowcipy SUPEROWE - zrywanie boków ...Skorpionku - jak masz coś śmiesznego, to ja tez chcę emaila. Teraz Dziewczynki muszę zmykać, bo jestem umówiona.:classic_cool::classic_cool: Pa, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny siedzę sobie popijam kawę i myślę o tym co większość z Was napisała...Kropka gratuluję odwagi... Zastanawiam się głęboko czy w czasie mojego pobytu w Angli coś w tym kraju się zmieniło...napiszcie bo może mi umknęło. Od jakiegoś czasu mamy wolność słowa i możemy wyrażać swoje poglądy bez cenzury...jeśli mi się coś nie podoba to poprostu to mówię. Słowa można ubrać w dowolną formę wyrazu. Czy słuchałyście radia Maryja...tam dopiero dają do pieca. Zupełnie jawnie dowalają wszystkim, którzy nie podzielają poglądów ojca Rydzyka Ja zawsze walczyłam jak lwica o swoje zgodnie ze swoimi przekonaniami i nigdy się nie kryłam pod płaszczykiem strachu i tchórzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Reni, jak dobrze, że już machasz do nas łapką! 🌼Erlend! szykuj się na podwójne bycie tatusiem albo na bycie tatusiem podwójnie, jak chcesz, ale gratuluję bardzo serdecznie, ciesz się i dbaj o kobietkę swoją! Nie wiem czemu, ale jest mi dziś jakoś wesoło, czy to słońce i pogoda? Też tak macie? Żadna nie ma przypadkiem doła? Cholender, cieszę się jakby spotkało mnie coś szczególnego...ale co? Nie wiem. W każdym razie jest mi wesoło! Uśmiechnijcie się do mnie też, to będzie jeszcze milej. No, chyba, że wieczór przyniesie złe wieści, bo tak przeważnie los..... Ale na razie się raduję nie wiem z czego, buziaczki, całuski dla wszystkicj👄👄👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️slonecznie wszystkich witam i o zdrowko pytam wlasnie przyczlapalam do domku i zrobilam sobie kawke iczytam Kropcia te Twoj e zarciki dowcipy sa swietne pozazdroscic talentow . Skorpionku dziekuje zadobra rade i prosze o wiecej. Melisanko kiedy bedziesz na gg? Reni ciesze sie ze Ci sie wszystko jakos poukladalo. Erland jeszcze raz gratuluje podwojnego szczescia opiekuj sie swoimi dziewczynami i pozdrow zone. Biala jak Ci minol dzien? DZIEWCZYNY gdzie sie podziewacie trudno kawe wypije w samotnoeci szkoda POZDROWIENIA 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu za docenienie talentu ...przekaże zainteresowanym. Nie wszystko co Wam wysyłam jest dziełem mojego umysłu ...tylko niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! ....Asia ja jestem, też piję kawkę, chętnie dotrzymam Ci towarzystwa ....Grace - ja się do Ciebie uśmiecham szkoda że tego nie widzisz, też się dziś czuję wspaniale pomimo wszystko. ....Trafiało mi sie świetne płatne zajęcie, tak się cieszyłam ale nie na długo, bo moje rodzeństwo swierdziło że nie mają czasu opiekować się mamą, a są na emeryturach. Okazało się że spada to wyłącznie na mnie, wnerwiłam się bo mnie to zaskoczyło, do tej pory chętnie się mamą zajmowali. ...Wiecie co ?- głupia jestem i naiwna, powinnam wiedzieć że tylko na siebie można liczyć.Bardzo się cieszę że do Was się mogę wygadać, z nimi nie będę się kłócić - dam sobie radę. ...Kropciu - nic się nie zmieniło i nie zmieni na lepsze, a czego się można po \"nich\" spodziewac ?-brak mi w tej chwili odpowiednich slów by określić to co się teraz dzieje- ta zmiana stanowisk, aaa szkoda gadać. Oczywiście że można wyrazać swoją opinię, są strony gdzie otwarcie można dyskutować odnośnie polityki. Ja dużo wypowiadałam się na temat naszej władzy i Radia M. Natomiast \"Radia M \"nie słucham, bo jest to ponad moją cierpliwość, dziwisz się że dają do pieca ?- zamiast miłości uczą nienawiści i nie wierzę by ktokolwiek zdołał to zmienić. rozsiewają nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pa pa narazie,eksperementuje w kuchni...nerki,,znacie jakis ciekawy przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , przyszłam tylko pomachać :) Za bardzo się miotam i nic nie przychodzi mi ciekawego do głowy.Eh 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie pomyślałam, a moze któraś z Was ma na imię ZOFIA ? Zbliżają się imieniny, przydałaby się jakaś imprezka w naszej \"K\", właśnie zamierzam piec roladę z kurczaka - byłaby na zagrychę jak ulał. ...Buberku - to kiedy będziesz w moim pięknym mieście ?- może jakiś wieczorek zapownawczy by się zorganizowało???, ale koniecznie musisz być z żoną. ...ERLEND - trzymam kciuki i oczywiście gratulacje, przynajmniej nie będziecie mieli synowych, z zięciami łatwiej. ...Jagqdusia - możesz nam zdradzić swoje eksperymenty ? ...Wdowciu, Skorpionku, Malisanko - co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni czasami warto posłuchać tego radia to niezły kabaret i super temat dla satyry np: zacytuję Wam jedną z rozmów Słuchaczka -Słucham pana wypowiedzi i muszę przyznać, że była ona na bardzo niskim poziomie, wręcz na poziomie żenującym. Ojciec Dyrektor - Widzicie? to telefonował do Radia Maryja szatan, choć o niewieścim głosie. A jesli to nie sam szatan dzwonił, to jego niewolnik, o imieniu Urszula. BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie popoludniem. Erlend gratulacje-ale bedziesz mial babiniec na glowieee o raaanyyy :) ;) .A kciuki oczywiscie 3mam! Kropka jestes tajemnicza co do zrodel pochodzenia kawalow jak Szeherezada ale rozumiem to :) ;) Na dodatek jestes utalentowana bo sama tworzysz niektore teksty-kurcze-ale mamy zdolniachy w naszej kawiarence!!! Grace to swietnie,ze masz dobry humor \"bez powodu\"taki dar maja dzieci -jest taki piekny,niestety my-dorosli w klopotach codziennego zycia go gubimy .A szkoda! Re-ni rozumiem Twoje rozgoryczenie,wiesz-ja tak mialam z Tesciowa.A wlasciwie podobnie.Dzieci wpadaly od swieta -na chwile a do pomocy tak na codzien,to nie bylo nikogo.Kzady mial 1000spraw do zalatwienia,a jak przyjezdzali,to ciagle wskazowki\"dlaczego tak duzo tabletek mama lyka-trujecie ja czy co?,\"dlaczego delma a nie dobre maslo smietankowe? Powinna wiecej chodzic i nalezy jej zmienic lekarza itp... Bylo ciezko jak cholera(sorki)przezylam to z mezem jakos!Wiec rozumiem Twoj zal! Kropeczko i dziewczyny -na temat Radia M.powiem tak-a wlasciwie zilustruje to takim obrazkiem ktory gdzies widzialam-Pan Jezus po zmartwychstaniu siedzi przy wieczerzy.Patrzy na ziemie,widzi siedzibe radia M.i mowi do uczniow-\"Wiecie ,umilowani-nie warto bylo za nich umierac na krzyzu!\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×